دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ مارس ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب چیزهای فاسد و گندیده (میوه، سبزیجات، بدن انسان و ... )
1
زمان مطالعه: 6 دقیقه
تعبیر خواب چیزهای فاسد این است که فقر و اندوه در کمین است.

تعبیر خواب چیزهای فاسد

احتمالا زندگی سختی را تجربه کنید. نیازهای خود را به حداقل می رسانید و از هر چیزی که ضروری نیست دست می کشید. اما این موضوع مقطعی و گذراست و به زودی مشکلات حل خواهد شد.

تعبیر خواب حمل چیزهای فاسد

 • اگر خواب ببینید چیزهای پوسیده حمل می کنید، بیانگر آن است که سیستم ارزشی خوبی دارید. شما از قانون پیروی می کنید و وجدان بالایی دارید. شما به ویژگی های افراد احترام می گذارید، در حالی که چیزهای سطحی اصلاً برای شما جالب نیستند. بسیاری به این دلیل شما را فردی عجیب و غریب می بینند، اما مطمئن هستید که کار درستی انجام می دهید.

تعبیر خواب خوردن چیزهای فاسد

 • اگر خواب ببینید که چیزهای فاسد میخورید، تعبیرش این است که مراقب سلامتی خود نیستید. شما زیاد به آینده فکر نمی کنید اما تلاش می کنید تا خود را راضی کنید. ممکن است از آن دسته افرادی باشید که هیچ وقت برای رفتن به دکتر وقت نداشته باشند، اما همیشه دنبال چیزهای بی اهمیت هستید.
 • اگر در خواب دیدید شخص دیگری چیزهای فاسد و خراب را حمل می کرد، تعبیرش این است که ناراحت می شوید. ممکن است پول بیشتری نسبت به دوستانتان داشته باشید، به همین دلیل است که آنها را به خرید یا مکان های گران قیمت دعوت نمی کنید. شما نمی خواهید آنها احساس کمتری نسبت به شما داشته باشند یا دلیلی برای حسادت به آنها بدهید.
 • اگر دیدید که دیگران چیزهای فاسد و گندیده می خورند، تعبیرش این است که از کسی انتقاد خواهید کرد. کسی که نمی خواهد تغییر کند، شما را آزار می دهد.

تعبیر خواب چیزهای فاسد و بوی گندیده

 • متأسفانه استشمام چیزی گندیده در خواب نشانه خوبی نیست. چنین رویاهایی مشاجره با خانواده، شریک زندگی یا دوست شما را پیش بینی می کند. مدتی است که بین شما تنش وجود دارد، اما به زودی همه چیز تشدید خواهد شد. اگر نمی خواهید این دلیل پایان ارتباط شما باشد، باید آماده سازش باشید، نه اینکه چیزی بگویید که ممکن است بعداً پشیمان شوید.

تعبیرخواب چیزهای فاسد و پرتاب آن ها

 • اگر درخواب دیدید که آن چیز فاسد را به خاطر بوی گندیده اش پرتاب کردید، تعبیرش این است که بیش از حد حساس هستید. احساسات شما، چه مثبت و چه منفی، اخیراً بیش از حد اغراق شده است.. باید یاد بگیرید که انرژی خود را به سمت چیزهای درست هدایت کنید تا از سلامت روحی و جسمی خود محافظت کنید.

تعبیر خواب پا گذاشتن روی چیزهای فاسد

 • اگر خواب ببینید که روی چیزی پوسیده پا می گذارید، تعبیرش این است که خبر بدی به شما می رسد. ممکن است بشنوید که آشنای شما مریض شده، صدمه دیده یا فوت کرده است. احتمال دیگر این است که شما یا یکی از نزدیکانتان بیمار شده است. به همین دلیل باید برخی از فعالیت ها، تعهدات یا جلسات را لغو کنید.

تعبیر خواب میوه های فاسد

میوه های گندیده در خواب شما نماد هزینه ها است .

 • ممکن است خودرو یا یکی از لوازم خانه شما خراب شود و برای تعمیر یا تعویض آن باید هزینه زیادی بپردازید. احتمال دیگر این است که شما به یک جشن دعوت شوید و مجبور شوید یک هدیه ارزشمند برای میزبان بخرید. هر هزینه غیرمنتظره ای در حال حاضر برای شما مشکل ساز است.
 • خوردن میوه های فاسد در خواب نماد مشکلات است. شما قبلاً اقدامات یا تصمیمات مخاطره آمیزی گرفته اید و به زودی با عواقب چنین رفتاری روبرو خواهید شد. با کمک اعضای خانواده یا دوستان نزدیک خود بر آن مشکل غلبه خواهید کرد.

 • اگر در خواب دیدید که به کسی میوه فاسد هدیه می دادید، تعبیرش این است که کسی می خواهد شما را تحریک کند تا کاری کندن که به ضرر شما باشد. صبور باشید و با آن شخص رفتاری نکنید که بیش از این ناراحت شود.

 • فروختن میوه های گندیده در خواب به معنای این است که نیرنگ شما کارساز نخواهد بود. شما به یک نفر دروغ گفته اید تا او را وادار کنید در کاری به شما کمک کند، اما آن شخص به زودی متوجه می شود که چه کاری انجام داده اید و از دست دادن شما خودداری می کند. فقط در این صورت خواهید دید که دروغ نتیجه نمی دهد.

تعبیر خواب دیدن سبزیجات گندیده

اگر در خواب سبزیجات فاسد در یخچال خود پیدا کردید، به این معنی است که اگر نمی خواهید در آینده با بحران مالی روبرو شوید، باید کمتر هزینه کنید.

 • احتمالاً غذایی می‌خرید که نمی‌توانید بخورید، به همین دلیل است که به سطل زباله ختم می‌شود. وقت آن است که هزینه های خود را منطقی کنید تا آینده ای بی دغدغه داشته باشید.
 • اگر خواب ببینید که کسى سبزى گندیده به شما می دهد تعبیرش این است که به عشق خود شک کرده اید.. شریک زندگی شما یا یکی از دوستانتان اخیراً رفتار عجیبی داشته است، به همین دلیل است که مشکوک شده اید که آنها چیزی را از شما پنهان می کنند. قبل از اینکه آن شخص را متهم کنید، باید دلیلی برای شک خود پیدا کنید.
 • فروش سبزیجات گندیده در خواب نماد ترس از انتقام است. ممکن است کسی را آزار داده یا آزرده خاطر کرده باشید و می ترسید که او از شما انتقام بگیرد. احتمالاً متوجه شده اید که اشتباه کرده اید، به همین دلیل است که برای اجتناب از مجازات باید پشیمان شوید و درخواست بخشش کنید.

تعبیر خواب بدن گندیده انسان

 • این خواب یک کابوس است، اما معنای آن کاملاً منفی نیست. خوابی که در آن بدن انسان پوسیده ای را می بینید نشان می دهد که یکی از عزیزانتان ورشکسته می شود.
 • اگر در خواب ببینید که اعضای بدنتان پوسیده یا از هم متلاشی می شود، تعبیرش این است که شما برای مدت طولانی از علائمی که تجربه می کنید غفلت کرده اید، یا حتی خودتان در اینترنت تشخیص می دهید. از این طریق فقط سلامت روان خود را بدتر می کنید، به همین دلیل است که باید از رفتار ناپخته دست بردارید و حتما مشکلتان را با دکتر در میان بگذارید.
 • خوابی که در آن می‌بینید اعضای بدن شخصی پوسیده می‌شوند، متأسفانه نماد از دست دادن است. ممکن است متوجه شوید که یک فرد سالخورده که به او اهمیت می دهید فوت کرده است.

تهیه و ترجمه ( مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای بیشتر

تعبیر خواب یخچال : ۲۰ نشانه و تفسیر دیدن یخچال در خواب

تعبیر خواب ویرانی (خانه، محل کار، شهر، دنیا و ...) چیست ؟

تعبیر خواب کامل میوه : 55 تعبیر و تفسیر دیدن خواب میوه

۱۰ نشانه و تعبیر دیدن باغ میوه در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits