مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۲ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب وان : 25 نشانه و تعبیر دیدن وان حمام در خواب
6
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب وان دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن وان در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب وان دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب وان ، تعبیر خواب وان پر از آب ، تعبیر خواب حمام پر از آب سرد و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب وان حمام

1- وان در خواب نماد چیزهای نو و جدید و شروعی دوباره، تجریبات جدید است. همچنین این خواب به این معنی است که از چیزی می ترسید و نسبت به آن آسیب پذیر باشید. شاید نشانه چیزی است که از یادآوری آن شرمسارید و دوست دارید آن را پنهان کنید.
2- گاهی این خواب نشانه تحول و انتخاب مسیر های جدید است و گاهی اشتیاق و احساسات شما را به لذت های جنسی نشان می دهد.
3- وان حمام همچنین نشانه بهبودی بیماری و شفاست. به طور کلی وان حمام نشانه احساسات بی ثبات و عدم تمرکز و عدم پذیرش مسئولیت هاست. وان حمام پیامی است که همه چیز را رها کرده و استراحت کنید.
4- اگر در خواب دیدید که در وان، حمام می کردید تعبیرش این است که گناهی کرده اید و در حال حاضر می خواهید خود را از آن پاک کنید. شما به دنبال آرامش درونی هستید و میخواهید از انرژی های منفی خلاص شوید.
5- اگر در خواب دیدید که با کسی در وان حمام بودید و او را می شستید تعبیرش این است که به زودی با کسی وارد رابطه می شوید. این خواب همچنین نشانه حل و فصل درگیری های طولانی مدت با دیگران است.
6- اگر درخواب دیدید که با لباس پوشیده در وان حمام بودید تعبیرش این است که به زودی بیمار می شوید.
7- اگر در خواب دیدید که در وان حمام خوابیدید تعبیرش این است که به زودی تلاش های شما به ثمر خواهد نشست و به آنچه می خواهید می رسید.
8- تعبیر دیدن وام خالی حمام نشانه شکست در زندگی است. شما به دلیل اشتباهات گذشته شهرت خود را از دست داده اید و در حال حاضر از دیگران انتظار دارید که به شما کمک کنند.
9- تعبیر دیگر دیدن وان خالی در خواب این است که به زودی به همسرتان خیانت میکنید و عاشق شخص دیگری می شوید. در برخی تفاسیر این خواب نشانه بدشانسی است. در برخی تفاسیر این خواب نشانه بد شانسی است.
10- به گفته معبران غربی این خواب نشانه میل جنسی است. گاهی اوقات این خواب تمایل فرد را به پاکسازی و تغییرات معنوی نشان می دهد.
11- اگر در خواب دیدید که وان حمام را پر کرده بودید تعبیرش این است که وضعیت مالی شما بحرانی است. شما فردی ولخرج هستید و به این دلیل امنیت مالی ندارید.
12- تعبیر دیدن وان حمام چوبی در خواب نشانه بیماری است.|
13- تعبیر خریدن وان حمام در خواب نشانه این است که نیاز به استراحت دارید و دوست دارید مدتی را به استراحت و تفریح بپردازید.

لوک اویتنهاو می گوید :
14- تعبیر خواب وان حمام ، کامیابی است

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
15- دیدن وان حمام در خواب به معنی داشتن زنی است که شما و زندگی شما را در بر می گیرد و به خودتان اختصاص دارد و می توانید در آن آرام بگیرید .
16- اگر در خواب ببینید وان چینی باشکوهی دارید ، زنی بلند همت و با شخصیت نصیب شما می شود . چنانچه ازدواج کرده باشید ، از زنی با این خصوصیات می توانید بهره مند شوید .
17- اگر در خواب وان حلبی و قراضه بود زنی بد دهن و هتاک و بی شخصیت و قدر ناشناس و تربیت ناپذیر خواهید گرفت و چنانچه ازدواج کرده باشید ، با چنین زنی برخورد خواهید داشت که خدا عاقبتتان را بخیر کند .

آنلی بیتون می‌گوید :
18- اگر در خواب وان خالی ببینید ، به این معنا است که دچار مشکل خواهید شد .
19- تعبیر مشاهده‌ی وان شکسته در خواب ، بیانگر درگیری و نزاع است .

لیلا برایت می‌گوید :
20- اگر خواب ببینید که در یک وان مرمر حمام می‌کنید ، به این معنا است که باید منتظر یک اتفاق خوشایند باشید .


تعبیر خواب وان پر از آب

21- تعبیر دیدن خواب وام پر از آب نشانه توانایی شما در مقابله با مشکلات و موانعی است که با آن روبرو می شوید. این خواب نشانه شادی و خوشبختی و پاداش تلاش های شماست. در نهایت دیگران قدر زحمات شما را می دانند و از شما قدردانی می کنند.
22- تعبیر خواب حمام پر از آب گرم یا داغ نشانه این است که مشکلات بزرگی دارید که در همه حال با شماست. شما سعی می کنید از آن فرار کنید اما قادر نیستید. مخصوصا اینکه آب وان شما را بسوزاند یا احساس خوبی راجب آن نداشته باشید.
23- تعبیر دیدن حمام پر از آب گل در خواب نشانه درگیری و نزاع خانوادگی بین شرکاست. این موضوع باعث غم و اندوه شما شده و نمی دانید چگونه آن را حل کنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
24- اگر در خواب وان پر از آب ببینید ، به این معنا است که با خانواده‌ی خود روزهای خوشی را می‌گذرانید .


تعبیر خواب حمام پر از آب سرد

25- تعبیر دیدن وان حمام پر از آب سرد درخواب نشانه احساسات سرد شما یا بی احساسی شما نسبت به شخصی خاص است. شما قصد دارید با بی محلی آن شخص را از زندگی خود حذف کنید. اگر اینگونه نسبت احتمالا در آینده این اتفاق برایتان رخ خواهد داد.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب حمام : 69 نشانه و تعبیر دیدن دوش گرفتن و استحمام در خواب

تعبیر خواب صابون : 31 نشانه و تفسیر دیدن صابون در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (6 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamastromeanings.com
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است