مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب لامپ: 27 تفسیر و تعبیر دیدن لامپ در خواب
9
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب لامپ دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن لامپ در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب لامپ دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب لامپ، تعبیر خواب لامپ خریدن ، تعبیر خواب لامپ سوخته ، تعبیر خواب خوردن لامپ ، تعبیر خواب روشن کردن لامپ و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب لامپ

1- لامپ در خواب نماد ایده ها، واقعیت ها و هدایت انسان در تاریکی و جهل است.
2- تعبیر لامپ روشن نشانه انتخاب مسیر درست در زندگی، امید و رسیدن به آرزوهاست.
3- اگر در خواب دیدید که لامپ را آزمایش میکردید تعبیرش این است که باید برنامه های خود را اجرا کنید و به جهانیان نشان می دهید که ایده های شما قابل قبول است.
4- تعبیر لامپ چراغ قوه در خواب، نشانه امیدواری در زمان ظلمت و تاریکی است. شما باید توجه خود را به سوی او متمرکز کنید و به زودی راه رسیدن به اهدافتان را پیدا کنید.
5- تعبیر دیدن لامپ ال ای دی درخواب ، نشانه این است که شما تمام قدرت را خود را برای کارتان متمرکز میکنید تا به نتیجه برسید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
6- دیدن لامپ در خواب تعابیر خوب و گسترده ای دارد . اگر در خواب ببینید لامپی را به یک سر پیچ می بندید که جائی را روشن کنید نیکو است زیرا خواب شما می گوید کاری نیک انجام می دهید که سود آن بیش از خودتان به دیگران می رسد .
7- وقتی لامپی روشن شود همه می توانند از روشنائی آن بهره مند گردند و روشن کننده و صاحب لامپ قادر نیست کسی را محکوم کند و به دیگری نور و روشنی بیشتری بدهد لذا در خواب ها به ( موقوفه ) و کار عالم المنفعه تعبیر می شود .


تعبیر خواب لامپ خریدن

8- تعبیر لامپ خریدن در خواب، این است که شما دوست دارید در مسیری جدید حرکت کنید. شما ایده های خوبی برای سرمایه گذاری دارید و این به شما کمک میکند که خود را برای روزهای دشوار و سخت آماده کنید. زیرا تجربه خوبی در زندگی به دست آورده اید و همه راه ها را رفته اید.
9- اگر در خواب دیدید که لامپ پرت میکردید تعبیرش این است که ایمان خود را از دست خواهید داد. سعی کنید به وجدان خود رجوع کنید و از واقعیت و حقیقت فرار نکنید.
10- اگر در خواب دیدید که لامپ سوسو میزد تعبیرش این است که از ایده ها و تجربیات خود خسته شده اید. شاید زمان آن رسیده که خود را بازنشست کنید یا از نظرات شخص دیگری استفاده کنید.


تعبیر خواب لامپ سوخته

11- تعبیر خواب دیدن لامپ سوخته، نشان می دهد که شما احساس ناکارآمدی میکنید. حس میکنید دیگر به درد نمی خورید و مفید نیستید.


تعبیر خواب خوردن لامپ

12- اگر خواب دیدید که لامپ میخوردید، تعبیرش این است که کسی قصد دارد نظراتش را به شما تحمیل کند و شما هم چاره ای جز پذیرفتن آن نخواهید داشت.


تعبیر خواب لامپ بستن

13- اگر در خواب دیدید که لامپ عوض میکردید تعبیرش این است که قادر هستید که دید خود را تغییر دهید و جهان را از منظر دیگری نگاه کنید.

مؤلف کتاب بانک جامع گوید :
14- اگر خواب ببینیم یک لامپ سالم را بجای یک لامپ شکسته یا خراب می بندیم نشانه آن است که درراهنمائی گروهی از افراد در مورد مسئله ای که مرتکب اشتباه شده اند تلاش می کنیم.


تعبیر خواب روشن کردن لامپ

15- اگر در خواب دیدید که لامپ را روشن میکنید، پیش بینی میکند که برنامه خود را عملی خواهید کرد. شما برای برنامه های خود تلاش میکنید و وقت زیادی را صرف می کنید. اکنون زمان اجرای برنامه و دیدن نتیجه است.
16- اگر در خواب دیدید که برای روشن کردن لامپ، سیم کشی میکردید تعبیرش این است که در کار خود دست به نوآوری خواهید زد. ایده ها و نظریات شما به زودی به حقیقت خواهد پیوست و همه را مبهوت خواهید کرد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
17- اگر در خواب ببینید لامپ های بیشماری روشن دارید کاری از نظر اجتماعی مفید و قابل تحسین انجام می دهید ، مانند معلمی .

تعبیر خواب شکستن لامپ

18- تعبیر شکستن لامپ در خواب، نشانه این است که به زودی با مشکلات بزرگی روبرو خواهید شد. شما باید نسبت به عملکرد خود هوشیار و مراقب باشید.
19- اگر خواب دیدید که لامپ شکسته شده کار میکرد، تعبیرش این است که هنوز کورسوی امیدی برای شما هست و میتوانید به آینده امیدوار باشید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
20- اگر در خواب ببنید که لامپی را شکستید چنانچه لامپ روشن باشد یک جرم با خلاف عمومی مرتکب می شوید که از جهت قانونی هم قابل تحقیق و بررسی است و چنان چه خاموش باشد زیان کاری نهان تعبیر می شود یعنی درخفا و پوشیده و به کسی آسیب می رسانید .


تعبیر خواب ترکیدن لامپ

21- اگر در خواب دیدید که لامپ منفجر شد و سوخت، تعبیرش این است که به دیگران حسادت دارید. این خواب نشان دهنده این است که انرژی های بالای شما حسادت دیگران را جلب میکند. سعی کنید در مسیر خود بیشتر مراقب دیگران باشید و به راحتی به کسی اعتماد نکنید.


تعبیر خواب کم نور شدن لامپ

22- تعبیر دیدن لامپ کم نور در خواب نشانه بیماری، شکست عاطفی و تلاش برای زنده ماندن است. اما با این شرایط سخت هم امیدوار باشید. به هدفتان خواهید رسید.


تعبیر خواب چراغ سفید

23- دیدن لامپ سغید روشن در خواب پیش بینی می کند که در نهایت به آرزوی خود خواهید رسید.


تعبیر خواب چراغ قرمز

24- دیدن لامپ قرمز در خواب نشانه عشق و لذت های جنسی است.


تعبیر خواب خاموش کردن لامپ

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
25- اگر در خواب ببینید لامپی را خاموش می کنید از انجام یک کار خیر عمدا باز می ایستید یا مانع انجام کار خوب می شوید و شاید خست و لئامت نشان می دهید .


تعبیر خواب لامپ بزرگ

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
26- اگر ببینید لامپ بسیار بزرگی دارید که نور کمی از آن بر می خیزد از سرمایه زیاد سود کم می برید و در واقع از سود زیان می کنید.

تعبیر خواب لامپ کوچک

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
27- چنان چه لامپ کوچکی داشته باشید اما نور زیادی از آن به اطراف پراکنده شده از یک کار کوچک و کم اهمیت که انتظار سود دهی در آن وجود ندارد سودی کلان عایدتان می گردد .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر اجاق گاز : 29 نشانه و تفسیر دیدن اجاق گاز در خواب

تعبیر خواب شمع : ۶۴ نشانه و تفسیر دیدن شمع در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (9 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dream-meaning.net
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است