دلگرم
امروز: شنبه, ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ مه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب شب : ۲۵ نشانه و تعبیر دیدن شب در خواب
19
زمان مطالعه: 6 دقیقه
اگر خواب دیدید که در شب سرگردان هستید و بی هدف در خیابان می چرخید تعبیرش این است که در آینده با خطراتی روبرو می شوید. در ادامه این مطلب ۲۵ نشانه و تعبیر دیدن شب در خواب را بخوانید.

خواب شب دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب شب ، تعبیر خواب شب و ستاره ، تعبیر خواب پیاده روی در شب ، تعبیر خواب شب در جنگل ، تعبیر خواب دزد در شب، تعبیر خواب رانندگی در شب و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب شب

1- شب در خواب نمادی از چیزهای ناشناخته است که برای درک آن مجبورید سختی های زیادی بکشید.
2- خواب شب دیدن همچنین نشانه اتفاق های پیش بینی نشده، دشمنان ناشناخته، اسرار کشف نشده، رازهای پنهانی است.
3- در بعضی موارد، شب در خواب نشانه ای از ورود به مرحله جدید زندگی است. شب در اکثر موارد، نارضایتی و سردرگمی و چیزهای بد و غم و اندوه می باشد. به همین دلیل در کل تعبیرخوبی ندارد.
4- اگر خواب دیدید که در شب سرگردان هستید و بی هدف در خیابان می چرخید تعبیرش این است که در آینده با خطراتی روبرو می شوید. این خواب نشانه اتفاقات بدی است که در زندگی کاری یا خصوصی تان اتفاق می افتد. این خواب به شما هشدار میدهد که احتیاط کنید و مراقب امنیت خود باشید.
5- اگر خواب دیدید که در شب در تخت خواب خود خوابیدید تعبیرش این است که به زودی مجبورید از آن محل بروید. این خواب نشانه دور بودن از خانه و وطن است و از این بابت ناراحتید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
6- شب باید تاریک باشد اما هر تاریکی در خواب های ما شب نیست . گاه اتفاق می افتد که خواب را درون ظلمت می یابیم . این تاریکی تعبیر دیگری دارد و تعبیر شب به آن اطلاق نمی شود ولی گاه نیز هست که تاریکی را می بینیم و از ذهن ما می گذرد که شب است در این صورت باید دنبال تعبیر شب بگردیم .
7- در رویاهای ما شب مجهول و راز است و هر چه تاریکتر و ظلمانی تر باشد این راز و مجهول بزرگتر و پیچیده تر می باشد .
8- چنانچه در خواب شب ببینیم و مشاهده کنیم که در ظلمت شب راه می رویم با مجهول درازی رو به رو می شویم که ما را به تکاپو و تلاش بر می انگیزد و کوشش هائی در جهت کشف راز و حل مجهول به عمل می آوریم ولی اگر شب مهتابی و روشن بود و به علت نور ماه یا چراغ روشن شده و ظلمت طبیعی آن شکسته بود خوابی است نیکو که خبر از فرج بعد از عسرت و تنگی می دهد . اگر وامداری در خواب چنین شبی را ببیند که نور ماه آن را شکسته یا ستاره درخشان بر آسمان آنست وام خود را می پردازد و همین طور بیمار اگر ببیند در شب تاریک چراغ دارد یا نور ماه بر او تابیده از بیماری شفا حاصل می کند .

لوک اویتنهاو می گوید :
9- تعبیر خواب شب سیاه : جدال خانوادگی
10- تعبیر خواب شب نا آرام : ضرر و زیان بزرگ

آنلی بیتون می‌گوید :
11- اگر خواب ببینید تاریکی شب شما را فرا گرفته است ، نشانة آن است که سختی و مشقت کار بیش از اندازه به شما فشار خواهد آورد .
12- اگر خواب ببینید شب رخت می بندد و سپیده سر می زند ، علامت آن است که اوضاع و احوال مشقت بار زندگی به سمت راحتی و فراغت پیش خواهد رفت .


تعبیر خواب شب و ستاره

13- اگر خواب دیدید که در شب به آسمان خیره شدید و ستاره ها را می دیدید تعبیرش این است که بخت شما بلند است و فرد خوش شانسی هستید.

لوک اویتنهاو می گوید :
14- تعبیر خواب شب پر ستاره : زندگی طولانی


تعبیر خواب شب و تاریکی

15- اگر در خواب دیدید که در تاریکی محض هستید تعبیرش این است که ناتوانید و احساس افسردگی می کنید.


تعبیر خواب پیاده روی در شب

16- اگر درخواب دیدید که به تنهایی در شب پیاده روی می کردید تعبیرش این است که شکست خوردید و افسرده اید. زندگی تان یکنواخت است و دوست دارید هرچه زودتر اتفاق خوبی برایتان رخ خواهید داد. 17- این خواب به شما یادآوری میکند که هرگز نا امید نشوید و اجازه ندهید شرایط سخت بر شما غلبه کند.
18 تعبیر پیاده روی در شب پیامی به شماست که سعی کنید راه های پیش بینی نشده ای را برای حل مشکل انتخاب کنید واجازه ندهید کسالت و بی قراری شما را تحت الشعاع قرار دهید.


تعبیر خواب شب در جنگل

19- اگر در خواب دیدید که در شب و در جنگل بودید و پیاده روی میکردید تعبیرش این است که مشکلی دارید که نمی توانید چگونه از پس آن بربیایید. شاید اخیرا خبر بدی را شنیده اید و به همین دلیل بسیار اشفته اید. احتمالا این خبر مربوط به بعضی از اعضای خانواده تان می باشد.
20- دیدن خواب شب و جنگل خواب نشانه اضطراب، استرس و نگرانی ها و احساسات ناخوشایند دیگر است.


تعبیر خواب دزد در شب

21- اگر خواب دیدید هنگام پیاده روی در شب از شما دزدی کردند تعبیرش این است که پول زیادی از دست داده اید.
22- تعبیر دیدن خواب سرقت در شب نشانه مشکلات مالی خانواده و سر ارثیه فامیلی است. شما در تقسیم دارایی هایتان به مشکل برخورده اید.


تعبیر خواب ماه و خورشید در شب

23- تعبیر دیدن خورشید یا ماه در شب نشانه خوش شانسی و عشق پایدار است. شاید هنوز آن شخص را نشناخته اید و نمی دانید او کیست. اما به زودی با او ملاقات میکنید.


تعبیر خواب رانندگی در شب

24- اگر درخواب دیدید که در شب رانندگی میکردید تعبیرش این است که در راه رسیدن به اهدافتان با چالش هایی روبرو هستید که سرعت شما را کاملا گرفته است و نمیدانید چه واکنشی از خود نشان دهید. شما نسبت به آینده خود حس مبهمی دارید ومطمئن نیستید راهی که می روید درست است یا خیر.
25 خواب رانندگی در شب همچنین نشانه ترسی است که در شرایط مهم زندگی دارید. ممکن است به زودی با تغییرات عجیب و غریبی روبرو شده اید. این تغییرات برای شما بسیار سخت است. سعی کنید در تصمیم های خود انعطاف پذیر تر باشید. در بعضی موارد این خواب نشانه تغییرات مهم شغلی یا برخی تغییرات مهم دیگر است.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر کامل خواب آسمان : 73 نشانه و تعبیر دیدن آسمان در خواب

تعبیر کامل خواب ستارگان : 63 نشانه و تعبیر دیدن ستاره دنباله دار

تعبیر خواب ماه : 42 نشانه و دیدن ماه در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (19 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits