دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب زخمی شدن : 16 نشانه و تعبیر زخمی شدن در خواب
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب زخمی شدن دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب زخمی شدن تعبیرش چیست ؟

تعبیر خواب زخمی شدن ، خواب زخمی شدن توسط سگ و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب زخمی شدن

1- زخمی شدن در خواب معمولا تعبیر خوبی ندارد. به گفته میلر، زخمی شدن نشانه بیماری ها و نارسایی ها در زندگی است. شما نباید مدام از این شاخه به آن شاخه بپرید. علاوه بر این باید بیشتر تلاش کنید و نا امید نشوید در غیر اینصورت دچار غم و اندوه خواهید شد.
2- زخمی شدن درخواب نشانه نگرانی هایه عصبی و درگیری با دوستان است. اگر دیدید شخص دیگری در خواب زخمی شد تعبیرش این است که ممکن است در آینده باعث آزار و رنجش کسی شوید یا نسبت به اذیت شدن دوستتان بی تفاوت باشید.
3- اگر خواب دیدید که گربه شما را گاز گرفت تعبیرش این است که شخصی برای شما شایعه درست میکند. سعی کنید از فتنه های زنانه خود را در امان نگه دارید و اجازه ندهید کسی در زندگی شخصی تان دخالت کند. اگر گربه دوستتان شما را گاز گرفت تعبیرش این است که از آن دوست به شما آسیب می رسد. بیش از حد به کسی اعتماد نکنید.
4- اگر در خواب دیدید که کروکودیل شما را گاز گرفت و زخمی شدید تعبیرش این است که با افرادی نشست و برخاست می کنید که در شان شما نیستند و این موضوع باعث آسیب بیش از حد شما شده است.
5- تعبیر گاز گرفتن مارمولک در خواب نشانه وجود شخصی ضرور است که ضربه بزرگ و غیر منتظره ای به شما خواهد زد.
6- اگر در خواب دیدید که به خاطر نیش مار زخمی شدید تعبیرش این است که شخصی از شما آتو گرفته و باعث ضعف شما شده است.
7- نیش و گاز مار درخواب سمبل انتقام است. اگر زن جوانی این خواب را دید تعبیرش این است که به زودی باردار می شوید.
8- تعبیر گاز گرفتن موش درخواب نشانه این است که شخصی قصد دارد به شما ضربه بدی بزند. این شخص به طور قطع زن است و با احساسات و عوطف شما بازی خواهد کرد. حواستان را جمع کنید.
9- اگر در خواب دیدید که حشره شما را نیش زد تعبیرش این است که بیمار می شوید. این بیماری وقت و هزینه زیادی از شما میگیرد. اگر حشره را کشتید تعبیرش این است که از بیماری جلوگیری می کنید. اگر به وسیله نیش زنبور صدمه دیدید تعبیرش این است که در محیط کار توسط همکارانتان تحقیر و بی ارزش می شوید. اگر نیش زنبور به شما آسیب رساند تعبیرش این است که در مسیر زندگی خود کمی صدمه می بینید اما به مسیر خود ادامه خواهید داد. نیش زنبور همچنین نسبت به شایعات پیرامونتان هشدار میدهد. سعی کنید آبروی خود را حفظ کنید.
10- اگر خواب دیدید که توسط نیش عنکبوت زخمی شدید تعبیرش این است که فتنه و توطئه ای در کار است. ممکن است فردی در زندگی تان باشد که به روابط زناشویی شما صدمه بزند. این خواب همچنین نشانه خیانت دوستانتان است. سعی کنید به اطراف خود بیشتر دقت کنید و دوستان واقعی خود را بشناسید و با دشمنان به ظاهر دوست قطع رابطه کنید.
11- اگر به دلیل نیش پشه زخمی شدید تعبیرش این است که صحبت های احمقانه همکارانتان شما را تحریک کرده است. نیش مگس در خواب نشان دهنده موانع و مشکلات جدید بر سر پرویه های کاری تان است که به شدت شما را درگیر کرده است. این خواب همچنین نشانه خطر از دست دادن سود و سرمایه های شماست. سعی کنید به هشدارها اهمیت دهید.
12- اگر در خواب دیدید که به خاطر نیش سوسک آسیب دیدید تعبیرش این است که همسرتان یا شریکتان به شما خیانت می کند و شما مجبور می شوید طلاق بگیرید.

آنلی بیتون می‌گوید :
13- اگر خواب ببینید جایی از بدنتان زخمی شده است ، تعبیرش آن است که در اثر تسلیم شدن به لذتهای احمقانه ، محبوبیت خود را نزد دوستان از دست می دهید .


تعبیر خواب زخمی شدن با سگ

14- اگر در خواب دیدید که سگی یا حتی انسانی با دندان، شما را گاز گرفت و زخمی شدید تعبیرش این است که از این شخص آزار و اذیت خواهید دید. احتمالا آن شخص شما را با زبان یا افکارش آزرده است.
15- تعبیر زخمی شدن توسط گاز حیوانات در خواب نشانه وجود دشمنان واقعی و بد اخلاق است.
16- اگر در خواب دیدید که سگی شما را گاز گرفت تعبیرش این است که باید به بستگان و خانواده خود بیشتر توجه کنید تا بعدها پشیمان نشوید.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب دمل : دیدن خواب تاول ، دمل و آبله و تاول نشانه چیست ؟

تعبیر خواب خونریزی : دیدن خونریزی در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits