دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
روزنامه در خواب: دیدن خواب روزنامه چه تعبیری دارد ؟
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب روزنامه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن روزنامه در خواب را در دلگرم بخوانید .

روزنامه در خواب تعبیرش چیست ؟

تعبیر خواب روزنامه

تعبیر خواب روزنامه از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

 • روزنامه ها معمولاً در خواب معنای مثبتی دارند و مربوط به اخبار مهمی هستند که انتظار دارید.
 • دیدن روزنامه درخواب نشانه این است که خبرهای خوبی خواهید شنید. احتمالا یک نفر با شما تماس بگیرد و چیزی را که می خواهید بشنوید به شما بگوید. احتمالا این خواب مربوط به تجارب شخصی تان است. اما به شما چراغ سبز می دهد تا برنامه هایی را که از مدتها قبل داشتید عملی کنید.
 • پاره کردن روزنامه در خواب نماد خیانت است. کسی با شما صادق نیست و پشت سر شما حرف های زیادی می زند. شاید برای شما پذیرش چنین شخصی دشوار باشد اما یاد می گیرید که دیگر به هر کسی اطمینان نکنید و بدون حس گناه، رابطه و دوستی یا همکاری خود را با آن شخص را به هم می زنید.
 • اگر دیدید که دیگران روزنامه را پاره میکردند، تعبیرش این است که تصمیمات یا اقدامات شما با انتقاد شدید افرادی که نظرات شما برای شما مهم است روبرو خواهد شد. احتمالا اعضای خانواده شما درباره اقدامات شما قضاوت کنند ، یا رئیس شما به شما اشاره خواهد کرد که کاری اشتباه انجام می دهید یا به اندازه کافی برای کار خود سرمایه گذاری نمی کنید. این نظرات برای شما سخت خواهد بود زیرا بیشتر از همه به نفس شما آسیب می رساند.
 • اگر دیدید که همکارتان روزنامه را پاره میکند، تعبیرش این است که به طور اتفاقی رازتان را فاش می کند.. با این حال ، شما از این یافته استفاده نخواهید کرد زیرا می دانید که این امر چه میزان به اعتبار یا روابط آنها با عزیزان آسیب می رساند.

تعبیر خواب روزنامه خواندن

روزنامه خواندن در خواب نشانه ی این است که :

 • از آگاهی کافی برخوردار هستید. شما دوست دارید همه چیز را درباره جدیدترین رویدادها بدانید . سعی می کنید که خودتان درباره همه چیز تجربه به دست بیاورید و تمایلی ندارید که دیگران به شما بگویند چه کنید یا چه نکنید.

تعبیر خواب روزنامه خریدن

تعبیرهای خریدن و یا فروش روزنامه در خواب:

 • نماد مشکلات در مسائل حقوقی و اقتصادی است و نشانه های زیر را در زندگی شما دارد احتمالا شخصی به دلیل قبض های پرداخت نشده یا مشکلات حل نشده تقسیم املاک از شما شکایت کند. این مشکلات بر سلامتی و امور مالی شما تأثیر منفی می گذارد ، اما شما باید علی رغم میزان استرسی که احساس می کنید ، مراقب خود باشید.
 • تحویل روزنامه در خواب نشانه این است که همکار ، آشنا ، شرکای تجاری یا رئیس تان، شما را ناامید خواهد کرد. آن شخص کاری خواهد کرد که باعث از بین رفتن اعتبار وی در نظر شما شود و شما دیگر به عقاید ، نگرش ها و ایده های او احترام نخواهید گذاشت.
 • فروش روزنامه در خواب نشانه پشتکار و تلاشتان برای حل کردن مشکلات زندگی است. شما در حال حاضر به افراد دیگر وابسته هستید ، اما اگر تلاش کنید که آینده متفاوتی را رقم بزنید. ممکن است شروع به کسب درآمد بیشتر کنید. اگر مسیر درستی را بروید قطعا نتیجه خواهید دید.
 • اگر خواب ببینید شخصی به شما هدیه روزنامه می دهد ، تعبیرش این است که دوست یا عزیز شما چیزی را از شما پنهان می کند. آن شخص احتمالاً با پنهان کردن این موضوع می خواهد به شما آسیب برساند. احتمالاً متوجه شده اید که آنها رفتارهای عجیب و غریب دارند یا چیزی را پنهان می کنند ، اما هنوز جرات ندارید بپرسید چه خبر است.
 • هدیه کردن روزنامه در خواب به شخصی نشانه این است که سعی دارید با دروغ از شخصی که برایتان مهم است محافظت کنید. در طولانی مدت ، شما روش اشتباهی را برای کمک به آن شخص انتخاب کرده اید زیرا حقیقت دیر یا زود آشکار خواهد شد. شما باید شجاعت خود را جمع کرده و اخبار را به آنها بگویید ، در غیر این صورت به شخصی که برایتان مهم است بیشتر صدمه می زنید.

تعبیر خواب در روزنامه بستن

اگر در خواب دیدید که چیزی را در روزنامه بسته بندی میکردید:

 • تعبیرش این است که به لطف اقدامات خود دشمنان زیادی به دست خواهید آورد. شما مجبورید کاری را انجام دهید زیرا شخصی آن را درخواست می کند ، اما شما این کار را به روش خود انجام می دهید زیرا به نظر شما درست است. به هر حال ، بسیاری از افراد تصمیمات شما را دوست نخواهند داشت و سعی میکنند جلوی شما را بگیرند.
 • اگر در خواب دیدید که خود را با روزنامه پوشاندید، تعبیرش این است که سعی میکنید خود را از دیگران مخفی کنید و به دنیای تنهایی خود پناه ببرید. این تنهایی به نفع هیچکس نیست. به خودتان بیایید.
 • اگر درخواب دیدید که دیگران خود را در روزنامه پوشاندند، تعبیرش این است که باید توجه بیشتری به افرادی که دوستشان دارید اختصاص دهید. به دلیل بسیاری از تعهدات و مشکلات ، وقت ندارید آن را با عزیزانتان سپری کنید ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید با آنها تماس بگیرید. شما نباید کمبود وقت را با کمبود اراده اشتباه بگیرید.

تعبیر خواب عکس در روزنامه

تعبیر خواب روزنامه و بریدن عکس های آن:

 • اگر در خواب دیدید که عکس های داخل روزنامه را بریدید، تعبیرش این است که یکی از افرادی که به آنها اهمیت می دهید به موفقیت دست پیدا می کند و همه را در این مورد آگاه خواهید کرد. شما به آن شخص افتخار میکنید و دلیلی برای حسادت نمی بینید.
 • اگر دیدید به جای عکس ، مطلبی را از روزنامه می بریدید، تعبیرش این است که به لطف کارهایتان احترام بسیاری از افراد را به دست خواهید آورد. افراد اطرافتان کار شما را تأیید می کنند و حتی ممکن است جایزه یا تقدیر دریافت کنید.

تعبیرهای دیگر :

 • جمع آوری روزنامه های قدیمی در خواب نماد نیاز مستمر شما برای کسب دانش و اطلاعات است. شما دوست دارید چیزهای جدید یاد بگیرید و مهارت های مختلفی کسب کنید. احتمالا زیاد اهل مطالعه هستید و دوست دارید چیزهای جدیدی را یاد بگیرید.. سرگرمی های شما جذاب است ، اما دوستان زیادی ندارید که بتوانید درباره آنها صحبت کنید و به همین دلیل بسیار تنها هستید.
 • دور انداختن روزنامه ها در خواب نشانه این است که از حقیقت فرار کرده یا برخی مشکلات را زیر فرش پنهان می کنید. شما نمی خواهید با موضوعات جدی و پیچیده ای روبرو شوید و می توان گفت که در قبال خود و دیگران بی مسئولیت هستید. هرچه زودتر تصمیم بگیرید با برخی از مسائل کنار بیایید ، غلبه بر آنها آسان تر خواهد بود.
 • اگر دیدید که دیگران روزنامه را دور می اندازند، تعبیرش این است که شخصی را بیهوده نصیحت می کنید زیرا آن شخص نمی خواهد به حرف های شما گوش دهد. بهتر است بگذارید آنها به تنهایی تصمیم بگیرند و ببینند که حق با شماست. حتی اگر کارهای آن شخص برای شما مهم هم باشد نباید بیش از حد دلسوزی کنید. این دلسوزی ها ره به جایی نخواهد برد.
 • آتش زدن روزنامه ها در خواب نشانه این است که میهمانان غیر منتظره و ناخواسته ای خواهید داشت. احتمالا مجبورید کسانی را دعوت کنید که هیچ وجه مشترکی با هم ندارید.
 • وقتی می بینید شخص دیگری روزنامه ها را می سوزاند ، تعبیرش این است که دوست ندارید با دیگران مشارکت کنید. شما به آن جمع تعلق ندارید و این موضوع برایتان سخت تمام خواهد شد. به زودی فرصتی جدید برای ایجاد دوستی های ارزشمند و آشنایی های جدید بوجود می آید.
 • اگر در خواب دیدید که مقاله ای از شما در روزنامه منتشر شد، تعبیرش این است که شما بیش از حد به آنچه دیگران درباره شما فکر می کنند توجه می کنید. شما تصمیمی نمی گیرید که دیگران نپسندند. می توان گفت که شما یک فرد منعطف هستید و همه این کارها را برای این انجام می دهید که مردم شما را دوست داشته باشند یا جامعه شما را بپذیرند.
 • اگر خواب ببینید مقاله ای در مورد عزیزتان می خوانید یا عکس او را در روزنامه ها می بینید ، تعبیرش این است که نباید در معاملات تجاری پرخطر شرکت کنید. مهم نیست که پول چقدر وسوسه انگیز باشد ، شما با چنین شرایطی کنار نمی آیید و ممکن است به دردسر بیفتید. بهتر است به روشهایی که تاکنون استفاده کرده اید وفادار بمانید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کتابخانه : 17 معنی و تعبیر دیدن کتابخانه در خواب

تعبیر خواب مداد : دیدن مداد و قلم در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
 


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits