دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ اوت ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب دشمن : 22 نشانه و تعبیر دیدن دشمن در خواب
15
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب دشمن دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دشمن دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب دشمن دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب دشمن ، تعبیر خواب دشمن زن ، تعبیر خواب بخشیدن دشمن ، تعبیر خواب دشمن قدیمی ، تعبیر خواب کتک زدن دشمن ،و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب دشمن

1- دشمن در خواب نشانه فریبکاری، افراد بداخلاق، موانع در تجارت و مبارزه با خود است. این خواب همچنین نشانه دیدار با شخصی خاص و اختلافات ناخودآگاه و درگیری با خود است.
2- اگر دختری خواب دیدید زنی دشمن او شده تعبیرش این است که از آن زن ضررهای زیادی به او خواهد رسید.
3- اگر مردی در خواب دید که دشمن او را آزار می دهد تعبیرش این است که روابط او با خانواده و دوستانش تغییر کرده است.
4- اگر در خواب دیدید که دشمن به شما لبخند زد تعبیرش این است که شما ضعیف شده اید و او قویتر از شماست. سعی کنید خود را نبزید و با تمام توان با آن ها مبارزه کنید.


تعبیر خواب دشمن زن

5- تعبیر دشمن زن درخواب بستگی به این موضوع دارد که او کیست. اگر دشمنتان دختری زیبا بود. تعبیرش این است که فردی دلربا و زیبااما بی پروا وارد زندگی تان می شود. این موضوع باعث می شود ضررهای زیادی را متحمل شوید.
6- اگر آن زن همسرتان بود تعبیرش این است که تلاش می کنید که بعضی اختلافات را با او حل کنید. اما متاسفانه اختلافات شما جدی است و به این راحتی حل نخواهد شد.


تعبیر خواب بخشیدن دشمن

7- تعبیر گریه دشمن در خواب نشانه پیروزی مطلق و بی قید و شرط است. در بعضی موارد اشک دشمن می تواند نشانه پایان خصومت و دشمنی باشد.
8- اگر خواب دیدید که دشمن نادم و پشیمان است و از شما می خواهد او را ببخشید تعبیرش این است که به زودی با شخصی که خصومت دارید آشتی می کنید. شاید منظور این خواب این باشد که معایب و خوبی های دیگران را هم ببینید و فقط منفی نگر نباشید.


تعبیر خواب به خانه دشمن رفتن

9- تعبیر خانه دشمن در خواب هشداری برای آغاز درگیری ها و رویارویی با دشمن است. احتمالا به زودی در شرایطی قرار می گیرید که مجبورید برای ادامه راه با دشمنان خود بجنگید.


تعبیر خواب دشمن قدیمی

10- تعبیر دیدن دشمن قدیمی در خواب نشانه این است که به زودی روزهای سختی در انتظارتان است و در آینده هیچ آرامشی ندارید. اما سعی کنید از منافع خود دفاع کنید در غیر اینصورت ضررهای بدی متحمل می شوید.
11- اگر در خواب دیدید که دشمنی وجود نداشت و از خودتان فرار می کردید احتمالا از بعضی صفات خود متنفر هستید و سعی می کنید آن ها را فراموش کنید. اگر موفق شدید که از دشمن فرار فرار کنید تعبیرش این است که بر دشمنان پیروز می شوید و روزگار به نفع شما پیش خواهد رفت. اما اگر نتوانستید تعبیرش این است که در آینده بیمار خواهید شد.


تعبیر خواب گفتگو با دشمن

12- نحوه صحبت با دشمن تعابیر گوناگون دارد. اگر خواب دیدید که گفتگوی آرامی داشتید تعبیرش این است که با او کمی درگیری جزئی پیدا خواهید کرد که به زودی حل می شود.
13- اگر در عالم خواب با دشمن خود دعوا می کردید تعبیرش این است که در واقعیت درگیری جدی با دوست یا فامیل خود پیدا می کنید و بعید است کسی بتواند جلوی آن را بگیرد.


تعبیر خواب کتک زدن دشمن

14- زد و خورد با دشمن در خواب نشانه ترس ناخودآگاه از اطرافیان است. این خواب همچنین نوعی مبارزه درونی را به تصویر می کشد. شما مدت هاست قصد دارید از شر عادت های بد یا یکی از دوستان خود خلاص شوید.
15- اگر در خواب دیدید که با دشمن خود درگیر شدید و کتک کاری کردید تعبیرش این است که زمان های سخت و دشواری در انتظار شما خواهد بود. شما در موقعیت نا امید کننده اید قرار گرفته اید و فقط با کمک دوستانتان می توانید از این وضعیت خلاص شوید.


تعبیر خواب بوسیدن صورت دشمن

16- تعبیر بوسیدن دشمن در خواب نشانه فرصتی برای بخشش است. به یاد داشته باشید که در دعواها انگیزه های عاطفی را ملاک قرار ندهید و با عقل تصمیم بگیرید. این خواب همچنین نشان می دهد که به زودی ضررهای خوبی به شما می رسد و با دشمن خود آشتی می کنید.
17- اگر در خواب دیدید که لب های جنس مخالف را می بوسیدید تعبیرش این است که به نوعی به دشمن خود علاقمند شدید و به واسطه جذابیتی که او دارد به سمتش گرابش دارید اما شما به این دلیل ترسیده اید و دوست ندارید احساسات خود را وارد این ماجرا کنید. اگر دشمن اینچنینی دارید با او آشتی کنید و به این خصومت ها پایان دهید اما هیچ گاه عاشق او نشوید.


تعبیر خواب بغل کردن دشمن

18- اگر خواب دیدید که دشمن خود را در آغوش گرفتید تعبیرش این است که دشمن بر شما پیروز خواهد شد.


تعبیر خواب خبر مرگ دشمن

19- تعبیر شنیدن خبر مرگ دشمن در خواب نشانه پیروزی کامل بر رقباست.


تعبیر خواب دوستی با دشمن

20- اگر خواب دیدید که دشمن شما دوست شما شد این همان تصویر گرگ در لباس گوسفند است.
21- اگر خواب دیدید که به خاطر منافع خود با دشمن آشتی کردید تعبیرش این است که در عالم واقعیت دست به کارهای غیر اخلاقی می زنید.
22- تعبیر دیگر خواب دوستی با دشمن این است که چون فرد ضعیفی هستید می ترسید که با دشمنانتان دشمنی کنید و سعی می کنید دست به کاری بزنید تا به هدف خود برسید.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

دعوا در خواب : تعبیر خواب دعوا کردن ( پدر و مادر ، همسر و ... ) چیست ؟

تعبیر خواب کتک : 19 نشانه و تعبیر دیدن خواب کتک کاری

تعبیر خواب مبارزه : 18 نشانه و تعبیر مبارزه کردن در خواب

تعبیر خواب خشم و عصبانیت : 8 نشانه و تعبیر عصبانی شدن در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (15 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • checkmydream.com
۱ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

ناشناس | ۹ ماه پیش
من خواب دیدم یه شخصی که قبلا سر مسئله ای اختلاف داشتیم والان چند سالیست قهریم بامن رابطه ی با محبت واز سر عشق دارد خانم هستم
3
5