دلگرم
امروز: شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب دروغ: گفتن و شنیدن دروغ در خواب نشانه چیست ؟
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب دروغ گفتن و یا شنیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن دروغ و دروغگو در خواب را در دلگرم بخوانید .

دروغ در خواب به چه معناست ؟

دیدن خواب دروغ ( گفتن یا شنیدن ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب دروغ: گفتن و شنیدن دروغ در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب دورغ گفتن

دروغ گفتن در خواب نماد شکست است.

 • احتمالا یک تصمیم بسیار اشتباهی گرفته اید ونمی توانید آن را درست کنید. ولی می دانید که باید با استرس گرفتن و تسلیم شدن به جایی نمی رسید. به همین دلیل تمرکز خود را بر روی چیزهای زیبایی که برای شما اتفاق می افتند معطوف خواهید کرد و سعی می کنید که تعادل را در زندگی تان برقرار کنید.
 • دروغ گفتن به دیگران نشانه نگرانی است. احتمالاً دیگران را به خاطر مشکلات خود ناراحت کنید. به همین دلیل است که در مورد سلامتی ، وضعیت کار یا ازدواج خود به آنها حقیقت نخواهید گفت. وانمود می کنید که همه چیز خوب است که حداقل آن ها نگران شما نباشند.

تعبیر خواب دروغ شنیدن

وقتی در خواب به دروغ های کسی گوش می دهید:

 • تعبیرش این است که او آخر شما را فریب خواهد داد. شما می دانید که او کلاهبردار است اما باز هم با او دوستی می کنید. احتمالا به شما پیشنهاد خوبی می دهد که نمی توانید آن را رد کنید. اما فراموش نکنید که این کار جز ورشکستگی و هدر رفتن سرمایه تان چیزی به دنبال نخواهد داشت. بعد از مدتی متوجه خواهید شد که مشکلی پیش آمده است اما برای رفع خسارت خیلی دیر است.

تعبیر خواب دروغ گفتن همسر

اگر در خواب دیدید که همسرتان دروغ گفت،

 • بدیهی است که به وفاداری آنها در زندگی واقعی شک دارید. شاید فکر میکنید که رفتارش عجیب است یا چیزی را از شما پنهان می کند. اما نمی توانید به روی او بیاورید. سعی کنید صادقانه با او صحبت کنید و علت این کارش را جویا شوید.
 • اگر در خواب دیدید که به همسر خود دروغ گفتید، تعبیرش این است که در زندگی واقعی به او دروغ گفته اید و از او فاصله گرفته اید.. مشکلات در رابطه طولانی مدت مشکلاتی به دنبال دارد. اگر می خواهید رابطه خود را بهتر کنید پس باید پیش قدم باشید.

تعبیر خواب دروغ گفتن به مادر یا پدر

 • دروغ گفتن به مادرتان در خواب نشانه جلب اعتماد اوست. احتمالاً نمی خواهید او را بابت مشکلات خود نگران کنید ، اما او حس میکند که شما به او دروغ میگویید. اگر به او بگویید در زندگی شما چه اتفاقی می افتد ، احساس بهتری خواهید داشت. حتما می توانید از مشاوره او استفاده کنید یا با کمک او بتوانید از این مرحله سخت عبور کنید.
 • اما اگر در خواب دیدید که مادرتان به شما دروغ میگوید، تعبیرش این است که در زندگی واقعی پشتیبانتان را از دست می دهید و شما را کاملاً با ایده ها ، برنامه ها و مشکلات خود تنها میگذارد. سعی کنید ارتباطتان را با خانواده بهبود ببخشید.
 • تعبیر دروغ گفتن به پدرتان این است که می ترسید برخی تصمیماتی که اخیراً گرفته اید در آینده شما تأثیر منفی بگذارد. این کاملا طبیعی است زیرا شما فردی بالغ هستید همیشه نگران آینده اید.
 • اما اگر دیدید که پدرتان به شما دروغ می گوید ، تعبیرش این است که شخصی بدون اینکه شما متوجه شوید به شما کمک میکند.. با این حال وقت آن رسیده که مسئولیت های خود را به عهده بگیرید و بزرگ شوید.

خواب دیدن دروغ گفتن به کودک

 • این خواب به این معناست که شما از برخی از کارها یا سخنان خود که به شخص دیگری معطوف کرده اید شرمنده اید. این احتمال وجود دارد که شما در گرماگرم لحظه ای حرفی زده باشید ، و اکنون پشیمان هستید که متفاوت عمل نکرده اید. نمی توانید زمان را برگردانید ، اما می توانید از شخصی که صدمه دیده اید عذرخواهی کنید.

تعبیر خواب دروغ گفتن کودک

 • اگر در خواب دیدید که کودکی به شما دروغ میگوید، تعبیرش این است که به هیچ وجه به دیگران اعتماد ندارید زیرا گذشته تاریکی داشته اید و زیاد دروغ شنیده اید.

تعبیر خواب متهم شدن به دروغ

 • اگر در خواب ببینید کسی شما به دروغگویی متهم میکند، تعبیرش این است که شما دیگران را جدی نمیگیرید. احتمالا درکارتان مسئولیت پذیر نبوده اید یا کاری کرده اید که دیگران را عصبانی کرده اید. اگر میخواهید مردم شما را دوست داشته باشند، بهتر است خود را تغییر دهید.
 • اما اگر دیدید کسی را به دروغگویی متهم کرده اید، تعبیرش این است که هنگام برقراری ارتباط با دیگران بسیار سختگیر هستید. برای اینکه کسی دوست و فرد مورد اعتماد شما شود ، باید ابتدا خود را ثابت کند.. با این حال ، باید سختگیری کمتری داشته باشید و درک کنید که همه ، از جمله شما ، ایراداتی دارند که دیگران آنها را می پذیرند.

تعبیر خواب دروغ و به دردسر افتادن

 • اگر دیدید که به خاطر دروغ به دردسر افتادید، تعبیرش این است که سعی می کنید در زندگی واقعی چیزی را از دیگران پنهان کنید. شما می خواهید راز خود را برای همیشه به خاک بسپارید زیرا می ترسید که این کار روی رابطه شما با دیگران تأثیر منفی بگذارد.. شما نمی توانید برای همیشه در ترس زندگی کنید. محتاط بودن خوب است اما بیش از جز درد سر چیزی ندارد.

تعبیر خواب فاش شدن دروغ

اگر در خواب دیدید که دروغی را کشف کردید:

 • تعبیرش این است که بی عدالتی شما را عذاب می دهد و به همین دلیل مجبورید با آن مبارزه کنید. اما فراموش کرده اید که همه چیز آنطور که باید پیش نمی رود. باید با بدی ها و آسیب های زندگی کنار بیایید.

تعبیر خواب دروغگو

تعبیرهای دیدن دروغگو در خواب

 • اگر در خواب دیدید که با شخص دروغگو بحث می کردید، تعبیرش این است که دیگران به شما فرصت آن را نمی دهند که خود را نشان دهید. صبور باشید. به زودی زمان شما هم می رسد. با این حال ، اگر آن شرایط خیلی بیشتر طول کشید ، به دنبال کار دیگری باشید.
 • جنگیدن با دروغگو نشانه خشم سرکوب شده شماست. احتمالا کسی یا چیزی شما را در دنیای واقعی ناراحت می کند ، اما شما عصبانیت خود را اینگونه نشان دهید. از آنجا که باید خودتان را به بهترین وجه به دیگران بشناسانید، خشم خود را می خورید.
 • تعبیر زخمی کردن دروغگو نشانه انتقام است.. آن شخص احتمالاً به شما صدمه زده است ، به همین دلیل منتظر فرصت هستید تا زهر خود را به آن شخص بریزید.
 • تعبیر کشتن شخصی که در خواب به شما دروغ گفته این است که شما راه حل اشتباهی را برای حل برخی مشکلات انتخاب کرده اید. شما اجازه داده اید که احساسات به جای تدبیر و عقل، شما را کنترل کنند و این می تواند در آینده نتیجه معکوس بدهد. سعی کنید روش زندگی تان را تغییر دهید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب تهمت زدن : 16 نشانه و تعبیر افترا و تهمت در خواب

خواب قاچاق: تعبیر دیدن قاچاقچی در خواب چیست ؟

تعبیر خواب رشوه : مفهوم خواب رشوه گرفتن (دادن) چیست ؟

تعبیر خواب وکیل: دیدن وکیل در خواب نشانه چیست ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits