دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
خواب جزیره : تعبیر جزیره در خواب چیست ؟
2
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب جزیره دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن جزیره در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب جزیره دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب جزیره از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

خواب جزیره : تعبیر جزیره در خواب چیست ؟

تعبیرهای کلی دیدن جزیره در خواب:

 • جزیره و صخره ای در خواب نماد بحث های عاشقانه است. احتمالا شما و همسر آینده اهداف یکسانی ندارید و این موضوع باعث بحث و جدل میان شما خواهد شد. به همین دلیل هر دوی شما خیانت می کنید زیرا هیچ تفاهمی با هم ندارید.
 • دیدن جزیره چوبی در خواب نماد سود غیر منتظره است. احتمالاً این فرصت را پیدا خواهید کرد که حداقل مدت کوتاهی به جایی سفر کنید و محیط خود را تغییر دهید. شما به زودی چیز جدیدی را تجربه خواهید کرد.
 • تعبیر جزیره خلوت و خالی از سکنه نشانه این است که غرق شده اید. شما کاری پر مشغله دارید و روزانه در معرض فشارهای زیادی قرار می گیرید. شما اغلب خیال می کنید تلفن و رایانه خود را دور بریزید و با بلیط یک طرفه به جایی دور بروید. شما می دانید که چنین چیزی غیرممکن است زیرا همه به شما و حضور شما نیاز دارند.
 • دیدن جزیره متروک درخواب نشانه این است که از دردسر جلوگیری می کنید. احتمالا کسی شما را ترغیب می کند که یک کار خطرناک یا غیرقانونی را بپذیرید. شما نمی دانید چه کاری باید انجام دهید زیرا اگر درگیر آن شوید می توانید پول زیادی بدست آورید. با این حال ، اگر به توصیه های یکی از عزیزان گوش دهید در نهایت دچار مشکلات بزرگی نخواهید شد.

تعبیر خواب در جزیره بودن

انواع تعبیرهای خواب در جزیره بودن:

 • اگر در خواب دیدید که در جزیره خلوت تنها ماندید، تعبیرش این است که منزوی هستید.. چنین احساسی برای افرادی که مدتهاست مجرد هستند عجیب نیست. با این حال ، اگر در رابطه هستید یا ازدواج کرده اید ، نباید چنین احساسی داشته باشید. این رویا به شما می گوید که در مورد احساسات خود با یکی از عزیزان خود صحبت کنید. این تنها راه عبور از بحرانی است که اکنون در آن قرار دارید.
 • اگر در خواب دیدید که در جزیره خلوت کنار کسی بودید، تعبیرش این است که باید بیشتر مراقب شریک زندگی خود باشید. در واقع ، شما تعهدات و مشکلات زیادی دارید ، اما نمی توانید از رابطه خود غافل شوید. کافی است که چند دقیقه را با هم سپری کرده و با هم درد و دل کنید و از یکدیگر فاصله نگیرید. اگر اینطور نباشد قطعا زندگی تان با مشکل مواجه خواهد شد.
 • اگر در خواب دیدید که در جزیره پنهان شدید، تعبیرش این است که از برخی اقدامات گذشته پشیمان شده اید. شما اغلب به آن فکر می کنید و به شدت عصبی هستید که چرا این کار را کرده اید. با این حال ، اکنون برای تغییر هر چیزی خیلی دیر است ، بهتر است که بر زمان حال تمرکز کرده و به فکر آینده باشید و این اتفاق بد را درس عبرتی برای خود در نظر بگیرید.

تعبیر خواب گیر افتادن در جزیره

تعبیر اینکه شما در یک جزیره گیر افتاده اید:

 • محبوس شدن در جزیره متروک به معنای خود تخریبی است. شما تمام ایده ها و برنامه های خود را حتی قبل از اقدام به عملی کردن آنها با شکست محکوم می کنید و یک طرفه به قاضی می روید.
 • تعبیر این خوب احتمالاً نتیجه عدم اعتماد به نفس یا ناامنی های ریشه دار است. برای پیشرفت در زندگی باید بر مشکلات غلبه کرد.

تعبیر خواب شنا در جزیره

اگر خواب ببینید می خواهید تا ساحل شنا کردید:

 • تعبیرش این است که مجبور به انجام کاری می شوید. ممکن است مجبور شوید کاری را انجام دهید که دوست ندارید ، سفر نکنید یا به شهر یا ایالت دیگری بروید.
 • این تغییر برای شما سخت خواهد بود ، اما با توجه به اینکه وجود شما و همچنین معیشت افرادی که دوستشان دارید به عملکرد شما بستگی دارد ، چاره ای جز انجام آن نخواهید داشت.

تعبیر خواب خریدن جزیره

تعبیر خرید، فروش جزیره و یا هدیه گرفتن آن:

 • تعبیر خواب خریدن جزیره نشانه این است که شما فردی کاملا جاه طلب هستید. شما اهداف روشنی دارید و برای رسیدن به آنها هر کاری انجام می دهید. شما معتقد هستید که شکست یک گزینه نیست و براساس آن به موفقیت های زیادی دست می یابید. با این حال ، شما اغلب پل هایی را پشت سر خود می سوزانید که در آینده می توانید پشیمان شوید. از خود بپرسید به محض دستیابی به موفقیت با چه کسی جشن می گیرید.
 • اگر در خواب دیدید که کسی به شما جزیره هدیه داد، تعبیرش این است که به فکر استفاده از ظاهر یا آشنایی تأثیرگذار برای رسیدن به هدف خود هستید. احتمالاً می خواهید نتایج خاصی بدست آورید و تصمیم می گیرید که برای رسیدن به آنجا میانبرهای خود را استفاده کنید. گهگاه انتخاب مسیری کوتاهتر اشکالی ندارد ، اما از خود بپرسید که حرکت بعدی شما چه عواقبی را به دنبال خواهد داشت.
 • فروش جزیره در خواب به معنای این است وظیفه ای گردن شما محول می شود که تمایلی به انجام آن ندارید. این احتمال وجود دارد که رئیس شما پروژه پیچیده ای به شما بدهد ، یا مجبور شوید خبرهای بدی را به کسی بگویید. به هر حال شما دچار استرس می شوید زیرا شخصی نیستید که به خوبی با شرایط بد کنار بیایید. این را به عنوان یک آزمون بلوغ درک کنید. این چالش ها باعث رشد شما خواهد شد.
 • اگر در خواب دیدید که به کسی جزیره هدیه می دادید، تعبیرش این است که باید مراقب هزینه خود باشید. شما اخیراً چیزهایی خریداری کرده اید که دیگر هرگز به آنها نیازی نخواهید داشت. داشتن گزینه ای برای آرامش در مورد امور مالی بسیار خوب است ، اما ممکن است درآمد شما در آینده کاهش یابد ، به همین دلیل است که باید به آن فکر کنید و مقداری پس انداز کنید تا به مشکل نخورید.

تعبیر خواب زندگی در جزیره

اگر خواب دیدید در جزیره زندگی می کنید :

 • نشانه این است که برای گذراندن چیزی به زمان نیاز دارید. ما احتمالاً در مورد از دست دادن عزیز ، شکستن قلب ، یا خرابی مالی صحبت می کنیم. به هر حال ، آنچه شما احساس می کنید کاملاً طبیعی است و انتظار بهبودی یک شبه را ندارید. در تمام مراحل کار یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان به شما کمک خواهد کرد.

تعبیر های دیگر :

 • اگر در خواب دیدید که جزیره آتش گرفت، تعبیرش این است که در موقعیت های خاص نمی تواند تصمیم درست را بگیرید.. وقتی چیزی در ذهن شما تغییر می کند مستقیم فکر نمی کنید ، اما با بدترین حالات ممکن دست به اقدام می زنید. شما باید با این مشکل کنار بیایید زیرا مردم به نوعی از طغیان های شما خسته شده اند.
 • اگر در خواب دیدید که سیل در جزیره آمد، تعبیرش این است که به لطف اعمال اشتباهتان ، در وضعیت خطرناکی قرار خواهید گرفت. اگر شروع به تفکر واضح درباره آنچه می کنید و تصمیماتی که می گیرید نکنید ، احتمالا به خود آسیب بزنید. اگر نمی توانید به تنهایی مشکلات را حل کنید ، از کمک گرفتن از افرادی که دوستشان دارید نترسید. مشاوره یا پیشنهاد شخص دیگری به شما کمک می کند تا بفهمید اکنون در چه وضعیتی قرار دارید.
 • اگر در جزیره طوفان شد، تعبیرش این است که در یک دوراهی قرار خواهید گرفت. شما ممکن است که بین ماندن در مدرسه و شغل تان یکی را انتخاب کنید. احتمال دیگر این است که شما نمی دانید یک کار قدیمی را حفظ کنید یا یک کار جدید را قبول کنید. ممکن است در مورد اینکه آیا می خواهید بقیه زندگی خود را با یک شریک زندگی سپری کنید شک کنید. به هر حال ، باید به خودتان وقت بدهید تا در مورد همه چیز خوب فکر کنید.
 • کاوش در یک جزیره در خواب به معنای آن است که زمان تغییر فرا رسیده است. احتمالاً مدت هاست که مسافرت نرفته اید. شما دوست دارید در فرهنگ و آداب و رسوم دیگر بگردید و با غریبه ها در معاشرت باشید. به یک سفر میدانی کوتاه فکر کنید که به شما کمک می کند باتری روح خود را دوباره شارژ کنید زیرا مدتی است که از سرگرمی خود لذت نمی برید.
 • تعبیر خواب جزیره و گریه کردن در آن: تعبیر این خواب این است که وضعیتی که اکنون در آن قرار دارید شما را گیج می کند. این می تواند ارتباطی با زندگی خصوصی یا تجاری شما داشته باشد. این شانس وجود دارد که شما دو نفر را همزمان دوست داشته باشید و نمی دانید چگونه با آن کنار بیایید یا چه کسی را انتخاب کنید. احتمال دیگر این است که رئیس شما تحت شرایط خاص به شما پیشنهاد ارتقا داده است و شما نمی دانید که آن را بپذیرید یا رد کنید.
 • اگر در خواب دیدید که در جزیره متروک پیاده روی می کردید، تعبیرش این است کسی به کمک شما نخواهد آمد. حتی دیگران بدون درخواست مشاوره از شما یا بدون اطلاع شما کاری انجام خواهد داد. شما عمل یا تصمیم آنها را خیانت تصور خواهید کرد و ممکن است با آن ها بجنگید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب دریا : ۴۱ نشانه و تعبیر دیدن دریا در خواب

تعبیر کامل خواب قایق : 44 تفسیر و معنی دیدن خواب قایق و قایق سواری

تعبیر خواب ساحل : 17 نشانه و تفسیر دیدن ساحل در خواب

خواب جزر و مد دریا دیدن نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

مهتا | ۲ ماه پیش
وقت بخیر من چند سال پیش خواب می‌دیدم که برای فرار از آدم‌ها و رسیدن به آرامش از یه دریچه وارد یه جزیره میشم که اون جزیره یه دریاچه بود و دور تا دورش جنگل بود .وارد جنگل می‌شدم و انقدر می‌دویدم تا به یک درخت می‌رسیدم که بسیار تنومند بود از درخت بالا می‌رفتم و روی شاخه درخت می‌شستم و از اون بالا �تونستم آدم‌هایی که ازشون فرار کردم رو ببینم و بسیار آرامش داشتم مسئله اینجا است که من می‌دونستم خواب دارم می‌بینم تقریباً هر شب این خواب رو می‌دیدم شاید عجیب باشه ولی توی بیداری هم به من آرامش داده بود یک شب خواب دیدم �ون آدم‌ها راه مخفی من رو پیدا کردن و وارد جزیره شدن و اونجا رو خراب کردن من از اون شب دیگه اون خواب رو ندیدم
خیلی برام عجیبه چون قشنگ اینطوری بودم که ب می‌خوام برم به اون خواب و می‌رفتم و بعد از آخرین خوابی که دیدم دیگه نتونستم برم اونجا
لطفاً بگید تعبیرش چیه
0
0

hits