مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۲ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۵ مارس ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب بیلیارد: 22 تفسیر و تعبیر دیدن بیلیارد در خواب
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب بیلیارد دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن بیلیارد در خواب را در دلگرم بخوانید .

بیلیارد در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب بیلیارد، تعبیر خواب بیلیارد بازی ، تعبیر خواب میز بیلیارد ، تعبیر خواب چوب بیلیارد و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب بیلیارد

1- بازی بیلیارد در خواب نمادی از پیشرفت است. شما در آینده از زندگی خود راضی خواهید بود و نسبت به گذشته در شرایط بهتری قرار خواهید گرفت. شما به دلیل فرصت های از دست رفته دیگر عذاب نمی کشید و سعی می کنید همه چیز را از نو بسازید. نگرش جدید شما نسبت به زندگی، از شما یک انسان قوی و موفق خواهد ساخت.
2- تعبیر بیلیارد در خواب همچنین نشانه موفقیت در تجارت است.
3- تعبیر خواب فروش تجهیزات بیلیارد نشانه آشتی است. شما اغلب با افرادی که به آنها اهمیت می دهید، جنگ و دعوا دارید. سعی کنید رفتارتان را با آنها تغییر دهید و سوء تفاهم ها را برطرف کنید. این باعث می شود که روابط شما قویتر و نزدیک تر از همیشه باشد.
4- تعبیر خواب خرید تجهیزات بیلیارد نشانه اخبار ناخوشایند و بدی است که در آینده می شنوید. شرکتی که برای آن ها کار میکنید احتمالا در یک وضعیت بد و دشواری قرار گر فته است. به همین دلیل ممکن است مافوق شما را مجبور کند تا افراد زیادی را از کار بیکار کنید. این کار برای شما بسیار سخت خواهد بود. این موضوع باعث شده که عذاب وجدان بگیرید.


تعبیر خواب بیلیارد بازی

5- بردن در بازی بیلیارد نشانه موفقیت در کار و شغل و درآمد عالی است.
6- باختن در بازی بیلیارد هم نشانه شکست در کار و روابط عاشقانه است. به زودی خواهید فهمید که زمان خود را صرف کاری کرده اید که هیچ سودی برای شما ندارد.

لیلا برایت می‌گوید :
7- تعبیر این خواب که شما مشاهده‌ی بازی بیلیارد باشید ، نشان‌دهنده‌ی آن است که کارهای خطرناکی انجام می‌دهید .

تعبیر خواب میز بیلیارد

8- دیدن میز بیلیارد در خواب نشانه این است که به زودی خبر خوبی به شما خواهد رسید. این خبر معمولا در رابطه با کار و شغل شما خواهد بود.
9- اگر توپ های روی میز بیلیارد به صورت مثلث مرتب شوند و شما برای شروع بازی آماده بودید ، دوره بعدی برای تجارت و عشق مناسب خواهد بود. حداکثر استفاده را از این شرایط بکنید ، زیرا این فرصت دوام زیادی نخواهد داشت و سعی کنید زیاد ریسک نکنید.
10- اگر در میز بیلیارد هیچ توپ وجود نداشت ، تعبیرش این است که شما یک کار خطرناک را خواهید پذیرفت. شما می دانید اگر چیزی اشتباه پیش برود ، دچار مشکلات بزرگی خواهید شد ، اما این امر شما را از شروع تحقق برنامه خود باز نمی دارد. شعار شما "کسی که ریسک می کند ، برنده می شود" سرانجام نتیجه خواهد گرفت. با این حال ، شما باید از خطری که در آن هستید آگاه باشید و درمورد عواقبی که ممکن است شما و عزیزانتان را تحت تأثیر قرار دهد ، فکر کنید.
11- دیدن توپ های مختلف بیلیارد حاکی از ارتباط بد بین شما و شریک زندگی یا برخی اعضای خانواده است. رابطه شما مدت هاست که خراب شده و به دنبال حل این اختلافات هستید. مراقب باشید. سعی کنید که آن واحد تصمیم نگیرید و کمی صبور باشید.
12- اگر در خواب فقط توپهای زرد رنگ دیدید ، تعبیرش این است که به یک دوست نزدیک یا یک عضو خانواده حسادت می کنید. توپ های زرد و سفید در یک رویا نشانه شادی است. این امکان وجود دارد که خبرهای خوبی را بشنوید ، یا به عروسی دعوت می شوید.
13- توپ های بیلیارد قرمز نمادی از موفقیت در رابطه با عشق هستند. در دوره بعد می توانید با شخصی روبرو شوید که مطمئناً روح و روان شما خواهد بود.
14- توپ های قرمز در خواب می تواند یک معضل اخلاقی را نشان دهد. اگر ازدواج کرده اید احتمالا با خود فکر کرده اید که این زن یا مرد مناسب شما نیست و باید از او طلاق بگیرید. احتمالا شخص دیگری را دوست دارید.
15- تعبیر خواب توپ های سفید بیلیارد میل شما به آزادی است. شما طالب صلح و عشق هستید.
16- توپ های بیلیارد آبی و سفید در خواب مشکلات مالی را نشان می دهد.
17- تعبیر توپ های سبز بیلیارد در خواب نشانگر نگرانی از سلامتی عزیزانتان اس ، در حالی که توپ های بیلیارد سفید به رنگ سبز تغییر عادات زندگی را نشان می دهند.
18- توپ سیاه بیلیارد نمادی از خبرهای بد است. توپ های سیاه و سفید نشانه شروع جدید است.
19- اگر در خواب دیدید که کسی به شما میز بیلیارد داد تعبیرش این است که یک شغل پردرآمد و خوب به شما پیشنهاد می شود. شغلی که زندگی شما را زیر و رو میکند. تعبیر دیگرش این است که کسی که مدت ها به او فکر کرده اید و او را دوست داشته اید با شما تماس خواهد گرفت.

آنلی بیتون می‌گوید :
20ـ دیدن میز بیلیارد در خواب نشانه جنگ و دعوا بر سر تصاحب ثروت است . تهمت و افترا به بینندة خواب آسیب می زند .
21 ـ اگر میز و توپهای بیلیارد را در خواب ببینید تعبیرش آن است که دوستی های بی بها و ریا کارانه شما را از پا در می آورد .


تعبیر خواب چوب بیلیارد

22- چوب بیلیارد در خواب نشانه مشکلات مالی است. احتمالاً اخیراً پول زیادی را صرف کارهای بی فایده کرده اید. شما به شدت ولخرج هستید و اصلا به آینده خود فکر نمی کنید. زمانی متوجه این اشتباه می شوید که بدهکاری زیادی روی دستتان مانده است و نمی دانید با این مشکلات چه کنید. رویه زندگی خود را تغییر دهید در غیر اینصورت به زودی پشیمان خواهید شد.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب بازی : 41 نشانه و تعبیر دیدن بازی کردن در خواب

تعبیر خواب توپ : 13 نشانه و تعبیر دیدن توپ در خواب

خواب اسباب بازی : 33 نشانه و تعبیر دیدن اسباب بازی ( عروسک ) در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است