مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب آباژور: 10 تفسیر و تعبیر دیدن آباژور در خواب
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خواب آباژور دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن آباژور در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب دیدن آباژور

تعبیر آباژور در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف، معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب آباژور

1- آباژور در خواب نشانه این است که در کار یا شغل خود موفق می شوید. شغلی که برای آن پول و وقت زیادی سرمایه گذاری کرده اید به زودی به ثمر خواهد نشست. شما به دیگران نشان خواهید داد که می توانند به شما اعتماد کنند. به زودی به سفر کاری خواهید رفت و فرصت خوبی به دست خواهید آورد. فداکاری های شما معنا پیدا خواهد کرد و همه از روابط تان احساس رضایت خواهند کرد.
2- دیدن آباژور خاموش در خواب، نشانه ورشکستگی است. احتمالا درکار و شغلتان به مشکل برخورده اید. هر راهی که رفته اید به در بسته خورده است و اکنون میخواهید ارزش خود را ثابت کنید. سعی کنید با یک مشاور باتجربه مشورت بگیرید و مسیر های اشتباه را دوباره نروید. ناامید نباشید. زندگی هنوز به پایان نرسیده و هنوز هم امید به بازگشت وجود دارد.
3- اگر در خواب دیدید که آباژور از سقف آویزان است، تعبیرش این است که دوست دارید هر چه زودتر مشکلتان حل شود. شما آنقدر انرژی دارید که می توانید هر کاری را انجام دهید.تعبیر دیگر این خواب مشکل و نزاع با خانواده است. مشکلات را حل کنید اما استرس به خود راه ندهید.
4- اگر در خواب دیدید که کنار پنجره آباژور بود تعبیرش این است که با شخصی روبرو می شود که ممکن است زندگی تان را کاملا تغییر دهد. این فرد بسیار تاثیر گذار است. به صحبت های او گوش دهید و توصیه آن ها را بپذیرید.
5- دیدن آباژور سفید در خواب نشانه شنیدن خبرهای خوب در آینده است. به زودی زمان کافی برای گذراندن اوقات فراغت پیدا خواهید کرد.
6- تعبیر دیدن آباژور سیاه در خواب نشانه این است که به طور ناخودآگاه برای فرصت های از دست رفته تان تاسف می خورید. سرانجام شجاعت تصمیم گیری های مهم را خواهید داشت. شما می دانید این کار آسان نخواهد بود و ممکن است اطرافیان از شما پشتیبانی نکنند.
7- دیدن آباژور قرمز در خواب نشانه این است که شما به وفاداری شریک زندگی تان شک دارید. شما اعتماد به نفس ندارید و فکر میکنید که همسرتان از شما خوشش نمی آید. سعی کنید در روابط تان کمی تجدید نظر کنید. این عدم برقراری ارتباط و نامردی روی روان شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت.
8- دیدن آباژور زرد در خواب نشانه نقص حسادت و بیماری است. موفقیت شما در زندگی خصوصی و تجاری به مشکل برخورده است و از لحاظ جسمی به مشکل خورده اید. آگاه باشید که نمی توانید چیزی در مورد آن تغییر دهید. برای ناراحتی های احتمالی آماده باشید. اجازه ندهید که آن ها برنامه های شما را به هم بزنند.
9- آباژور زرد در خواب همچنین نشانه سود احتمالی شما در قرعه کشی است. حتما در قرعه کشی شرکت کنید احتمالا یکی از برنده ها شما هستید.

لوک اویتنهاو می گوید :
10- آباژور آشنایی عاشقانه زودگذر

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب لامپ: 27 ترجمه و تعبیر دیدن لامپ در خواب

تعبیر خواب شمع : ۶۴ نشانه و تفسیر دیدن شمع در خواب

تعبیر خواب شب : 25 نشانه و تعبیر دیدن شب در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است