دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
تصویر آتلیه ای تهمینه میلانی در روز تولدش!
0
تهمینه میلانی کارگردان زن ایرانی تصویر جدیدی از خود در روز تولدش را در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

تهمینه میلانی با انتشار تصویر زیر در پیج اینستاگرامش نوشت: شصت و دوساله ( ۶۲) ساله شدم. سپاس از دوستان عزیزم که با ارسال پیام های پر از مهر ، ارسال گل ، ساخت ویدیو و … زادروز مرا تبریک گفتند .چه خوب که مرا شایسته ی این همه مهر می دانید . دوستتان دارم .🌺سپاس ویژه از محمد عزیزم ‌و دختر سخت کوش قشنگمان ژینا 🌺همچنین تینا معافی باهوش ‌و نازنین که سالهاست در زندگی من حضور فعال دارد 🌺

کارگردان زن / تهمینه میلانی

تهمینه میلانی (زاده ۱۵ شهریور ۱۳۳۹) کارگردان، فیلم‌نامه نویس، تهیه کننده فیلم، منتقد و معمار ایرانی است که در زمینه‌های منشی‌گری صحنه و طراحی صحنه و لباس نیز فعالیت کرده‌است.

کارگردان زن / تهمینه میلانی

تهمینه میلانی در سال ۱۳۳۹ در خیابان بهشتی (منصور) شهر تبریز به دنیا آمد. در دوران دبیرستان به تهران نقل مکان کرد و در دبیرستان‌های شرف و مرجان به ادامه تحصیل پرداخت. بسیار جوان بود که به عنوان اولین تجربه سینمائی به عنوان منشی صحنه فیلم خط قرمز برگزیده شد. در کنار کار در کارگاه آزاد فیلم به ادامه تحصیل پرداخت. او که به آرامی به کار در سینما آشنا می‌گردید شروع به نوشتن فیلمنامه (اگر فردا بیاید، دوستت دارم مادر، عشق و مرگ و …) و کار در دیگر فیلم‌ها (ای ایران، جهیزیه‌ای برای رباب، دل نمک و …) کرد. از وی چندین نقد سینمایی در ماهنامه فیلم منتشر شده است. اولین نقد او بر فیلم مادیان در اسفند ۱۳۶۵ در شماره ۴۷ ماهنامه فیلم منتشر شده است.

کارگردان زن / تهمینه میلانیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است