مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۶ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
یه ترفند جالب و جادویی مخصوص آیفون دار ها!
2
با این ترفند میتوانید با گفتن کلمه جادویی گوشی اپل خود را باز کنید و همه را شگفت زده کنید.

تئوری پشت باز کردن قفل آیفون ساده است. به جای اینکه شما رمز عبور را وارد کنید، بعد از گفتن عبارت دلخواه، آیفون این کار را برای شما انجام می‌دهد.با استفاده از Voice Control می‌توانید یک جسچر دلخواه را اجرایی کند. در واقع با گفتن عبارت مورد نظر، آیفون مکان‌هایی که شما تعریف کرده‌اید را لمس می‌کند و اینگونه رمز عبور شما وارد می‌شود.به عبارت دیگر می‌توانید به آن به چشم یک ربات مجازی بدون بازو نگاه کنید که رمز عبور را به جای شما وارد می‌کند.

ترفند جادویی آیفون

یک رمز عبور چهار عددی را برای دستگاه تعریف کنید چون اگر طولانی باشد، احتمالا برای تعریف آن در دستور صوتی با مشکل مواجه شوید. برای این کار به مسیر Settings > Touch ID/Face ID & Passcode > Change Passcode > Passcode Options > 4-Digit Numeric Code بروید.اگر از آیفون با فیس آیدی استفاده می‌کنید، بهتر است که فیس آیدی را غیرفعال نمایید چون می‌تواند باعث شود که دستور صوتی کند شود. برای این کار به مسیر Settings > Face ID & Passcode بروید و گزینه iPhone Unlock را غیرفعال کنید.اگر یک ماژیک یا جوهر دارید که بعد از کشیدن روی گلس گوشی می‌توانید آن را پاک کنید، می‌توانید از آن برای علامتگذاری محل‌هایی که دکمه‌های رمز عبور شما قرار دارند، استفاده کنید.

ترفند جادویی آیفون

قطعا همه این ترفند را بلد نیستند و می‌تواند در بین دوستان و نزدیکان سرگرم کننده باشد. البته زمانی که ماسک می‌زنید و آیفون با فیس آیدی دارید، این ترفند می‌تواند بسیار مفید باشد.با این حال احتمالا این روش برای استفاده مداوم بسیاری از شما مناسب نیست و نهایتا جنبه فان خواهد داشت.در کلیپ زیر مراحل آن به طور کامل توضیح داده شده است.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است