دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
تارزان واقعی که ۴۱ سال در جنگل زندگی کرده است!
6
این داستان گواهی بر ظرفیت ماندگار انسان برای بقا و سازگاری در مواجهه با انزوای عمیق است. در این مطلب با ما همراه باشید تا داستان زندگی واقعی مردی که ۴۱ سال در جنگل زندگی کرده است را ببینیم.

هو وان لانگ در سن 49 سالگی، 41 سال را در اعماق جنگل های ویتنامی در کنار پدرش هو وان تان و برادرش تری سپری کرده بود. سفر آنها به بیابان در سال 1972 آغاز شد، زمانی که هو ون تان تصمیم گرفت به دنبال از دست دادن غم انگیز همسر و دو فرزند دیگرش از تمدن فرار کند.در طول زندگی شگفت‌انگیز خود در جنگل، این سه نفر در طول این چهار دهه تنها با پنج نفر روبرو شدند، و هر بار که از مسیرهایشان عبور می‌کردند، با عجله به درون شاخ و برگ‌های انبوه عقب‌نشینی می‌کردند تا از دنیای بیرون پنهان بمانند.

تارزان واقعی که ۴۱ سال در جنگل زندگی کرده است

ده سال پیش، این سه نفر به انزوای خود در منطقه تای ترا ویتنام پایان دادند. آنها را به روستایی آوردند که هو وان لانگ برای اولین بار با زنان روبرو شد. او هیچ تصوری از وجود زنان نداشت. با کمال تعجب، هو ون تان هرگز مفهوم زنان را برای پسرش توضیح نداده بود.

آلوارو سرزو در سال 2015 این خانواده را پیدا کرد و خاطرنشان کرد که علیرغم اینکه هو ون لانگ می تواند بین زن و مرد تمایز قائل شود، هنوز درک اساسی از تفاوت های بین آنها ندارد.

تارزان واقعی که ۴۱ سال در جنگل زندگی کرده است

به گفته Docastaway، لنگ دارای مهارت‌های بقای قابل توجهی است که می‌تواند با استفاده از روش‌های مختلف برای رزق و روزی شکار کند و تنها در بیابان رشد کند. رژیم غذایی او شامل میوه‌ها، عسل، میمون‌ها، مارها، مارمولک‌ها و قورباغه‌ها است که ترجیح خاصی برای سر موش دارد.تری با توصیف برادرش لانگ، او را به عنوان کودکی در بدن یک مرد توصیف می کند. او می افزاید: «لنگ بسیاری از مفاهیم اساسی اجتماعی را درک نمی کند. او تمام زندگی خود را در جنگل گذرانده است.»

تارزان واقعی که ۴۱ سال در جنگل زندگی کرده است

تری می گوید: «اگر از لانگ بخواهم به کسی آسیب برساند، او این کار را به شدت انجام می دهد. لنگ فقط یک کودک است. او چیزی نمی داند. بیشتر مردم خوب یا بد را در زندگی می دانند، اما برادر من نمی داند.» اولین سال زندگی لانگ در خارج از جنگل چالش برانگیز بود، زیرا سیستم ایمنی بدن او باید با باکتری های جدید سازگار شود. با این حال، سرزو خاطرنشان می‌کند که اکنون با خوشحالی در حال تطبیق با زندگی جدید خود است و از مشاهده تعاملات هماهنگ بین حیوانات و انسان‌ها، که کاملاً در تضاد با وجود قبلی‌اش است، لذت می‌برد.

تارزان واقعی که ۴۱ سال در جنگل زندگی کرده است

سفر لانگ از جنگل به زندگی جدید، انعطاف پذیری و قدرت دگرگون کننده روح انسان را به نمایش می گذارد، گواهی بر پتانسیل بی حد و حصر ماست.

تارزان واقعی که ۴۱ سال در جنگل زندگی کرده استاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (6 رای)  


۱ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

... | ۲ هفته پیش
چقدر سخت🙄🙄🙄
0
0
hits