دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تاثیر جراحی بوکال فت بر چهره هانده ارچل جنجال آفرین شد!
5
هانده ارچل Hande Erçel بازیگر ۲۹ ساله که بارها به دلیل کم کردن وزنش و تغییرات روی چهره اش خبرساز شد این بار با انتشار تصاویر قدیمی او در سال ۲۰۱۲ وقتی یک مسابقه زیبایی شرکت کرده بوده خبرساز شد.

گفته میشه هانده ارچل تنها برای سال نو میلادی ۷۰ هزار لیر یک روز برای چهره اش در یک مطب زیبایی خرج کرده.چندی پیش در یک مصاحبه از او درباره عمل و کارهای زیبایی او ازش پرسیده شد و در پاسخ به سوال عصبی شد و گفت اصلا از این سؤال ها خوشم نمیاد.نظر شما چیه؟؟؟

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

بوکال فت نوعی چربی عمقی است که در بین ماهیچه های صورت ذخیره می شود. عمده این چربی در ناحیه بین گونه و چانه است و بیشتر به عنوان چربی لپ یا همان بوکال فت شناخته می شود. جراحی زیبایی بوکال فت (Buccal Fat) برای برداشتن این چربی های اضافی انجام می گیرد. برداشتن چربی های اضافی لپ باعث برجسته تر شدن استخوان گونه و در نهایت، زاویه سازی و قرینه سازی صورت خواهد شد.

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

عمل بوکال فت در حذف چربی لپ ها و برجسته سازی استخوان گونه ها نقش موثری ایفا می کند. در واقع، بسیاری از افراد به دلیل مقدار زیاد چربی ذخیره شده در زیر استخوان گونه ها، برجستگی های ناحیه گونه خود را از دست می دهند. این گونه افراد می توانند از انواع عمل زیبایی صورت مانند گونه گذاری استفاده کنند.

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

به طور کلی، چربی های لپ از طریق انتخاب یک رژیم غذایی کم کالری یا انجام ورزش از بین نخواهند رفت. از سوی دیگر، روش هایی مانند لیپوساکشن نیز برای بهبود وضعیت بوکال صورت قابل استفاده نیست. بنابراین اگر به برجسته کردن گونه های خود فکر می کنید بهتر است برای انجام عمل بوکال صورت اقدام نمایید.

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

هانده ارچل که یک بازیگر معروف ترکیه ای است، کسانی را که او را در عکس های قدیمی اش می بینند شگفت زده می کند! هانده ارچل بازیگر نقش اول سریال Sen Çal Kapımı با عکس های قدیمی خود کسانی را که آن را دیدند مات و مبهوت کرد. هانده ارچل با داشتن ظاهری کاملا متفاوت در سال های اول کار خود، به زیبایی ظاهر شده است.

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

اثری از خود قدیمی هانده ارچل نیست! نظر شما در این مورد چیه؟ آیا واقعا او عمل زیبایی انجام داده است؟

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ای

هانده ارچل/بازیگر زن ترکیه ایاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (5 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

حسنا | ۱ سال پیش
هانده ارچل اول زیباتر بود
0
3

hits