دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
بگو چه پیتزایی دوست داری تا بگم چه جور آدمی هستی!
1
شخصیت شناسی با پیتزا: بگو چه پیتزایی دوست داری تا شخصیتت رو بگم!

در روانشناسی روش های مختلفی برای شخصیت شناسی وجود دارد یکی از جالب ترین آن ها شخصیت شناسی بر اساسی انتخاب نوع پیتزا می باشد

پیتزا مارگاریتا؛ آرام و صبور

پنیر، گوجه و ریحان؛ به همین سادگی! این انتخاب ساده می تواند نشانه شخصیت آرام و صبور شما باشد. افرادی که از طعم پیتزای مارگاریتا لذت می برند دنبال حاشیه نیستند، حسابگرند و احتمالا دست به ولخرجی نمی زنند، گاهی رفتارهای وسواس گونه دارند، دوستدار طبیعتند، خیلی دیر عصبانی می شوند و هنگام عصبانیت قادر به کنترل رفتارهایشان هستند.

پیتزا کالزونه؛ راحت طلب

بعضی ها با پیتزا مشکل دارند و کش آمدن پنیر، سرازیر شدن مواد از روی نان و… برایشان دردسرساز است. به همین دلیل پیتزاهای نیمه لقمه ای و لقمه ای انتخاب اولشان است چون خودرنشان سخت نیست! این افراد احتمالا در گروه تنبل ها و راحت طلب ها قرار می گیرند و ترجیح می دهند بدون زحمت به خواسته هایشان برسند. همچنین در تصمیم های مهم و انجام کارهایشان عجولانه رفتار می کنند، دوستان زیادی دارند اما تعداد دوستان صمیمی شان بسیار کم است، دنبال میانبرها هستند و اگر قرار باشد چیزی را با تلاش زیاد به دست بیاورند معمولا بی خیال آن می شوند.

پیتزا هاوایی؛ اهل ماجراجویی

افرادی که اهل امتحان کردن طعم های مختلف هستند روحیه ماجراجویی دارند. برای مثال سفارش پیتزایی که آناناس دارد، فقط ای یک فرد خطرپذیر برمی آید! این افراد احتمالا خیلی زود احساساتی می شوند، عاشق کارهای هیجان انگیز هستند، از سفر لذت می برند، در هر شرایطی مستقل رفتار می کنند، تحمل نصیحت را ندارندو خیلی زود خوشان را با شرایط سخت وفق می دهند.

پیتزا پولو؛ کم حرف

افرادی که از طعم مرغ کبابی در پیتزا لذت می برند به احتمال زیاد خونگرم و تودارند به احتمال زیاد خونگرم و تودارند، کم حرف و محتاطند، به سلامت اهمیت می دهند و چکاپ های پزشکی منظم برایشان اهمیت دارد، شخصیت آرامی دارند اما عصبانیت شان غیرقابل کنترل است.

پیتزافونگی؛ اهل تفریح

ویژگی های شخصیتی افرادی که طرفدار پیتزای فونگی هستند مشابه دوستداران پیتزای مارگاریتاست؛ با این تفاوت که رفتارهای وسواسی آنها احتمالا کمتر است. آنها احتمالا عاشق بیرون رفتن و پیک نیک هستند، از هر فرصتی برای تفریح استفاده می کنند و رابطه خوبی با تجمل گرایی ندارند، سخت گیر نیستند اما با بدقولی کنار نمی آیند.

پیتزا پپرونی و سالامی؛ نامنظم و کم اراده

متخصصان تغذیه همیشه درباره ضررهای سوسیس و کالباس هشدار می دهند. بنابراین افرادی که بدون توجه به هشدارها سراغ این محصولات غذایی مضر می روند ممکن است افراد کم اراده و گاهی بی اراده ای باشندکه قدرت نه گفتن را ندارند، خیلی زود عصبانی می شوند، رفتارهای پرخاشگرانه دارند، برخلاف ظاهرشان از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند.

پیتزای چهارفصل؛ تنوع طلب

سفارش پیتزایی که چهار طعم متفاوت دارد نشان دهنده شخصیت تنوع طلبی افراد است. پس احتمالا طرفداران پیتزا چهار فصل اهل شغل های ثابت؛ مانند کارمند بانک یا اداره های دولتی نیستند، همیشه چند فعالیت را همزمان انجام می دهند، خلاق، مهربان، عجول، خوشبین و البته دمدمی مزاجند و در تصمیم گیری ها با تردید عمل می کنند.

پیتزا مارینارا؛ واقع بین

افرادی که طعم ماهی و میگو را در پیتزا می پسندند احتمالا اجتماعی، واقع بین و مسئولیت پذیرند، انرژی بالایی دارند، از پس مشکلات برمی آیند، مهربان و فداکارند، رفتارشان سنجیده و منطقی است، معمولا ریسک پذیری پایینی دارند، پیش از انجام هر کاری خوب به آن فکر کرده و تحت هر شرایطی به قولشان عمل می کنند.

پیتزا گوشت؛ جاه طلب

علاقمندان به گوشت قرمز، پیتزای گوشت را ترجیح می دهند، مغرور و جاه طلبند و دوست دارند صاحب باتلاترین مقام ها و موقعیت ها در زندگی باشند. آنها همچنین از اضافه وزن رنج می برند، از اعتماد به نفس زیادی برخوردارند، از بودن در جمع لذت می برند، تحمل زورگویی را ندارند و هنگام عصبانیت پرخاشگر می شوند.

پیتزا سبزیجات: قابل اعتماد

فقط افرادی که قصد کاهش وزن دارند، پیتزای سبزیجات سفارش می دهند. شاید اما عاشقان این پیتزا شخصیتی آرام، مهربان و دوست داشتنی داشته باشند، اگرچه ممکن است با گذشت، درونگرا و کم حرف باشند و گاهی بسیار مرموز رفتار کنند اما مهمترین ویژگی آنها آینده نگری است.

منبع: سبک زندگیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits