دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
بولنت ارسوی و مصطفی کسر دو خواننده محبوب ترکیه آشتی کردند!
4
بولنت ارسوی و مصطفی کسر با پایان دادن به کینه توزی بین خود از دعاوی متقابل خود صرف نظر کردند. این دو نفر اعلام کردند که طولانی شدن این موضوع به نفع کسی نیست.

بولنت ارسوی و مصطفی کسر در طول برنامه ای که ارائه کردند مورد شکایت قرار گرفتند. یخ بین آن دو آب شد و صلح کردند. بر اساس اخبار Özge Eğrikar از حریت، هر دو هنرمند متقابل پرونده را پس گرفتند. دیوا بولنت ارسوی از مصطفی کسر که با او مجری برنامه هیچ کس عجیب نیست به دلیل عبارت تو دیوان هستی نه دیوا ، شکایتی را برای خسارت مادی به مبلغ یک لیر تنظیم کرد.

بولنت ارسوی و مصطفی کسر

مصطفی کسر که مدعی بود واقعاً به او توهین شده است نیز پرونده غرامت 1 لیره ای تشکیل داد.دادگاه بدوی مدنی استانبول دستور داد که هر دو هنرمند مبلغ 1 لیر برای خسارت غیر مادی به یکدیگر بپردازند. پس از این اتفاقات، بولنت ارسوی با مصطفی کسر که هنگام اجرای کنسرت برای زلزله زدگان کوش آداسی، تعادل خود را از دست داده و به داخل استخر سقوط کرد، تماس گرفت و آرزوی بهبودی خود را به زودی بیان کرد.

بولنت ارسوی و مصطفی کسر

ییلدیز تیلبه مهمان قسمت دوم برنامه بولنت ارسوی و مصطفی کسر بود که رکوردهای ریتینگ را شکست.

بولنت ارسوی و مصطفی کسر

بولنت ارسوی یک خواننده و هنرپیشه ترنسجندر ترک است که به خاطر خواندن آهنگ‌های کلاسیک عثمانی شهرت یافته‌است. او از کودکی فعالیت‌های موسیقایی خود را آغاز کرد و در دوران جوانی وارد کنسرواتوار موسیقی استانبول شد که پس از دو ماه تحصیل در کنسرواتوار را رها کرد. او زیر نظر اساتیدی چون «ملاحت پارس» و «رضوان آیتان» به تحصیل خصوصی موسیقی پرداخت.

بولنت ارسوی و مصطفی کسر

در تمام این مدت بولنت ارسوی بدن منتسب به مردان را دارا بود تا اینکه در سال ۱۹۸۱ طی یک عمل جراحی در بیمارستان «چارینگ کروس» لندن بازتایید جنسیت داد و نام خود را به خانم بولنت تغییر داد‌

بولنت ارسوی و مصطفی کسر

در اولین صحبتهایش پس از عمل جراحی او اظهار داشت که حس بسیار خوبی دارد و خدا را شکر می‌کند. این عمل بولنت ارسوی آنهم در آن دوران که این مسائل بشکل تابوها و ترنسفوبیا در جامعهٔ محافظه کار ترکیه مطرح می‌شد و دولت وقت بشدت با جماعت ترنس جندر برخورد می‌کرد، نشان از جسارت بولنت ارسوی داشت. اما تاوان این جسارت او ممنوع الکار شدنش بود که تا سال ۱۹۸۳ بولنت ارسوی درگیر دادگاه‌ها و مسایل قضایی مربوط به تطبیق جنسیتش بود.

بولنت ارسوی و مصطفی کسر

بولنت ارسوی و مصطفی کسر

بولنت ارسوی و مصطفی کسراین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.8 از 5 (4 رای)  

۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

فرامرز | ۱ سال پیش
خیلی هم خوشکله
2
0
.... | ۱ سال پیش
چقد ترسناکه
1
3
پاسخ ها:
شهناز | ۶ ماه پیش
آره واقعأ ترسناک 😵
0
1

hits