دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ مارس ۲۰۲۴ میلادی
بسته هدیه همراه اول / ویژه اعیاد شعبانیه از ۲۴ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ !
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فرصت فعالسازی مرحله اول این طرح از امروز سه‌شنبه ۲۴ تا پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ است و مرحله دوم نیز همزمان با نیمه شعبان و از شنبه ۵ اسفند تا دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود.

بسته ویژه اعیاد شعبانیه همراه اول

به گزارش دلگرم به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، همراه اول به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت قائم (عج)، برای مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و انارستان بسته ترکیبی مکالمه و اینترنت 3 روزه با تخفیف 60% در نظر گرفته است. شما می‌توانید از طریق شماره گیری کد #67*100* بسته را خریداری و فعال نمایید.

بسته هدیه همراه اول / ویژه اعیاد شعبانیه از ۲۴ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ !

اینترنت هدیه همرا اول

همراه اول به‌مناسبت فرارسیدن ماه شعبان و ولادت‌های پرنور حضرت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، حضرت زین‌العابدین(ع) و حضرت مهدی(عج) بسته ویژه‌ای را برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و همچنین انارستان تدارک دیده است.

بسته اعیاد شعبانیه ویژه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول شامل «سه گیگابایت اینترنت و سه ساعت مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» می‌شود که متقاضیان می‌توانند این بسته سه روزه را با ۶۰ درصد تخفیف، به قیمت ۱۲ هزار تومان تهیه کنند.

بسته هدیه همراه اول / ویژه اعیاد شعبانیه از ۲۴ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ !

مشترکان انارستان نیز می‌توانند بسته سه روزه ویژه اعیاد شعبانیه شامل «یک گیگابایت اینترنت و سه ساعت مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» را به قیمت سه هزار تومان خریداری کنند.

فرصت فعالسازی مرحله اول این طرح از امروز سه‌شنبه ۲۴ تا پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ است و مرحله دوم نیز همزمان با نیمه شعبان و از شنبه ۵ اسفند تا دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits