دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
بالاخره مرد عنکبوتی هم پیر شد!
5
تصاویر جدیدی از توبی مگ‌وایر، بازیگر ۴۷ ساله سه‌گانه «اسپایدرمن» که در حمایت از دوست و همبازی قدیمی‌اش لئوناردو دیکاپریو در فرش قرمز فیلم «قاتلین ماه کامل» در فستیوال کن ۲۰۲۳ حاضر شد.

جشنواره برجسته فیلم کن این آخر هفته با نمایش فیلم‌های برجسته‌تری از جمله آخرین فیلم مارتین اسکورسیزی، Killers Of the Flower Moon، ادامه می‌یابد. و در میان شرکت کنندگان در مراسم پر زرق و برق فرش قرمز روز شنبه، بازیگران اصلی سه گانه مرد عنکبوتی سام ریمی، توبی مگوایر و کرستن دانست بودند.در این تصاویر چهره شکسته توبی مورد توجه قرار گرفته است.

توبی مگ‌وایر/مرد عنکبوتی

توبی مگ‌وایر/مرد عنکبوتی

کریستن دانست در شهر فرانسه با همسرش جسی پلمونز که در کنار لئوناردو دی کاپریو، رابرت دنیرو و برندان فریزر در فیلم قاتلان ماه کامل یکی از ستارگان است، روی فرش قرمز رفت. مگوایر دوست دیرینه دی کاپریو است و ظاهراً او برای حمایت از دوستش که از همان روزهای اولیه حضور در هالیوود در دهه 90 با او دوست بوده است، به اولین نمایش رفت.

توبی مگ‌وایر/مرد عنکبوتی

در حالی که در پوشش اولین نمایش، کرستن دانست و توبی مگوایر در حال عبور از مسیرها نبودند، صادقانه بگویم، من با حسرت تصور می‌کردم که بازیگران مرد عنکبوتی در مقطعی در طول این رابطه پر ستاره با یکدیگر تعامل داشتند. من می دانم که سه گانه مرد عنکبوتی تخیلی است و بسیار جدا از زندگی این دو ستاره هالیوود است، اما دیدن آنها در یک رویداد مشترک، من را به یاد پایان غم انگیز مرد عنکبوتی 3 می اندازد.

توبی مگ‌وایر/مرد عنکبوتی

توبی مگ‌وایر/مرد عنکبوتی

توبی مگ‌وایر/مرد عنکبوتی

توبی مگ‌وایر/مرد عنکبوتیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (5 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits