دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
بازتاب شعارهای پنهان در تور کنسرت های بیانسه!
3
در روزهای گذشته تور کنسرت «رنسانس» بیانسه حواشی بسیاری را در بین کاربران اینترنت به همراه داشته است.

بسیاری از طرفداران بیانسه با انتشار ویدیوهایی از بخش‌های از کنسرت رنسانس ادعا کردند که او با درج هوشمندانه المان‌ها، تصاویر و.. سعی در هوشیار کردن طرفدارانش را دارد، نوشته «هرکسی که مدیا را کنترل می‌کند مغز شمارا کنترل می‌کند» در طی ساعات اخیر در تیک‌تاک، ردیت و تویتر یکی از تاپیک‌های برتر 24 ساعت گذشته بوده است.

تور کنسرت های بیانسه

روز گذشته بیانسه قبل از رفتن بر روی استیج ویدیویی هنری را که حاوی مت‌پینتینگ‌های مفهومی و برخی پیام متنی بود را به نمایش گذاشت، پیام «هرکسی که مدیا را کنترل می‌کند مغز شمارا کنترل می‌کند» در طول کنسرت بارها به شکل‌های مختلفی نمایش داده شد، بیانسه همچنین تاکید بسیاری بر روی کلماتی همچون «کنترل»، «مغز»، «چشم»، «رسانه»، «هیپنوتیزم»، «پرچم آمریکا»، «سرباز»، «مردم»، «ساعت هشدار» و «نابودی دنیا» را داشت.

تور کنسرت های بیانسه

بسیاری از طرفداران بیانسه این اقدام او را با آهنگ «Black or white -Panther dance» مایکل جکسون و آهنگ «Not Afraid» امینیم مقایسه کرده‌اند چرا که مایکل جکسون و امینم در ترانه‌های فوق به صورت رمزی در متن ترانه و یا در حرکات بدن خود به گروه‌های قدرتمندی که دنیا را مدیریت می‌کنند و سعی در کنترل کردن آن‌ها را دارند اشاره می‌کنند.

تور کنسرت های بیانسه

در طول سال‌های گذشته بیانسه به دلیل محبوبیت بین‌المللی که دارد و همچنین به دلیل استفاده از کلمه ایلومیناتی در ترانه‌هایش و یا نماد تک چشم، شایعاتی مبنی بر عضویت او در این گروه منتشر شده بود.

تور کنسرت های بیانسه

به باور بسیاری از کاربران اینترنت «ایلومیناتی» گروهی تشکیل شده از انسان‌های قدرتمند و با نفوذ در جهان است که عامل اصلی تمام اتفاقات مثبت و منفی در دنیا هستند، پس از انتشار نمادهایی که در تور کنسرت «رنسانس» به کار رفته است اکنون بسیاری بر این باوراند که بیانسه نیز همچون سایر سلبریتی‌های مطرح دنیا یکی از قربانیان این گروه است.

تور کنسرت های بیانسه

ایلومیناتی هنوز تنها یک تئوری است که تا کنون ثابت نشده است.چند مورد از پیام‌هایی که در طول کنسرت نشان داده شده است در تصویر پایین آمده است.

تور کنسرت های بیانسه

بخشی از ویدیو اینترو را در اینجا میتوانید ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits