دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۸ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
این نوزاد هنوز هم مانند سونوگرافی اش میخوابد!
0
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مایکل، دوست دارد با دستان بالا بخوابد. و وقتی مادرش متوجه شد که شبیه سونوگرافی است، شگفت زده شد. بیایید با داستان آنها آشنا شویم و عکس های دوست داشتنی تری از این خانواده را ببینیم.

سارا کلهر استپلینگ مادر مایکل است. وقتی تقریباً در هفته 39 باردار بود، سونوگرافی دقیق تری انجام داد تا صورت پسرش را ببیند. او عکس را روی یخچال مادرش آویزان کرد و تنها چند ماه بعد متوجه شد که موقعیت مایکل برایش آشناست.

نوزادی که مانند سونوگرافی اش میخوابد

او هنوز هم این کار را می کند! سارا سپس سونوگرافی و وضعیت خواب مایکل را در کنار هم مقایسه کرد و از شباهت آن متعجب شد. او این کلاژ را در اینترنت پست کرد و فوراً مورد استقبال قرار گرفت.

نوزادی که مانند سونوگرافی اش میخوابد

سارا اشاره می کند که داشتن مایکل یک تجربه متفاوت بود. نوزاد با کم خونی همولیتیک و زردی شدید به دنیا آمد. او باید 48 ساعت در بیمارستان کودکان بستری بود تا دکتر بتواند خون او را کنترل کند. خوشبختانه او به سرعت بهبود یافت.

نوزادی که مانند سونوگرافی اش میخوابد

نوزادی که مانند سونوگرافی اش میخوابد

نوزادی که مانند سونوگرافی اش میخوابداین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits