دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
این سریال تلویزیونی بعد از ۸ سال بالاخره مجوز پخش گرفت
3
بالاخره تکلیف سریال کیانوش عیاری مشخص شد.

تکلیف پخش سریال «87 متر» کیانوش عیاری مشخص شده و قرار است به جای سپرده شدن به پلتفرم‌های شبکه خانگی در شبکه یک پخش شود. عیاری اعلام کرده که تا 10-15 روز آینده زمان پخش سریال مشخص خواهد شد. پیش‌تر سیمافیلم از احتمال واگذاری سریال به خارج از تلویزیون صحبت به میان آورده بود.

این سریال تلویزیونی بعد از ۸ سال بالاخره مجوز پخش گرفت

کیانوش عیاری کارگردان سینما و تلویزیون، در برنامه «استودیو هشت» رادیو از احتمال پخش سریال «87 متر» تا 15 روز آینده در شبکه یک صحبت به میان آورده گفته که هر سریالی برای تلویزیون ساخته به خاطر پول بوده است.

عیاری درباره «87 متر» گفته: « خود ما هم نسبت به این سریال سردرگم بودیم اما احتمالا ظرف ۱۰ تا ۱۵ روز آینده تکلیف مشخص و از تلویزیون پخش می‌شود. این سریال از شبکه یک روی آنتن می رود.»

حتماً بخوانید:
سریال 87 متر : زمان پخش ، داستان و بیوگرافی بازیگران سریال 87 متر

سریال 87 متر : زمان پخش ، داستان و بیوگرافی بازیگران سریال 87 متر

سریال 87 متر از ساخته های کیانوش عیاری برای پخش از تلویزیون آماده می شود / زمان پخش ، داستان و بازیگران سریال 87 را در دلگرم بخوانید

سریال «87 متر» سال 1396 کلید خورد و کیانوش عیاری و همکارانش بارها در طول ساخت، به دلیل بودجه تولید آن را متوقف کردند و نهایتاً زمستان سال 1399 تصویربرداری به پایان رسید. قرار بود سال 1400 پخش شود اما بارها به تعویق افتاد. عیاری در مصاحبه‌هایی درباره اصلاحاتی که به سریال وارد شده صحبت کرد و حتی زمانی گفت که نسبت به آماده کردن سریال برای پخش دلسرد شده و نمی‌خواهد اصلاحات را انجام دهد.

اردیبهشت سال گذشته، مهدی نقویان رئیس سیما فیلم در نشستی خبری از واگذاری حق پخش سریال «87 متر» به شبکه خانگی خبر داد اما بعد از اینکه سریال توسط چند پلتفرم مورد بازبینی قرار گرفت، شنیده شد که آنها حاضر به انتشار آن نشده‌اند. علت اصلی هم این بوده که «78 متر» سریال ستاره محوری نیست و اوج و فرود خاصی ندارد.

خلاصه پروژه انتقال این سریال به شبکه خانگی به جایی نرسید و این پیشنهاد مطرح شد که مثل «سرزمین مادری»، از تلوبیون منتشر شود. حالا هم که گویا تلویزیون تصمیم گرفته است آن را از شبکه یک پخش کند تا تکلیف این سریال بالاخره مشخص شود.

عیاری سریال «87 متر» را با حضور بازیگرانی مثل علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، حسین سلیمانی، شهین تسلیمی، فریده سپاه‌منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، دیبا زاهدی و … کارگردانی کرده و داستان آن درباره مرد میانسالی است که به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری فروخته شدهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.7 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits