دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۲ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
این توهم نوری ترسناک می تواند نشان دهد که آیا شما عاشق هستید یا نه!
10
به تصویر نگاه کنید چه میبینید؟

با دقت به تصویر نگاه کنید و توجه داشته باشید که کدام یک را ابتدا می بینید زیرا در مورد نگرش شما نسبت به عشق صحبت می کند.

تست شخصیت / شخصیت شناسی

اگر پسر ابتدا توجه شما را جلب کرد، مردم فکر می‌کنند که شما برای همه چیزهای عاشقانه «اشتیاق کودکانه‌ای» دارید، حتی اگر از اعتراف آن‌قدر می‌ترسید. کارشناسان می‌گویند: «در حالی که ممکن است خود را فردی رمانتیک یا حتی بسیار «دخترانه» تصور کنید، اطرافیانتان فکر می‌کنند که در دل شما تمایل یک کودک برای داشتن پایان افسانه‌ای شما نهفته است.

دختر وقتی برای اولین بار دختر را دیدید، مردم فکر می کنند که شما در مورد چشم انداز عاشقانه و عشق بسیار فکر می کنید. این کارشناس گفت: "شما بیرون هستید و به داستان رمانتیک خود افتخار می کنید، اما گاهی اوقات اطرافیان شما گیج می شوند و فکر می کنند که عشق تنها چیزی است که واقعاً به آن اهمیت می دهید.

جمجمه وقتی برای اولین بار متوجه جمجمه می‌شوید، مردم فکر می‌کنند که شما این تصور را ایجاد می‌کنید که به عشق و عاشقی بی‌علاقه است. این متخصص می‌گوید: «افراد اطراف شما می‌بینند که شما باهوش و واقع‌بین هستید و تصور می‌کنند که درگیر چیزی نیستید که یک فرد معمولی آن را «بی‌اهمیت» می‌داند. «حقیقت این است که وقتی به درستی انجام می‌شود، یک نقطه نرم برای عاشقانه دارید. شما فکر می کنید که عاشقانه باید شخصی، خاص و خصوصی باشد. اما نگران این هستید که اگر مردم این را در مورد شما بدانند، رفتار متفاوتی با شما خواهند داشت.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (10 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است