دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۲ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
امیرمهدی ژوله / همه پیشنهادات کاری زندگی‌ام را از «پیمان قاسم‌خانی» دارم
2
امیر مهدی ژوله درباره حضورش در سریال «مریخ» به سابقه آشنایی و همکاری‌اش با پیمان قاسم خانی اشاره کرد و گفت: همه پیشنهادات کاری زندگی‌ام را از پیمان قاسم‌خانی دارم .

امیر مهدی ژوله درباره حضورش در سریال «مریخ» به سابقه آشنایی و همکاری‌اش با پیمان قاسم خانی اشاره کرد و گفت: همه پیشنهادات کاری زندگی‌ام را از پیمان قاسم‌خانی دارم هم در نویسندگی و هم بازیگری. حالا بعد از ١٨ سال رفاقت و همکاری، هرکاری را که پیمان بگوید در آن همکاری کن، می‌پذیرم.

بازیگر مرد / امیرمهدی ژوله

این نویسنده و بازیگر کمدی از چالش‌های درک فضای فانتزی مریخ گفت: من هیچ فیلم مربوط به فضا را ندیده‌ام حتی جنگ ستارگان یا فیلم‌های نولان را هم که تم فضایی دارد را ندیده‌ام. و با این فضا ارتباط برقرار نمی‌کنم و طرفدار فیلم و سریال‌های فضایی نیستم.

بازیگر مرد / امیرمهدی ژوله

وی بین انتخاب بین زمین ١۴٠٠ و مریخ ١٧٠٠ گفت: همه چیز را به زمین ١۴٠٠ ترجیح میدم چون دیگر همه چیز رو به اتمام است؛ اخلاقیات، محیط زیست، عشق، انسانیت، رحم و مروت و...ژوله در ادامه یادآور شد که اگر بخواهد به مریخ مهاجرت کند، دخترش گندم و همسرش را به همراه یک کارت بانکی و موبایل با خودش می‌برد که بتواند از مریخ پست بگذارد و فالور جمع کند.

بازیگر مرد / امیرمهدی ژولهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است