دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۶ اوت ۲۰۲۲ میلادی
واکنش دوباره الهام چرخنده در مورد حرکات جنجالی سلام فرمانده !
27
جمعه, ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ۱۶:۵۸
الهام چرخنده درمورد حرکات سلام فرمانده صحبت هایی کرد که همه را به فکر فرو برد .

الهام چرخنده متولد 4 تیر 1357 در کاشان دانشجوی انصرافی رشته مهندسی معماری می باشد که فعالیت خود را از بازیگری شروع کرد سپس به سمت موسیقی و خوانندگی رفت .

در یک خانواده سنتی با اصالت بختیاری از طایفه هفت لنگ بدنیا آمد و پس از یک ترم تحصیل در دانشگاه انصراف داد و یادگیری طراحی و نقاشی در اصفهان را پی گرفت.

خانم چرخنده از ازدواج اول خود که تاریخ آن اعلام نشده صاحب یک فرزند پسر بنام شایان است که این ازدواج به طلاق و جدایی ختم شد.

الهام چرخنده

الهام چرخنده برای بار دوم در سال 1375 وقتی 18 ساله بود با فرشید نوابی بازیگر 19 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی هم یک فرزند بنام ارسطو می باشد.

با وجود اینکه سال 1392 در سریال پروانه با همسرش فرشید نوابی همبازی بود اما چند هفته بعد و نزدیک عید نوروز همان سال خبر طلاق این دو منتشر شد.

در شهریور ماه 1396 الهام چرخنده خبر ازدواج سوم خود را رسانه ای کرد.

الهام چرخنده

فیلم منتشر شده از صحبت های الهام چرخنده درباره حواشی پیش آمده پس از اجرای سرود «سلام فرمانده» و انتشار کلیپ حرکات عجیب او، واکنش های متفاوتی از سوی کاربران در اینستاگرام به دنبال داشت.

در این ویدیو الهام چرخنده می گوید کلیپ حاشیه ساز اجرای سرود سلام فرمانده را فرمانداری منتشر کرده و گل به خودی خوردیم؛ من هنگام اجرا چشمانم اشکی بود و داشتم گریه می کردم، حرکات نمایشی من به دلیل اجرای این سرود برای دختران ۴ ساله بود

سخنرانی الهام چرخنده درباره حرکاتش در سرود سلام فرمانده .
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (27 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است