alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۳ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۷ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
قاچاق مواد مخدر توسط دیا میرزا بازیگر سلام بمبئی

ماجرای قاچاق و اعتیاد دیا میرزا بازیگر هندی فیلم سلام بمبئی

قاچاق مواد مخدر توسط دیا میرزا بازیگر سلام بمبئی
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اعتیاد و قاچاق مواد مخدر حاشیه ای که برای دیا میرزا بازیگر هندی فیلم سلام بمبئی ایجاد شد

اعتیاد بازیگر سلام بمبئی

دنیای تصویر نوشت : دیا میرزا، بازیگر سینمای هند که در فیلم ایرانی «سلام بمبئی» نیز نقش آفرینی کرده ،« تهیه و مصرف مواد مخدر را تکذیب کرد و گفت هیچ اقدام قانونی علیه او صورت نگرفته است.

میرزا می گوید :«چنین گزارش های ناخوشایند تأثیر مستقیمی بر شهرت من دارد.»

دیا میرزا پس از انتشار گزارشی مبنی بر اینکه احتمالا برای بازجویی توسط اداره کنترل مواد مخدر فراخوانده خواهد شد ، با شفافیت ارتباط با فروشندگان مواد مخدر را انکار کرده است. وی بیانیه ای را منتشر کرد و گفت که از راه قانونی برخورد خواهد کرد.

دیا میرزا گزارش هایی مبنی بر اینکه نام او در تحقیقات اداره کنترل مواد مخدر درباره افراد مصرف کننده و تامین کننده مواد مخدر در بالیوود مطرح شده است را رد کرد.

او گفت که اخبار "غلط" و "بی اساس" نه تنها بر اعتبار او تأثیر می گذارد بلکه از نظر حرفه ای نیز تأثیرگذار است. میرزا تأکید کرد که هرگز مواد مخدر ممنوعه را خریداری یا مصرف نکرده است.

روز سه شنبه ، در برخی گزارش ها ادعا شده بود که نام دیا در هنگام بازجویی از دست فروشان مواد مخدر مطرح شده و ممکن است وی برای بازجویی توسط NCB(اداره کنترل مواد مخدر) فرا خوانده شود.

موضوع مصرف مواد مخدر در بالیوود در حین تحقیق درباره مرگ سوشانت سینگ راجپوت زیر ذره بین قرار گرفته است. دوست دختر او ، ریا چاکرابورتی ، اوایل ماه جاری به جرم تهیه مواد مخدر دستگیر شد و در حال حاضر در زندان بای کولا زندانی است.

معاون اداره کنترل مواد مخدر گفته بود که ریا قبل از دستگیری در اظهاراتش از سارا علی خان و راکول پریت سینگ(دو بازیگر جوان سینمای هند) نام برد. این دو نیز به زودی برای تحقیقات توسط پلیس فرا خوانده خواهند شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits