alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
اعتماد به خانه سرمایه راه رسیدن به موفقیت و ثروت
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
کدام انتخاب در دنیای سرمایه‌گذاری و اقتصاد جوابگوست؟ با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

وضعیت اقتصادی دنیا همیشه با نوسان‌هایی روبه‌روست. همیشه از پس هر بحران همه‌گیری، رشد و شکوه سرزده است. هیچ رشد و صعودی هم همیشگی و دائمی نبوده و نخواهد بود. پس در هیچ‌ دوره‌ای از رکود نباید زانوی غم بغل گرفت و در هیچ دورانی از شکوه هم نباید از شادی سرمست شد. این را ما نمی‌گوییم، تمام کسانی به این باور اعتقاد دارند که با پشتکار و فکر توانسته‌اند گلیم خود را در همه زمان‌ها از آب بیرون بکشند و موفق بمانند. چاره کار که جرقه‌اش در ذهن افراد موفق می‌خورد، سرمایه‌گذاری در زمینه‌هایی است که هیچ سیل و آفتی نمی‌تواند ویرانش کند: یادگیری.

دلیل موفقیت تنها یک چیز است:‌ تصمیم‌گیری درست

همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره شد، سرمایه‌ای که هیچ خللی به آن وارد نمی‌شود، دانش است. پس اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری مطمئنی را پیش ببرید، به یادگیری بیاندیشید. می‌خواهید وارد بازار ارز دیجیتال مانند بیت کوین و تتر و... شوید؟ علاقه‌مند به شرکت در فعالیت‌های بازار سهام هستید؟ فرقی نمی‌کند، در هر حال، این یادگیری است که شما را قرص و محکم با چالش‌های مختلف پیش رویتان همراهی خواهد کرد. این روزها، حرف از بورس و بازار پرسود آن زیاد به میان می‌آید. شرکت در این بازار و سرمایه‌گذاری در آن هم مستلزم یادگیری است. کسانی که با حضور در کلاس بورس و گذراندن دوره‌های مختلف آن، خود را برای موفقیت بیشتر آماده می‌کنند، در دسته آگاه‌ترین افراد در حوزه سرمایه‌گذاری به حساب می‌آیند. بورس بازار پرریسکی است و امکان بی‌گدار به آب‌زدن در آن وجود ندارد. اگر می‌خواهید که سوار بر موج این روزهای صعود آن به رشد برسید، باید در دوره آموزش بورس نخبگان ثبت‌نام کنید. تصمیم‌گیری درست در سایه یادگیری و آموزش در شما جان می‌گیرد. کسی می‌تواند در بازار پرخطر سهام به انتخاب‌های مناسب دست بزند که همه‌چیز را به‌خوبی آموخته و قوه تحلیل مناسبی پیدا کرده است.

کدام انتخاب در دنیای سرمایه‌گذاری و اقتصاد جوابگوست؟

دنیای اقتصاد پیچیده است و گمراه‌کننده؛ اما نه برای همه. سرمایه‌گذاری و فعالیت در این حوزه تنها در زمانی سخت و گیج‌کننده خواهد شد که دقیقا ندانید عناوین و موضوعات هر بخش از این دنیا چه معنایی دارند و کاربردشان چیست. یکی از زمینه‌های پرسود و بازده اقتصاد، بازار بورس است. این‌روزها شهرت و محبوبیت بازار بورس زیاد شده و بیش از هر زمان دیگری واژه‌هایی مانند سهام یا صندوق سرمایه گذاری و اصطلاحات مرتبط با بورس مثل عرضه اولیه به گوش عوام و خواص می‌رسد. این خبری خوشایند است؟ هم بله و هم نه. برای اینکه بگوییم که رواج بورس خبری خوش است یا خیر، نیاز به شرحی بر فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های بورسی وجود دارد. واقعیت این است که بورس همیشه و حتی قبل از تبلیغات رنگارنگ این روزها برای فعالیت در آن، بازاری استاندارد و مطلوب برای سرمایه‌گذاری بوده است. این بازار با نظارت‌های قانونی و قابلیت‌های پیگیری روند رشد و نزول سرمایه‌های مردم و امکان شروع با کمترین میزان سرمایه در آن همیشه بستری مناسب برای رشد اقتصادی بوده و هست. اما به یک شرط؛ به این شرط که با پیچ‌وخم‌های جاده‌های آن آشنا بشید. فرقی نمی‌کند که فعالیت در بازار بورس را در بوق و کرنا کرده‌اند یا نه؛ در هر حال، شما باید شنونده‌ای عاقل باشید که می‌داند چه چیزی برایش مفید است و چه چیزی نه. بازار بورس می‌تواند بهترین گزینه برای فعالیت‌های اقتصادی باشد به شرط اینکه ورود به آن در گذر از کلاس آموزشی بورس و آشنایی با مفاهیم مختلف آن همراه باشد. در غیر این صورت، سرمایه‌گذاری در بورس، لوبیای سحرآمیزی نیست که شما را بعد از مدتی کوتاه با درختی غول‌آسا و امکاناتی شگفت‌انگیز روبه‌رو کند. بورس برای کسانی سودآور خواهد بود که یادگیری درست را انتخاب کنند، دوره بورس را خودشان بگذرانند و از روش‌های مختلف به آگاهی لازم برای سرمایه‌گذاری دست پیدا کنند. در این صورت، بازار مذکور نه تنها در حال حاضر بلکه در تمام ادوار و دوران‌ها می‌تواند بهترین راه برای دوچندان‌کردن سرمایه‌های شما باشد.

اعتماد به خانه سرمایه راه رسیدن به موفقیت و ثروت

دوره‌های خانه سرمایه در حوزه بورس را می‌شناسید؟

خانه سرمایه با بهره‌مندی از کمک کارشناسان خبره و اساتید باسابقه همواره دوره‌های آموزشی مختلفی در حوزه بازار سرمایه طراحی و تولید می‌کند که برگرفته از نیاز جامعه ایرانی است و در آنها به استراتژی‌هایی دقیق و درست برای تدریس استاندارد توجه زیادی می‌شود. متولیان این مجموعه می‌دانند که فیلم آموزش بورس یا هر محتوای آموزشی دیگری از طریق درنظرگرفتن چه فاکتورهایی می‌تواند مخاطبان خود را برای فعالیت‌های عملی آماده و مهیا سازد. به واسطه همین دوراندیشی‌ها و برنامه‌ریزی‌های استراتژیکِ مناسب است که در طی سالیان فعالیت خود جایش را در میان علاقه‌مندان به فعالیت‌های اقتصادی باز کرده است و نیروهایی را تربیت نموده که خود در مسیر یادگیری و تجربه توانسته‌اند به اساتیدی قابل بدل شوند.

در مجموعه خانه سرمایه دوره‌های آموزشی حضوری یا عادی و غیرحضوری برای علاقه‌مندان ارائه می‌شود. اگر خواهان فعالیت در بورس هستید، امکان شرکت در یکی از این دوره‌ها برایتان مقدور است. انتخاب با شماست که در دوره حضوری 3ماهه موفق و معروف خانه سرمایه‌ شرکت کنید یا دوره غیرحضوری را با امکانات و خدمات بی‌نظیرش دنبال نمایید. در هر یک از این دوره‌ها بالغ بر ۱۴۰ ساعت محتوای آموزشی برایتان در نظر گرفته می‌شود و از سیر تا پیاز دنیای بورس و عناوین مختلفش مانند تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، روانشناسی بازار سرمایه و حتی ارزهای دیجیتالی سخن به میان می‌آید. خانه سرمایه با نیازسنجی بازار مخاطبان و بهره‌گیری از توصیه‌ها و تفکر حرفه‌ای اساتید دست به تولید دوره‌های مختلف می‌زند. به همین خاطر است که در سال‌های اخیر به‌مدد رشد فناوری و امکان برگزاری دوره‌های غیرحضوری اقدام به تولید دوره نوین کرده و امکان یادگیری را برای تمام کسانی مهیا نموده است که از تهران دورند یا به خاطر مشغله‌های فراوان امکان شرکت در دوره‌های حضوری را ندارند. فرقی نمی‌کند که دلیل‌تان برای میل به شرکت در دوره‌های غیرحضوری چیست، در هرحال با ثبت‌نام در آنها می‌توانید محتوایی آموزشی را که در دوره‌های حضوری ارائه می‌شود به‌طور کامل دریافت نمایید و حتی امکان دسترسی به خدمات بی‌نظیری را داشته باشید که به جز شرکت در این دوره برایتان مقدور نیست. برای مثال، با ثبت‌نام در دوره نوین می‌توانید به پکیج آموزش بورس دسترسی پیدا کنید که در حالت معمولی قیمت آن ۴ میلیون تومان است. چه چیزی از این بهتر؟

در آخر

یادتان باشد که بازار بورس جای خوبی برای فعالیت است اما فقط و فقط برای کسانی که آموزش‌های درست و کافی دیده‌اند و قدرت تحلیل و تصمیم‌گیری برای اقدامات معقول و مناسب را در خود پرورش داده‌اند. یادتان باشد که در میان گزینه‌های مختلف آموزش بورس، خود را گیج و سردرگم نکنید و به موسساتی رجوع نمایید که سابقه، اعتبار و نتایج قابل‌استناد دارند. خانه سرمایه و انبوه فارغ‌التحصیلان هر دوره آن، مسیری پیش رویتان قرار می‌دهد که رونق و رشد اقتصادی به جیب‌هایتان را ممکن و شدنی می‌کند. پس روی اساتید متبحر و روش‌های آموزشی استاندارد این تیم حساب کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits