دلگرم
امروز: جمعه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
اسکن کردن رایگان لینک های فیشینگ و مخرب!
1
با استفاده از وب سایت های زیر میتونید قبل از باز کردن یه لینک اون رو اسکن کنید تا از لینک های مخرب در امان بمانید.

اینترنت یک شبکه بزرگ است که از میلیاردها سیستم متصل تشکیل شده است. بسیاری از وب سایت ها و برنامه ها در این شبکه حاوی بدافزار هستند. یکی از راه های نفوذ این بد افزارها به سیستم، لینک های آلوده است که باید به شدت از آن ها اجتناب کرد. اما سوال اساسی این است که راه شناسایی لینک آلوده چیست؟ از کجا بفهمیم لینکی حاوی بدافزار است که از کلیک کردن بر روی آن خودداری کنیم؟

اسکن کردن رایگان لینک های فیشینگ و مخرب

انجام اسکن اساسی برای آسیب پذیری ها در وب سایت وردپرس شما دشوار و گران نیست. بسیاری از اسکنرهای از راه دور رایگان و افزونه های رایگان در دسترس هستند که می توانند بد افزارها و کدهای مخرب را در سایت شما شناسایی کنند.تفاوت مهم بین دو اسکنر از راه دور و افزونه ها این است که یک اسکنر از راه دور فقط به نسخه ارائه شده نهایی وب سایت شما نگاه می کند، همانطور که در مرورگر شما ظاهر می شود. وب سایت شما را تا حدودی با همان شیوه ربات موتور جستجو بازدید می کند. به سرور نگاه نمی کند و بنابراین هر عنصر مخرب روی سرور شما کشف نمی شود. در مقابل، وقتی یک افزونه را نصب می کنید، در محیط میزبانی که در آن ساکن است به سرور دسترسی پیدا می کند و اسکن بسیار عمیق تری انجام می دهد.

اسکن کردن رایگان لینک های فیشینگ و مخرب

به جای اجرای URL سایت خود از طریق چندین اسکنر ، می توانید آن را در Virus Total ، یک شرکت تابعه گوگل ارسال کنید. این کار جمع آوری نتایج حاصل از اسکن از چندین اسکنر مانند Avira ، Comodo ، Sucuri و Qettera است. همچنین شما با این ابزار می توانید فایل هایی مانند قالب وردپرس و افزونه وردپرس را قبل از آپلود به سایت خود اسکن کنید.

اسکن کردن رایگان لینک های فیشینگ و مخرب

اسکنرها ، وب سایت ها و پلاگین هایی هستند که به شما اجازه وارد کردن یک لینک مشکوک URL را می دهد و می توانید ایمنی لینک را بررسی کنید. بسیاری از اسکنرهای لینک رایگان و قابل اعتماد و در دسترس وجود دارد. من پیشنهاد می کنم که شما سعی کنید اول از URLVOID استفاده کنید. URLVOID یک لینک را با استفاده از سرویس های متعدد اسکن می کند مانند Google, MyWOT و Norton safeWeb و نتایج را سریع به شما گزارش می دهد. URLVoid پایگاه داده های مختلف را برای اطلاعات اسکن می کند.

اسکن کردن رایگان لینک های فیشینگ و مخرب

اسکن کردن رایگان لینک های فیشینگ و مخرب

شما برای تست سلامت لینک و محتویات اتچ شده ایمیل قبل از باز کردن آن چه روشی را بکار برده اید؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits