دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۲ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
استایل کانیه وست و همسرش دوباره خبرساز شد!
0
عکسهای جدید کانیه وست و همسرش بیانکا سنسوری در حال رفتن به یک بستنی فروشی در لس آنجلس .این عکسها به سرعت تبدیل به یکی از وایرال ترین موضوعات روز شده است.

کانیه وست و همسرش بیانکا سانسوری بار دیگر با انتخاب های مد منحصر به فرد خود در یک گردش بستنی سر به سر زدند. وست یک تی‌شرت با بالشتک‌های اغراق‌آمیز، همراه با کاپری‌های گشاد و کفش‌های بدون کف پوشید، در حالی که سانسوری یک تاپ قهوه‌ای مایل به زرد، جوراب شلواری خاکستری شفاف، چکمه‌های جوراب طلایی، و یک تی‌شرت دور بینی و دهانش بسته بود. به گزارش پیج سیکس، سبک نامتعارف این زوج طرفداران را گیج کرد و واکنش ها و بحث های آنلاین را برانگیخت.

کانیه وست/بیانکا سنسوری

همگام شدن با ایده های سبک کانیه وست همیشه سخت است. پس از مدت کوتاهی سکوت در پی اظهارات افراطی پاییز گذشته، خواننده رپ باعث شد مردم دوباره درباره او صحبت کنند. این بار (خوشبختانه) فقط برای لباس های او. کانیه با همسر جدید جدانشدنی اش بیانکا سانسوری برای گرفتن بستنی با ظاهری غیر معمولی بیرون رفت: تی شرت با شانه های پرشده، مانند یک بازیکن واقعی فوتبال آمریکایی، که روی آن کلمه سفید polizei، و شلوار ورزشی خاکستری برجسته. و جوراب YEEZY روی پاهایش، این بار به رنگ آبی روشن. اما بیانکا هم خیلی عقب نیست، با یک تی شرت که دور سرش پیچیده شده است، که به ما اجازه می دهد فقط چشمان، تاپ، جوراب شلواری و یک جفت چکمه با پاشنه نقره ای را ببینیم.

کانیه وست/بیانکا سنسوری

طرفداران و علاقه مندان به مد همچنان واکنش ها و نظرات خود را در مورد لباس های غیر متعارف وست و سانسوری به اشتراک می گذارند. در حالی که برخی حس مد این زوج را گیج‌کننده می‌دانند، برخی دیگر رویکرد بی‌باکانه آنها را برای ابراز وجود از طریق لباس تحسین می‌کنند. کانیه وست همیشه مرزها را جابجا کرده و هنجارهای مد سنتی را به چالش کشیده است و تأثیری پایدار بر صنعت گذاشته است.

کانیه وست/بیانکا سنسوری

یک چیز قطعی باقی می ماند: کانیه وست و بیانکا سانسوری همچنان با انتخاب های جسورانه و غیرمنتظره طنز خود توجه را به خود جلب می کنند و جرقه گفتگوها را برمی انگیزند. آزمایش‌های مد منحصربه‌فرد آن‌ها به عنوان شاهدی بر تعهد تزلزل ناپذیر آنها به بیان هنری و پیش بردن مرزهای آنچه مد تلقی می‌شود، عمل می‌کند.

کانیه وست/بیانکا سنسوری

استایل هر دو آن ها بارها و بارها به اشتراک گذاشته شد حتی گفته میشه هر دو زیر لباس از لباس هایی استفاده کردند تا اندامشون برجسته تر بنظر برسه. نظر شما در مورد این استایل چیه؟

کانیه وست/بیانکا سنسوری

کانیه وست/بیانکا سنسوری

کانیه وست/بیانکا سنسوری

کانیه وست/بیانکا سنسوریاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits