دلگرم
امروز: جمعه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
استایل شاهانه سوفیا با ابروهای مشهورش در جشنواره کن۲۰۲۳!
5
سوفیا حاجی پانتلی مدل ۲۵ ساله بر روی فرش قرمز فستیوال فیلم کن ۲۰۲۳ حاضر شد.

سوفیا مدل اهل قبرس به واسطه مدل خاص ابروهایش شهرت بسیاری بدست آورده و یکی از افراد فعال در زمینه مثبت نگری به بدن است و کمپین خودش به اسم جنبش ابروهای پیوسته را در این زمینه دارد.

سوفیا حاجی پانتلی/مدل قبرسی

سوفیا حاجی پانتلی یک مدل یونانی قبرسی است، که بیشتر به خاطر ظاهر تک ابرویش مشهور است. او ابتدا در سال 2017 در بریتانیا توجه عمومی را به خود جلب کرد و برای اولین بار در نمایش مد در هفته مد لندن 2020 ظاهر شد. او برای برندهایی از جمله Guess Jeans و Polaroid مدل شده است.

سوفیا حاجی پانتلی/مدل قبرسی

Hadjipanteli در مریلند همراه با برادرش توسط والدین یونانی قبرسی بزرگ شد. او ادعا می کند که از خانواده و فرهنگ خود الهام گرفته است. او بازاریابی را در دانشگاه مریلند مطالعه کرد و در آنجا مدلینگ را برای برندهایی مانند Hugo Boss یا Guess آغاز کرد. او نام مستعار ابروهای منحصر به فرد خود را «ورونیکا» گذاشته است.

سوفیا حاجی پانتلی/مدل قبرسی

Hadjipanteli با Premier Model Management و MUSE NYC امضا شد. او در بیش از 50 نشریه در سراسر جهان ظاهر شد، از جمله، Vogue، Elle، بازار هارپر، نیویورک تایمز و Vanity Fair. او برای برندهای مد از جمله Chanel، Jean Paul Gaultier و Fenty Beauty و همچنین کارهای catwalk کار کرده است.

سوفیا حاجی پانتلی/مدل قبرسی

حاجی پانتلی در پاسخ به واکنش‌های عمومی در مورد ظاهرش، جنبش Unibrow را برای ترویج زیبایی غیرمتعارف و پذیرش میراث خود تأسیس کرد. او بیش از 380000 دنبال کننده در اینستاگرام جمع کرده و به خاطر اظهارات و ظاهرش تهدید به مرگ شده است. او صریحاً از تصاویر زنانه بدن مثبت حمایت می کند.

سوفیا حاجی پانتلی/مدل قبرسی

این مدل 25 ساله قبرسی یک لباس یقه V خیره کننده با نیم تنه کریستالی از طراح فیلیپ پلین پوشیده بود.این لباس با دستکش های پولک دار توکار، همچنین دارای دو شکاف تا بالای ران در جلو بود تا پاهای او را نشان دهد. سوفیا لباس خود را با یک جفت پاشنه نوک تیز مشکی با یک بند نگین دار تکمیل کرد.

سوفیا حاجی پانتلی/مدل قبرسی

سوفیا حاجی پانتلی/مدل قبرسیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.6 از 5 (5 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !