دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
در استایل تامبوی چگونه لباس می پوشن؟
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
استایل تامبوی، برگرفته از تیپ پسرانه و مردانه می باشد. لازم نیست از لباس مردانه استفاده کنید، بلکه شما می توانید لباس های زنانه را با الهام گرفتن از لباس های مردانه انتخاب کنید. در سبک تامبوی راحتی پوشش حرف اول را می زند.

بعد از بیرون آمدن، برخی از ما تغییری در استایل خود داریم که ممکن است به سمت ظاهری پسرانه تر متمایل شود. این همان سبک و استایل تامبوی می باشد.

استایل تامبوی چیست؟

اگر از پوشش های سخت و پر از تجملات استایل دخترانه خسته شده اید؛ بهترین راه تغییر استایل است. بهترین راه تغییر لباس های دخترانه در حین حفظ استایل های کژوال، استایل تامبوی است.
معمولا ویژگی هایی چون راحتی، شیکی و خودمانی از مشخصه های اصلی استایل تامبوی به حساب می آید که از پوشش مردانه در استایل زنانه الهام گرفته شده است.

این سبک در طول سال ها تغییرات زیادی را تجربه کرده و مناسب دخترانی است که می خواهند راحتی لباس های مردانه را در پوشش زنانه امتحان کنند. در طول ادوار گذشته، اصطلاح "tomboy" به آن دسته از دختران اطلاق می شد که تفریحات و فعالیت های پسرانه را انجام می دادند و سبک و استایل پوشش آن ها به استایل پسرانه نزدیک بود.

استایل تامبوی

اگر می خواهید ظاهر تامبوی خاص خود را ایجاد کنید، به یاد داشته باشید که مد تامبوی لزوماً به معنای رفتن مستقیم به بخش مردانه نیست.
برای دستیابی به ظاهری عالی، لباس های زنانه با الهام از لباس های مردانه را انتخاب کنید. به برش های جذاب و جذاب فکر کنید که حتی ممکن است اندکی آندروژن باشند.
اگر به دنبال نکاتی در سبک تامبوی هستید، به جای درستی آمده اید. این راهنمای نهایی ما برای مدل های Tomboy است که برخی از لباس های مورد علاقه ما با الهام از لباس های مردانه را در مد تامبوی نشان می دهد. ما همچنین مطمئن شدیم که همه آنها به راحتی با منگنه های کمد شما کنار هم قرار می گیرند.

مدل های استایل تامبوی

سبک تامبوی شماره 1: لباس کژوال تامبوی شهری

این اولین ظاهر کلاسیک است و هرگز از مد نمی افتد، حداقل این چیزی است که ما فکر می کنیم. به علاوه، بسیار راحت است و می تواند شامل مجموعه ای از قطعات مختلف از کمد لباس پسر بچه ها باشد. من این ظاهر را دوست دارم زیرا برای پاییز یا زمستان بسیار راحت و گرم است. برای هوای گرم تر، می توانید ژاکت را برای یک تی شرت تغییر دهید تا حالتی مشابه داشته باشید.

مدل های استایل تامبوی

هودی - هر هودی برای این استایل مناسب است، اما رنگی غیر از مشکی به لباس شما ابعاد می بخشد. اگر بتوانید رنگ هودی خود را با کفش هایتان هماهنگ کنید، امتیاز می گیرید.

ژاکت - در این لباس، انتخاب ژاکت شما می تواند ظاهر شما را فانتزی یا غیررسمی کند. برای ظاهری مجلل، یک کت چرم را امتحان کنید. برای ظاهر غیر رسمی‌تر، یک کت شلوار جین یا بمب افکن بپوشید.

جین - شلوار جین پاره کمی بافت اضافی به لباس شما می بخشد. یک شلوار Moto برای این یا یک شلوار جین بوی فرند نیز مناسب است.

کفش - کفش ها بخش دیگری از لباس هستند که واقعاً می توانند حال و هوای مورد نظر شما را تغییر دهند. با کفش های ورزشی، چکمه های کاربردی یا واقعاً هر کفشی که دوست دارید استفاده کنید.

تامبوی استایل شماره 2: لباس تامبوی به سبک خیابانی

برخی از تامبوی ها دوست دارند تمام مشکی بپوشند، واقعاً هنگام پوشیدن لباس سیاه نمی توانید اشتباه کنید. لباس تامبوی. حال و هوای هیجان انگیزی را ایجاد می کند، به خصوص اگر از رنگ های مناسب برای تکمیل ظاهر خود استفاده کنید. با این حال، ترکیب سفید و سیاه با هم می تواند ظاهر ورزشی شما را افزایش دهد.

توصیه می کنیم چند ست اصلی سیاه و سفید را در کمد خود نگه دارید تا به شما کمک کند لباس های تامبوی سبک خیابانی را کنار هم قرار دهید. این سبک در حال حاضر برای پسر بچه ها و زنان به طور یکسان بسیار مناسب است.

عکس تامبوی استایل

شلوار ورزشی - شلوار گرمکن مشکی یا ژاکت برای این سبک عالی است. به ایده راحتی متمایل شوید، زیرا بدانید که سیاه و خاکستری ایده ی بسیار خوبی برای لباس تامبوی است.

هودی - یک تی شرت، هودی یا گرمکن برای استایل خیابانی بسیار عالی است.

کفش ورزشی - یک لباس الهام گرفته از ورزش با کفش های ورزشی شیک ساخته شده است. برای کامل کردن لباس، آن را با یک کلاه ست کنید.

سبک تامبوی شماره 3: لباس کژوال و اسپرت تامبوی

این نوع لباس های کژوال اسپرت، ظاهری عالی برای لزبین های اسپورت و تامبوهایی است که عاشق پوشیدن لباس های ورزشی هستند. نکته کلیدی در این لباس این است که کفش شما با پیراهن شما هماهنگ باشد. برخی از لوازم جانبی ظریف مانند جواهرات به سبک صنعتی، کفش های کتانی با رنگ های زیبا یا کوله پشتی اسپرت را اضافه کنید.

این سبک برای پسر بچه های ورزشکار یا هر کسی که می خواهد در حین انجام این کار احساس آرامش کند و مانند یک رئیس به نظر برسد، عالی است. لوازم ورزشی می تواند شامل کلاه بیسبال باشد.

شلوار - توصیه می کنیم برای این ظاهر با یک شلوار مشکی، یک شلوار دودی، شلوار جاگر یا شلوار ورزشی ساختار یافته تر شروع کنید.

تی شرت - تی شرت در اینجا کلیدی است. از میان انتخاب خود از تی شرت های لوگو یا حتی پیراهن های آستین کوتاه انتخاب کنید.

لوازم جانبی - من دوست دارم این لباس تامبوی را خودم با یک کوله پشتی ست کنم. همچنین می توانید از یک ساعت مچی اسپرت یا مچی مد استفاده کنید تا به ظاهر آن بیافزایید.

شیوه لباس در تامبوی استایل

سبک تامبوی شماره 4: لباس تامبوی فانتزی

وقتی می خواهید حال و هوای استایل تامبوی را به نمایش بگذارید، جمع کردن لباس های مجلل ممکن است دشوار باشد، به ویژه به این دلیل که پیدا کردن تناسب عالی دشوار است. این لباس تامبوی دارای کلاس بی نظیری است که ما آن را دوست داریم. این لباس را با یک گردنبند زنجیر طلا یا یک پاپیون (یا هر دو) مدل دهید.

حتماً بخوانید:
استایل مونوکروم زنانه و دخترانه چیست؟

استایل مونوکروم زنانه و دخترانه چیست؟

اگر به خوش پوشی خود اهمیت می دهید اما فرصت کافی برای سِِت کردن لباس هایتان ندارید و ترجیح می دهید زودتر آماده شوید، استایل مونوکروم کاملا مناسب شماست.

شلوار - شلوارهای مشکی در اینجا کلیدی هستند و احتمالاً باید آنها را با یک کمربند چرمی مشکی ست کنید. همچنین می توانید تا زمانی که با پیراهن ست می شوند، یک شلوار مشکی ساده بپوشید (دقت کنید ست های مناسبی باشند و ترکیب عجیبی نباشند.)

تاپ - یک پیراهن دکمه دار آستین بلند یا پیراهن دکمه دار آستین کوتاه را انتخاب کنید تا این لباس الهام گرفته از مردانه را ثابت کنید.

کفش - از بین یک کفش چرمی یا کفش راحتی مشکی براق یا یک جفت بوت (ساقدار) مانند تصویر بالا یکی را انتخاب کنید. با کفش های مختلف بازی کنید تا کمی رنگ و بافت به آن اضافه کنید.

آموزش لباس پوشیدن به سبک استایل تام‌بوی

سبک تامبوی شماره 5: لباس تامبوی رنگارنگ

آخرین اما نه کم اهمیت ما یک لباس رنگارنگ داریم. منبع اصلی الهام ما برای این سبک تامبوی است.

شلوار - برای این لباس یک شلوار جاگر رنگی یا حتی یک شلوار مخصوص لباس انتخاب کنید، معمولا یک رنگ ثابت (الگوها سرگرم کننده هستند، اما ما الگوی پیراهن را ذخیره می کنیم)

تی شرت - یک تی شرت چاپی سرگرم کننده یا پیراهن دکمه دار پیدا کنید. فقط مطمئن شوید که رنگ های مکمل هم در شلوار و هم در پیراهن دارید و آماده حرکت هستید.

کفش - ست کردن کفش های کتانی تمام سفید یا مشکی بدون استفاده از رنگ های مختلف به زیبایی ظاهری کمک می کند. شما قطعا می توانید ونس های سفید خود را برای این ظاهر استفاده کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits