دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۷ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
از این تاریخ جمعه ها ۸ صبح منتظر زخم کاری ۳ باشید
0
فصل سوم سریال زخم کاری جمعه ها ساعت ۸ صبح

زخم کاری 3 کی پخش می شود ؟

به گزارش دلگرم به نقل از فیلیموشات: فصل دوم سریال زخم کاری با نام بازگشت، به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان پخش شد و بعد از دو سال، دوباره با ستاره‌های زخم کاری یک دیدار کردیم؛ شما اینجا معرفی کامل این سریال [از فصل یک تا اکنون] و خبرهای مربوط به فصل سوم زخم کاری را می‌خوانید.

سوالی که این روزها بسیار در فیلیموشات پرسیده می‌شود، مشخص شدن زمان پخش زخم کاری ۳ است. باید اطلاع دهیم که این سریال محبوب، جمعه ۲۵ خرداد ساعت ۸ صبح از فیلیمو پخش می‌شود. در این فصل هم با داستان‌های جدیدی مواجه خواهیم شد و هم چهره‌های تازه‌ای پا به سریال می‌گذارند. فصلی که آبستن اتفاق زیادی است…

از این تاریخ جمعه ها ۸ صبح منتظر زخم کاری ۳ باشید

لازم است بدانید همانند فصل دوم که زخم کاری؛ بازگشت نام داشت، فصل سوم هم زیرعنوان متفاوتی خواهد داشت که به زودی و با آغاز تبلیغات، از این زیرعنوان هم به همراه پوستر رونمایی می‌شود.

در ضمن فیلم سینمایی زخم کاری ۲ (که خلاصه‌ای است از اتفاقات این فصل) در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد تا مقدمه‌ای باشد برای پخش زخم کاری جدید در سال ۱۴۰۳. همراه ما در فیلیموشات باشید، تا زمان پخش زخم کاری…این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits