alexametrics
دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۲۰ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۰۴ مارس ۲۰۲۱ میلادی
ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟
0
دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۵:۵۴
صندوق پالایشی یکم، با نماد پالایش روزسوم هفته را در محدوده قیمتی منفی به پایان رساند و با ۱.۴۱ درصد کاهش قیمت نسبت به دیروز به قیمت ۹۶، ۳۷۰ ریال رسید.

به گزارش دلگرم، صندوق پالایشی که در روزهای اخیر به ۱۰ هزار تومان رسیده بود دوباره روند کاهشی قیمت آن آغاز شده و روز سوم هفته را منفی به پایان رساند و ۶.۰۴ درصد کاهش قیمت داشت و در مجموع تاکنون حدود ۱۰ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.

در بین نماد‌های این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افت ۳.۹۵ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۳.۸۴ درصدی شپنا (پالایش نفت اصفهان) افت ۲.۱۶ درصدی و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) کاهش ۳.۲۴ درصدی را تجربه کردند.

امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با افت ۶.۰۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۹ هزار و ۵۵ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۵۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با کاهش ۹.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۶۷۴ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • نبض بورس
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits