مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
ابتدا به چه کسی کمک می کنید تا ویژگی های شخصیتی شما را آشکار کند!
57
در این تصویر به چه کسی برای اولین بار کمک خواهید کرد . پرستار، مرد معلول، کودک گریان یا پیرزن تا ویژگی های شخصیتی شما را آشکار کند.

به ما اجازه دهید ویژگی‌های شخصیتی شما را بر اساس این که در تصویر زیر ابتدا به چه کسی کمک کنید، ببینیم.

تست شخصیت شناسی / خودشناسی

شخصیت کمکی شماره 1 اگر به پرستار کمک کنید: اگر ابتدا به پرستار کمک کنید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که روی هیچ مشکل یا موضوعی تمرکز نمی‌کنید. شما برای مدت طولانی به هیچ موقعیتی فکر نمی کنید. در صورت نیاز ترجیح می دهید به دنبال راه حل باشید. شما می توانید تشخیص دهید که آیا هر موقعیتی واقعاً نیاز به اصلاح یا راه حل دارد. شما تحلیل گر و مشکل گشا هستید. وقت شما برای شما بسیار ارزشمند است. شما به شیوه ای عملی و کارآمد کار خواهید کرد. شما تمایل دارید که رویکرد منطقی داشته باشید. شما تصمیمات خود را تحت تأثیر احساسات قرار نخواهید داد. با این حال، شما هنوز به عنوان فردی شناخته می شوید که با آرامش گوش می دهید و قبل از نتیجه گیری سریع پاسخ می دهید. شما این توانایی را دارید که به طرف مقابل احساس شنیده شدن و تایید شدن را بدهید.

شخصیت کمک‌کننده شماره ۲ اگر به مرد معلول کمک می‌کنید: اگر ابتدا به مرد معلول کمک کنید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که ویژگی‌های رهبری دارید. شما برای کمک به مردم و همدردی با آنها به این مناسبت دست خواهید زد. شما تصمیمات خود را جدی می گیرید. شما اهداف زندگی خود را اولویت بندی می کنید. شما به ندرت در فعالیت هایی که شما را از دستیابی به اهدافتان دور می کند افراط خواهید کرد. شما بدون در نظر گرفتن احتمال ضرر، ابتکار عمل و ریسک خواهید کرد. تو سرسخت هستی به احتمال زیاد حتی در سخت ترین شرایط هم خونسردی خود را حفظ خواهید کرد. سطح آگاهی شما نسبت به محیط اطرافتان بالاتر است. حتی زمانی که جمعیت موفق به انجام آن نشوند، فرصتی را خواهید دید.

شخصیت کمک‌کننده شماره ۳ اگر به کودک گریان کمک می‌کنید: اگر به کودک گریان کمک کنید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما فردی احساساتی هستید. به احساسات و روابط اهمیت می دهید. شما همچنین شنونده خوبی هستید. دوستان و خانواده شما معمولاً به شما اعتماد می کنند. شما فردی دلسوز و مراقب هستید. گاهی اوقات به شدت تحت تأثیر احساسات خود هستید. شما تصمیمات خود را بر اساس ارزش های عاطفی و ارتباط عاطفی می گیرید. مردم بیشتر به شما به عنوان محرم خود نگاه می کنند. شما به مشکلات آنها گوش خواهید داد و حتی سعی در حل آنها یا رسیدگی به آنها خواهید داشت. اکثر زنان یا مردان در دوران والدین خود احتمالاً کمک به کودک گریان در تصویر را انتخاب می کنند. با این حال، این همچنین نشان می دهد که ممکن است مشکلات حل نشده درونی کودک داشته باشید. شما می توانستید در همان ابتدا زندگی خود را در جایی بگذرانید که برای حل مشکلات خود نیاز بودید. ممکن است این نگرش را در زندگی بزرگسالی خود نیز ادامه دهید. دوست دارید افرادی داشته باشید که به شما کمک کنند تا با آشفتگی های عاطفی در زندگی مقابله کنید. این همچنین می تواند به طور کلی به این معنی باشد که شما به بچه ها علاقه دارید.

شخصیت کمک‌کننده شماره ۴ اگر به پیرزن کمک می‌کنید: اگر ابتدا به پیرزن کمک کنید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما فردی با اخلاق هستید. شما به مقامات و افراد مسن احترام می گذارید. شما نمی توانید کسی را ببینید که در حال مبارزه است که در مرحله ضعیف یا ساعت نیاز است. به عقاید و احساسات دیگران احترام می گذارید. شما با کسی که احساس تنهایی می کند همراهی خواهید کرد. شما فردی احساساتی هستید اما می دانید چه زمانی باید خط بکشید. شما به دیگران احترام می گذارید و در مقابل انتظار احترام نیز دارید. شخص می تواند بدون ترس در شرکت شما صحبت کند. شما طبیعتی غیر قضاوت کننده دارید. شما در دفاع از نظرات و تصمیمات خود ایستادگی خواهید کرد. شما فردی بسیار بالغ از نظر عاطفی هستید. شما با مردم خیلی همدلی می کنید حتی اگر آن را با صدای بلند بیان نکنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (57 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است