alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
پرداخت خسارت بیمه در زمان منع تردد رانندگی آری یا خیر؟

آیا به حوادث رانندگی در ساعت منع تردد خسارت پرداخت می شود؟

پرداخت خسارت بیمه در زمان منع تردد رانندگی آری یا خیر؟
0
سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۲۲:۲۳
در صورت بروز خسارت در ساعات منع تردد نیز بیمه گذاران و زیان دیدگان می توانند طبق روال سابق نسبت به اعلام و دریافت خسارت از شرکت بیمه مربوطه اقدام کند.

در حالی انتشار برخی شایعات از ممنوعیت پرداخت خسارت بیمه به حوادث ناشی از تردد از ساعت ۹ شب تا چهار صبح در محدودیت های فعلی حکایت دارد که بیمه مرکزی ضمن تکذیب آن تاکید کرد در صورت بروز خسارت در ساعات منع تردد طرفین می توانند به روال سابق نسبت به اعلام و دریافت خسارت از شرکت بیمه اعلام کنند.

در این صورت شرکت های بیمه با رعایت مقررات قانون بیمه شخص ثالث و حوادث راننده، شرایط عمومی و خصوصی بیمه نامه بدن اتومبیل مکلف به جبران خسارات وارده در تمام ایام و ساعات هستند.

به گفته مدیر کل نظارت بر بیمه های غیرزندگی بیمه مرکزی، پرداخت خسارت در دوره اعتبار بیمه شخص ثالث اعم از خسارت های مالی و بدنی، بیمه حوادث راننده و همچنین بیمه های بدنه اتومبیل محدود به ساعت خاصی از شبانه روز نیست.

خسروجردی می گوید در صورت بروز خسارت در ساعات منع تردد نیز بیمه گذاران و زیان دیدگان می توانند طبق روال سابق نسبت به اعلام و دریافت خسارت از شرکت بیمه مربوطه اقدام کند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits