مجله دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
در این آکواریوم نقاشی کودکان زنده می شود!
11
بله درست خواندید اینجا می توانید نقاشی های خود را زنده کنید.یک آکواریوم‌ مجازی ساخته شده است که بچه‌ها ماهی‌ای که دوست دارند را میکشند و بعد از اسکن٬ ماهی شبیه سازی میشود و در آکواریوم مجازی شنا میکند.

به دنیای شگفت انگیز paint2life خوش آمدید، جایی که نقاشی ها جان می گیرند و مرزهای بین واقعیت و دنیای مجازی محو می شود.
با رنگ آمیزی حیوانات دریایی خنده دار ما، هنرمندان کوچک می توانند خلاقیت نامحدود خود را نشان دهند. سپس با لمس یک دکمه، نقاشی ها به آکواریوم مجازی در اندازه واقعی فرستاده می شوند که در آنجا زنده می شوند. موجودات قادر به حرکت در اطراف و واکنش به بچه ها هستند. بچه ها می توانند با آنها بازی کنند و حتی به آنها غذا بدهند! آکواریوم اسکچ در اندازه های مختلف موجود است و قابل نصب بر روی دیوار، میز، پیشخوان و کف می باشد.

آکواریوم / نقاشی کودکان

آکواریوم / نقاشی کودکان

هنرمندان کوچک یکی از نقوش حیوانات موجود را انتخاب می کنند و آن را به شکلی که دوست دارند طرح و رنگ می کنند. همچنین می توان از برچسب های خنده دار و پر زرق و برق استفاده کرد.

آکواریوم / نقاشی کودکان

اسکن فوق العاده آسان است! فقط الگوی رنگی را در کادر سازنده قرار دهید. با فشار دادن دکمه، ماهی را به دنیای هیجان انگیز زیر آب آکواریوم می فرستد. بچه ها می توانند صفحه رنگی خود را به عنوان یادگاری به خانه ببرند.پس از فشار دادن دکمه اسکن، ماهی رنگارنگ در آکواریوم ظاهر می شود. همراه با یک انیمیشن نور زرق و برق دار، به هنرمند کوچک خوش آمد می گوید. سپس به دیگر موجودات دریایی می پیوندد و شروع به کاوش در خانه جدید خود می کند.

آکواریوم / نقاشی کودکان

اکنون بازی شروع می شود! ماهی ها به خالقان کوچک خود واکنش نشان می دهند و انگشتان آنها را دنبال می کنند.اگر هنرمندان کوچولو می خواهند به ماهی های ناز خود غذا بدهند، می توانند صندوقچه گنج را لمس کنند یا غذای ماهی را از روی یک تکه کاغذ اسکن کنند.

آکواریوم / نقاشی کودکان

به عنوان یادگاری، هر هنرمند پرینت ماهی خود را با نام خود بر روی آن دریافت می کند.به عنوان یادگاری، هر هنرمند پرینت ماهی خود را با نام خود بر روی آن دریافت می کند.

آکواریوم / نقاشی کودکان

آکواریوم / نقاشی کودکان

آکواریوم / نقاشی کودکان

در اینجا می توانید کلیپی از این آکواریوم و زنده شدن نقاشی بچه ها را ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (11 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است