دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
آموزش بسیار آسان افتتاح حساب وکالتی در بانک توسعه تعاون
2
زمان مطالعه: 8 دقیقه
با توجه به قوانین جدیدی که شرکت های خودروسازی جهت فروش محصولات شان تصویب کرده اند، مردم برای خرید خودرو باید حتما یک حساب وکالتی ایجاد کرده و وجه مورد نیاز را به آن واریز نمایند.

آموزش افتتاح حساب وکالتی در بانک توسعه تعاون

حساب وکالتی بانک توسعه تعاون به مشتریان این امکان را می دهد که نسبت به خرید خودرو یا هر کالای دیگر در بازار بورس اقدام کرده و از این طریق نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایند. بازار بورس از جمله بازارهای مهم معاملاتی کشور به شمار می آید که اقلام و محصولات زیادی در آن مورد معامله قرار می گیرند. روز به روز هم تعداد این کالاها در حال افزایش بوده و به همین خاطر با استقبال فراوانی از سوی مردم مواجه می شود.

منتهی نکته قابل توجه در این رابطه، افتتاح حساب وکالتی بانک توسعه تعاون یا سایر بانک های مجاز برای فعالیت در این بازار می باشد. چرا که داشتن این نوع حساب یکی از شروط اصلی معامله در بورس کالا محسوب می شود. در همین راستا، بسیاری از بانک های کشور امکان ایجاد حساب وکالتی را برای مشتریان خود و علاقه مندان به فعالیت در بازار بورس کالا فراهم کرده اند که یکی از مهم ترین آن ها هم بانک توسعه تعاون می باشد.

متقاضیان می توانند با ورود به سامانه حساب وکالتی بانک توسعه تعاون ، اقدامات لازم جهت این امر را به صورت آنلاین انجام داده و دیگر نیاز به مراجعات حضوری هم نخواهند داشت. چرا که این بانک شرایط لازم برای ایجاد حساب وکالتی را هم به صورت آنلاین و هم به شکل حضوری فراهم کرده است. از آن جایی که کاربرد این نوع حساب های بانکی به صورت پیوسته در حال افزایش بوده و تعداد محصولات اساسی قابل ارائه در بورس هم بیش تر می شود، در این مقاله نحوه افتتاح حساب وکالتی آنلاین بانک توسعه تعاون را به صورت کامل برای تان توضیح خواهیم داد.

هم چنین به روش حضوری ایجاد حساب وکالتی آن خواهیم پرداخت تا کسانی که به هر دلیل امکان دسترسی به سامانه مربوطه یا روش های اینترنتی را ندارند، بتوانند از طریق مراجعه حضوری این فرایند را انجام دهند. پس در ادامه با ما در دلگرم همراه باشید تا اطلاعات جامعی در رابطه با روش تکمیل فرم حساب وکالتی بانک توسعه تعاون به دست آورید.

لینک افتتاح حساب وکالتی بانک توسعه تعاون

برای وارد شدن به سایت ایجاد حساب وکالتی این بانک، کافی است یک سری مراحل ساده را به صورت گام به گام پشت سر بگذارید که در این قسمت به آن ها پرداخته ایم. این مراحل مورد نیاز جهت ورود به سامانه حساب وکالتی توسعه تعاون، به شرح ذیل می باشند:

  1. در ابتدا باید نشانی اینترنتی سایت مذکور را سرچ کنید. دقت داشته باشید که سامانه تعیین شده جهت ایجاد حساب وکالتی همان سامانه بانکداری اینترنتی توسعه تعاون است. پس آدرس آن یعنی https://modern.ttbank.ir را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو نمایید. (لینک افتتاح حساب وکالتی بانک توسعه تعاون را در قسمت بالا برایتان قرار داده ایم . ) برای ورود به سامانه حساب وکالتی بانک توسعه تعاون و استفاده از آن جهت افتتاح این نوع حساب، می توانید هم از گوشی موبایل و هم از سیستم های کامپیوتری استفاده کنید.
  2. بعد از این که نشانی فوق را سرچ کردید، کمی منتظر بمانید تا گوگل نتیجه جست و جویتان را نمایش دهد. اولین سامانه بالا آمده در لیست نتایج با همین آدرس و عنوان «بانکداری اینترنتی - بانک توسعه تعاون» مربوط به درگاه بانکداری الکترونیک این بانک است. پس بر روی آن کلیک کرده و وارد شوید.
  3. در مرحله بعد، به صفحه ورودی این سامانه رسیده و جهت افتتاح حساب وکالتی آنلاین بانک توسعه تعاون ، از شما درخواست اطلاعات کاربری می شود. این اطلاعات شامل نام کاربری و رمز عبور ثابت می باشند. هر یک از این موارد را در جایگاه مربوط به خود قرار داده و کد امنیتی موجود را هم وارد نمایید. سپس از قسمت مربوط به شیوه ورود، یکی از روش ها را هم انتخاب نموده و گزینه «ورود» را بزنید.
  4. در صورتی که اطلاعات کاربری تان را به درستی وارد کرده باشید، به حساب کاربری خود در سامانه بانکداری الکترونیک منتقل گردیده و امکان تکمیل فرم حساب وکالتی بانک توسعه تعاون را خواهید داشت.

نحوه افتتاح حساب وکالتی بانک توسعه تعاون

اکنون که روش ورود به سامانه تعیین شده جهت ایجاد حساب وکالتی این بانک را فرا گرفتید، وقت آن رسید که نحوه انجام این کار را هم برای تان توضیح دهیم. بانک توسعه تعاون به منظور رفاه مشتریان خود، امکان ایجاد این نوع حساب را به صورت آنلاین فراهم کرده است. اما این معنی عدم امکان ایجاد حساب وکالتی بانک توسعه تعاون با شیوه حضوری نیست. بلکه افرادی که به هر دلیل شرایط لازم جهت ورود به سایت مذکور یا به طور کلی استفاده از روش های آنلاین را نداشته باشند، می توانند با مراجعه حضوری به شعب این بانک اقدامات لازم را به منظور افتتاح حساب و استفاده از آن برای فعالیت در بازار بورس کالا انجام دهند.

افتتاح حساب وکالتی آنلاین بانک توسعه تعاون

با وجود این که شرایط لازم جهت ایجاد حساب وکالتی این بانک هم به شکل حضوری و هم به صورت آنلاین فراهم است، اما مشتریان اغلب تمایل به استفاده از شیوه غیر حضوی دارند. چرا که این روش نیاز به زمان کم تری داشته و می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، فرایند افتتاح حساب را انجام دهید. کافی است به سامانه حساب وکالتی بانک توسعه تعاون وارد شده و مراحل لازم را طی کنید. اما قبل از آن توجه داشته باشید که سایت مذکور همان سامانه بانکداری الکترونیکی توسعه تعاون است. از این رو، برای استفاده از آن جهت ایجاد حساب وکالتی یا دریافت هر خدمت دیگری، حتما باید از قبل حساب کاربری تان را فعال کرده باشید. در غیر این صورت، امکان افتتاح حساب وکالتی آنلاین بانک توسعه تعاون را نخواهید داشت. به هر حال، در این بخش شیوه استفاده از سامانه مذکور جهت ایجاد حساب را به صورت مفصل برای تان توضیح می دهیم تا جهت این امر با چالشی مواجه نشوید.

جهت افتتاح حساب وکالتی این بانک با روش آنلاین، باید اقداماتی را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید که در این جا به آن ها پرداخته ایم. این اقدامات مورد نیاز جهت تکمیل فرم حساب وکالتی بانک توسعه تعاون از طریق سامانه تعیین شده، به شرح ذیل می باشند:

  1. در اولین گام باید به سامانه مربوطه وارد شوید که در بخش قبل نحوه انجام این کار را برای تان توضیح داده ایم. پس به راحتی می توانید جهت ورود به این سامانه اقدام نمایید.
  2. پس از این که به حساب کاربری خود در سامانه مذکور یا همان سایت بانکداری الکترونیک توسعه تعاون وارد شدید، به سمت پایین صفحه اصلی حرکت کنید. در بخش انتهایی صفحه گزینه ای با عنوان «خدمات ویژه کارگزاری» وجود دارد. به منظور ایجاد حساب وکالتی بانک توسعه تعاون در این سامانه، بر روی این گزینه کلیک نمایید.
  3. در مرحله بعد، به صفحه مربوطه وارد شده و در قسمت بالای این صفحه دو گزینه مختلف با عناوین «ثبت مجوز از طریق کارگزاری»‌ و «گزارش درخواست های ثبت مجوز کارگزاری»‌ وجود دارد. جهت افتتاح حساب وکالتی آنلاین، باید از این قسمت گزینه «ثبت مجوز از طریق کارگزاری»‌ را انتخاب نمایید. این گونه شرکت کارگزاری متناسب با نوع مجوز صادر شده، امکان انجام عملیات در حساب تان را خواهد داشت.
  4. گام بعدی افتتاح حساب وکالتی بانک توسعه تعاون ، تکمیل اطلاعات حساب می باشد. در این قسمت باید تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله نام کارگزار، نوع حساب، نوع مجوز و سقف تراکنش را تکمیل نمایید. پس از تایید اطالاعات مذکور، تیک مربوط به عبارت پذیرش شرایط با عنوان «اینجانب با اطلاع از شرایط و مقررات استفاده از خدمات ویژه کارگزاری موافقت خود را با ثبت درخواست فوق اعلام می نمایم»‌ را قرار دهید. در آخر هم بر روی گزینه «تایید»‌ کلیک کنید.
  5. به این ترتیب، درخواست شما برای تبدیل حساب عادی به نوع وکالتی در سامانه حساب وکالتی بانک توسعه تعاون با موفقیت ثبت خواهد گردید. پس از بررسی شرایط توسط بانک، در صورتی که تمامی پیش نیازهای لازم را رعایت کرده باشید، حساب تان به حساب وکالتی تبدیل شده و امکان انجام معامله در بازار بورس کالا را با استفاده از آن خواهید داشت. توجه کنید که با انتخاب گزینه «گزارش درخواست های ثبت مجوز کارگزاری»‌ از صفحه اصلی، امکان مشاهده مجوزهایی که تا کنون ثبت کرده اید را خواهید داشت. در صورت امکان، شرایط لغو درخواست ها هم از این طریق فراهم است.

نحوه افتتاح حساب وکالتی بانک توسعه تعاون

separator line

حتماً بخوانید:
راهنمایی کامل افتتاح حساب وکالتی در بانک تجارت

راهنمایی کامل افتتاح حساب وکالتی در بانک تجارت

با توجه به قوانین جدیدی که شرکت های خودروسازی جهت فروش محصولات شان تصویب کرده اند، مردم برای خرید خودرو باید حتما یک حساب وکالتی ایجاد کرده و وجه…این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits