دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
چتر،سایبان،آفتابگیر ویلایی و باغی و 10 نکته مهم که درباره آن باید بدانید
2
زمان مطالعه: 7 دقیقه
آیا چتر ویلایی که خریده اید خدمات پس از فروش نداشته؟ آیا چتر شما زود شکسته و یا معیوب شده است؟ ما قصد داریم پاسخ همه این سوال ها و نکات ویژه ای که باید درباره خرید و نگهداری چتر و سایه بان باغی بدانیم در این مقاله بررسی کنیم.

چتر، سایبان و آفتابگیر ویلایی و باغی و 10 نکته مهم که درباره آن باید بدانید!!

امروزه چتر و سایه بان باغی یکی از محصولات پرطرفدار مورد استفاده در فضای بیرونی خانه، تراس، روف گاردن شده است که کارایی آن سایه افکنی بر روی میزوصندلی و همینطور مانع بارش باران بوده و شما قادر در تمام فصل های سال در فضای باز از محیط اطراف خود لذت ببرید.

چتر،سایبان،آفتابگیر ویلایی و باغی و 10 نکته مهم که درباره آن باید بدانید

چتر باغی که کارایی هایی خوب و مفیدی دارد و شما قادرید که در حیاط بر روی مبلمان باغی خود توسط آن سایه ایجاد کنید و بدون تابش مستقیم نور خورشید در کنار مهمانان خود لحظات خوشی را داشته باشید و در فضای باز بر روی مبل باغی خود غذا و نوشیدنی میل نمایید. چتر باغی در زمان بارش باران نیز به کمک آمده و باعث عدم ریزش قطرات باران بر روی مبلمان و کسانی که بر روی صندلی نشسته اند می شود و شما را قادر می سازد تا از تماشای بارش باران لذت ببرید. کاربرد دیگر چتر ویلایی کنار استخر برای سایه کردن میزوصندلی و تخت کنار استخری بوده که شما بعد از شنا کردن برای در امان ماندن از اشعه نور خورشید و تاثیر آن بر روی بدن می توانید زمان کافی را برای استراحت در کنار استخر سپری نمایید و یا حتی از چتر حیاطی برای سایه کردن روی خودرو و ماشین خود برای تابش مستقیم نور خورشید و گرم شدن بیش از حد بدنه و صدمه ندیدن رنگ خودرو استفاده نمایید.

چتر،سایبان،آفتابگیر ویلایی و باغی و 10 نکته مهم که درباره آن باید بدانید

چترهای ویلایی انواع متفاوتی داشته که دو مدل پایه چتر از مرکز و وسط چتر و پایه چتر از کنار و یکی از جهات، کاربرد بیشتری دارد. در چتر پایه از وسط شما چتر را باید در وسط میز و یا کنار میز و چسبیده به آن در صورت عدم امکان سوراخ کردن صفحه میز استفاده نمایید. در صورت استفاده در وسط میز شما با قرار دادن پایه چتر در زیر میز و قرار دادن چتر از بالا و باز کردن چتر به صورت دستی از سایه آن استفاده نمایید و می توان از مزایای این چتر، سبک بودن، قابل حمل آسان بودن و از طرفی قیمت پایین تر نسبت به چتر پایه از کنار و هزینه پایین تعمیر در صورت شکستن اشاره کرد.

چترباغی پایه از کنار نیز کاربردهای خوب و بیشتری دارد چرا که به دلیل داشتن چرخ و قرار گرفتن پایه از کنار به جای وسط میز دیگر نیازی به سوراخ کردن میز ندارد و همینطور دیگر نیاز به چسبیدن به میز و مانع حرکت و تردد شدن ندارد و شما به راحتی با هل دادن چتر می توانید آن را به هر کجای حیاط ک بخواهید جابجا کرده و از سایه آن استفاده نمایید. در حقیقت چتر ویلایی پایه از کنار در همه قسمت های حیاط به راحتی و به سرعت قابل جابجایی می باشد.

چند نکته مهمی که درباره چتر باید بدانید این است که در زمان بارش شدید برف، باد شدید و یا زمانی که از چترباغی استفاده ای ندارید در مقابل تابش نور خورشید چتر را ببنید تا برف زیاد باعث شکستن شاخک های چتر نشود و یا باد آن را واژگون نکند و یا آفتاب به مرور باعث تغییر رنگ پارچه چتر نشود. رنگ پارچه هایی جیغ زودتر از رنگ های روشن تغییر رنگ می دهد و طبیعتا نگهداری مناسب از چتر می تواند راه گشا و باعث استفاده طولانی مدت و بدون آسیب به چتر خواهید شد و ضمنا به یاد داشته باشید که حتما پایه چترویلایی خود را کمی سنگین کنید که در مقابل وزش باد ایستا باشد و به راحتی واژگون نشود.

چتر،سایبان،آفتابگیر ویلایی و باغی و 10 نکته مهم که درباره آن باید بدانید

چتر ویلایی باغی دارای دو سایز 3در3 و 4در4 می باشد که هم به صورت هشت ضلعی و هم به صورتی مربع تولید می شود. چتر 3در 3 هشت ضلعی حدودا 7ونیم متر، چتر3در3مربع حدودا 9مترمربع را پوشش داده و چترباغی 4در 4هشت ضلعی حدودا12متر و مربع نیز 16مترمربع را پوشش داده و شما همراه با انتخاب سایز چتر مورد نیاز خود می توانید برای شاخه های زیرین چتر لامپ و چراغ ال ای دی آفتابی و مهتابی نیز سفارش داده تا بر روی آن در زمان تولید نصب گردد و با استفاده اتصال برق در هنگام استفاده در شب، باعث روشن شدن محیط مورد استفاده نیز گردد.

چترهای باغی پایه فلزی و آهنی داشته و سنگین بوده فلذا در زمان ارسال چتر از ستون اصلی جدا بوده و به راحتی نصب می گردد و در چتر پایه کنار نیز بلوک سیمانی روی پایه آهنی و فلزی وزنه مناسب برای عدم واژگونی می باشد که پایه های چتر با رنگ کوره ای الکترواستاتیک از مقاومتی خوبی در مقابل بارش باران و شستشو برخوردار می باشد.

روکش روی چتر از پارچه ضدآب نانو (کجراه) بوده که مانع عبور قطرات باران می شود و یکی از ویژگی های آن نسبت به رویه برزنتی پلاستیکی شکسته نشدن سطح پارچه در زمان بازو بسته شدن می باشد. پارچه چتر باغی رنگ های مختلفی همچون رنگ قرمز، آبی، زرد، سبز، سفید، نسکافه ای و ... دارد که رنگ نسکافه ای به دلیل چرک تاب نبودن و عدم تغییر رنگ طرفداران بیشتری دارد و در صورت نگهداری مناسب (بستن چتر زمانی که مورد نیاز نیست) و یا استفاده در تراس مسقف نیز رنگ های دیگر هم قابل استفاده می باشد.

چتر،سایبان،آفتابگیر ویلایی و باغی و 10 نکته مهم که درباره آن باید بدانید

چتر پایه از وسط به آسانی مانند چتر بارانی به صورتی دستی باز و بسته می شود و چتر پایه از کنار هم با دستگاه وینچ با تحمل وزن حداقل 450کیلوگرم ب واسطه چرخیدن چرخ دنده ها و کشیدن کابل داخل چتر باز شده و به عکس بسته می شود. به یا داشته باشید در زمان استفاده از وینچ احتیاط کرده و وینچ را به یکباره رها نکنید و حتما ضامن و نگه دارنده را فعال کرده تا در همان حالت چتر ثابت بماند.

جنس پایه چتر ویلایی پایه وسط آهنی، اسکت و ستون اصلی لوله استیل برای زنگ نزدن و یا چوب روس توپر به انتخاب مشتری و پارچه آن نیز همانطور که توضیح داده شد نانو ضدآب می باشد و جنس پایه و ستون اصلی چتر پایه کنار آهنی با رنگ کوره ای و شاخه های چتر فلزآهنی و یا چوبی به انتخاب مشتری و پارچه نیز نانوضدآب می باشد.

به یاد داشته باشید که با توجه به تولید چتر ویلایی در داخل کشور با قیمت مناسب به صورت مادام العمر چتر باغی خدمات پس از فروش داشته و به راحتی هر یک از قطعات و لوازم تعویض و یا تعمیر می گردد و این یکی از ویژگی های مهم نسبت به چتر خارجی می باشد. چرا که چتر خارجی قابل تعمیر نبوده و در صورت خراب شدن قطعات آن در بازار موجود نبوده و تولیدکندگان ایرانی تمایل به تعمیر چتر خارجی به دلیل وقت گیر بودن ندارند.

چتر سایه بان ویلایی عرضه شده توسط ویلامبل با طرح ها و مدلهای مختلف و با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و با مهندسی تخصصی و رعایت استانداردهای لازم آماده ارسال چتر سایه بان باغی مورد علاقه شما به درب منزل و ویلا شما می باشد و شما می توانید برای دیدن دیگر تولیدات این شرکت مانند: مبلمان باغی، تاب باغی، تاب ریلکسی، باربیکیو و منقل گازی و زغالی، آتشدان و آتشکده، بخاری هیزمی، جاگلی فلزی و چمن مصنوعی کف و فنس چمنی سبز وارد فروشگاه آنلاین چتر ویلایی ویلامبل شوید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.5 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits