alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۲۷ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۱۰ مه ۲۰۲۱ میلادی
آغاز آزمون های نهایی پایه نهم و دوازدهم بعد از عید فطر
0
یکشنبه, ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۰۲
امتحان های نهایی پایه نهم و دوازدهم بعد از عید فطر برگزار خواهد شد.

امتحان های نهایی نهم چه می شود ؟

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصمیم این وزارتخانه برای برگزاری حضوری امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم اظهار کرد: هر اقدامی حتما با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا خواهد بود. اگر شرایط و فضای سلامت جامعه خوب باشد امتحانات را برگزار می‌کنیم.

محسن حاجی میرزایی در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری حضوری امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم اظهار کرد: هر اقدامی حتما با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا خواهد بود.

وی افزود: اگر زمانی که می‌خواهیم آزمون را برگزار کنیم شرایط شیوع کرونا و مدیریت فضای سلامت جامعه خوب باشد و ما بتوانیم با رعایت دستورالعمل‌ها امتحانات را برگزار کنیم این کار را می‌کنیم، اما اگر زمانی کرونا شدت یابد که امیدواریم این اتفاق نیفتد، ممکن است در زمان برگزاری امتحانات تجدید نظر کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون برنامه ما این است که بعد از عید سعید فطر آزمون‌ها در همه پایه‌های تحصیلی آغاز شود و امیدواریم تا قبل از ۲۸ خرداد که روز برگزاری انتخابات است به انجام رسیده باشد گفت:، اما اگر به مشکلی بر بخوریم و مسئولان بهداشتی محدودیت‌هایی را اعمال کنند، متناسب با محدودیت‌ها در این تصمیمات تجدید نظر می‌شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • خبرگزاری دانشجو
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits