دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
جنجال توئیتری آزار دختران دبیرستانی توسط یک معلم در تهران
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
توئیت های دختران دانش آموز که از آزارهای استاد پیش دانشگاهی شان پرده برداشته بودند جنجال ساز شد.

ماجرای آزار دختران دبیرستانی توسط معلم آن هم سالها پیش !

توئیت های دختران دانش آموز که از آزارهای استاد پیش دانشگاهی شان پرده برداشته بودند جنجال ساز شد. آموزش و پرورش بلافاصله تیمی برای بررسی این اتفاق تکاندهنده تشکیل داده است

گروهی از دانش آموزان دختر مدرسه معروفی در شمال تهران که فارغ التحصیل شده و حتی به دانشگاه راه یافته اند در توئیت های همزمان ادعاهای تکاندهنده ای مطرح کردند که نشان از آزارهایشان توسط یک استاد معروف مرد داشت.

این دختران با ذکر اسم و نشان دقیق استادشان و انتشار عکس او از اقداماتش ابراز ناراحتی کردند و البته اقرار کرده اند خودشان فریب خورده اند و حتی برخی از آزارهای دیگر اساتیدشان پرده برداشتند اما اسمی ذکر نکردند جز اسم این استاد معروف که دکتر هم است.

بعد از این اقدام همزمان مشخص نیست چه اتفاقی افتاده است که همه دختران باز همزمان با انتشار توئیت هایی به عذرخواهی از این استاد پرداخته و خواستار رفع کینه و ناراحتی شده اند تا جاییکه یکی از دختران با این نوشته که من دانشجو هستم و تابع همه قوانین می باشم این تصور را به وجود آورده است که این دختران بعد از افشاگری تحت شرایط خاصی عذرخواهی کرده اند.

طی تماس با امیر عباس میرزاخانی سرپرست معاونت رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ایران پیگیر ماجرا شد.

میرزاخانی در این خصوص گفت: در جریان هستیم و در قالب تیمی به بررسی موضوع و پیگیری آن دست زده ایم.

بنابه این گزارش، هنوز مشخص نیست شکایتی در دستگاه قضایی صورت گرفته باشد اما آموزش و پرورش در حال پیگیری است .این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter