آشنایی با دیدنی ترین مکان های دنیا

۱,۳۱۲
۰
۰
چهارشنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۲

آشنایی با دیدنی ترین مکان های دنیا

سعی ما همیشه این بوده و هست که به هر مکانی که برای گردشگری می رویم بهترین استفاده و لذت را ببریم. معمولا توریست ها در مورد مکان و مقصد خود از کتاب های راهنمای توریست ، وب سایت ها و وبلاگ های توریستی استفاده کرده و از آن ها تحقیق می کنند. اگر تا به حال تجربه توریستی نداشتید، حتما از افرادی که در این امر فعال هستند می توانید منابع مورد نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی لازم را بپرسید. این مراحل همیشه قبل از شروع سفر هسنتند اما زمانی که به مقصد رسیدید ، با پرس و جو از افراد محلی و ساکن منطقه در مورد پر بازدید ترین نقاط شهر می توانید اطلاعات مفیدی کسب کنید.

هائیتی Haiti :

(کشوری در جزایر دریای کارائیب در آمریکای مرکزی)هائیتی برای ما کشوری بسیار دوست داشتنی است و در قلب ما جا دارد .این کشور تداعی کننده تصویری از مشکلات و سختی هاست.اغلب افراد با دیدن مردمی که در این منطقه زندگی می کنند ، تصورشان از مردم این ناحیه افرادی با سطح مالی بسیار پایین می باشد اما این تصور کاملا دور از حقیقت است. اگر چه افرادی در این کشور از فقر شدید رنج می برند، مثل شهر هایی که در مجاورت کاریبن Carriben هستند.‌این کشور مملو از زیبایی های طبیعی است و پتانسیل توریستی بسیار بالایی دارد. کوه ها، سواحل و آبشار های بسیار جذاب و چشم نواز تازه اولِ زیبایی های این کشور می باشند.

هاییتی
هائیتی

پاریس:

پاریس در کشور فرانسه شهری است که هیچ کس نمی تواند در برابر جذابیت های آن مقاومت کند و زمان ماندن در آن را کاهش دهد. در این شهر بسیار مکان برای دیدن و بسیار کار برای انجام دادن دارید که در فکرتان هم نمی گنجد. هیچ وقت از تماشای برج ایفل خسته نخواهید شد.برج ایفل به تنهایی سفر جداگانه ای را می طلبد!

پاریس
پاریس

ایرلند:

عاشق این کشور و زیبایی هاش و هر آن چه که به آن مربوط میشود خواهید شد.این کشور به طور خیلی گسترده ای از شهر ها و مناطق زیبا مملو شده که نمیتوان در بین این همه زیبایی یک جای خاص را انتخاب کرد و یک بار سفر از این کشور قطعا خیلی کم است.

از پایتخت این شهر ، دوبلین Dublin گرفته تا شهر های ساحلی دولین Doolin. هر جا و هر نقطه که در کشور ایرلند زیبا هستند.در کنار فضاهای سر سبز طبیعی و غروب خورشید چشم نواز که اما باید گفت زیبایی در همه جای این کشور، مُسری و فراگیر است. در بیشتر نقاط این کشور نواهای گوش نواز ایرلندی به گوشتان می خورد و محال است با گوش دادن به این موسیقی ها سرحال نشوید و غصه هایتان را فراموش نکنید. ویژگی بارز مردم در ایرلند ، دوست داشتنی بودن آن هاست که واقعا در مورد آن ها صدق می کند‌.

ایرلند
ایرلند

سفر های دریایی Cruising

قبل از این که در فکر فرو روید و یا این که به سراغ گوگل رفته و در مورد این مکان سرچ کنید که ببینید در کجا واقع شده و اطلاعات کسب کنید ،لازم است به شما اطمینان خاطر دهم که این مکان آنقدر ها هم که فکر می کنید بیگانه و عجیب و غریب نیست.بیشتر و یا بهتر است بگویم اکثریت مردم عاشق سفر های دریایی هستند، میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان به سفر های دریایی می روند. در واقع با این سفر انفجاری از لذت و هیجان دردرون شما رخ می دهد.

سفر دریایی
سفر دریایی

در این رابطه بیشتر بخوانید:

تصاویری زیبا از مکانهای گردشگری اصفهان

جاذبه های گردشگری کاخ سلطنتی مادرید اسپانیا

سفر به تایوان

مناطق گردشگری و زیبای گرجستان

سپاس فراوان از همراهی شما با مجله دلگرم نظرات خود را از طریق کامنت ها با ما در میان بگذارید

divider

ترجمه و تولید مجله دلگرم

مهتاب جهاندار


۰
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
statcounter