شرح سوال:
بازدید: ۱۰۳ | تاریخ : دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷
سلام
من ۴۰ساله هستم حدود ۸ سال میشه که قرص پرفنازین وسرترالین و پروپرونالول وآلپروزولام مصرف میکنم البته ریتالین هم مصرف میکردم تا دوسال پیش که دیگه مصرف نمیکنم.
مشکلی که دارم اینه که خیلی خوابهای آشفته میبینم وبا کوچکترین صدا از خواب بیدار میشم ودر طول روز احساس خستگی جسمی میکنم ونسبت به صداهای موجود در خونه حساسم مثل حرف زدن خانواده با هم به شدت هم پرخاشگر هستم و وقتی بیرون از خونه هستم احساس بدی دارم و بعد از برگشتن از بیرون باید حتما بخوابم چونکه خیلی احساس خستگی جسمی و روحی میکنم .
در حال حاضر هیچ چیزی باعث شادی من نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ کارشناس :
۰
0.0 by "مجله دلگرم"

سلام دوست عزیز هیچ کدام از داروهای یاد شده باعث به وجود امدن علایم مشخصه شما نمیباشد شما از بیماری صدا بیزاری که یک اختلال عصبی است رنج میبرید که فرد مبتلا به این نوع بیماری در مقابل بعضی صداها دچار عصبانیت . گریز . انزجار. تنفر و پرخاشگری میشود این اختلال به میزوفونیا معروف است که در اواخر کودکی به وجود امده و با گذشت زمان بدتر میشود علایم بارز این نوع بیماری افسردگی گاه به گاه بدون هیچ دلیل در خود فرو رفتن . ناراحتی بی دلیل است دوست عزیز درمان این بیماری نیاز به دارو ندارد باید به روانشناس بالینی مراجعه کنید تا با الگوهای درمانی اقدام به درمان شما نماید . 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter