علت عاشق شدن مردان متاهل

۱۶,۵۳۱
۱۱
۱
سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷

پیامدهای عاشق شدن مرد متاهل

اگر فرض کنیم عاشق شدن یک اتفاق غیر ارادی است، در این صورت اگر یک فرد متاهل عاشق فردی غیر از همسرش شد و عشقش دو طرفه هم بود تکلیفش چیست؟!
طبیعتا او سه راه دارد و در هر کدام از این راهها جامعه یک جور در مورد او قضاوت می کند. اگر به عشقش پنهانی توجه کند جامعه او را خیانت کار می نامد.با دلگرم همراه باشید.
خیانت به همسر
اگر عشقش را به خاطر همسرش رها کند فارغ از ضربه روحی احتمالی که می بیند جامعه او را بی رحمی می نامد که شخصی را که گرفتار خود کرده رها کرده است. اگر هم از همسرش جداشده و به عشقش برسد هم غیر از هزینه هایی اجتماعی و اقتصادی مثل مهریه و مشکلات طلاق جامعه او را احمقی احساساتی می نامد.

با این اوصاف چه پیشنهادی برای متاهل ها دارید؟ عاشق نشوند؟

اگر عاشق شدند به آن توجه نکنند؟

اگر عاشق شدند طوری با عشقشان باشند که همسرشان نفهمد؟

با هر کسی که واقعا عاشقش هستند زندگی کنند و هزینه عشقشان را بپردازند؟

یا اینکه اصلا معتقدید انسان متاهل حق ندارد عاشق شود و بیجا می کند که عاشق شود!!

خیانت به همسر

این یک سوال گیج کننده است:

آیا لحظه خاص یا اتفاق خاصی وجود دارد که با توجه به آنها مردها به طور ناگهانی عاشق شوند؟

بسیار خب، جواب این سوال روشن نیست اما اصول کلی برای آن وجود دارد. مردها نیازهای ذاتی و غریزی ای دارند که بایستی قبل از اینکه با شما ارتباط عمیقی داشته باشند، با شما مطابقت دهند. وقتی مردی متوجه می شود که شما برای همه این نیازهایش ایده آل به نظر می رسید، در آن لحظه وارد عمل می شود و برای پیشنهاد ازدواج به شما اقدام می کند.مردها ۴ خواسته اصلی و اولیه ارتباطی دارند که گاهی اوقات با کوچکترین برخورد و رفتار شما اغنا می شود. در این مقاله، کارشناسان این خواسته ها را با مثالهایی برای ما توضیح می دهند. پس شما می توانید آنها را به کار ببندید.

۱- حس حمایت


مردها در مواقع سختی نیاز به یک پشتیبان دارند. پروفسور دیوید گیونس نویسنده کتاب "نشانه های عاشقی" معتقد است درصورتی که شما برای او نقش یک حامی و پشتیبان را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی را به او منتقل می کند. نه تنها نباید دربرابر او بی تفاوت باشید و از هرگونه کمکی دریغ کنید بلکه حتی باید آغوش خود را برای کمک به او باز کنید. بنابراین به او برای انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید و پس از بهبود وضعیت روحیش از او تشکر کنید. این کارهای کوچک می تواند از او یک قهرمان بسازد.

به او کاری برای انجام دادن بدهید

از او بخواهید تا چیزی را تعمیر کند. با این کار، احساس موفقیتش افزایش می یابد.
نظر او را بخواهید: حتی اگر به انتخاب و سلیقه خودتان می خواهید کاری را انجام دهید، از او نظر سنجی کنید و نظر او را هم بپرسید.

گاهی اوقات لباسهای او را بپوشید

این نشان می دهد که شما او را از بین چندین مرد انتخاب کرده اید و او را قبول دارید.

۲- حس آزادی

پروفسور دن نیوهارت می گوید: مردان به خودشان اطمینان دارند که شخصیتشان بعد از ازدواج هیچ تغییری نمی کند. به او نشان دهید که شما نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار به او ثابت می شود که شما او را همانطور که هست قبول دارید اما هرگز شخصیتش را خرد نکنید. با این کار به او حس آزادی می دهید.

برایشان محدودیت ایجاد نکنید: مردها از محدود شدن متنفرند. بنابراین، برایشان محدودیت ایجاد نکنید. با این کار او احساس بهتری نسبت به شما دارد.

مردها را در احساساتتان شریک کنید:اگر عصبانی بودید اجازه دهید او هم احساس شما را بفهمد. او در این مواقع به شما قوت قلب می دهد.

برای خلوت و تنهایی او احترام قائل شوید:فاصله فیزیکی از همسرتان نماد استقلال برای یک مرد است. با این کار به او نشان می دهید که برای او ارزش و احترام قائلید.

۳- حس ارزش و احترام

شاید درظاهر از خودراضی به نظر برسند اما این طور نیست. مردها نیاز دارند تا مورد احترام بقیه قرار بگیرند و قدردانی شوند. دکتر دوبرانسکی می گوید: اگر زمانی که کنار شماست، به او احترام بگذارید، او هم متقابلا دوست دارد که بیشتر به شما نزدیک شود.

او را شاد کنید:فیلم های کمدی ببینید. وقتی همسرتان ناراحت است او را بیرون ببرید.

بازی های فکری انجام دهید:فعالیتهایی که به توان ذهنی نیاز دارند انجام دهید مثل جدول حل کردن و شطرنج. شاید کمی احمقانه به نظر برسد اما اشتباه نکنید. توانایی حل مسائل و مشکلات به او ثابت می کند که شما گاهی اوقات می توانید مانند او باشید.

متفاوت و خاص باشید:وقتی شما را با دیگران مقایسه کند به خاص بودن شما پی می برد. او را به جمعی دعوت کنید که در آن جمع شما از همه سر هستید.

۴- حس راحتی و آسایش

الن هیرچ پزشک متخصص درمان های بویایی و چشایی معتقد است که عاشق شدن حاصل وابستگی شدیدی است که زمانی اتفاق می افتد که اکسی توسین در مغز فوران می کند. شما هورمون های عشق را که توسط آنها برای هم متناسب به نظر میرسید رها می کنید. زمانی که او با شما احساس راحتی و لذت می کند، به قلمرو عشق نزدیک شده است. پس موارد زیر را امتحان کنید.

اجازه دهید شما را مرتب و اراسته ببیند:ارایش کردن جلوی همسرتان حس صمیمیت و علاقه را بینتان بیشتر می کند زیرا این همان چیزی است که مردهای دیگر از دیدن آن ناتوان اند و فقط و فقط همسرتان شاهد آن است. پس آراسته باشید.

با یکدیگر غذا درست کنید:هرچه بیشتر با یکدیگر غذا درست کنید، او بابت پختن غذا بیشتر از شما قدردانی می کند.
موارد زیر مردها را از عاشق شدن دور می کند:اگر مردها فرصتی برای عاشق شدن نداشته باشند:صرف کردن زمان زیاد در محل کار یا شرکت در کلاس های مختلف و مواردی از این قبیل فرصت عاشقی را از مردها می گیرد. آنها به جای یک زندگی عاشقانه به کارشان اولویت می دهند و معتقدند که داشتن یک رابطه عشقی آنها را از کارشان دور می کند و فرصتی برای پیشرفت ندارند.

هرگز با او نجنگید:مطمئن باشید مردها از بحث و جدل کردن متنفرند اما این اشتباه است که هرگز نسبت به چیزی عکس العمل منفی نداشته باشید.

حس ترس و اضطراب:اغلب مردها نگرانند که اگر عاشق شوند دوستها و خیلی چیزهای دیگر را از دست می دهند. به عقیده خودشان وقتی مردی عاشق می شود، ممکن است برای مدتی از بسیاری موارد کناره گیری کند.

خیانت به همسر

شما پیش ازا ینکه دست به هر اقدامی درا ین رابطه بزنید، حتماً شرایط زندگی خود، فرزندان و همسرتان را در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که آیا این رابطه به زیان یا به سود خانواده شماست؟

با توجه به اینکه متأهل هستید، وارد شدن به این رابطه چه نتایجی را به همراه دارد؟

رابطه با همکارتان، غیر از آنکه به از هم پاشیده شدن زندگی چندساله شما با همسرتان با وجود دو فرزند خواهد انجامید، برملا شدن رابطه، شأن و موقعیت خانم همکار را نیز به مخاطره خواهد انداخت. در ضمن این خانم مجرد بوده و ممکن است خواستگارانی داشته باشد و رابطه با شما بی حرمتی آن را هم در پی دارد. همچنین این علاقه شما ممکن است، فقط وابستگی عاطفی ایجاد کرده باشد و در صورت جواب نه شنیدن از جانب این خانم برای رابطة بیشتر، آسیب روحی و شکستی عشقی برایتان ایجاد کند. بنابراین به موقعیت کاری و اجتماعی خود و این خانم توجه داشته و به پیامدهای ناگوار کار خود بیندیشید با توجه به موارد ذکر شده بهترین راهکار برای شما، انتقال محل کار خود به مدرسه ای دیگر و رفتن سفری صمیمانه با همسر و دو فرزند دلبندتان است. سعی کنید بیش از گذشته به همسر خود توجه کنید و همیشه عواقبی که زندگی شما را تهدید می کند، جدی بگیرید.

خواهشمنديم اگر سوال يا نکته‌اي براي مطلب پیامدهای عاشق شدن مرد متاهل

در ذهن شما باقي مانده است، آن‌را در قسمت نظرات با ما و ساير کاربران به اشتراک بگذاريد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------


مجله اینترنتی دلگرم
مرجان امینی


۱۱
۱
۱ دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
 
de
علاوالدین | ۳ هفته پیش
منم متاهل هستم دوتا بچه هم دارم ولی حس میکنم عاشق شدم نمیدونم چیکار کنم خیلی سردرگمم لتفن کمکم کنید
۶
۳
 
statcounter