بیدونت (bidonet) حراجی یا کلاه برداری ؟

۵,۹۴۷
۳۷
۲
یکشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶
این روزها در شبکه های ماهواره ای اپلیکیشن و سایتی را تحت عنوان حراجی بزرگ بیدونت BIDONET تبلیغ میکند و ادعا میکند که کالا و محصول مورد نظر خود را از طریق سایت بیدونت یا اپلیکیشن بیدونت تا ۹۹% زیر قیمت خریداری نمایید.
بیدونت (bidonet) حراجی یا کلاه برداری ؟

با مجله دلگرم همراه باشید تا با حراجی اپلیکیشن بیدونت بیشتر آشنا شوید

به تازگی از شبکه ماهواره ای بسیار معروف که سریال های ترکیه ای از آن پخش می شود در حال تبلیغ درباره وب سایت بیدونت bidonet یا اپلیکیشن بیدونت می باشد.

در مشاهده اول ممکن است این تبلیغ جذاب بوده و نظر همه را به خود جلب نماید ولی با کمی فکر با خود میگویید چطور ممکن است که برای مثال سکه ۴ میلیون تومانی در حراج به ۱ میلیون تومان کاهش یافته و میتوان آنرا خرید.

روش کار با سایت بیدونت یا اپلیکیشن بیدونت

شما باید از طریق سایت بیدونت یا دانلود اپلیکیشن بیدونت در مرحله اول یکی از بسته‌های بیدبن را بخرید و سپس از آن در حراجی‌ها استفاده کنید! هر ثبت پیشنهاد قیمت حراجی‌ را به اندازه ضریب آن حراج در قیمت پایه بیدبن (۲۵ تومان) افزایش می‌دهد.


حراجی بیدونت bidonet

حالا حراجی ادامه خواهد یافت تا زمانی که هیچ‌کس در یک دوره ۱۰ ثانیه‌ای پیشنهاد قیمت بالاتری را ندهد.

هنگامی که شما در یک حراج برنده شدید، به سادگی قیمت برد را پرداخت می کنید و کالای خود را چند روز بعد درب منزلتان تحویل می گیرید.

حالا سوال اینجاست که این کالایی که ارزش آن ۲ میلیون تومان است از کجا خواهد آمد و با چه پولی خریداری می شود؟

ما اینجا از بن های موجود در اپلیکیشن عکس گرفتیم و از روی اپلیکیشن بیدونت مثالمان را ادامه میدهیم و بررسی می نماییم.

 بیدونت bidonet

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید مبالغ را در ابتدا باید برای خرید بیدبن پرداخت نمایید تا بتوانید در حراج شرکت کنید. حداقل خرید بسته بیدبن مبلغ ۲۹۰۰۰ تومان است که در قبال خرید این بسته، تعداد ۱۰۰ بیدبن به شما میدهد. پس قیمت هر بیدبن در این بسته ۲۹۰ تومان خواهد بود.

حالا طبق همین اعداد و ارقام، برای دادن هر بار پیشنهاد باید ۱ بیدبن پرداخت کنید. با توجه به خریداری شدن کالای شارژر همراه به مبلغ ۱۱،۴۷۵ تومان که در اپلیکیشن بیدونت نشان داده است و نیز مبلغ اولیه شروع حراج به مبلغ ۶،۵۰۰ تومان، با کم کردن این مبلغ اولیه و خریداری شده حاصل مبلغ ۴،۹۷۵ می شود که با تقسیم این عدد بر ۲۵ تومان، تعداد پیشنهادات یا همان بیدونت ها بدست می آید که در اینجا نشان میدهد برای انجام شدن این خرید در کل، تعداد ۱۹۹ بیدبن خریداری شده و بابت این تعداد، مبلغ ۵۷،۷۱۰ تومان به اپلیکیشن پرداخت شده است.

 بیدونت bidonet

مبلغ واقعی بیدونت bidonet

مبلغ واقعی این محصول یا کالا طبق اعلام خود سایت بیدونت یا اپلیکیشن بیدونت مبلغ ۴۴۵،۰۰۰ تومان است که از این مبلغ، مقدار ۵۷،۷۱۰ تومانش بابت فروش بیدبن به مردم کسب شده و مابقی را باید تهیه کنند تا این کالا را برای ارسال به خریدار پرداخت نمایند یعنی صاحب این اپ باید مبلغ ۳۸۷،۲۹۰ تومان از جیب بگذارد تا این کالا را تهیه نماید و به چه قیمتی به برنده بفروشد؟ درست حدس زدید بمبلغ ۱۱،۴۷۵ تومان باید بفروشد یعنی بابت انجام این حراج، صاحب این اپلیکیشن یا سایت بیدونت مبلغ ۳۷۵،۸۱۵ تومان ضرر خواهد کرد.

آیا این منطقی است؟ آیا صاحب این اپلیکیشن این محاسبات را نکرده؟ آیا کسی تا به حالا سفارشی به دستش رسیده؟ اگر رسیده لطفا در پایین همین صفحه کامنت بگذارد تا همه خوشحال شوند.

در پایان، اپلیکیشن بیدونت و سایت بیدونت Bidonet هیچ ارتباطی با سایت دلگرم نداشته و قصد تخریب یا تبلیغ برای این سایت در کار نیست و صرفا یک نظر شخصی است که از اعداد و ارقام موجود در سایت بیدونت به آدرس www.bidonet.com استخراج و محاسبه شده است

تهیه شده مجله دلگرم

مرضیه ملایری


بیدونت (bidonet) حراجی یا کلاه برداری ؟
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 40
۳۷
۳

برای مطرح کردن سوالات پزشکی خود ، اینجا کلیک کنید

۲ دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
 
de
hamid | ۱ هفته پیش
کلاهبرداری محض جدیدا بن ها رو با تخفیف میدن بسته 10هزارتایی میشه600 هزارتومن که در اصل هنگام قرعه کشی چون هربن25 تومن حساب میشه عملا 250هزارتومن بعد سکه که 4 میلیونه میزنه 2میلیون و مثلا صدنفر تومزایده هستن این صدنفر هی پیشنهاد میدن تا انتها کسی بتونه بقیه رو شکست بده مثلا سکه 50 میلیونم بیشتر میشه ولی چون افراد زیادن فکر میکنن با 500 هزارتومن خریدن بعد نفر آخر مثلا با ششصد هزارتومن صاحب سکه میشه در اصل این فرد 24 هزار بن 60 تومنی خریده چون هربن 60 تومنی موقع حراج 25 تومن حساب میشه هر هزارتومن 40 بن میبره وسکه با این شخص افتاده1440000تو
من البته با تخفیف وگرنه بعضی وقتها بن تخفیف نیست و دونه 200 تومن بایدبخری بستگی به شانست که اون وقتمیشه 24000 تا 200تومن یعنی 4800000تومن حالا یدونه سکه بین صدنفر مزایده گذاشته شده زیر 50 میلیون گیر سایت نمیاد به همین راحتی دقیقا مثل قرعه کشیه با این فرق که اینجا مزایده است واقعا کلاهبرداریه بعد سایت تابناک متعلق به سردارمحسن رضایی خیلی در موردش تبلیغ میکنه
۴
۱
 
 
be
حامد | ۳ هفته پیش
بیدونت بیشرف و کلاه بردار
400/500 هزار تومان پرداخت کردم و هیچی
ایشالا چرک و خون بشه از خانواده هاتون بزنه بیرون
۲
۶
 

آخرین مطالب دلگرم