دختر شایسته ۲۰۱۷ (مانوشی چیلار) از کشور هندوستان

۲,۸۰۴
۲
۰
سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۴۷

مانوشی چیلار Manushi Chhillar دختر شایسته 2017

مانوشی چیلار Manushi Chhillar ششمین دختر شایسته کشور هند و در رتبه بعدی بعد از پریانکا چوپرا PriYanka Chopra و آیشواریا رای Aishwarya Rai قرار دارد. پیروزی Chhillar به این معنی است که هند و ونزوئلا هر دو موفق به داشتن 6 بار دختر شاسته در طول 67 ساله برگزاری این مسابقه شدند.

یکی از کارهایی که اون قصد دارد انجام دهد ساختن بیمارستان های زنجیره ای در مناطق روستایی است. استفانی هیل Stephanie Hill و آندره مازا Andrea Meza از مکزیک در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند.با دلگرم همراه باشید.

Manushi Chhillar

بیوگرافی Manushi Chhillar

متولد 14 مه 1997 است. نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر زن در سال 2017 است. او قبلا "Femina Miss India 2017" را در 25 ژوئن 2017 تاج گذاری کرد. از زمان Priyanka Chopra برنده Miss World 2000 شد.


زندگی و حرفه مانوشی چیلار

Chhilar به خانواده Jat در Haryana متولد شد. پدر او، دکتر میترا باسو چییرار، دانشمند سازمان دفاع و تحقیق و توسعه است، در حالی که مادر او، دکتر Neelam Chhillar، استاد و رئیس بخش نورولوژی در موسسه رفتار انسان و علوم متفقین است.

Chhillar در دانشکده سنت توماس در دهلی نو تحصیل کرده و در رشته پزشکی کالج پزشکی زنان بوگاتی فول سینگ در Sonigat مدرک پزشکی را دنبال می کند. او یک رقصنده Kuchipudi آموزش دیده است و تحت رقصنده های افسانه ای راج و رادا ردی و Kaushalya Reddy آموزش دیده است. Chhillar همچنین در مدرسه ملی درام حضور داشته است.
در 25 ژوئن 2017، Chhillar در مسابقات Femina Miss India 2017 شرکت کرد و نماینده ایالت هریانا بود. در طول رقابت، Chhillar تا به حال دوشیزه ، و همچنین برنده شدن در رقابت نیز، حق کسب نمایندگی هند در مسابقه جهانی 2017 خانم جهانی است.

در خانم 2017، Chhillar یک نیمه نهایی در بهترین مدل، انتخابات مردمی و رقابت های چند رسانه ای بود، در حالی که او یک همکار برنده زیبایی با رقابت هدف بود. زیبایی Chhillar با هدف پروژه پروژه Shakti بود. هدف این کمپین انتشار آگاهی درباره بهداشت قاعدگی است. [11] او از حدود 20 روستا برای این پروژه بازدید کرد و بیش از 5000 زن تحت پوشش قرار گرفت.در تاریخ 18 نوامبر 2017، Chhillar توسط خانم جهانی 2017 به نام Stephanie Del Valle تسویه شد. او به ششمین زن هندی برای به دست آوردن تاج تبدیل شد، و اولین بار از Priyanka Chopra به دست آورد .


Manushi Chhillar

دختر شایسته 2017 Miss World از هندوستان انتخاب شد


Manushi Chhillar

دختر شایسته 2017 Miss World از هندوستان انتخاب شد


Manushi Chhillar

مانوشی چیلار Manushi Chhillar دختر شایسته 2017


Manushi Chhillar

مانوشی چیلار Manushi Chhillar


Manushi Chhillar

مانوشی چیلار Manushi Chhillar


Manushi Chhillar

مانوشی چیلار Manushi Chhillar


Manushi Chhillar

مجله اینترنتی دلگرم

مرجان امینی


دختر شایسته 2017 (مانوشی چیلار) از کشور هندوستان
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
۲
۰

برای مطرح کردن سوالات پزشکی خود ، اینجا کلیک کنید

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

آخرین مطالب دلگرم