احتمال حاملگي در روزهای قبل از قاعدگي

۳۰,۴۲۸
۱۶
۹
یکشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷

نزدیک پریود احتمال تخمک گذاری هست؟

همانطور که می دانید از دست دادن پریود یا چرخه قاعدگی نشانه مهمی از آغاز روند بارداري در بدن زنان است. به همين دليل، مي توان ادعا كرد كه اگر زنی بر روي تاریخ دقیق پریود یا چرخه قاعدگی بدن خود تمرکز داشته باشد، به راحتی می تواند بداند كه آيا باردار است یا نه. اما یک زن جوان باید با نشانه های بارداری در بدن خود، قبل از حذف پریود یا دوره قاعدگی آشنا باشد، تا بتواند در صورت لزوم از حاملگی خود اگاه شود.

بسیاری از زنان می توانند با آگاهی از علائم بارداری قبل از حذف چرخه قاعدگی یا پریود در بدن خود و با استفاده از تست بارداری خانگی، از باردار بودن خود مطمئن شوند، چون این علائم ایده روشنی از تغییرات ایجاد شده در بدن را به زنان می دهد و آن ها را برای روزهای سخت بارداری آماده می کند.

با این بخش از دلگرم همراه باشید تا با راه های مناسب برای پیشگیری از بارداری در زمان پریودی آشنا شوید.

علامت تشخیص بارداری قبل از دست دادن پریود

توجه به علائم اولیه بارداری و لانه گزینی


۱. حواستون به لکه بینی باشه.

اگر شما به پریود خود داشته باشد، لکه بینی لانه گزینی ممکن است علائم اولیه بارداری. به طور معمول، این لکه بینی مانند پریود منظم نخواهد بود; شما فقط باید خونریزی نور. آن از نزدیک چند اولین روز دوره خود را شبیه ممکن است.


۲. حواستون به دل درد و شکم درد باشه.

دل درد یا شکم درد با علائم اولیه بارداری رخ می دهد. در حالی که شما به احتمال زیاد احساس گرفتگی در پریود خود را آنها درست قبل از دوره خود را به رخ می دهد و یک نشانه مشترک از PMS. درد چشمی شبیه به دل درد های قاعدگی (پریود).
توجه به سنگین چگونه شکم درد هستند. اگر آنها به خصوص دردناک، شما باید پزشک تماس بگیرید. اگر آنها به یک طرف در بدن شما منتقل می شوند بیش از, نیز, شما همچنین باید تماس بگیرید. هر دو از این می تواند نشانه یک مشکل.


۳. توجه کنین که بیش‌تر از قبل ادرار می‌کنین یا نه.

یک نشانه است که خود را بارور شده تخمک علائم اولیه بارداری است این است که شما نیاز به ادرار بیشتر، برای برخی از مردم است. شما به بیشتر از هورمون گنادوتروپین جفتی، باید افزایش جریان خون چقدر دارید نزدیک مثانه خود را که شما به ادرار کردن بیشتر می شود.


۴. حواستون به احساس سرگیجه باشه.

اگر شما باردار هستید، شما به احتمال زیاد به دلیل تغییرات هورمونی دهید دچار سرگیجه و یا سرگیجه، احساس ممکن است. با این حال، برخی از پزشکان فکر می کنم دلیل این علائم اولیه بارداری است که بدن شما ایجاد شده است بیشتر خون را برای کودک این علامت نیز می تواند باشد.


۵. ببینین که احساس گرسنگی بیش‌تری دارین یا نه.

گاهی اوقات، حتی در علائم اولیه بارداری، شما ممکن است شروع به احساس گرسنگی بیش از حد نرمال. اگر علامت بیش از روز یا دو روز، آن می تواند نشانه خود را بارور شده تخمک لانه گزینی است.


۶. حواستون به حالت تهوع و استفراغ باشه.

صبح بیماری اسم بی مسمی است; حالت تهوع و استفراغ رخ می دهد هر زمان روز زمانی که شما حامله هستید. این علائم اولیه بارداری در اوایل از ۲ هفته پس از باردار شدن شما اتفاق می افتد.


۷. حواستون باشه که آیا یه دفعه از غذا یا بوی خاصی بدتون میاد یا نه.

یک علائم اولیه بارداری گریزی ناگهانی به برخی مواد غذایی خاص است و بوی. حتی اگر بوی یا غذا بودند چیزی شما دوست داشتم قبل از این علامت می تواند صبحگاهی، را آغاز کند.


۸. حواستون به مشکل در تنفس باشه.

این علائم اولیه بارداری معمولا در اوایل حاملگی و در اواخر حاملگی اتفاق می افتد. شما از نفس راحت تر احساس ممکن است. بدون توجه به زمانی که شما آن را احساس, شما قطعا به دکتر خود درباره آن باید صحبت کنید.


۹. حواستون به ایجاد مزه فلز یا طعم فلز تو دهانتون باشه.

برخی از زنان ممکن است طعم فلزی در دهان خود را بلافاصله پس از حامله شدن علائم اولیه بارداری. این علامت مربوط به سندرم قبل از قاعدگی است.

 با این بخش از دلگرم همراه باشید تا با راه های مناسب برای پیشگیری از بارداری در زمان پریودی آشنا شوید.

بخش دوم: درک علائم سندرم قبل از قاعدگی (پریود)


۱. حواستون به پشت درد یا کمر درد باشه.

شما قطعا می توانید و احتمال پشت درد در بارداری داشته باشد. اگر شما در حال تلاش برای افتراق بین اوایل حاملگی و PMS پشت درد در اوایل بیشتر علائم سندرم قبل از قاعدگی PMS حال.


۲. به وضعیت روحی و عاطفی خودتون توجه کنین.

اگرچه بارداری و سندرم قبل از قاعدگی می تواند باعث نوسانات خلقی، سندرم قبل از قاعدگی بیشتر احتمال دارد به با افسردگی همراه است. اگر شما احساس افسرده تا حدودی، که می تواند نشانه شما را کاشته ام.


۳. حواستون به نفخ کردن باشه.

هر چند شما می توانید در ابتدای بارداری پف کرده احساس، این علائم سندرم قبل از قاعدگی بیشتر با PMS همراه است. معده شما ممکن است احساس فوق العاده تنگ با این علامت.


۴. حواستون به موعد پریودتون باشه.

در حالی که این مرحله به نظر می رسد آشکار ممکن است، یکی از مهم ترین نشانه هایی هستیم که شما باردار است. سعی کنید به پیگیری هنگامی که شما به دوره های خود را با علامت گذاری آنها را در تقویم شما می دانید وقتی که یکی می شود باید تا آمدن. به این ترتیب شما می دانم اگر شما یکی را رد کرده اید علائم سندرم قبل از قاعدگی شما ممکن است باردار.


۵. انجام یه تست بارداری خانگی رو مدنظر قرار بدین تا یه جواب قطعی بگیرین.

موثر ترین روش می دانم اگر شما حامله هستید و یا به سادگی در حال تجربه PMS انجام تست حاملگی خانگی است. این کیت ها به راحتی در دسترس در داروخانه و با آسان به دنبال دستورالعمل.
شما می توانید تست حاملگی چند روز قبل از شما به طور معمول دوره خود و یا زمانی که شما در حال تلاش برای تصمیم گیری که آیا شما دچار علائم سندرم قبل از قاعدگی یا علائم چشمی.

برخی از تست های بارداری ادعا می کنند آنها که زود می توان دقیق

با این حال، انتظار برای نتیجه قطعی تر تا یک هفته بعد از شما به طور معمول دوره خود را داشته باشد.
بیشترین بار آزمایش خون هورمون تنها چند روز قبل از تست بارداری خانگی اولیه را تشخیص دهد. به عنوان بیمه خود را که قرار است درخواست آزمایش خون فقط برای کنجکاوی.

--------------------------------------------------------------------------------------

بخش سوم: تشخیص علائم مشابه سندرم قبل از قاعدگی (پریود) و علائم اولیه بارداری


۱. تفاوت بین خونریزی ناشی از لانه گزینی و بارداری و خونریزی ناشی از پریود رو بدونین.

می دانید چه پریود عادی خود را مانند است. شما می دانید چه انتظار از پریود خود را چه سنگین و یا سبک. خونریزی لانه گزینی چون شما پوشش کامل خود رحم ریختن است علاوه بر آن معمولا تا زمانی که پریود خود را نمی خواهد آخرین سبک تر از پریود خود را از هر چند, باید. به طور معمول لکه بینی لانه گزینی را قبل از دوره مورد انتظار رخ می دهد. شما فقط باید ببینید چند لکه خون به همراه آن خواهد بود رنگ معمولا صورتی یا قهوه ای به قرمز روشن پریود خون روشن تر.


۲. به دمدمی مزاج شدن توجه کنین.

وقتی که شما علائم سندرم قبل از قاعدگی، شما ممکن است نوسانات خلقی اما علائم اولیه بارداری هم. در هر دو مورد دمدمی مزاج به علت تغییرات هورمونی است.


۳. حواستون به ایجاد تغییرات تو سینه هاتون باشه.

چون هر دو علائم سندرم قبل از قاعدگی علائم اولیه بارداری تغییر تعادل هورمونی در بدن شما، هر دو سینه خود را احساس متورم یا کمی دردناک می توانید. آنها ممکن است احساس کمی بیشتر کامل است اگر شما حامله هستید.


۴. حواستون به احساس خستگی باشه.

هر دو علائم سندرم قبل از قاعدگی و علائم اولیه بارداری می تواند باعث به شما احساس فوق العاده خسته. هنگامی که شما باردار شدن، شما این علامت اوایل هفته, به احتمال زیاد به دلیل جذب در پروژسترون می تواند احساس. با این حال، سندرم قبل از قاعدگی نیز احساس خسته، می توانید هم به احتمال زیاد به علت تغییرات هورمونی.


۵. حواستون به سردرد ها باشه.

تغییرات هورمونی نیز می تواند سردرد شود. بنابراین، آنها هر دو در اوایل دوران بارداری و هنگامی که شما به علائم سندرم قبل از قاعدگی کردید، ممکن است.


۶. حواستون به ویار و هوس‌های غذایی باشه.

ویار یا هوس در طول علائم سندرم قبل از قاعدگی محصول می توانید. به همین ترتیب، آنها نیز در اوایل دوران بارداری ظاهر می شود. گاهی اوقات ویار یا هوس بارداری می شود بیگانه اما نه همیشه.


۷. حواستون به تغییرات ایجاد شده تو دستگاه گوارش خودتون باشه.

سندرم قبل از قاعدگی شما یا یبوست و یا اسهال به علت تغییرات هورمونی می دهد. بارداری مشابه، اگر آن را به احتمال زیاد به شما می دهد یبوست است. همچنین، علائم شدید در بارداری های بعدی است.


۸. حواستون باشه که این علائم کی ظاهر می‌شن.

معمولاً علائم سندرم قبل از قاعدگی به ۲ هفته قبل از شروع پریود شما رخ خواهد داد. آنها معمولا در عرض چند روز پس از شروع پریود خود را ناپدید می شوند. پیوند نشانه ها و علائم اولیه بارداری به طور کلی در حدود همان زمان رخ می دهد; آن در همان نقطه در چرخه که شما یا پروتز و یا ریختن دیواره رحم خود را و شروع دوره خود را است.

احتمال حاملگي در روزهای قبل از قاعدگي

خواهشمنديم اگر سوال يا نکته‌اي براي مطلب نزدیک پریود احتمال تخمک گذاری هست؟

در ذهن شما باقي مانده است، آن‌را در قسمت نظرات با ما و ساير کاربران به اشتراک بگذاريد.

--------------------------------------------------------------------------------------

مجله اینترنتی دلگرم

مرجان امینی


۱۶
۸
۹ دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
 
gb
زهرا اسدی | ۵ روز پیش
ممنون
اخه ازمایش خون هم گرفتم اونم منفی بوده یعنی بازم احتمال بارداریم هست؟
۰
۰
پاسخ کارشناس:
حداقل 2 هفته بعد از نزدیکی , می تونین تست های بارداری رو انجام بدین. علت تاخیر در پریودی شما ممکن است در اثر استرس هم باشد. یا اگر قرص های اورژانسی مصرف کردین زمان پریودی شما را برهم میزند. 14-15 روز بعد از رابطه جنسی محافظت نشده تست بارداری رو انجام بدید اگر همچنان منفی بود یعنی باردار نیستین.
 
 
gb
زهرا اسدی | ۶ روز پیش
سلام 10 روز از پریودیم گذشته تست خانگی و ازمایشم گرفتم منفی بوده ایا احتمال بارداریم هست. جلوگیریم هم اصن مطمعن نبوده
۰
۰
پاسخ کارشناس:
تست خانگی با 10 روز نشون نمیده , اگه جلوگیری نکردید احتمالا بارداری هست
 
 
ir
اهو | ۱ هفته پیش
سلام.سوالی داستم ایا یک روز قبل از پریودی نزدیکی صورت‌گرفته باشه خطری را فرد تهدید میکند؟؟؟خطر ساز نیست یه روز قبل پریودی؟؟؟؟ یا احتمال بارداری دارد؟؟؟
۱
۰
 
 
iq
پریا | ۱ ماه پیش
سلام من 9 روز مونده به قاعدگیم نزدیکی داشتم احتمال داره باردار بشم جواب بدین
۰
۰
پاسخ کارشناس:
اگه جلوگیری نکرده باشید بله.
 
 
ir
مریم | ۱ ماه پیش
سلام من ۴ روز مونده به پریودم نزدیکی محافظت نشده داشتم
احتمال بارداری هست
سیکل منظم داشتم ۲۸ روزه
۰
۰
پاسخ کارشناس:
بله تا 6 روز مونده با آغار پریودی احتمال بارداری بسیار بالا است !
 
 
ir
م.ش | ۳ ماه پیش
باسلام
ایا ممکن است دقیقایکروز قبل از زمان پریودی بارداری اتفاق بیفته؟یا اینکه بارداری فقط در روز های ۱۴م سیکل وزمان تخمک گذاری اتفاق می افتد؟
ممنون از صبر و حوصله شما
۰
۰
پاسخ کارشناس:
بله , بارداری در اولین روزهای پریودی هم ممکن است رخ دهد !
 
 
ir
غزال | ۵ ماه پیش
من یک هفته قبل از پریودی نزدیکی داشتم آیا تو این مدت امکان بارداری وجود داره ؟
۰
۱
پاسخ ها:
  us
  رخسار | ۳ ماه پیش
  سلام اسمم رخسار است یک‌مشکل داشتم‌
  ماه قبل تاریخ ۱۵ فیبروری مریض شدم و‌حالا تاریخ ۱۸ مارس است نشدم وقتی داکتر برایم‌چک کرد گفت منفی است ایا بعد از گزشت تاریخ دقیق دوره قایده گی‌نزدیکی در این زمان احتمال دارد باردرار شوم‌ منتظر جواب شما هستم تشکر
  ۰
  ۰
 
statcounter