سقط جنین با قرص سایتوتک (میزوپرستول)+عوارض این قرص

۵۵۹,۳۳۱
۱۳۹
۲۹۲
دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۱۰

سقط جنین با شیاف و قرص میزوپرستول و عوارض سقط جنین

با دلگرم همراه باشید تا با قرص میزوپروستول بیشتر آشنا شوید.

قرص میزوپروستول

قرص میزوپروستول

مقدمه ای در مورد قرص سقط جنین سیتوتک

در سالهای گذشته بیشتر از آمپول های عضلانی مثل اکسی توسین و پروستاگلندین برای سقط جنین در سه ماهه اول بارداری استفاده می شد.اما با روی کار آمدن دارو های غیر تزریقی و کم عارضه تر مثل میزوپرستول Misoprostol با نام تجاری سایتوتک Cytotec درد سر این فرایند کاهش یافت.

قرص های میزوپروستول با نام تجاری سیتوتک یا سایتوتک Cytotec به شکل قرص خوراکی ۲۰۰ میکروگرمی وجود دارد و اولین بار از آن برای درمان زخمهای معده استفاده شده است. در یک تحقیق مشخص شد که مصرف حداکثر ۶۰۰ میکروگرم آن بصورت واژینال و یا ۸۰۰ گرم آن بصورت خوراکی تا ۹۵ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری می شود.میزوپروستول با نام میزوتک یا میزو گلندین در قالب قرص های 100 و 200 میکروگرمی در ایران تولید میگردد نام تجاری آن سیتوتک یا سایتوتک می باشد.

قرص میزوپروستول

عوارض + خطرات قرص سقط جنین میزوپروستول

مرحله 1) قرص 200 میکروگرم مایفپریستون را میل کنید. ممکن است پس از مصرف آن خونریزی خفیفی داشته باشید که شایع است.

مرحله 2) به مدت 48-24 ساعت منتظر بمانید. قبل از استفاده از میزوپروستول باید 24 ساعت صبر کنید اما مطمئن شوید که قبل از 48 ساعت آن را مصرف کنید. زمانی که در حال انتظار هستید، با همان کارهای عادی که در طول روز انجام می دهید مانند مراقبت از اعضاء خانواده، آشپزی یا به محل کار یا مدرسه رفتن مشغول باشید.

مرحله 3) از میزوپروستول استفاده کنید (4 قرص، هر کدام 200 میکروگرم)

دو روش برای استفاده از میزوپروستول وجود دارد: قرار دادن قرص در واژن یا در دهان بین گونه ها و فک. هر دو روش موثر می باشد.

قرص میزوپروستول

در صورت قرار دادن قرص در واژنvagina

1) ادرار کنید و سپس دستها را بشویید.

2) دراز بکشید. با انگشت چهار قرص را در درون واژن قرار دهید: لازم نیست که قرصها در محل خاصی قرار بگیرند، فقط تا آنجا که انگشتان با آنها در تماس هستند کافی است.

3) به مدت 30 دقیقه دراز بکشید.

قرص میزوپروستول

در صورت قرار دادن میزوپروستول در دهانmouth

1)اندکی آب بنوشید تا دهانتان خیس شود. چهار قرص را بین گونه ها و دندانهای پایین قرار دهید (2 قرص در هر طرف).

2) قرصها را به مدت 30 دقیقه در این حالت نگهدارید. قرصها با حل شدن ممکن است دهان شما را خشک کنند یا طعم گچی به دهان شما بدهند. در مدت این 30 دقیقه از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.

3)بعد از 30 دقیقه، با آب باقیمانده قرصها در دهان را میل کنید.


مرحله بعد چیست؟

معمولا ظرف 1 تا 2 ساعت، حالت گرفتگی وخونریزی ایجاد می شود. مقدار زیادی آب بنوشید و غذاهای مقوی میل کنید. دراز بکشید و استراحت کنید. می توانید برای کنترل درد از قرص ایبو بروفن استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه علائم ونشانه ها، دیدن کنید.

مرحله 4)

اگر از دو قرص میزوپروستول و مایفپریستون استفاده کرده اید، نیازی به مراجعه به کلینیک جهت معاینه نخواهد بود. مطمئن شوید که نشانه های حاملگی در شما وجود ندارد ،احساس خوبی دارید وخونریزی شدیدی ندارید. این داروها، کاملا موثر هستند و سازمان بهداشت جهانی توصیه های زیر را در صورت نیاز به آنها، به شما داده است:

 • بیماری یا درد در شما کاهش پیدا نکرده است. در این شرایط نباید تا دو هفته منتظر بمانید. به خدمات پزشکی فورا مراجعه کنید.
 • دو هفته پس از استفاده از این قرصها همچنان حامله هستید.
 • خونریزی شدید است و بعد از دو هفته خفیف تر نشده است.

توجه: دو هفته بعد از حاملگی، آزمایش حاملگی به دلیل ماندن هورمونها در بدن شما ممکن است مبثت باشد. اگر همچنان احساس می کنید که حامله هستید (حالت تهوع، خستگی، نرم شدن سینه و ... دارید) به پزشک مراجعه کنید.

سقط جنین با دارو

بهترین زمان (گلدن تایم ) برای سقط جنین با قرص سایتوتک را مصرف آن در هفته ۴تا ۸ بارداری می دانند و تا ۹۸ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری میباشد. بر خلاف تصور عموم هرچه سن بارداری بیشتر باشد شیاف سایتوتک اثر دهی بهتری دارد. در بین هفته های ۴ تا ۵ بارداری اثردهی ۵۰ درصد دارد.

در سن بارداری کمتر از ۶ هفته بهترین دارو امپول پروستاگلندین میباشد که البته عوارض بیشتری از نظر درد شکمی و تهوع و اسهال شدید بی حالی افت فشار خون نسبت به قرص سایتوتک دارد. زمانیکه جنین در شکم مادر مرده باشد و ضربان قلب نداشته باشد خونریزی بیشتر رخ میدهد زیرا بدلیل فوت جنین یکسری اتفاقات در سیستم خونی مادر میوفتد که خون دیرتر لخته میشود بنابراین باید احتیاط لازم را داشته باشید.

قرص میزوپروستول


بعداز استفاده از داروی سقط جنین چه اتفاقی می افتد:

درد شکمی که معمولا از ۲ ساعت بعد از مصرف قرص سایتوتک شروع می شود. اگر دل درد شدید بود میتوان از قرص ژلوفن یا هیوسین برای کاهش درد استفاده کرد. اسهال و استفراغ که البته با شدت کمتری و به سرعت قطع می شود تب و لرزش بدنی مانند سرماخوردگی که به مرور کم می شود خونریزی و سقط جنین.

خونریزی به شکل دفع لخته خون بصورت ناگهانی یا ذره ذره اتفاق میوفتد که با کنده شدن جفت افت فشارخون اتفاق میوفتد. فقط زمان این خونریزیها نباید بیشتر از ۱ هفته بطول بیانجامد و بعد از ان باید برسی شود که علت چیست.

در خانمهایی که سابقه سزارین دارند به هیچ عنوان خودسرانه استفاده نکنند چون احتمال پارگی رحم وجود دارد که بایستی حتما تحت نظر پزشک از این قرصها استفاده کنند. ولی معمولا در ۸ تا ۱۲ ساعت اول پس از مصرف قرصها جنین سقط می شود.

گاهی با مصرف یک دوره از قرص های سایتوتک خونریزی شروع نمیشود وباید مجددا بعد از ۳روز دارو را تکرار کرد. هرگز خودسرانه شیاف میزوپروستول یا امپول استفاده نکنید چون شما با عوارض ان اشنا نیستید حتی بسیاری مواقع خانمها دچار یک خونریزی کاذب میشوند در صورتیکه هنوز ساک حاملگی در رحم وجود دارد.

بهرحال شما باید تا ۱هفته بعد یک سونوی مجدد تکرار کنید تا از سقط کامل اطمینان حاصل کنید.وباز یاداوری میکنم که در ۸۰درصد موارد با این داروها سقط کامل صورت نمیگیرد و ممکن است شما مجبور به کورتاژ یا ساکشن شوید.چون باقی ماندن بقایای جفتی اجتناب ناپذیراست.وابن بقایای جفتی ممکن است باعث عفونت رحمی یا خونریزی منجر به مرگ شود.

گاهی ممکن است حاملگی شما خارج از رحم باشد پس تا وقتی جواب ازمایش خون شما مثبت شد سریع اقدام به تهییه دارو نکنید چون استفاده از داروهای سقط جنین ممکن است باعث پارگی لوله رحمی یا دهانه رحمی که نطفه به ان چسبیده میشود ومنجر به فوت شما میشود.

قرص میزوپروستول

عوارض جانبی سقط جنین

عوارض مربوط به سقط جنین در ایالات متحده بسیار نادر است وشایعترین عوارض جانبی حالت تهوع، استفراغ و اسهال است. عوارض جانبی فیزیکی پس از سقط جنین می تواند در خانم ها متفاوت باشد وشماباید از ان اگاه باشید.

*خونریزی شدید

در موارد نادر، برخی از زنان بیشتراز حد طبیعی خونریزی پس از سقط جنین میکنند. درین صورت باید حتما با پزشک خود مشورت کنید.

*دردشکم ولگن

درد لگن شدید و مداوم ممکن است یک مشکل را نشان دهد. شایع ترین علت درد شدید عفونت است .

*تب بالا

میزوپروستول می توانید تب های کوتاه مدت ایجاد کند با این حال، اگر درجه حرارت شما برای چند ساعت بالا باقی ماند، و یا اگر شما درد شدیدی داشتید به پزشک خود مراجعه کنید.

قرص میزوپروستول

علائم ادامه بارداری

اگرعلائم بارداری مانند تهوع، نفخ و یا حساسیت پستان، معمولا در یک یا دو هفته پس از سقط جنین باقی ماند شما هنوز هم ممکن است باردار باشید.

*عفونت یا سپسیس خونی
*آسیب بهه دهانه رحم
*زخم مخاط رحم
*سوراخ شدن رحم
*آسیب به اندام های دیگر
*مرگ

قرص میزوپروستول


سقط جنین با ساکشن و کورتاژ

گاهی با مصرف کلی دارو باز انقباض و سقط جنین اتفاق نیوفتاده و یا در۹۰درصد موارد تکه ای از جفت باقی مانده است که باید سریعا درمورد ان اقدام شود .بهترین اقدام انجام ساکشن یا کورتاژ است .لازم به توضیح است که ساکشن نوعی از روش کورتاژ میباشد که بدون نیاز به بستری وبیهوشی به صورت سرپایی انجام میشود .مزیت ساکشن نسبت به کورتاژ مدت زمان کمتر بدون نیاز به بیهوشی بدون نیاز به تراشیدن رحم میباشد.

در واقع ساکشن رحم با یک سوند نلاتون شماره ۱۴یا ۱۶در داخل رحم میگذارند و با مکش مانند جاروبرقی ساک حاملگی و جفت را خارج میکنند .این روش تا هفته ۶بارداری قابل انجام است .در مواقعی که بعد از استفاده داروهای سقط جنین بقایای جفتی بماند میتوان بقایا را براحتی با ساکشن خارج کرد .روش ساکشن در سقط جنین بسیار بی خطر وایمن تر ازکورتاژ میباشد.

قرص میزوپروستول


تشخیص سقط جنین

قرص میزوپروستول

پزشک یا ماما برای حصول اطمینان از سقط جنین، سونوگرافی برای مادر می نویسد. اگر جنین کاملا از رحم مادر دفع شده باشد، معمولا کار دیگری انجام نمی گیرد. اما معمولا رحم کاملا تخلیه نمی شود و نیاز به کورتاژ دارد. در فرایند کورتاژ تمام بقایای جنین از بدن مادر خارج می شود. کلا دونکته اجتناب ناپذیر در سقط جنین وجود دارد یکی دل درد و دیگری خونریزی میباشد .

کیفیت خونریزی ممکن است در روزهای اول بیشتر باشد و در چند روز اتی کمتر شود گاهی ممکن است یک لخته بزرگ از شما دفع شود یا گاهی با تکرار زیاد لخته لخته خونریزی داشته باشید. در طب گیاهی خوردن بعضی از گیاهان مانند گلپر یا زرشک اویشن وزعفران ممکن است باعث سقط جنین شود چون مکانیسم این گیاهان قاعده اور است ولی زمانیکه جنین بالای ۴هفته بارداریست بندرت این اتفاق میوفتد وشما به خونریزی خواهید افتاد. معمولا ۴تا۶هفته بعداز سقط جنین قاعدگی به روال خود بازمیگرددو مادر میتواند دوباره باردار شود.

قرص میزوپروستول

در رابطه با سقط جنین بیشتر بخوانید:

18 روش سقط جنین طبیعی

نحوه خرید داروی سقط جنین + آشنای با قرص های سقط جنین

سقط جنین با آمپول پروستاگلاندین E2 و عوارض پروستاگلاندین

سقط جنین با قرص و آمپول متیل ارگونوین به همراه عوارض مصرف خودسرانه این قرص

گردآوری شده ی مجله ی اینترنتی دلگرم

مرجان امینی


سقط جنین با قرص سایتوتک (میزوپرستول)+عوارض این قرص
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 196
۱۳۹
۵۷

برای مطرح کردن سوالات پزشکی خود ، اینجا کلیک کنید

۲۹۲ دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
 
ir
حسینی | ۱ روز پیش
یکی فرق اصلی با تقلبی بگه وبگه چ جور بفهمیم مال کدوم کشوره و طرز استفاده میخام سریعا ممنون چون میخام استفاده کنم
۰
۰
 
 
ir
Zahra babaei | ۳ روز پیش
با سلام،قرص سایتوتک در هفته چهارم بارداری چند عدد باید مصرف شود و چگونه؟ممنون میشم اگر زود جواب دهید
۰
۰
 
 
sa
موسوی | ۵ روز پیش
دوستان توروخدا قرص ایتالیایی نخرید
نوشته ای پشتش مشکیه و تقلبیه
یه خدا نشناس قرص ایتالیایی بهم داد به دکترم نشون دادم گفت بندازش سطل زباله
۰
۰
 
 
ir
امید | ۲ ماه پیش
واقعا سیتوتک باعث سقط میشه؟؟
۱
۱
پاسخ ها:
  ir
  سمیه | ۱ ماه پیش
  سلام وقتتون بخیر بله باعث سقط میشه و اگر میخواید مطمعن باشه و تحت نظر متخصص توصیه میکنم با *** *** تماس بگیرید ، من مشکلم حل شد بلکه گره ای هم از شما باز شه
  ۲
  ۲
 
 
dk
Rehe | ۳ ماه پیش
سلام من با نامزدم تو دوره پریودیم رابطه مقعدی داشتیم فک مکنم شااید ی ذره اسپرم رفته باش داخل واژنم.. الان دو روز از پریودیم گذشته تست گذاشتم مثبت بود دارم میمیرم از استرس ایا امکانش هس بخاطره این باشه ک تازه پریودیم تموم شده حوابش مثبت بوده؟؟
۲
۰
پاسخ کارشناس:
شما به صفحه اول مجله دلگرم برید و روی لینک (پاسخ به سوالات پزشکی و مامایی شما ، در مجله دلگرم ...) کلیک کرده و از پزشک مشاور ما سوال کنید
 
 
ir
فریبا | ۳ ماه پیش
قرص ایتالیایی بی کیفیت گرفتم هیچ تاثیری نداشت تا اینکه قرص روسی گرفتم مصرف کردم مشکل 100 درصد برطرف شد
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  نازنین ش | ۳ ماه پیش
  سلام اگه راست میگی عکس ورق قرصی که استقاده کردی را آپلود کن!! من حاضرم جون بچه ام را قسم بخورم که شما دلالان هستید که این کامنت های بیخود را میگذارید من خودم ایتالیایی استفاده کردم با قرص پنجم مشکلم حل شد شما چطور اینقدر ناروا دروغی را نشر میدهید!!!دوستان ایتالیایی تهیه کنید که هیچی مثل ایتالیایی نمیشه شک نذاشته باشید.
  ۳
  ۰
  us
  علیرضا | ۳ ماه پیش
  فک کنم شما دلال باشی
  آخه قرص ایتالیایی که تقلبیه و توی ناصر خسرو ریخته دیگه قسم خوردن داره
  قیمتش هم که زیر 100 هزار تومنه
  پس دیگه نیا اطلاعات اشتباه بده مردم رو گمراه کن اطلاعات پزشکیتو نگه دار برای خودت
  قرص ایتالیایی بی کیفیت ترین قرص توی بازاره
  ۱
  ۰
  ir
  نیما | ۱ ماه پیش
  هه قشنگ مشخص یه مشت تقلبی فروش دارند قرص اصلی را زیر سوال میبرند.
  من خودم تو کار داروخانه کار میکنم و اتفاقی این صفحه را دیدم خواستم به هرکسی که این کامنت ها را میخونه بگم که نمونه ایتالیایی کمیاب ترین و بهترین نمونه قرص هستش و من به شخصه برای دوستم تهیه کردم بسیار عالی بود.
  ۱
  ۱
 
 
ru
یسنا | ۳ ماه پیش
پشت ورق قرص باید ابی باشه
اگه مشکی نوشته بود تقلبیه
۱
۲
 
 
ترانه | ۴ ماه پیش
دوستان مراقب باشید قرص سایتوتک تقلبی به شما ندن , خواهر من استفاده کرد خیلی خدا بهش رحم کرد
مراقب باشید هنگام خرید قرص تقلبی بهتون نندازن
۱
۰
 
 
ru
بی قرار | ۴ ماه پیش
سلام دوستان من بدلایل شخصی و ضعف بدنی همسر در 7هفته و 4 روز مجبور ب سقط جنین شدیم که یک هفته دارو گیاهی استفاده کردم ولی تاثیری ندیدم ولی امروز قرص سایتوتک اصلیش رو تهیه کردم و خوشبختانه جواب گرفتم . ورق قرص 10 عدد داره و من با قرص 5 جواب گرفتم .
۱
۱
پاسخ ها:
  gb
  آرتمیس | ۳ ماه پیش
  از داروخانه تهیه کردید؟ قیمت چند؟ من کرج هستم از کجا باید تهیه کنم؟
  ۱
  ۰
  ro
  مهوش | ۱ روز پیش
  لطفا بفرمایید از کجا تهیه کردین هرجاکه میرم همش تقلبه
  ۰
  ۰
 
 
de
مبیناا | ۴ ماه پیش
آیا خوورخوردن این قرص روی شیر دهی تاثیر دارد
۱
۰
 
 
es
پژمان | ۴ ماه پیش
من چند روز پیش ایتالیایی تهیه کردم امروزم سونوگرافی دادم هیچ بقایایی باقی نمونده و بسیار با کیفیت هستش قرص ایتالیایی پیشنهاد میکنم فقط ایتالیایی تهیه کنید.
۰
۰
پاسخ ها:
  متاسفم که دلالی به عنوان مصرف کننده فقط به علت اینکه قرص های تقلبیشو بفروشه این کامنتها رو میزاره از طریق پلیس فتا پیگیری میشود
  ۰
  ۰
 
 
ir
مهتاب | ۵ ماه پیش
من یه سری از این قرص استفاده کردم فقط لکه بینی دارم
اگ دوباره از این قرص استفاده کنم اشکال نداره؟
۰
۰
 
 
us
علی | ۵ ماه پیش
من 10تا از شهرستان از یکی از دوستام خریدم خداوکیلم بعد 2ساعت سقط شد 5تاشم استفاده کردیم 5تاش مونده کسی خاست بگه بهش بدمش
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  سیامک | ۴ ماه پیش
  سلام دوست عزیز من اون قرصها رو لازم دارم لطفا با من تماس بگیرید
  ۲
  ۰
 
 
ir
م.م | ۵ ماه پیش
سلام من کاملامشکلم حل شدوخداروشکرقرص هاروازجایی که تهیه کردم مطمئن بود ونه دلشوره ناقص شدن داشتم ونه مشکلات دیگه.....ازاونج
اکه کامنتهاروخوندم ومتوجه شدم درفروش این قرصهاکلاه بردارزیادهست بایدبگم عزیزان قرص روباتماس تلفنی سفارش که میدیدهزینه روکارت به کارت نکنید...اگه جای قابل اعتمادی باشه باپیک خودشون میفرستن وهزینه قرص رونقدی پرداخت می کنیددرب منزل وقتی باپیک مخصوص خودشون میفرستن هم میتونیدشماره وسیله نقلیه پیک روبرداریدو مطمئن باشید اون که حضوری میفرسته قرص روتحویل میده نمیتونه کلاه بردارباشه....خد
اروشکرازجایی که تهیه کردم انسان بودن وبرای پول باسلامتی کسی بازی نمیکنن
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهرناز | ۳ ماه پیش
  عجب جایی شده اینجا...
  یه عده از روش های جلوگیری از بارداری استفاده نکردند بعد اینجا در به در دنبال قرص سقط جنین میگردند اونوقت شما نوشتی اینجوری !!!
  شما دیگه خیلی پر رو تشریف دارید جنس غیر قانونی میخوایی قرص اصلی هم میخوای تازه میخوای بیارند بگن عزیزم حالا پولشم اگه دوست داری بزن به حساب؟؟
  اتفاقا به نظر من اگه کسی واقعا چنین کاری بکنه جا و مکان ثابتی نداره.
  ۰
  ۰
  ir
  فاطی | ۱ هفته پیش
  سلام استفاده ازاین قرص خیلی دردداره بچه سقط شه؟
  ۱
  ۱
 
 
نارین | ۵ ماه پیش
سلام من جای رومیشناسم قرص میزوپروستول ایتالیایی داره استفاده کردیم خیییلی خوب جواب داده هرکی خواست بگه تا ادرس بدم مشکلش حلشه ایشاالله
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  زیبا | ۴ ماه پیش
  ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا میشه تهیه کرد که اصل باشه
  ۰
  ۰
  ro
  سحر | ۴ ماه پیش
  ميشه بفرماييد إز كجا تهيه كنم؟ أيا نيازي هست به پزشك هم مراجعه كنم؟
  ۰
  ۰
  ir
  حسين | ۲ ماه پیش
  من چطورى بايد اين قرصا رو تهيه كنم ممنون ميشم راهنمايى كنيد
  ۰
  ۰
  توجه کنید قرص ایتالیایی که پشتش مشکیه تقلبیه
  ۰
  ۰
 
 
ir
ریحانه | ۵ ماه پیش
من با 6 تا دفع شد هیچ دردی هم نداشتم طریقه مصرفمم دوتا زیرزبون گذاشتم بعد 4 ساعت یکی زیرزبون یکی داخل واژن
۰
۰
پاسخ ها:
  gb
  زیبا | ۵ ماه پیش
  میشه بگید از کجا تهیه کردید
  ۰
  ۱
  ro
  ریحانه | ۱ ماه پیش
  از یکی از اشناها
  البته میگن اونایی ک پشتش مشکیه قلابیه اما مال من مشکی بود واصل
  ۰
  ۰
 
 
ro
م.م | ۵ ماه پیش
من بعد ا زاتمام قرص ها،خونریزیم شروع شدالبته اولش درشروع قرصها دردی نداشتم اماقرصهای بعدی روکه استفاده کردم دردشکمی که ازدردپریودکمی بیشتربودداشتم واسهال وتب ولرزگرفتم وتب کردم که چندساعتی بیشترطول نکشید....وکاملا
دفع لخته های گوشتی بزرگ رودیدم که شیش هفت تیکه لخته های بزرگ بودوخودم حس میکنم سقط کامل انجام شده وامروزخونریزیم مثل پریودمعمولی شده که این طبیعی هستش وبعدازیک هفته میرم سونوهرچندمیدونم نیازی به سونونیست حتی اگه تیکه بمونه درپریودبعدی دف میشه بادیدن اون لخته های بزرگ که شیش هفت باراومدخودم واضح حس میکنم چیزی نمونده
۰
۰
 
 
ir
سمیه | ۵ ماه پیش
سلام من دو روز6عدد قرص سایتوتک استفاده کردم اولش با خون لخته شروع شد بعد یه لخته خون بزرگ خارج شد دردم زیاد عین علائم پریودی بود خونریزی یه روز ادامه داشت تا کم تر شدامروز رفتم سونوگرافی داخلی توتخمدان سمت چپ کیست به قطر4.3mmکه دکتر احتمال ساک بارداری دادفعلا نمیدونم کیست یا ساک بارداری لطفا راهنمایم کنید چیکار کنم بایددوباره قرص مصرف کنم ؟ لطفا راهنمایم کنید
۰
۰
 
 
ir
ریحانه | ۵ ماه پیش
من 12 تا قرص گرفتم که با 6 تا جنین 13 هفته دفع شد
۰
۰
پاسخ ها:
  gb
  زیبا | ۵ ماه پیش
  طریقه استفاده تون رو میشه بنویسید ؟
  ۱
  ۰
  ir
  ریحانه | ۵ ماه پیش
  اگه میخای من 12 تا گرفتم6 تاش استفادم شد 6 تا دیگه دارم لازمم نمیشه ولی گرون خریدم قرصش اصل
  ۰
  ۰
  ir
  مونا | ۴ ماه پیش
  از کجا تهیه کردین ؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ro
م.م | ۵ ماه پیش
من همین الان دارم قرصهارواستفاده میکنم قرص آلمانی تهیه کردم دردشدیدی ندارم وراحت میشه تحمل کردبطورکل ده عددقرص هست که هردوساعت مصرف میکنم دوساعت اول ۴عدداستفاده کردم وازدوساعت دوم کمترمیشه...امار
وش استفاده ای که برام فرستادن اصلامثل روشهای اینترنتی نیست.امیدوارم به امیدخدامشکلم حل بشه همچنین مشکل دیگران...وعزیزا
ن این هم بدونیدبه طوریقین تأثیرگذاری قرصهادرهرفردمتف
اوت هست شایدیکنفردرمصرف اولین قرص به خونریزی بیفته وشایدبرعکس وهمینطوریکی دردداشته باشه یکی نداشته باشه
۰
۰
 
 
نرگس | ۶ ماه پیش
سلام من الان دوماهه پریود نشدم تست هامم منفی نشون میده آیا من باردارم؟
۰
۱
 
 
ir
ناهید | ۶ ماه پیش
سلام من نیاز به قرص سایتوتک دارم
کسی میتونه کمکم کنه؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  علی قناد | ۱ ماه پیش
  سلام برای همسرم قرص سایتوتک اصلی تهیه کردم.نوشته های پشت ورق ابی رنگ هستند.
  ۰
  ۰
 
 
af
امین الله | ۶ ماه پیش
سلام خانم من از داروی میزوپروستول چند دانه خورده و طریق درست مصرف را نمی دانسته الان یک هفته شده که هیچ علائمی از انجام سقط در او نیست اگر سقط نکند آیا این دارو به طفلش آسیبی نرسانده یا خدای نکرده معیوب نخواهد شد لطفا به من ایمل کنید ممنون
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  Eli | ۶ ماه پیش
  من قرص ميزو پروستول رو براى سقط مصرف كردم
  راه هاى فرارانى براى استفاده از اين دارى نوشته شده
  و اين را ها براى من استرس ايجاد كرد
  اما راه هايى كه در اينترنت نوشته شده هيچكدوم درست نبود

  1قرص زير زبان و ٢ قرص شياف واژينال هم زمان استفاده ميكنيد
  اين راهكارى بود كه پزشك فوق تخصص بهم داد و ازش سپاسگذارم
  بعد از يك ساعت از مصرف علائم قاعدگى كه كمى دردش بيشتر هستش حس شد
  من سقطم به طور كامل اتفاق افتاد جنين بعد كيسه آب و بعد هم خون لخته هايى كه رگه هاى گوشتى زيادى داشت
  درد زيادم فقط روز اول بود
  خونريزى ١ هفته اما تا الان كه ١٧ روز گذشته لكه بينى قهوه اى دارم
  اما خدارو شكر برام مشكلى پيش نيومد
  اگه كسى مصرف كرد و به خونريزى شديد افتاد
  البته خونريزى شديد به همراه لخته هاى رگه گوشتى اگه بيشتر از ٢ ساعت شد حتما به بيمارستان مراجعه كنيد.
  باقى قرص هاى من مونده اگه كسى لازم داره ميتونه بهم ايميل بزنه.
  ۱
  ۰
 
 
ir
سمیه | ۷ ماه پیش
من یه بسته قرص چند روز پیش تهیه کردم ک خوشبختانه لازمم نشد. نوشته های پشتش ابی کاربنی.
۰
۰
 
 
ir
شهره | ۸ ماه پیش
من 18 هفته هستم ایا میتونم از این قرص استفاده کنم
خیلی نگرانم که مشکل جدی برام پیش بیاد
۱
۰
 
 
ir
علی | ۸ ماه پیش
نمونه اصل ایت قرص رو از کجا میتونم تهیه کنم
من شهرستان دور افتادهای هستم
۰
۰
 
 
ir
سارا | ۸ ماه پیش
من میخوام این قرصو مصرف کنم نحوه مصرفش چطوره ایا کسی هست راهنمایی کنه
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  Eli | ۶ ماه پیش
  من قرص ميزو پروستول رو براى سقط مصرف كردم
  راه هاى فرارانى براى استفاده از اين دارى نوشته شده
  و اين را ها براى من استرس ايجاد كرد
  اما راه هايى كه در اينترنت نوشته شده هيچكدوم درست نبود

  1قرص زير زبان و ٢ قرص شياف واژينال هم زمان استفاده ميكنيد
  اين راهكارى بود كه پزشك فوق تخصص بهم داد و ازش سپاسگذارم
  بعد از يك ساعت از مصرف علائم قاعدگى كه كمى دردش بيشتر هستش حس شد
  من سقطم به طور كامل اتفاق افتاد جنين بعد كيسه آب و بعد هم خون لخته هايى كه رگه هاى گوشتى زيادى داشت
  درد زيادم فقط روز اول بود
  خونريزى ١ هفته اما تا الان كه ١٧ روز گذشته لكه بينى قهوه اى دارم
  اما خدارو شكر برام مشكلى پيش نيومد
  اگه كسى مصرف كرد و به خونريزى شديد افتاد
  البته خونريزى شديد به همراه لخته هاى رگه گوشتى اگه بيشتر از ٢ ساعت شد حتما به بيمارستان مراجعه كنيد.
  ۰
  ۰
 
 
ir
سعید | ۸ ماه پیش
سلام
من تازه متوجه شدم خانمم یک ماه برداره میخوام سقد بشه چه قرصی بخوره اسم قرص چه چه شکلیه از کجا باید بگیرم که اصلی باشه
۰
۰
 
 
ir
آقای سعیدی | ۸ ماه پیش
سلام من *** هستم و خواستم اطلاع رسانی کنم فردی تحت نام خانم *** ، همسر فردی به نام مرتضی رضایی که در شهر اصفهان و تهران اقدام فروش قرص سایتوتک تقلبی و بی کیفیت کرده و ایشان بدلیل آشکار شدن هیله اش سعی در خراب کردن چهره بنده دارد، کلیه نظرات درج شده ادعاهای کذب و دروغین بوده و اینجانب از تمامی خوانندگان این نظر میخواهم به شخصی تحت نام *** به هیچ عنوان اعتماد نکنید و در صورت خرید از ایشان چیزی بجز سایتوتک تقلبی دریافت نخواهید کرد.
بزودی هم کلیه اطلاعات اعم از ادرس منزل شماره تماس و کلیه سوابق ایشان را منتشر خواهم کرد تا هر شخصی از ایشان شکایتی دارد انجام دهد.
با تشکر
۰
۰
 
 
ru
مرتضی | ۸ ماه پیش
فردی به نام *** اصلا مورد تایید نیست
من به عنوان کابرب وطیفه خود دانستم که اطلاع رسانی کنم
گزارشات زیادی از ایشون مبنی به فروش قرص تقلبی شده و از ما خواهش کردن اطلاع رسانی کنیم
۰
۰
 
 
ru
سید مهدی علوی | ۸ ماه پیش
دوستان فردی که به تازگی قرص های بی کیفیت رو از عراق وارد ایران کرده به نان ***
خیلی هوشیار باشید فریب نخورید البته خیلی به زودی توسط پلیس دستگیر میشه یه پرونده خلاف سنگین داره
فردی که کوچیک ترین اطلاعاتی نداره و سواد زیر دیپلم داره داره سلامتی مردم رو به چالش میکشه
به زودی امار دقیقی از کحل سکونت شغل و......... راجع بهش منتشر میکنم که چهره پلیدش رو همه بشناسن
۰
۰
 
 
ru
طاهره | ۸ ماه پیش
من از شهر قم به علت دسترسی نداشتن پول به حساب ای ن *** نامرد به نام *** *** ریختم هیچ قرصی دستم نرسیده وقتی هم پیگیری میکنم جوابگو نیست
نمیدونم این پولا چطور از گلوش پایین میره
من راضی نیستم نصف حقوق شوهرم بود
امیدوارم هر جایی هست جوابشو از خدا بگیره به زودی
۰
۰
 
 
ru
علی | ۸ ماه پیش
من برای همسرم از خانم *** قرص تهیه کردم و خیلی راحت مشکلمون حل شد
واقعا خوشحالم که بهشون اعتماد کردم و سراغ دلال ها و قرص فروشان تقلب نرفتم
۰
۰
 
 
ru
سمیرا | ۸ ماه پیش
فرد قرص فروشی به نام *** از دلالان ناصر خسرو و فروشنده مواد مخدره
به علت اعتیاد شدید داره قرص تقلبی به قیمت گزاف میفروشه
قرص رو به قیمت 15 هزار تومن از عراق وارد میکنه فساد اخلاقی هم داره
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  میلاد | ۸ ماه پیش
  هر کسی این کامنت را گذاشته میخواسته آقای *** را خراب کنه ، من از ایشان قرص ایتالیایی تهیه کردم ، به خواهرم که داروساز بود نشان دادم گفت بهترین کیفیت داره.
  تو عراق قرص سرماخوردگی هم پیدا نمیشه چه برسه سایتوتک ایتالیای
  مشخصه هر کسی این کامنت گذاشته از روی دشمنی و حسادت بوده و بس مردم هوشیار تر از این هستند که با طناب افرادی شبیه به *** به داخل چاه بروند
  ۰
  ۰
 
 
ru
مریم | ۸ ماه پیش
وااااااااای منم فریب این *** رو خوردم
بی وجدان گفت ایتالیایی
هیچ جوابی نگرفتم الانم پاسخگو نیست
۰
۰
 
 
ru
زهرا | ۸ ماه پیش
این قرص فقط باید نمونه اصلش تهیه بشه من از خانم *** خریدم به طور کامل مشکلم حل شد
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فائزه | ۸ ماه پیش
  خدا از *** نگذره من ازش قرص 100 هزار تومانی را خریدم 480 هزار تومان یه دستورم داد که جواب نداد ، اصلا یه قطره خون ام نیومد ، خدا ازش نگذره دلال بیسواد.
  اخرشم از یه فروشنده دیگه خرید کردم قرص ایتالیایی داشت قرص چهارم استفاده کردم مشکلم حل شد.
  ۰
  ۰
  us
  ارزو | ۶ ماه پیش
  از کجا خریدید خواهشا بهمون بگید
  ۰
  ۰
 
 
ru
کتایون | ۸ ماه پیش
عزیزان مراقب باشید قرص سایتوتک نوشته پشت مشکی نخرید من خریدم تقلبی بود جواب نگرفتم
از یه نفر به نام ***
بعد متوجه شدم کلاهبرداره
۱
۰
 
 
ru
سعادت | ۸ ماه پیش
*** یه کلاهبردار شیاده
من از مشهد پول به حسابش واریز کردم دیگه جوابگو نبود
خدا لعنتش کنه
پول زحمت کشی و کارگری بود امیدوارم حرامش بشه
۰
۰
 
 
ir
باران | ۸ ماه پیش
مراقب فردی با نام خانم *** باشید ایشان با شوهر معتادش اقدام به فروش قرص تقلبی سایتوتک میکنه.
این زن شوهر در گروهک منافقین بوده اند و از همان جا با هم ازدواج کرده اند .
فردی به نام مرتضی رضایی که تا به حال چندین بار توسط پلیس دستگیر و به زندان افتاده است.
یه دوستی داره داخل تهران پاساژ حکیم، ناصر خسرو قرصارو ازش ورقی 30 هزار تومان میخره هر به مردم بیچاره و بی گناه 200 هزار تومان تا 500 هزار تومان میفروشه.
واقعا وجود افرادی شبیه به این سیستم سلامت کشور را به خطر میاندازه و باید باهاشون برخرود بشه.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  زهره | ۸ ماه پیش
  کاربر بانام باران خود *** هستش
  که این صحبت های دروغ و ناروا رو راجع به ایشون نوشته
  خدارو شکر خانم *** این قدر شناخته شده و مورد اعتمتد هستن که فرد دلال و بی وجدانی مثل *** نمیتونه تخریب کنه
  یه بچه 4 ساله هم که اینا رو بخونه متوجه میشه که از روی حسادت بوده
  واقعا براتون متاسفم اقای *** بهتره به جای فروش قرص تقلبی و به خطر انداختن جان مردم یکم روی فرهنگت کار کنی چون خیلی پایینه
  ۰
  ۰
 
 
ru
کوروش | ۸ ماه پیش
سلام خانمم درهفته ۹بارداریه ناخواسته باردارشد میخوایم ازقرص سایوتک استفاده کنیم آیا سقط قطعیس و عوارض آن خطرناک نیست؟
۰
۰
 
 
ru
کوروش | ۸ ماه پیش
سلام خانمم ناخواسته باردارشده و الان درهفته ۹هست میخوایم ازقرص سایوتک استفاده کنیم آیا سقط قطعیست ؟وعوارضش خطرناک نیست؟
۲
۰
 
 
سارا | ۸ ماه پیش
من از *** خریدم تقلبی از اب دراومد
خدا ازش نگذره
بردم داروخونه نشون دادم دکتر داروخونه بهم خندید گفت اصلا ایتالیایی نی این و قرصی که پشتش مشکیه تقلبیه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  بهزاد | ۸ ماه پیش
  چرا دروغ میگی !!! من برای نامزدم خرید کردم ایتالیایی استفاده هم کردم ، تو کمتر از سه ساعت هنوز قرص سوم نخورده بود جنین دفع شد.
  فرد کاملا آگاه و با سوادی هم هستند.این کامنت از روی دشمنی برای ایشان گذاشته شده است.
  ۰
  ۰
 
 
وظیفه انسانی خود دانستم که اطلاع رسانی کنم قرص با نوشته پشت مشکی کاملا تقلبی هستش که از عراق وارد ایران میشه و مورد دستکاری داعش قرار گرفته
هیچ قرصی تحت عنوان ایتالیایی وجود نداره و اگر دقت کرده باشید فروشنده این قرص مجبور شده قیمتو بیاره پایین و حراج کنه تا یه سری نااگاه بالاخره فریب بخورن و این قرص بی کیفیت رو بخرن
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۸ ماه پیش
اوه اوه ببین اینجا چه خبره! خوب قبل از اینکه شهوتتون به عقلتون مسلط بشه و یه طفل معصوم رو به این دنیا بیارید به فکر باشید. چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی!
۰
۰
 
 
دکتر یزدی | ۸ ماه پیش
سلام بنده دکتر داروساز هستم
جهت شفاف سازی لازم دیدم نکته ای رو متذکر بشم که قرص میزوپروستول یا همون سایتوتک با نوشته های پشت مشکی کلملا تقلبی بوده و عوارض فراوانی دارد مراقب باشید اگر به دنبال تهیه این قرص هستید به هیچ عنوان نمونه که نوشته های پشتش مشکی هست رو تهیه نکنید چون توسط افراد سود جو و کلاهبردار با تکنیک لیزر کپی شده و به هیچ عنوان قرصی تحت عنوان ایتالیایی وجود ندارد و من کاملا رد میکنم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  محبوبه | ۸ ماه پیش
  شما چه دکتری هستید ؟ ما چطور میتونیم به حرف شما استناد کنیم؟
  من خودم ایتالیایی استفاده کردم به راحتی جواب داد.
  خدا میدونه شما ها چطور آدمی هستید و به مردم قصد فروش چه قرصی را دارید.
  متاسفم برای شما، اقای *** هم قرصشون کیفیتش خوب بود هم اطلاعاتشون در این زمینه کافی و با تجربه.
  ۰
  ۰
 
 
کامبیز | ۸ ماه پیش
یه قرص فروش دلال هست به نام ***
لهجش مشخصه از دهاتای اصفهانه از سر بد بختی داره قرص تقلبی میفروشه
من مراحل شکایتم رو انجام دادم همین روزا دستگیر میشه یه پرونده قطور خلاف داشت
مزاحمت نوامیس اعتیاد سرقت کلاهبرداری جعل اسناد
خلاصه مراقب باشید اسم اصلیش *** ***
۰
۰
 
 
شهره | ۸ ماه پیش
من این قرصو از *** خریدم تقلبی و درجه 3 بود
روشی هم که گفته بود غلط بود
۰
۰
 
 
مریم | ۸ ماه پیش
سلام دوستای گلم خواستم تجربه شخصیمو بگم
من به علت مجبوری و اطلاعات کمم مجبور شدم به فردی به نام *** که اسم اصلیش *** *** بود اعتماد کنم و ازش قر ص بخرم این فرد کثیف و خدا نشناس گفت قرص ایتالیایی در صورتی که بعدش دکترم گفت اصلا قرص ایتالیایی وجود نداره این فرد با تکنیک لیزر روی قرص حک کرده ایتالیا و تاریخ انقضا رو دستکاری کرده هزینه زیادی از من گرفت و من مشکلم حل نشد و کارم به بیمارستان کشید که گفتن قرص تقلبی بوده و احتمال مرگ بوده که نجات پیدا کردم بعدش که باهاش تماس گرفتم با کمال وقاحت پیشنهاد بی شرمانه به من داد این فرد که مفسد اخلاقیه و چنرین بار برام مزاحمت ایجاد کرد قضیه رو به شوهرم گفتم محلشو پیدا کرده یکی از محله های اصفهانه خیلی مراقب این فرد شیاد باشید
در ضمن همین فرد قصد تخریب هم داره و راجع به دیگران بدگویی میکنه و تخریب میکنه
۰
۰
 
 
فاطمه سادات | ۸ ماه پیش
من قرص سایتوتک اصل رو از خانم *** تهیه کردم و بی نهایت راضی بودم و واقعا مشکلم حل شد
تموم صحبتایی که برعلیه ایشون میشه از سر حسادت هستش و توسط رقبای ایشون گذاشته شده افراد دلالی که از سر بدبختی و حسادت قصد تخریب دارن مثلا فرد دلال و بی صفتی به نام *** یا *** .........
ایشون رو یه خانم دکتر به من معرفی کردن و گفتن قرص اصل رو فقط از ایشون میتونم تهیه کنم و مهم تر ***ه مصرف که ایشون فرد تحصیل کرده و مورد تایید هستن
من نمیدونم فرد بیسواد و معتادی امثال *** این وسط چی میگیه که هنو تشخیص نمیده قرص رو با کدوم ق مینویسن اون وقت ***ه هم میخواد بده
۰
۰
 
 
علی | ۸ ماه پیش
*** دلال ناصر خسرو
همه قرصاش تقلبی
لهجه افتضاح اصفهانی داره مشخصه
فساد اخلاقی داره
۰
۰
 
 
کاظم | ۸ ماه پیش
مراقب باشید قرص سایتوتک رو از افرادی با فامیل *** *** و *** نخرید هر دو کلاهبردار و بی سوادن
من از *** *** خریدم بعدش برای خانمم مزاحمت ناموسی ایجاد کرد این یه کار زنونس سعی کنید *** همسرتون یه خانم باشه من از اون اقا شکایت کردم بی ناموس بی شرف همه پیاماش رو هم نگه داشتم و تا از زندگی ساقطش نکنم اروم نمیگیرم
۰
۰
 
 
سمانه | ۸ ماه پیش
دوستان عزیز مراقب فرد شیادی به نام *** باشید این فرد کثیف با لهجه داغون اصفهانی اقدام به فروش قرص های تقلبی میکنه و ادعا داره که قرص ایتالییه در صورتی که اصلا قرص ایتالیاییه وجود نداره
این فرد با نام *** *** و نام و فامیل اصلیه *** *** در یکی از محله های مخوف اصفهان محدوده زینبیه اقدام به فروش مواد مخدر میکنه و ساقی شیشه و مشروبات الکلیه تا به حال سلامتی خیلی ها رو له چالش کشیده خیلی مراقب باشید خواهر من ازش قرص خریده الان بیمارستان بستریه
خدا لعنتش کنه
۰
۰
 
 
ir
شکوفه | ۸ ماه پیش
واقعا این خانم *** چیکار داره با بقیه فروشنده ها ، همیشه گفتند سلام گرگ بی طمع نیست ، توام الکی برای ما دل نمیسوزونی حتما منفعت خاصی برات داره که اونم چیزی نیست بجز فروش قرصای تقلبیتون.
من خودم یکی از دوستام از *** خرید نتیجه داد.
خودمم از اقای *** خرید کردم اونم خیلی عالی جواب داد.
همه فروشنده ها ادمای تحصیل کرده ای هستند، بجز شما خانم *** که برای سود زیادی که میخوای ببری جون امثال مارو به خطر میندازید. کدوم ماست فروشی میاد میگه ماست من ترشه که شما دومیش باشی.
۰
۰
پاسخ ها:
  رز محمدی | ۸ ماه پیش
  عزیزان کاربر با نام *** خود *** هستش که قصد تخریب خانم *** رو داشته از شدت حسادتش مونده چکار کنه من بهش توصیه میکنم به جای این که بیاد و قرص تقلبی بفروشه و سلامتی مردم رو به خطر بندازه به همون شغل شریف مواد فروشیش ادامه بده الان پرونده سرقت دزدی و مواد فروشی براش کافی نبوده حالام اومده میخواد قرص بفروشه اونم تقلبی
  واقعا برات متاسفم اقای *** با نام اصلی *** ***
  ۰
  ۰
  ir
  *** | ۸ ماه پیش
  باسلام
  این کامنت معلومه کار شخصه کلاهبردار که اصفهانی هم هست به نام *** هست که با تبلیغ قرص ایتالیایی که اصل نیست و بدون شرایط نکهداری از عراق وارد شده است !!!!!!!!!!!!متاسفم که حاظری به خاطره حسادت و روشدن دستت از روی خشم همچین کامنتایی میزاری
  از چی میترسی؟؟قرصای تقلبیتو کسی نمیخره؟؟
  ۰
  ۰
  ir
  حسینی | ۸ ماه پیش
  واقعا من از خانم *** گرفتم و خدا پدرشو بیامرزه اصل بود و به چنتا داروخانه هم نشون دادم
  چرا به خاطره دشمنی مردمو گمراه میکنید آقای *** کلاهبردار
  در ضمن قرصهای ایتالیایی تقلبی و پایینترین کیفیتو داره
  ۰
  ۰
  ir
  *** | ۸ ماه پیش
  قرص سایتوتک با نوشته مشکی و ایتالیایی کمترین کیفیت را دارد و اصل نمیباشد شخصی به نام *** از اصفهان میفروشه که تقلبیه دقت بفرمایید
  ۰
  ۰
  ir
  *** *** | ۸ ماه پیش
  قرص سایتوتک با نوشته مشکی که به نام ایتالیایی عرضه میشود کمترین اثر و پایینترین کیفیتو داره
  لطفا دقت فرمایید
  فروشنده قرص تقلبی شخص اصفهانی به نام *** است مراقب این فرد شیاد باشیید
  ۰
  ۰
 
 
ir
سلمان | ۸ ماه پیش
این خانم *** چرا اینقدر برای خودش میاد کامنت میزاره ، خجالت نمیکشی ؟؟ به هزار و یک اسم مختلف میای کامنت میزاری و بعد از اینکه به حسابتون پول واریز میکنیم یه قرص درجه سه به عنوان قرص آمریکایی برامون ارسال میکنی، خجالت بکش شیاد ، این پول ارزش خوردن نداره.
۰
۰
پاسخ ها:
  *** | ۸ ماه پیش
  این کامنت توسط فرد کثیفی به نام *** گذاشته شده
  من *** هستم
  آقای *** دلال محترم بهتره خوب گوشهاتو باز کنی و پاتو از کفش من بیرون بیاری خوشبختانه من این قدر سابقه درخشان دارم که با این بد گویی ها و تخریب نمیتونی به من ضرری برسونی
  برای اولین بار و آخرین بار بهت اخطار میدم که اگه یکبار دیگه پاتو از گلیمت دراز کردی بلایی به سرت میارم که از همون اصفهان هم کوچ کنی بری همون ده کوره ای که بودی
  آخه حمال دوزاری تورو چه به قرص فروختن که بعدم میای قصد تخریب منو داری
  ۰
  ۰
  مدیریت دلگرم | ۸ ماه پیش
  خوانندگان محترم سایت دلگرم
  ثابت شده فردی به نام *** که اقدام به فروش قرص سایتوتک کرده دلال و کلاهبرداره و شکایات زیادی در این زمینه از این فرد شده و چنرین نفر از ما خواستن که ازلاع رسانی کنیم
  با ارزوی سلامتی برای همه شما
  ۰
  ۰
  دکتر صدری | ۸ ماه پیش
  قرص سایتوتک رو بهتره نمونه اصلیش رو تهیه کنید و به روش صحیح مصرف کنید تا جوابدهی داشته این روشی که توی سایت ها نوشته صحیح نیست و جوابگو نیست
  از نظر من خانم *** کاملا قابل تاییده
  با آرزوی سلامتی برای شما
  دکتر صدری
  ۰
  ۰
  ir
  مدیر | ۸ ماه پیش
  به هیچ عنوان شخصی به نام *** مورد تایید ما نیست
  ۰
  ۰
 
 
امیر | ۸ ماه پیش
سلام من پارسال یه بسته از این قرص برای سقط تهیه کردم و سقط با موفقیت انجام شد.
۰
۰
 
 
ir
رز | ۸ ماه پیش
سلام میشه شماره خانم ***و بدین
۰
۰
 
 
منیره | ۸ ماه پیش
من سایتوتک اصل رو از خانم *** نهیه کردم واقعا اصلی بود مشکل نصف روزه حل شد
۰
۰
پاسخ ها:
  ro
  مهسا | ۵ ماه پیش
  ببخشيد نوشته پشت قرص چه رنگي بود؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ir
مهسا | ۸ ماه پیش
خب شمارشونو بدين دگ
اه
۰
۰
 
 
ir
نرگس | ۹ ماه پیش
لطفا هرکی شماره خانم ***و داره بزاره
۰
۰
 
 
ir
نرگس | ۹ ماه پیش
میشه شماره خانم *** رو به منم بدین
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۹ ماه پیش
سلام شماره خانوم *** رو بهم میدین
۰
۰
 
 
ir
ali | ۹ ماه پیش
نامزدم اتفاقی حامله شد با شیش تا قرص سایتوتک بیست دقیقه یکی زیر زبان یکی وارژن راحت بدون خطر سقط شد نه اینها دروغ میگن خطر داره
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ممم | ۶ ماه پیش
  Mishe begid az kodOom mark estefade kard?
  ۰
  ۰
 
 
de
Elham | ۹ ماه پیش
سلام لطفامیشه شماره خانم *** روبرامنم بفرستین نیازفوری دارم
۰
۰
 
 
ir
معین | ۹ ماه پیش
سلام من نیاز به ***ه دارم لطفا کمک کنین...ممنون میشم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  علی | ۹ ماه پیش
  منم خانومم به ***ه نیاز داشت تا اینکه یکی از *** \ایدار رو بهمون معرفی کرد و از ایشپن قرص تهیه کردیم و با ***ه دقیقشون مشکل ما به راحتی حل شد شمارشون رو میزارم عزیزانی مثل شما که تو شرایط نامساعد ما بودن بتونن با ***ه های صحیح ایشون مشکلشون رو حل کنند
  ۰
  ۰
 
 
مهدی | ۹ ماه پیش
مراقب قرص های سایتوتک با نوشته پشت مشکی باشید که تحت عنوان ایتالیایی به فروش میرسه توسط دلالان
من این قرصو از یک نفر خریدم که فعلا اسمشو نمیارم تا باهاش تسویه حساب کنم به دکترم نشون دادم گفت اصلا تین مصرف نکنه خانمم و تایید نکرد
اون اقا الان دیگه جوابگوی تلفنشم نیست
خواستم اطلاع بدم که هوشیار باشید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  نادر | ۸ ماه پیش
  واقعا چرا اینقدر مردم را گمراه میکنید قصدتون از اینکار چیه، من قرص استفاده کردم ، مشکلمم کامل حل. ایتالیایی تهیه کنید بهتر از قرصای ساخت روسیه و ترکیه است که به عنوان آمریکایی بهتون بندازند.
  ۰
  ۰
 
 
ru
ساجده | ۹ ماه پیش
خانم *** کارشون عالی بود منم تایید میکنم صحبت و نظرات دوستان رو
امیدوارم هر کس دچار این مشکل شده با راهنمایی های ایشون مشکلش حل بشه
۰
۰
 
 
ir
سعیده | ۹ ماه پیش
واقعا از مخاطبان سایت خیلی خوب دلگرم ممنونم
من توی همین سایت به معرفی دوستان تونستم با خانم *** آشنا بشم و زندگیم نجات پیدا کنه
خوشحالم که سراغ واسطه ها و افراد بی اطلاع نرفتم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سیمین | ۸ ماه پیش
  اتفاقا کلاهبردار تر این خانوم *** وجود نداره که با شوهرش و خواهرش سایتوتک تقلبی میفروشند این کامنت ها دقت کنید میبینید همشون از طرف خودشون هستند، به اینا اعتماد نکنید ، اینا مجرم و سابقه دارند ،همون خانم *** خودش و شوهرش چند سالی زندن رفتند.
  ۰
  ۰
 
 
ir
مسعود | ۹ ماه پیش
نامزد من حامله شد توی دوران عقد
با ***ه های خانم *** این مشکل و بحران رو خیلی راحت پشت سر گذاشتیم
توصیه میکنم عزیزانی که دچار این بحران شده اند حتما حتما قبل از هر از هر اقدامی با ایشون مشورت کنن
۰
۰
 
 
ir
ایناز | ۹ ماه پیش
برای تهیه اصلی ترین نمونه قرص سایتوتک به همراه صحیح ترین روش مصرف میتونید با خانم *** مشورت کنید هم خانم هستند و هم اطاتعاتشون کامله
۰
۰
 
 
ir
مريم -ا | ۹ ماه پیش
سلام
من از اين قرص به صورت تركيبي استفاده كردم( دو عدد واژنال يك عدد زير زباني . تكرار تا هشت قرص ) و چند ساعتي خون ريزي داشتم ولي قطع شدو الان فقط دل درد دارم چيزي شبيه دل پيچه و بدون خون ريزي . ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد
۰
۰
 
 
ir
معصومه | ۹ ماه پیش
ما شهرستان زندگی میکنیم و به دلیل بارداری پوچی که داشتم دکتر این قرص رو برای من نوشت ولی تو شهر خودمو موجود نبود تا اینکه یکی از آشنایان شماره *** *** رو فرستاد و من از ایشون تهیه کردم فقط میتونم بگم خدا خیرشون بده و امیدوارم همچنانا به کسانی که توشرایط من هستن کمک کنند و سالم و تندرست باشن
۰
۰
 
 
ro
فاطمه | ۹ ماه پیش
منم همین مشکل رو داشتم و رفتم داروخونه گفتن بهترین مدل این قرص روسی هستش که ۱۰ سال تو بازار ایران هستش و تمام ماماها ازین قرص استفاده میکنن چون بازدهی زیاد و عوارض کمی داره و خوب بودنش تو این ۱۰ سال اثبات شده یک ورق روسی خریدم مشکلم حل
۰
۰
 
 
ir
امیر | ۹ ماه پیش
سلام من پارسال یه بسته از این قرص برای سقط تهیه کردم و سقط با موفقیت انجام شد الان 6عدد از قرص ها مونده و تا سال 98 اعتبار داره اگه کسی خواست بهم خبر بده از مطمین بودن قرص ها هم خیالتون راحت باشه چون من ازش جواب گرفتم edrisie@***
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  zohreh | ۶ ماه پیش
  Torokhoda begin az koja tahye kardin
  ۰
  ۰
 
 
be
سارا | ۹ ماه پیش
اگه *** دلسوز میخواید که تا انجام شدن کارتون راهنماییتون کنه و به عنوان پشتیبان که تو این زمینه اطلاعات مناسبی داره همراهتون باشه *** *** رو معرفی میکنم بهتون چون با وقتی که گذاشتن و اطلاعات دقیقی که در اختیارم گذاشتن مشکلم به راحتی حل شد و تا عمر دارم دعاگوی ایشون هستم, امیدوارم کسایی که مصه من تو این شرایط بد بودن با ***ه صحیح و دلسوزانه ایشون گره گشایی بشه
۰
۰
 
 
ir
شهره | ۱۰ ماه پیش
من قرص میزو یا همون سایتوتک رو از خانم *** خریدم واقعا راضی بودم ازشون ممنونم
۰
۰
 
 
ir
سارا | ۱۰ ماه پیش
من از *** *** تهیه کردم و مشکلم حل شد خدا خیرشون بده
۰
۰
 
 
ir
دکتر مودت | ۱۰ ماه پیش
سلام به همه خوانندگان سایت دلگرم
دکتر مودت هستم
وظیفه خود دانستم موضوعی رو شفاف سازی کنم قرص میزوپروستول یا همان سایتوتک با نوشته پشت مشکی کاملا تقلبی بوده و جز بی کیفیت ترین قرص های موجود در بازار است به هیچ عنوان قرص با نوشته پشت مشکی که توسط شیادان و دلالان تحت عنوان آمریکایی و ایتالیایی به فروش میرسه داروی قابل اعتمادی نیست و قیمتی زیر 100 هزار تومان داره
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سارا | ۸ ماه پیش
  کدوم دکتری میاد اینجا اظهار نظر کنه و ما چجوری میتونیم از صحت ادعای شما مطمئن بشیم.
  تمام گفته های شما کذب محضه چرا که من خریداری کزدم و به راحتی و در کمترین زمان با قرص ایتالیایی سقط کردم.
  ۰
  ۰
 
 
ir
مژگان | ۱۰ ماه پیش
من توصیه میکنم به عزیزان برای تهیه این قرص با خانم *** مشورت کنید توی این اشفته که نمیشه به کسی اعتماد کرد ایشون تنها کسی بودن که واقعا صادقانه و وجدانی قرص اصل و ***ه دقیق و صحیح میدن
۰
۰
 
 
ir
ش معظمی | ۱۰ ماه پیش
سلام من از قرص سقط جنین استفاده کردم الان11روزه ک خونریزی دارم چی کار باید انجام بدم؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ro
  محمد | ۱۰ ماه پیش
  سلام من به مشورت نیاز دارم اگه امکان داره از خانم *** ***ه بگیرم
  ۰
  ۰
 
 
ir
شیدا معظمی | ۱۰ ماه پیش
سلام من از قرص سقط جنین استفاده کردم الان 11روزه ک خونریزی دارم چی کار باید انجام بدم؟
۰
۰
 
 
ir
مهری | ۱۰ ماه پیش
من با توصیه ها و کمک های خانم *** خیلی زود به نتیجه رسیدم
دو هفته قبل این قرص رو طبق ***ه ایشون استفاده کردم الان مشکلم کاملا حل شده و حالم خیلیییییی خوبه خداروشکر
سلالمتیمو مدیون خانم *** هستم و این که من توی یه روستای محروم زندگی میکنم و اصلا دسترسی نداشتم به دارو
برام مهم بود که ***م یک خانم باشه نه یه مرد دلال قرص فروش
۰
۰
 
 
ee
امیر | ۱۰ ماه پیش
ذوستان من به این قرص ها نیاز دارم...میشه شماره یا ایمیل خانوم *** یا هرکسه دیگه ای که این قرص هارو داره برام ارسال کنید؟
ممنونم به شدت نیاز دارم
۰
۰
 
 
ir
اناهیتا | ۱۰ ماه پیش
سلام من در دوران عقد بودم و با توصیه های خانم *** و داروی اصل و اورجینالی که بهم دادن به راحتی مشکلم حل شد
واقعا ازشون ممنونم و توصیه میکنم به افرادی که دچار ابن مشکل شدن ازشون کمک بگبرن
همین مساله باعث فوران حس حسادت در بین دلالان و قرص فروشان شده
که میان کامنت میزارن و ایشون رو میخوان تخریب کنن
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Zahra | ۴ ماه پیش
  سلام
  ببخشید میشه روش استفاده قرص رو به منم بگید؟!
  ۰
  ۰
  ir
  Zahra | ۴ ماه پیش
  سلام
  ببخشید میشه روش استفاده از قرصتون رو به منم بدید
  ممنون
  ۰
  ۰
 
 
ru
کامران | ۱۰ ماه پیش
سلام توصیه من به دوستان برای تهیه این قرص خانم *** هستش
ما دوران عقد بودیم و نیاز به این قرص پیدا کردیم بعد از روزها تحقیق متوجه شدم فقط میتونم به خانم *** اعتماد کنم چون هم واقعا اطلاعاتشون کامل بود و من بعد از صخبت با ایشون خیالم راخت شئ و هم این که مثل بقیه فقط دنبال فروش و فروختن نبود دلسوزانه راهنماییمون کرد هم این که خانم بود و از مسایل زنانه بیشتر اطلاع داشت
۰
۰
 
 
ru
خانم دکتر حشمت | ۱۰ ماه پیش
با سلام خدمت همه عزیزان
بنده دکتر حشمت هستم و وظیفه خود دیدم که موضوعی رو شفاف سازی کنم
اخیرا فرد دلالی به نام *** که از دلالان دارو در اصفهان هستش و با لهجه اصفهانی و بدون کوچک ترین اطلاعاتی در این زمینه اقدام به فروش قرص های تقلبی کرده و ادعا داره که قرص ایتالیایی دار ه در صورتی که این قرص اصلا ایتالیایی نداره و تا به حال سلامتی چندین نفر رو به چالش کشیده
خواهشمندم مراقب این فرد کثیف باشید که با لهجه اصفهانی اقدام به فروش و تبلیغ قرص کرده
۰
۰
 
 
ir
مائده | ۱۰ ماه پیش
وااای من فکر میکردم فقط من با قرص های خانوم *** مشکلم حل نشده، نمیدونستم اینقد ایشون کلاهبردارند که قرص های بی کیفیت به من دادند ، ممنونم ازتون به آقای *** سفارش قرص دادم. انشالله مشکلم مثله مشکل شما حل بشه.
۰
۰
پاسخ ها:
  ru
  زهرا | ۱۰ ماه پیش
  این کامنت *** نداره و توسط فرد دلال و قرص فروشی به نام *** گذاشته شده
  ۰
  ۰
  ir
  امیر | ۸ ماه پیش
  قرص های اصلی برچسب و لیبلهای معتبر داره
  ۰
  ۰
  ir
  دانیال | ۸ ماه پیش
  این کامنت هایی که از خانم *** تعریف میکنند ، همشون توسط خودشون گذاشته میشه، خ خانم *** شما شیادی بیش نیستی که مردم ما را اینجور ساده فرض کردی، و بزودی هم توسط پلیس دستگیر میشی، خدا میدونه تا به حال سر چند نفر کلاه گذاشتی ، خدا ازت نگذره.
  شما همون خانم رضایی هستی جدیدا شدی خانم ***.
  ۰
  ۰
 
 
ir
نازنین | ۱۰ ماه پیش
منم بدلیل خرید قرص های بی کیفیت از خانم *** و چندین فروشنده ی دیگه و دادن کلی هزینه آخر از آقای *** قرص را تهیه کردم که ایشون کیفیت قرص هاشون به شدت بالا بود و من با چهار عدد سقط را انجام دادم ، شماره شون را میزارم که شما هم مثله ما نشید و همون اول مشکلتون حل بشه.امیدوارم آقای *** هرجا هستند موفق باشند و هدا بهشون عمر طولانی بده.
۰
۰
پاسخ ها:
  ru
  ساسان | ۱۰ ماه پیش
  بچه ها این کامنت رو خود دلال به نام *** گذاشنه و از سر حسادت با خانم *** این کامنتا رو میزاره بدبخت
  خانم من طبق ***ه و داروی خانم *** استفاده کرد عالی جواب گرفت
  اون وقت این عمله شهرستانی با اون لهجه ضایع اصفهانیش اومده ایشون رو تخریب میکنه
  مراقب این شیاد باشید
  ۰
  ۰
 
 
ir
سامان | ۱۰ ماه پیش
سلام من خانومم ناخواسته باردار شد و از خانم *** قرص تهیه کردم که به عنوان ساخت آمریکا به من دادن که وقتی به داروخانه بردم گفتند ساخت ترکیه است ، استفاده هم کردیم اصلا یه قطره خون هم نیومد که دکتر گفت فقط از قرص سایتوتک ساخت ایتالیا استفاده کنید و تمامی قرص هایی که به اسم آمریکایی میفروشند ساخت ترکیه هستند، بعدش از آقای *** سایتوتک ساخت ایتالیا را تهیه کردم که با 6 قرص به راحتی مشکلمون حل شد ، شما هم اگر میخواید مشکلتون حل بشه فقط از آقای *** قرص تهیه کنید
۰
۰
پاسخ ها:
  ru
  پدرام | ۱۰ ماه پیش
  اخه بدبخت این قرص ایتالیاییه نداره
  تو که سر رشته ای تو این کار نداری برای چی میای دلالی میکنی
  زن من ازت اون هفته قرص خرید نشون دکتر داد گفت تقلبیه دیگه چواب گوشیتم ندادی بی وجدان
  همین روزاس با مامور میام سراغت منتظر باش همه آمارتو دراوردم
  تو بهتره بری عمله ساختمون بشی نه قرص به این حساسی و مهمی
  ۰
  ۰
  ir
  فاطمه | ۱۰ ماه پیش
  *** یه دلال کلاهبرداره
  مراقب باشید فریبش رو نخورید ایشون پخش کننده مواد مخدر و مشروبات الکلی هستن و تا به حال چندین بار توسط پلیس دستگیر شدن
  تشخیصشم راحته یه لهجه داغون اصفهانی داره
  ۰
  ۰
 
 
us
تمنا | ۱۰ ماه پیش
من با ***ه خانم *** خیلی خوب و بدون مشکل و دردسر به نتیجه رسیدم
تنها کسی بودن که تونستم توی این آشفته بازار بهشون اعتماد کنم
با افراد زیادی تماس گرفتم ولی کاملا مشخص بود که اطلاعاتی در این زمینه ندارن و فقط به فکر سود جویی هستن و تنها چیزی که براشون مهم نیست سلامتی مردم هستش
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  nasim | ۱۰ ماه پیش
  سلام منم دو هفته پیش از آقای *** سایتوتک ایتالیایی تهیه کردم خدا را شکر مشکلم حل شد ازشون تشکر میکنم و به همه هم پیشنهاد میکنم اگر مشکلی دارید از ایشون کمک بگیرید ، من از ایشون کمال تشکرو دارم.
  موبایل:***32302999
  تلگرام:***
  ۰
  ۰
  ir
  *** | ۸ ماه پیش
  این شماره بالا توسط شخص کلاهبرداری به نام *** میباشد لطفامراقب این فرده شیاد باشید با لهجه اصفهانیش قابله تشخیصه
  من پول به حسابش ریختم پاسخگو نبود چنتا خط داره
  ۰
  ۰
 
 
dk
زهرا | ۱۱ ماه پیش
واقعا شرایط بدی داشتم و با ***ه صحیح *** و قرص اصلی که از ایشون تهیه کردم مشکلم حل شد خدا خیرشون بده
۰
۰
 
 
us
زینب | ۱۱ ماه پیش
اصلی ترین نمونه قرص سایتوتک یا همان میزوپروستول رو به همراه تخصصی ترین ***ه فقط از خانم *** بخواهید
خوشحالم که برای تهیه این قرص سراغ دلالهای سود جو نرفتم
۰
۰
 
 
us
سمانه | ۱۱ ماه پیش
من برای تهیه قرص سایتوتک یا همون میزوپروستول من از خانم *** کمک گرفتم و این نتیجه تحقیقات فراوان بود
واقعا اون خانم کمک بزرگی کرد بهم شرایط زندگیم به هم ریخته بود و اسنرس شدید داشتم
به همه اونایی که دچار این مشکل شدن اکیدا توصیه میکنم فقط با خانم *** مشورت کنن
۰
۰
پاسخ ها:
  us
  سعیده | ۱۱ ماه پیش
  ممنون سمانه جون که خانم *** رو معرفی کردی
  ممنون از لطفی که کردی معلوم نبود اگه از جای دیگه میخریدم چه اتفاقی میفتاد برام
  ۰
  ۰
  ir
  hgd | ۱۰ ماه پیش
  سلام،ببخشید میشه شماره یا ایمیل خانم *** را واسم بفرستین ،خیلی ضروری هست.
  ممنون میشم
  ۰
  ۰
  ir
  مهسا | ۸ ماه پیش
  ميشه شماره خانم حقيقت رو بدين
  ۰
  ۰
 
 
ir
لاله | ۱۱ ماه پیش
تو این شرایط بحرانی به تنها کسی که تونستم اعتماد کنم *** *** بود که یک از دکتران ایشون رو معرفی کرده بودند واقعا هم بینظیرترین ***ه رو ارایه دادن و به توصیه هاشون گوش کردم و مشکلم حل شد
۰
۰
پاسخ ها:
  ee
  سحر | ۱۱ ماه پیش
  منم از ایشون تهیه کردم و ***ه گرفتم و ازشون ممنونم که من رو از اون شرایط بد نجات دادند
  ۰
  ۰
  ir
  فاطمه | ۱۱ ماه پیش
  ولی من جواب نگرفتم داروش روسی و درجه 3 بود
  ۰
  ۰
  ir
  مریم | ۱۱ ماه پیش
  منم از ایشون تهیه کردم و ***ه گرفتم واقعا دستشون درد نکنه
  ۰
  ۰
  dk
  نازی | ۱۱ ماه پیش
  خدا خیرشون بده که تو اون شرایط بد مشکل من رو حل کردن
  ۰
  ۰
  ir
  شمیم | ۱۰ ماه پیش
  سلام من چند وقت پیش ناخواسته باردار شدم و نیاز به قرص سایتوتک پیدا کردم از چندین داروخانه پرسیدم نداشتند اما چندتاشون گفتن ساخت ایتالیا بهترین کیفیت و داره و اونایی که به اسم آمریکایی فروش میره ساخت کشور ترکیه است، برای همین تو اینترنت با جستجویی که کردم با آقای *** آشناشدم که بهترین سایتوتک و دستور مصرف قرص را داشت و مشکل منو حل کرد، امیدوارم خداوند بهشون سلامتی بده. شماره و آیدی تلگرام شون را برات میزارم باهاشون مشورت کنید حتما پشیمون نمیشید.
  شماره:***32302999
  تلگرام:***
  ۰
  ۰
 
 
ru
زهرا | ۱ سال پیش
من این قرص رو از خانم *** تهیه کردم و طبق ***ه ایشون پیش رفتم عالی جواب گرفتم و خیلی هم راضی هستم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  شیما | ۱۱ ماه پیش
  با سلام من امروز آزمایش خونم مثبت شده فکر میکنم در هفته سوم یا چهارم بارداری هستم البته کاملا ناخواسته میخوام از این قرص استفاده کنم ممکنه راهنمایی بفرمایید چیکار کنم در ضمن زایمان اولم طبیعی و زایمان دومم سزارین بوده ممنون میشم کمکم کنید .
  ۰
  ۰
  ir
  مسعود | ۱۱ ماه پیش
  اگه امکانش هست روش استفاده و شماره خانم *** رو برام ایمیل کنید
  خانمم هم این مشکل رو داره
  ممنون میشم
  ۰
  ۰
 
 
محراب | ۱ سال پیش
من برای خانمم این قرص رو از خانم *** تهیه کردم و خدارو شکر مشکلمون خیلی راحت حل شد چون توی دوران عقد بودیم و مجبور بودیم به این کار
من طی تحقیقات بسیار متوجه شدم که فقط میتونم به خانم *** اعتماد کنم و جواب این اعتمادم رو گرفتم و سلامتی همسرم رو مدیون ایشون هستم
و مهم تر این که ایشون خانم بودن و ما خیلی راحت تر بودیم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مسعود | ۱۱ ماه پیش
  خانم من هم این مشکل براش پیش اومدهلطف میکنید شماره خانم *** رو برام ایمیل کنید
  در ضمن به چه روشی اقدام کردن؟
  ممنونم
  ۰
  ۰
 
 
ir
.... | ۱ سال پیش
سلام
من پارسال یه بسته از این قرص برای سق تهیه کردم و سط با موفقیت انجام شد الان 6عدد از قرص ها مونده و تا سال 98 اعتبار داره
اگه کسی خواست بهم خبر بده
از مطمین بودن قرص ها هم خیالتون راحت باشه چون من ازش جواب گرفتم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مسعود | ۱۱ ماه پیش
  اگه روش استفاده از این قرصها رو برام ایمیل کنید ممنون میشم
  ۰
  ۰
 
 
ir
فاطمه | ۱ سال پیش
به این قرص واقعا نیاز داشتم و توی اون شرایط اصلا حال خوبی نداشتم استرس خانواده از یه طرف و استرس اینکه بهم آسیبی نرسه از یه طرف دیگه تا اینکه یکی از آشنایان *** *** رو به من معرفی کردند و از ایشون قرص تهیه کردم و برنامه مصرف گرفتم و مشکلم حل شد و اون شرایط سخت رو پشت سر گذاشتم
۰
۰
پاسخ ها:
  ro
  مرضیه | ۱ سال پیش
  سلام من نیاز دارم
  ۰
  ۰
  ir
  مستانه | ۱۱ ماه پیش
  منم همین مشکل رو داشتم از *** *** تهیه کردم و مشکلم حل شد
  ۰
  ۰
 
 
ir
روژان | ۱ سال پیش
من به تمام دوستان توصیه میکنم فقط و فقط این قرص رو از خانم *** و طبق ***ه ایشون مصرف کنید خودتون بعدا متوجه علت تاکید من روی این موضوع میشید
من خودم چون واقعا مشکلم حل شد و راضی بودم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مریم | ۱۱ ماه پیش
  من هم این مشکل برام پیش اومده لطف می کنید روش استفاده از این رو برام ایمیل کنید و شماره خانم *** رو ایمیل کنید ممنونم میشم
  ۰
  ۰
 
 
ir
... | ۱ سال پیش
عزیزان تمام کسانی که از فروشندگان اینترنتی قرص تهیه کردند ( *** *** سروش *** سیامک موسوی و غیره ) همگی قرص اصل تحویل گرفتند به همراه برنامه تخصصی و مشکلشون حل شده اگرم میبینید تو نظرات ازشون بد گفته شده شک نکنید کار دلال های ناصرخسرو هستش تا قرص های تقلبی خودشون رو بدون برنامه دقیق مصرف با قیمت های نجومی به فروش برسونند
۰
۰
 
 
ir
صبا | ۱ سال پیش
از *** *** راهنمایی تخصصی گرفتم در مورد مصرفش و قرص رو هم از ایشون تهیه کردم واقعا راضیم
۰
۰
 
 
ماهی | ۱ سال پیش
دوستان اگه کسی داروی سایتوتک خواست فقط از خانم *** تهیه کنه بقیه معلوم نیست چکاره اند که اومدن دارن دلالی میکنند واقعا خدا ازشون نگذره حتی اصول اولیه دارو هم نمیدونند فقط میخوان داروشونو بفروشند
۱
۰
 
 
ir
نازنین | ۱ سال پیش
منم همین مشکل رو داشتم و استرس زیادی داشتم تا اینکه یکی از آشنایان شماره *** *** رو بهم و داد و مشکلم حل شد
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ماهی | ۱ سال پیش
  خانومم منم به *** زنگ زدم ولی تابلو بود که اینکاره نیست فقط داروشا داشت اونم معلوم نبود اصلی یا تقلبی
  ۰
  ۰
  ir
  ماهی | ۱ سال پیش
  در ضمن این آقای *** بمن گفت برات بروشور میزارم کنار قرص و میفرستم اونم به زبان لاتین،آخه یکی نیست بهش بگه خب تو که اینکاره نیستی مگه مجبوری برو سراغ یکار دیگه
  ۰
  ۰
  ir
  م. رضایی | ۱۱ ماه پیش
  سلام میخاستم اطلاعاتی در خصوص تهیه قرص و نحوه استفاده ان بگیرم ممنون میشم اگر شماره تماس لطف بفرماایید
  ۰
  ۰
 
 
ro
فاطمه | ۱ سال پیش
من دو ماه پبش مجبور به سقط شدم. ابتدا بسیار سرگردان بودم که چطور قرصهای اصل رو تهیه کنم تا اینکه جناب همت رو به من معرفی کردند. ایشون بسیار به من کمک کردند. چون شرایط من بسیار بد بود و میدونم افراد زیادی ممکنه مثل من سردرگم بشن شماره ی ایشون رو میذارم. به من که کمک کرد و قرصاش جواب داد. امیدوارم به شما هم کمک کنه.
***39871061
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  ماهی | ۱ سال پیش
  فاطمه جان این که شمارشا گذاشتی که دیگه نوبره هیچی حالیش نبود اصلا نمیدونست ضخامت آندومتر چیه؟ از سونوگرافی که انجام داده بودم ازش سوال کردم تعطیله تعطیل بود
  ۰
  ۰
 
 
ir
mahroo | ۱ سال پیش
سلام من۶ ماه پیش این قرصو مصرف کردم بعد جنین سقط شد بعد از ۱ ماه من شیکمم ورم کرد غذا ک میخورم حالت تحوو میگیرم و حالا افونت شدید گرفتم دکتر ک رفتم گفت افونت معدس اما زنان گف افونت شدید دارم وازن و رحم بهم قرص مترونیدازول داده میشه راهنماییم کنین ممنون میشم
۰
۰
 
 
ir
ثنا | ۱ سال پیش
من ماه قبل دچار بارداری ناخواسته شدم که چون دو تا بچه 2 قلو داشتم و دیگه توان نگهداری بچه نداشتم مجبور به سقط شدم و تونستم به معرفی یکی از دوستانم قرص سایتوتک اصل رو از خانم *** تهیه کنم و واقعا مشکلم خیلی راحت حل شد اگه کسی مثل من دچار این مشکل شده میتونه ازشون کمک بگیره و سراغ واسطه ها نره
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  کتی | ۱ سال پیش
  ثنا جون اتفاقا منم از خانم *** تهیه کردم عالی جواب گرفتم
  منم توصیه اکید دارم اگه کسی دنبال تهیه این قرص هستش سراغ این دلال ها نره و نمونه های ارزون قیمت روانتخاب نکنه
  ۰
  ۰
  ir
  لیلا | ۱ سال پیش
  ممنون از ثنا خانم بابت این که تجربه موفقش رو در اختیارمون گذاشت و خانم *** رو بهمون معرفی کرد منم به توصیه ایشون عمل کردم و قرص سایتوتک اصل رو از خانم *** تهیه و مشکلم الان کاملا برطرف شده
  ۰
  ۰
  ir
  ناصر مهدوی | ۱ سال پیش
  با سلام ممنون میشم شماره خانم *** رو بهم بدین
  ۰
  ۰
 
 
ir
ساغر | ۱ سال پیش
من با این قرص سقط انجام دادم خیلی راحت انجام شد
الانم سونوگرافی که دادم همه چیز خوب بود
۰
۰
پاسخ ها:
  مهدی | ۱ سال پیش
  خانم ساغر ..لطفا جهت راهنمایی به بنده ایمیل بزنید مرسی
  ۰
  ۰
 
 
ru
جواد | ۱ سال پیش
مراقب باشید فریب کلاهبرداری به نام *** رو نخورید برای من فرستاد اراک ولی خدا ازش نگذره قرصاش تقلب و فاسد بود حالا هم دیگه پاسخگو نیست
۰
۰
 
 
ru
ثریا | ۱ سال پیش
من ابن قرص رو از خانم رضایی تهیه کردم هم دارو اصل بود و هم ***ه عالی بود قبل از من هم خواهرم و دخترخالم همین مشکلو داشتن که همین خانم کمک برگی بهمون کرد من همین جا اعلام میکنم که رضایت کتمل داشتم و صحبت ها و کامنت هایی هم که گذاشته شده توسط فردی به نام ***ه که از سر حسادت و خصومت شخصی هستش این موضوع کاملا مشخصه
واقعا متاسفم که این دلال ناصر خسرو این جا چکار میکنه که میاد کامنت هم میزاره
۰
۰
 
 
ru
غلامی | ۱ سال پیش
آقای *** کلاهبردار خدا ازت نگذره من غلامی هستم از بیرجند که هفته قبل پول به حسابت ریختم که مثلا یک ورق قرص یرای من بفرستی خدا لعنتت کنه دیگه جواب تلفنمو ندادی حرومت باشه خدا نشناس
پرینت حسابم هست که پول به حسابت اومده شیاد کلاهبردار برار
برادر زاده من وکیله و داره پیگیری میکنه پیدات میکنم و تحویل قانون میدمت که نتونی به راحتی دزدی کنی
۰
۰
 
 
ir
سبزعلی | ۱ سال پیش
آدرس دقیق خونتو میخوای برای تمام کسایی که فریبتو خوردن بزارم ؟؟؟
از بقال سره کوچتون پلاک هم گرفتم
دیگه بیشتر توضیح بدم ؟
عکس پسرتو بزارم همه ببینن و تو محل برم بگم قرص تقلبی میفروشی
هر چند کسی که دست به این کارها میزنه آیرویی نداره
۰
۰
 
 
ir
عباسی | ۱ سال پیش
آقای *** و پرویز (پدر و پسر )کلاهبردار و شیاد من هم هفته پیش از شما خریدم که گفتی من پاتوقم جنت آباده جلو بانک پاسارگاد اومدی با یه ورق قرص که حتی از ترس دستت هم میلرزید
منو یادن اومد؟؟؟
180 از من پول گرفتی با یه ورق کاغذ که چنتا توصیه هم داخلش نوشتی که به دکتر نشون دادیم خندید و پاره کرد حتی دو تا قرص هم اضافه دادی که دکتر گفت همون دو تا اضافی و قرص تقلبیت باعث تخریب رحمم شده
پرویز غلامرضایی پدر *** غلامرضایی که شاگرد بنگاهی هست کلاهبردارند و چون از پس اجاره خونه برنمیان این کار را میکنند
این عین جملات خودشونه
لطفا فریبشونو نخورید
۱
۰
پاسخ ها:
  ro
  حمید | ۱ سال پیش
  دوست عزیز از پایین مطلب تا این بالا شما همه رو که گفتی دلالن و تغلبی میفروشن.
  الان من به کی باید اعتماد کنم
  ۰
  ۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter