امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۸ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۷ دسامبر ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : روز حمل و نقل/ پرواز اولين هواپيماي موتوردار جهان(1903م)    بیشتر ...
یورو: ۴,۷۷۶ تومان
دلار: ۳,۹۲۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان
یک گرم طلای 18 عیار : ۱۲۶,۰۴۰ تومان
قیمت روزانه ارز و طلا :

تبلیغات

قیمت روز طلا (تومان)

یک گرم طلای 18 عیار
۱۲۶,۳۹۰
یک گرم طلای 19 عیار
۱۳۳,۴۰۰
یک گرم طلای 20 عیار
۱۴۰,۴۳۰
یک گرم طلای 22 عیار
۱۵۴,۴۸۰
یک گرم طلای 24 عیار
۱۶۸,۵۲۰
هر مثقال طلا آبشده (مظنه)
۵۴۷,۵۰۰

نرخ روزانه ارز - قیمت به ریال

دلار
۳,۹۰۴
یورو
۴,۷۸۹
پوند
۵,۰۸۵
درهم
۱,۰۷۴
دلار کانادا
۳,۲۹۹
دلار استرالیا
۳,۱۶۴
ریال سعودی
۱,۰۴۰
لير ترکيه
۱,۲۰۹
کرون سوئد
۴۸۹
رینگیت مالزی
۹۴۴
بات تایلند
۱۲۳
یوان چین
۶۲۲
فرانک سوییس
۴,۱۴۸

قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۲۴۰,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۷۰,۰۰۰
نیم سکه
۶۶۴,۰۰۰
ربع سکه
۳۷۵,۰۰۰
سکه گرمی
۲۵۱,۰۰۰

قیمت روز خودرو (ريال)

هایما S7 اتوماتیک
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
وانت دیزلی فوتون
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28316
۳۸,۵۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28232
۳۶,۳۰۰,۰۰۰
چانگان CS35
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
چانگان ایدو
۶۴,۰۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 اتوماتیک
۵۵,۵۰۰,۰۰۰
رنو ساندرو
۵۲,۴۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 دنده ای
۴۸,۷۰۰,۰۰۰

پر بازدیدهای زناشویی

پر بازدیدهای گالری تصاویر

کد خبر 48319
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۳۴

شب زفاف،اشتباهات شب زفاف چیست؟رفتار درست شب زفاف چگونه است؟

هم در گذشته و هم در حال حاضر در خانواده های سنتی ايرانی رسم است که در شب زفاف (شب اول عروسی) زنان پشت در اتاق عروس و داماد می نشينند تا داماد پارچه ای خونين را نشان آنها بدهد تا از پشت در بلند شوند و به خانه های خود بازگردند. اين دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است.

شب زفاف و اشتباهات شب زفاف و رفتار درست شب زفاف

شب زفاف و اشتباهات شب زفاف و رفتار درست شب زفاف

در تلقي عمومي جامعه ما ، شب ازدواج و شب زفاف ، شب خوشبختب و رسيدن به آرزوهاست ، اما شب زفاف شب خستگي هم هست ، شب اظطراب و نگراني است شب سر درد شب گريه شب سوزش معده و شب .......و حتي شايد شب بر باد رفتن آرزوها هم باشد .

 

اينكه شب زفاف با جايگاهي كه در فرهنگ اجتماعي ما دارد و اثرات آن بر زندگي ما اينقدر درباره اش كم صحبت شده و حتي از ديد نويسندگان و ديگر هنرمندان ما هم پنهان مانده خود معمايي است .

 

شب زفاف  در فرهنگ ما فعلا آن زمانی است كه دو نفر كه چند وقت در تدارك ازدواج بوده اند براي اولين بار زن و شوهر ميشوند وبه صورت رسمي در يك رختخواب ميخوابند ، شب زفاف فقط و فقط يك كار اجباريست . شما و همسرتان بايد از ماشين عروس پياده شويد ، به درون خانه برويد و در را ببنديد .همين . هر كس ديگري انتظاري يه غير از اين داشت زياد به خرفش گوش نكنيد .

 

در فرهنگ ما شب زفاف به همه فاميل مربوط می شود! ( كه از لحاظ سواد عمومي رابطه جنسی در مرحله پايين تري هستند ) از داماد انتظار دارند در عرض 10 دقيقه تا نيم ساعت پارچه خون آلودي را به عنوان نشان باكره بودن عروس تحويل بدهد. بعضي ها ممكن است تا شب زفاف عروس اشون يا دامادشون را نديده باشند و خيلي هاي ديگه ممكن است اون رو لخت نديده باشند عده زيادي هم هستند که قبل از عروسي با همسرشون رابطه جنسی داشته اند ، پس پيچيدن يك نسخه ثابت غير ممكن است اما چيزهاي مشتركي هم وجود دارد .

شب زفاف و اشتباهات شب زفاف و رفتار درست شب زفاف

همه ما شب زفاف خسته هستیم و در این اين بحثي نيست .ازدواج ايراني حداقل يك هفته دويدن و حرص خوردن را به دنبال دارد!. همه اينا باعث مي شود كه بهترين شب زندگي شما با خستگي و تنش هاي بدني شروع شود . عروس و داماد يا به اجبار غذا ميخورند يا اصلا فرصت غذا خوردن پيدا نميكنند و هر دو حالت براي يك نزدیکی خوب مضر است .

 

پس در اين شب زفاف چكار بايد كرد ؟ احيانا دفعه اولي است كه ميخواهيم نزدیکی داشته باشيم . تاثير خستگي و اضطراب را ميدانيد ؟ براي آقايون اين احتمال هست كه اندام جنسيشان دچار نعوظ نشود و در صورت وقوع اين امر اضطراب جند برابر مي شود و اوضاع بدتر .

 

در مورد خانمها اين اضطراب باعت خشك شدن مهبل مي شود كه حتي براي خانمهاي كاركشته هم دخول مشكل مي شود چه برسه به دختري كه براي اولين بار ميخواد دخول را تجربه كنه .پس اولين كار شما مبارزه با اضطراب است . بهتر است اون دسته از كساني كه فاميل هایشان در شب زفاف منتظر ديدن دستمال خوني هستند اين مطلب را براشون روشن كنند كه اين فكر بيهوده اي است و بهتره شما را به حال خود بگذارند.

 

در شب زفاف اگه ميتوانيد با همسرتان صحبت كنيد و بگوييد احتياجي نميبينيد كه شب اول در اوج خستگي و تنش و اضطراب حتما نزدیکی داشته باشيد صحبت كنيد چه قبلا و چه وقتي آخر شب با هم تنها هستيد كه عاشق عمل جنسي هستيد ولي امشب اجباري در انجام كامل اون نداريد و بهتر ميبينيد كه اين كار را به فردا يا روزهاي بعد موكول كنيد كه بدن هاتون تازه هستند و فكرتون باز و از نظر وقتي هيچ جور تنگي نداريد .

شب زفاف و اشتباهات شب زفاف و رفتار درست شب زفاف

با اين فكر هم آغوشي را شروع كنيد اگر دوست داشتيد تا آخرش برويد و هرجا احساس كرديد وقتش نيست متوقف شويد .  مرد بايد اولين نكته براش راحتي و آرامش همسرش باشد.

يك نكته بسيار مهم در شب زفاف : در اولين تجربه نزدیکی اگر باعث ناراحتي و ناخوشايندي طرف مقابل خود بشويد اين كار مطمئنا از لحاظ روحي و رواني تاثير بدي روي روابط جنسی آينده شما هم خواهد داشت

 

 

صحبتي با آقا دامـــــــاد برای شب زفاف:

قبل از هر چيز يادتان باشد كه آب يا نوشيدني ديگری كه ميل داريد در اتاق باشد كه اگر هر كدام از شما احساس تشنگي كرديد لازم نباشد برويد بيرون دنبال نوشيدني بگرديد .

چون خيلي ها شب زفاف به خاطر ترس و تنش و..... دهنشان خشك مي شود و احتياج به آبي دارند وارد خانه كه مي شوید قبل از افتادن روي مبل و صندلي بطرف همسرتان برويد و او را در آغوش بكشيد ، زير گوشش بگويد كه دوستش داريد و قول بدهيد كه اين زندگي زيبايي را كه كنارش شروع كرديد را ادامه خواهيد داد . همين طور كه در آغوشش گرفتيه اید به سمت جايي براي نشستن برویدو كنار هم بنشينيد . هم او خسته است و هم شما .

توي صورتش نگاه كنيد و بگویيد كه زيباست هيچ عجله اي نكنيد با حوصله باشيد و صبور . آرام حجابش را برداريد و عاشقانه به همسرتان نگاه كنيد و تكرار كنيد كه واقعا زيباست بسيار ظريف يه دستهايش دست بزنيد دست ها را بالا بيارين و آرام ببوسيد . بعد از بوسه چند لحظه مكث كنيد و به خاطره اين بوسه فكر كنيد

شب زفاف و اشتباهات شب زفاف و رفتار درست شب زفاف

اگر قبلا با همسرتون نزدیکی داشته ايد اين كارها را به عنوان يك عروس با او بكنيد واگر نداشته ايد و دختر از طبقاتي باشد كه هيچ وقت با پسري حتي خود شما نبوده به او اطمينان بدهيد تا ترس و اضطرابي نداشته باشد . توجه كنيد كه زنها نسبت به بدنشان خيلي حساس ميباشن پس يك ضرب به سينه ها يا جاهاي ديگر دست نزنيد اگر خيلي خسته نيستيد با همسرتان بايستيد و ايستاده در اغوشش بگيريد اينطوري ميتوانيد آروم دستهاتونو حركت بدين و پشت بدن همسرتونو نوازش كنيد آروم در گوشش حرف هاي عاشقانه بزنيد .

بقيه مراحل به همين سادگيست به آرومي همين فضا را دنبال كنيد ( عاشق باشيد و اعتماد دهنده به طرف مقابل در هر تماس ). كنار هم دراز بكشيد و آروم تا حدي لباسها را در بياوريد همسرتان را تحسين كرده و شهوت انگيزي اش را بهش ياد آور شويد . سانتي متر يه سانتي متر بدن همسرتان را لمس كرده و به آن عادت كنيد .

 

صحبتي با عروس خانم برای شب زفاف:

خانم عزيز شما هم وظيفتان همين چيز هاست . اگر لباس آقا داماد را تا آخر در آورده ايد بهش بگويد به پشت بخوابد و چشماش را ببند با احتياط كامل به بدن همسرت دست بكشید آلت جنسي او را اگر خواستید نوازش كنید و نه كار بيشتر . اگر بار اول است در اين جلسه اجازه دهيد كه گذشت زمان همه چيز را ياد بدهد .

شب زفاف و اشتباهات شب زفاف و رفتار درست شب زفاف

جلسه اول حداكثر مي تواند شناخت باشد به هر حال نه آقا از آلت جنسي شما زياد سر در نيارورد و نه شما از آلت جنسي او پس يك حركت لذت بخش را شروع كنيد مانند نوازش آلت همديگر و كمي به همين حركت ادامه دهيد . قصدتان كمي نوازش و بعد خوابيدن و استراحت كردن باشد هرچند ممكن است كه چيز هاي ديگري هم پيش آید .

رابطه جنسی لازم نيست حتما دخول باشد اگر بخواهيد يك ضرب سراغ دخول برويد مثل اينه كه با زباني كه نميشناسید برنامه نويسي كنيد . صبر كنيد تا اول چگونگي موضوع را ياد يگيريد اين باعث مي شود موقع عمل مقدمات را خوب بدانيد

 

خلاصه كلام :

1 – تا احساس آمادگي كامل براي كاري نكرده ايد وارد عمل نشويد .

 

2 – هر لحظه مطمئن باشيد همسرتان راحت است ( آقايون بيشتر توجه كنند چون اين عمل اولين بار براي خانمها خيلي اضطراب آور تر است )

 

3 – اگر عروس باكره باشد از پرده بكارت نترسيد اگر دخول را درست انجام بدهيد پرده بكارت بدون درد يا خونريزي باز خواهد شد .+ 693
مخالفم - 155


تعداد نظرات: 37
منتشر نشده: 7
 
ir
+0
unlike
-0
vahid ۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۵
پاسخ
comments عالی بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
افشین ۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۳:۱۹
پاسخ
comments اخه پول هست زن بگیریم
 
 
us
+0
unlike
-0
هومن ۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۱:۵۱
پاسخ
comments سلام.سپاس از مطلب آموزنده تون فقط جای سواله برام که شب زفاف که دختر و پسر برا اولین بار نزدیکی میکنند پس از اومدن خون دوباره ادامه میدن یا ایتکه تعطیل میشه همونجا؟
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه میتونه چنین اتفاقی باشه که دختره باکره باشه اما شب زفاف هنگام نزدیکی خون نیاد ازش؟
پاسخ ها:
 • اکبر ۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۵
  commentsخون ریزیه دختر مونده به نوع پرده ی بکارتش ک هشتاد درصدشون اگ از راهه درستش انجام بدی خونریزی نمیکنند ولی اگ مثه ندید پدیدا بدون هیچ اطلاع و شناخت فروکنی تو پدرش درمیاد خخخ
 
 
de
+0
unlike
-0
tina ۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۵
پاسخ
comments من اصلا اجازه نمیدم بهم نزدیک بشه تا هر وقت که خودم خواستم
پاسخ ها:
 • اکبر ۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۳
  commentsمگه دسته خودته
 
 
za
+0
unlike
-0
esi ۹۵/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۸
پاسخ
comments به قول بهروز وثوقی تو فیلم کندو: بخواب و وصیت کن
 
 
ir
+0
unlike
-0
ساره.... ۹۵/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۴
پاسخ
comments لطفا کسایی که ازدواج کردن بیشتر توضیح بدن
 
 
ir
+0
unlike
-0
ساره.... ۹۵/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۲
پاسخ
comments سلام من ساره هستم تازه 15 سالمه ولی از همین حالا استرس دارم خدا خودش کمک کنه
 
 
ro
+0
unlike
-0
ناشناس ۹۴/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۵
پاسخ
comments اقای علی دانشور شما خیلی ریلکس هستید
پاسخ ها:
 • اکبر ۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۲
  commentsعزیزم ترس نداره ک اگر بقدره کافی شوهره ایندت راجب رابطه جنسی و شما شناخته کافی داشته باشه درد نداره ک هیچ لذت هم داره
 
 
ro
+0
unlike
-0
abolfazl ۹۴/۰۴/۰۳ - ۰۷:۲۰
پاسخ
comments والا اینا ماله قدیم بوده ...تو زندگی شهری دیگه کمتر از این طور موارد دیده میشه
1-شام 2-پایتختی 3- بای بای
 
 
de
+0
unlike
-0
نازی ۹۳/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۸
پاسخ
comments باهمه ی این آگاهیا بازم استرس هست واااااااااااقعا .سخته.
 
 
ir
+0
unlike
-0
آیناز ۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۹
پاسخ
comments وای خدا به دادمون برسه همیشه همه جا دخترا مظلوم واقع میشن خداکنه پسرا به این نکته ها توجه کنند
 
 
ir
+0
unlike
-0
حدیثه ۹۳/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۰
پاسخ
comments وای خدا من میترسم امید وارم برا من درد نداشته باشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
عسل ۹۳/۰۹/۰۶ - ۲۰:۵۴
پاسخ
comments وااااو خیلی باحاله شب زفاف
پاسخ ها:
 • چیز ۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۶
  commentsتو دیگه کی هستی
 
 
ir
+0
unlike
-0
عاطفه ۹۳/۰۷/۲۸ - ۰۱:۳۵
پاسخ
comments واقعا ابن مطالب ارومم کرد....
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی دانشور ۹۳/۰۳/۰۷ - ۰۰:۲۷
پاسخ
comments بچه ها نمیشه صبح زفاف باشه؟؟؟شب عروسی شب خستگی و ... هست .
 
 
ir
+0
unlike
-0
ابوخالق ۹۳/۰۳/۰۶ - ۰۱:۲۲
پاسخ
comments مطالب خوب بود حلا امکانات زیادی هست اگررعات شود بعداز19سالازدوا ج دارم اززندگی لذت مبرم وعشق میکنم ولی شب زفاف برای همسرم سخت گذشت چون اوبیشتر دلواپس خانواده خودش بود که بکر بودن خودش رابهاقوام ثابت کند پیشنهادمن اینکه گربه رادم حجله با کشت فقط خودشون باهم زندگی همه احل مبارکن
 
 
us
+0
unlike
-0
بهار ۹۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۸
پاسخ
comments همیشه میگم خدایا حالا که مردا جنبشو ندارن چرا تولید مثل اینجوریه...اقای ونی که اینو میخونید...ایشال ا تو جهنم بسوزید اگه دختر یا زنی رو اذیت کنید
 
 
ir
+0
unlike
-0
مرجان ۹۳/۰۲/۱۰ - ۰۳:۰۶
پاسخ
comments منم اگه ازدواج کنم شب عروسی انجام نمیدم
پاسخ ها:
 • AMIN ۹۳/۱۰/۰۴ - ۲۰:۲۱
  commentsمرجان انجام نمیدی نداریم. شوهرت به زور وادارت میکنه
 • رضا ۹۳/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۳
  commentsمرجان خانوم مکه دسته خودته
 
 
ir
+0
unlike
-0
iman ۹۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۸
پاسخ
comments پاسخ به ميلاد:
سلام خداييش شايد باور نكنيد ولي چن هفته پيش ناگهان ب فكر منم رسيد چ اصراريه شب زفاف رابطه جنسي باشه؟؟؟؟؟؟؟! عروس دوماد بگيرن بخوابن چون خيلي خستن و فردا صبح يا فردا شب نزديكي داشته باشه...

احتمالا عروس یا داماد نمیتونه تحمل کنه
 
 
ir
+0
unlike
-0
ميلاد ۹۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۵۰
پاسخ
comments سلام خداييش شايد باور نكنيد ولي چن هفته پيش ناگهان ب فكر منم رسيد چ اصراريه شب زفاف رابطه جنسي باشه؟؟؟؟؟؟؟! عروس دوماد بگيرن بخوابن چون خيلي خستن و فردا صبح يا فردا شب نزديكي داشته باشه...
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی ۹۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۶
پاسخ
comments نگار خانم سلام /من هم با شما موافق هستم وبه احساستون احترام میگذارم.
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی ۹۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳
پاسخ
comments سلام .ضمن عرض تشکر و خسته نباشید از برنامه خوبتون بنده مجرد هستم وتا بحال رابطه نداشتم .این برنامه خوب شما من رو خیلی راهنمایی کرد.... سپاس از شما
 
 
ir
+0
unlike
-0
narges ۹۲/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۶
پاسخ
comments سلام.خسته نباشسد.مطالب خیلی احساسی و آموزنده بود.خدا کنه همه به این مطالب عمل کنند که به درد من دچار نشوند.
پاسخ ها:
 • مهسا ۹۳/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۹
  commentsسلام نرگس خانم. مگه شما به چه دردی دچار شدید؟ البتهببخشید این سوالا میپرسم من مهسا 23 ساله هستم.
 

کد امنیتی
کد جدید