همه چیز درباره پرده بکارت و معرفی انواع پرده بکارت(تصویری)

همه چیز درباره پرده بکارت و معرفی انواع پرده بکارت(تصویری)

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

پرده بكارت غشایی ا ست كه تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده كه از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای كه قلب را احاطه می كند(پریكارد)، استفاده می كردند، اما با گذشت زمان، كاربرد آن به پرده بكارت محدود شد.


در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور كلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریك بافتی كه در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بكارت را به وجود می آورد. در صورتیكه در مرحله قبل از تولد، تقسیم لایه به طور كامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بكارت نداشته باشند.
بسیاری تصور می كنند كه پرده بكارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیكه اینطور نیست. پرده بكارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.

انداممان را چقدر می شناسیم؟

بسیار مهم است كه بدانید بدنتان به چه شكلی است. البته در مورد شكل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی كوچكند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید كه هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شكل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بكارت عبارتند از:

حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

ارتجاعی: پرده ای كه به اندازه كافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع ا ست و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای: پرده ای كه یك تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ): این پرده به طور كامل در عرض مهبل كشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.

در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود: این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.

بعضی ها مادرزاد پرده بكارت ندارند، بعضی دیگر پرده بكارتشان بدون سوراخ است، درحالیكه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند كه ممكن است برای پاره كردن آن، كمك پزشك مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بكارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی كه زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

پرده بدون سوراخ یا بسته چیست؟ پرده ای كه تنها با خروج نوزاد پاره می شود، اما به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی كه به سن بلوغ می رسند، در صورتیكه دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود در نتیجه باعث بروز درد می شود، اینگونه افراد باید به دكتر مراجعه كرده تا طی عمل جراحی و ایجاد برشی در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند؟

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بكارت در بعضی زنان، در صورتیكه زن در هنگام سكس، آرام و بدون تنش بوده ، زمان كافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی كند و دهانه واژنش به اندازه كافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع كند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

بعضی مردها ادعا می كنند كه می توانند در حین سكس تشخیص بدهند زن قبلا سكس داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی كه مردان می توانند حس كنند، مضطرب و نگران بودن زن است كه به همین دلیل خودشان را منقبض كرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید.

از آنجائیكه در نظر مردم پرده بكارت، پرده ای بسیار سفت و محكم است كه تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سكس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیكه، اگر زن هنگام سكس آمادگی كافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

نكات قابل توجه در مورد پرده بكارت:

رشته های عصبی در پرده كم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است.
عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی كه بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراین نزدیكی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزدیكی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بكارت بلكه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشك متخصص زنان مراجعه كرده و توضیحات لازم را درخواست كنند. زیرا در موارد نادری كه پرده از نوع ضخیم است، احتیاج به عمل جراحی دارد.

در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از كرم و ژلهای تسهیل كننده یا اسپری بی حس كننده استفاده كرد. ضمن اینكه تحریك زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

گاهی پرده بكارت با یك یا دو بار نزدیكی كاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و كمی خونریزی می كند. بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حركت كرده و به طرف تخمك زن برود و حاملكی ایجاد گردد. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

ورزشهایی مانند سواركاری، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اینكه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط كرده و در همان زمان جسمی نوك تیز به پرده اصابت كند و موجب پارگی آن شود.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

اهمیت پرده بكارت

در بعضی فرهنگها این مسئله خیلی اهمیت دارد كه دختر به هنگام ازدواج باكره بوده و پرده بكارت داشته باشد. دراین جوامع، پرده بدین معنی ست كه وی قبل از ازدواج ارتباط جنسی نداشته است. هر چند كه، پرده بكارت نشانه ضیعفی برای بكارت واقعی است، زیرا بیشتر زنان، این پرده را قبل از داشتن ارتباط جنسی بر اثر خودارضائی، استفاده از تامپكس (نوعی نوار بهداشتی)، یا فعالیتهای غیر جنسی (مثل برخی حوادث ) از دست می دهند.

اما سوال اینجاست كه حتی با وجود پرده بكارت چه كسی می تواند نعیین كند كه آیا دختر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته است یا خیر؟ غالبا خونریزی در شب عروسی می تواند دلیلی بر باكره بودن فرد باشد در صورتیكه این نظریه توسط اطلاعات پزشكی رد شده زیرا همانطور كه گفته شد یا به دلیل آرامش زن، یا عدم وجود پرده بكارت به طور مادرزاد، این خونریزی می تواند وجود نداشته باشد.

علاوه بر این، راههای برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با حفظ پرده بكارت از راههای مختلف ارتباط جنسی داشته باشد و یا حتی با وجود پاره شدن پرده بكارت برای تظاهر به باكره بودن، با عمل جراحی ، آن را دوباره به حالت اول برگرداند. به همین دلیل وجود یا عدم وجود پرده بكارت، همیشه نمی تواند مدرك معتبری برای تعیین باكرگی شخص باشد. البته، اینكه نگرش باكره پسند مردان به خصوص در ایران، در حالیكه غالبا خود، پیش از اردواج، ارتباط جنسی دارند، اساسا درست است یا ناشی از نظامی مردسالارانه، بحثی دیگر است كه در این مقاله نمی گنجد.

همه چیز درباره پرده بکارت و معرفی انواع پرده بکارت(تصویری)
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 2093
۲۰۹۳
۳۸۳
۴۸۴ دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
 
زهرا | ۱ سال پیش
با سلام به دختران پاک ایران زمین . من زهرا *** هستم فارغ التحصیل دانشکده بهداشت دانشگاه شهید بهشتی گرایش بهداشت زنان.
میتونید سوالتتون جنسی و بهداشتی خودتون رو بصورت خصوصی با ایمیل زیر با من در میان بزارید:
۰
۰
 
 
ir
سارا | ۲ سال پیش
سلام سوال داشتم ممکنه دختری پرده نداشته باشه
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۲ سال پیش
تشکربابت مطالبتون
دخترایی که اینقدر جوشی شدین بابت این قضیه لطفا سعی کنید خودتونو کنترل کنید تا فردا کسی نتونه بهتون بگه بالا چشمت ابروئه
آقاپسرایی که دم از نجابت وپاکی میزنید لطفا به اونایی هم که ناخواسته وبه دلایلی به جز رابطه باکره نیستن هم فکرکنیدو خودتونوهم کنترل کنید

البته من قصدتوهین به هیچکسو ندارم نه پسر نه دختر

خودا*** یقه ی 95%ازدخترا وپسرامونوگرفته!
نامرد ول کنم نیستاااا
کاش بیشتراطلاع رسانی بشه دربارش
۰
۰
 
 
ir
x | ۲ سال پیش
ممکن نیست کسی خودش سالم باشه از خدا سالم بخواد بهش نده
۰
۰
 
 
ir
باران | ۲ سال پیش
سلام من این ماه پریود شده بودم ولی وقتی خیلی زیاد خوذ ا*** کردم دوباره خون دیدم ممکن است پرده ام پاره شده باشد
۰
۰
 
 
ir
باران | ۲ سال پیش
انواع نظرها داده شده فکر میکنم اون فردی که از لحاظ فکری در سطح بالا باشه به یک جمع بندی عاقلانه میرسه.
میخوام اینو در تکمیل همه نظرها بگم: زندگی متاهلی یک روز ، دو روز نیست که دختر یا پسر بخوان برای هم نقش بازی کنند.اگر دختر یا پسری اهله هر فرقه و گناهی باشه یک روی دستش رو میشه و گندش در میاد.دختریا پسری که اهله هوسبازی و خیانت باشه،حداقل بعد از چند ماه زندگی مشترک خودشو نشون میده.
امیدوارم جامعه از وجود هر خیانت کاری پاک بشه تا کسی جرات نکنه با احساسات پاک یک دختر یا پسر بازی کنه.
خیانت چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج درده الان جامعه ماست.
دلم به درد میاد از این همه خیانت.
۰
۰
 
 
ir
سارا | ۲ سال پیش
سلام من پردم ارتجاعی هست اولین بارکه نزدیکی کردم نه درد داشتم ن خون هیچی انگارنه انگار میخام بدونم پرده ارتجاعی اگه ناچندمدت سکس نداشته باشی دوباره بسته میشه؟
۰
۰
 
 
ir
amir | ۲ سال پیش
من 1 سال با دختری بودم بعدش فهمیدم با تنها کسی که رابطه نداشته خواجه حافظ شیرازیه بوده ولی خدارو شکر من یه اخلاق خوبی دارم به همین راحتیا دل به کسی نمیبندم همیشه اینو به خودم میگم که فکر کن عشق مثله بازی شطرنجه باید در بارش خیلی فکر کرد تو رو خدا به شماها هم دارم میگم عاشق قیافه نشید یه شبه عاشق نشید بی جنبه نباشید تا یه دختر گفت دوست دارم بری فاز بگیری بری خواستگاری همیشه کسایی که تو عشق ضربه ی سنگینی میخورن به خاطر درست فکر نکردنهفکره روشن زندگی بهتر
۰
۰
 
 
ir
Morefa | ۳ سال پیش
سال 2015 هنوز دنبال قاتل بروسلی میگردیم!!!
روزی با دوستم از کنار دکه روزنامه فروشی. رد می شدیم
دوستم روزنامه ای خرید و مودبانه از مرد روزنامه فروش تشکر کرد اما آن مرد هیچ پاسخی به تشکر او نداد!همانطور که دور میشدیم به دوستم گفتم:"چه مرد عبوس و ترشرویی بود"دوستم گفت او همیشه این طور است!پرسیدم پس چرا تو به او احترام می گذاری؟!
دوستم با تعجب گفت"چراباید به او اجازه دهم که برای رفتار من تصمیم بگیرد؟!مأموریت انسان در زندگی،تغییر دادن جهان نیست.انسان مأمور تغییر خویشتن است.تو فرصتی برای دنیا هستی
قرار نیست کسی را تکرار کنی!
"به خاطر بسپار"زندگی بدون چالش ؛ مزرعه بدون حاصل است.زندگی ما با " تولد" شروع نمی شود؛ با "تحول" آغاز میشود.لازم نیست "بزرگ " باشی تا "شروع کنی"، شروع کن تا بزرگ شوی.باد با چراغ خاموش کاری ندارد ؛ اگر در سختی هستی بدان که روشنی..
- ما فقط برای یک بار جوان هستیم ؛ولی با یک تفکر غلط می توانیم برای همیشه نابالغ بمانیم..و در آخر :نمی توانیم پیش آمدن لحظات دشوار زندگی را متوقف کنیم؛ اما میتوانیم تصمیم بگیریم زندگی را کمتر سخت بگیریم
۰
۰
 
 
us
alireza | ۳ سال پیش
واقعا ممنون! خیالم راحت شد !!! والا منم پسرم نامردیم نمیکنم تا حالا با کلی دختر بودم ولی هیچ وقت اولین نفر کسی نبودم به خودم اجازه ندادم بخاطر هوس با پاکیه کسی بازی کنم خودم که پاک نیستم بی چاره اون بدبختایی که دل به امثال من میدن و میخوان باهام باشن خدایی خیلی پشیمونم! ناموسا اقا پسرا دست به کسی نزنید اگه میزنید بپرستیدش اینجا فیلمایه ترکیه ای و هالییوود نیس دخترا تا کسی گند نزنه به پاکیشون خودشون کاری نمیکنن!!
۰
۰
پاسخ ها:
  ro
  giti | ۲ سال پیش
  واقعا اقا علیرضا شما خیلی مردی که این تفکر رو داری لایک داری
  ۰
  ۰
 
 
us
alireza | ۳ سال پیش
che bahse shirini :)) man shodaaaam :-D
۰
۰
 
 
ir
دلسوز | ۳ سال پیش
دخترای عزیز چون دوستون دارم میگم عشق ورابطه جنسی رو بعد از ازذواج تجربه کنید اون موقع شیرینی واقعیشو درک مکنید
پسرای گل بهتون توصیه میکنم باتوکل به خدا یه دختر خوب انتخاب کنید وبه اون اعتماد کنید هر چند اکه از اون خون ندیدیدچرا که حتی ممکنه اون دختر پاک حتی ندونه کی باکرگیشو از دست داده
خدارو شکر میکنم که بهترین همسر دنیا رو به من دادکه وقتی بعد ازرابطه هر دومون فهمیدیم باکره نیستم چون از عفت من خبر داشت گذشت کرد واجازه ندادسنگینی این موضوع بیش از این منو اذیت کنه واین رازی شد همیشگی بین من وهمسرم
انتخاب درست کنید وبعد هم عاشقانه وصحیح زندگی کنید
خوشبخت باشید
۰
۰
 
 
ro
مینو.ع | ۳ سال پیش
سلام ب همگی
من یه دختری هسم ک تو خانواده مذهبی و سنتی بزرگ شدم. 23 سالمه و تا الان خداروشکر این دغدغه هایی ک شماها حرفشو میزنیدرونداشتم.
این سایتو شانسکی پیداش کردم و فقط میخوام بهتون بگم بنظرمن هر انحراف اخلاقی ای سر منشاش خانواده س
توروخدا مواظب خودتونو خوبیاتون باشین خدا همه موجوداتو جفت آفریده متمئن باشین آخرش ازدواج میکنین و رابطه جنسی رم تجربه میکنین پس دلیل عجله تون چیه!!!!!
۰
۰
 
 
ir
علیرضا جوانمرد | ۳ سال پیش
سلام و درود به همه چه زیاد سخت بگیری و چه سخت نگیری دنیا دو روزه بخوای نخوای باید بری چون این دنیا فقط محل گذراست موقعش که برسه باید پیاده شی از قطار خلاصه ما همه موش ازمایشگاهی هستیم معلوم نیست کی تو این آزمایش قبول میشه کی رد میشه:)
۰
۰
 
 
مصطفی | ۳ سال پیش
ازمسئولین سایت بخاطر بیان این واقعیتها که معمولاً تابو و خط قرمز است و همه جا نمی توان در مورد آن صحبت کرد تشکر می کنم .
به هر حال قضیه همان:
من سخن خود گفتم خواه پند گیر خواه ملال .
یعنی مردم باید خودشان قضاوت کنند.
۰
۰
 
 
مصطفی | ۳ سال پیش
به همه انسانها اعم از دختر یا پسر می گویم که داشتن بکارت دلیلی بر پاک بودن و نداشتن آن دلیلی بر ناپاکی یک دختر نیست این مسئله خیلی پیچیده است و به اخلاق و رفتار طرفین برمی گردد اگر خوش اخلاق بود و خوشت آمد همه چیز درست پیش میره چون در بقیه موارد همه دخترها و پسرها مثل هم هستند و مطابق جنسیتشان عمل می کنند.
متشکرم
۰
۰
 
 
af
روح الله سادات | ۳ سال پیش
تشكر از مطالب آموزنده شمااما بايدبگم دخترها هم مواظب خودشان باشند چون بسيار يك جسم نازم ولطيف دارند... وسلام
۰
۰
 
 
ir
زهرا!!! | ۳ سال پیش
سلامبه همتون18 سالمه و نظرات همتونو خوندم..
عقیدهمن اینه که دختر برای ازدواج صددرصد و لزومانیازمنده پرده بکارتش هست...
اما...بیاید اینم در نظر بگیریم که
تو سرزمین ما دخترایی هستن که با حفظ پردشون ده ها مرد رو ارضامیکنن و فاحشگی میکنن به هزار روش دیگه....
پس تکلیف اوناچیه؟
بنظرتون در حق اونی که اینطوریه و باده ها مرد رابطه داشته وپردش سالمه و اونی ک بایک نفررابطه داشته و پردشو ازدست داده اجهاف نشده؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟
//پس یکم منطقی تر باشیم...ولطفـــ
ـــــــــــــــ
ــاپسران هرزه دنبال دختر پاک نباشن..نامردیه محضه....
۰
۰
 
 
ir
Raha | ۳ سال پیش
ممنون مرسی عالی بود
۰
۰
 
 
ir
Raha | ۳ سال پیش
مطالب جالبی بود....اما دخترا و پسرا چرا یک طرفه به قاضی میرید.....بعدم جوابتو الان میدم اقا حسن ببین اگه یه پسر پاک باشه و جلوی هوس هاشو بگیره نه به دختری تهمت میزنه و نه از رااااااه به درررررر میشه.....
۰
۰
 
 
ir
مینی | ۳ سال پیش
سلام من یه مدتیه ناحیه ی تناسلی یهو درد میگیره میخواستم ببینم ربطی به بکارتم داره یا نه لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
 
 
ir
فرناز | ۳ سال پیش
باشه شما بسرادرست میگید.امادیگ اینقدربی انصافی نکنید.ایادختری ک تاحالارابطه جنسی باکسی نداشته حق اینو نداره که بدونه همسر ایندش قبل از ازدواج باهاش باکسه دیگه ای رابطه داشته یان بسری که دوست نداشتی همسرایندت بدون برده باشه اینوبدون خیلی از دختراهم هستن ک دوست ندارن همسر ایندشون قبل از ازدواج باهاش باکسه دیگه ای خوابیده باشه اینم یه جور خیانت به زن باک ایندتونه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  رضا | ۳ سال پیش
  پسری که همش توی خیابان وپارکهامی چرخه وچشمش دنبال دخترهاست ویادخترهایی که اینطورن فکرمیکنم دیگه نیاضی نباشه درموردپرده بکارت ویاخائن بودن ونبودن طرف مقابلشان زیادزوربزنن وفکرشون روناراحت کنن.چون انتظاربیجاییه.اینطورنیست.ضمناتحقیق کردن وبه نظربزرگترهاتوجه کردنبهترین راهه چون هیچ دوستی مثل خانواده آدم نمیشه.
  ۰
  ۰
 
 
ir
ارتا | ۳ سال پیش
سلام...
من چند ساله ک خوداراضایی میکنم...میخواست
م بدونم در اینده برایه بچه دار شدن مشکل ایجاد میشه؟(موقع خودا*** هیچی وارد واؤنم نکردم)
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  نفس | ۲ سال پیش
  با این همه خود ارضا چه کنیم ؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ro
داریوش | ۳ سال پیش
درود به همه دوستان به نظر من باید به این مورد( پرده بکارت)با دید باز وعلمی نگاه کنیم که هیچ ربطی به ازدواج نکردن پسرها با دخترانی که باکره نیستن نداره_متاسفانه فرهنگ سازی نشده ومشکلاتی مانند جدایی وخودکشی و...را به همراه داشته_باید به این موضوع 2 طرفه نگاه کرد که باعث تمام این قضایاپسرها هستن که فکر میکنن دختریکه پرده بکارت نداره خرابه واین فکر اشتباست از خدا میخوام تا مارو یاری کنه
۰
۰
 
 
ro
سیما | ۳ سال پیش
چرا همه پسرا شبیه هم هستن آشغالن من یه دختر 34 ساله هستم که 9 سال از زندگیم رو حروم یه پسری کردمو منتظرش موندم چون قسم خورده بود بدون من هرگز نمی تونه با کسی دیگه ای باشه جالب اینه که من از نظر جسمی کاملا سالمم و به روحم تجاوز شده اون الان زن داره و داره زندگی می کنه و من براش آرزویه بدترینها رو دارمپس بدونین مردها همشون پست و آشغالن
۰
۰
 
 
ir
sagad | ۳ سال پیش
درضمن همیشه بایدفکرعاقبت کارروبکنی.مثلاف
کرکنی شایدپسره تصادف کردمردعاقبت توچی میشه پردتوپاره کرده
۰
۰
 
 
ir
نسترن | ۳ سال پیش
آخه شما دخترا چرا اینقد ساده اید که خودتونو اندازه یک کالا بی ارزش می کنید پسر همینکه عقد کرد وظیفشه نصف مهریه باید بده و اگر نزدیکی کرد ربطی به باکره بودن یا نبودن نداره باید کل مهریه رو بده یعنی اگه بگه طلاقت میدم شما می تونید مهریه تونو بگیرید چون تا مرد خطایی را از نزدیک ندیده باشه نمیتونه حتی با نبود بکارت ادعایی بکنه اونم تازه باید شاهد داشته باشه برای مرد هم تست باکرگی هست ولی هم برای زن و هم برای مرد هیچ تستی 100 درصد نیست شما برای مهریه تون خیلی حقها دارید ولی مرد در قبال مهریه شما هیچ حقی نداره وظیفشه باید بده ضمنا تست باکرگی در تموم دنیا از دید حقوق بشر ممنوعه چون هیچ راه درستی برای تشخیص باکرگی وجود نداره ضمنا شما هم حقتونه مرد آینده تونو باکره بخواین چون احتمال انتقال بیماریهای شرکای جنسیش به شما هست شما هم زرنگ باشید باکره نبودن مرد از باکره نبودن زن فاجعه بارتره شما اختیار تام بدنتونو دارید
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۳ سال پیش
ممنون .مفید بود
۰
۰
 
 
za
س | ۳ سال پیش
تشکر
۰
۰
 
 
a1
فریبا | ۳ سال پیش
به نظر منم باکره بودن دختر مهمه اما باید در نظر داشت که بعضی ها بدون این که بخوان بکارتشون رو از دست میدنو زمانی که براشون خواستگار میاد باید با طرف مقابل *** رو بگن یا باید عمل کنن و این مشکل رو پنهون کنن اگه پنهون بازی ها رو انجام بدن ایا میتونن تو زندگیشون موفق باشن و رابطه جنسی خوبی با شوهرشون داشته باشن یا نه
۰
۰
 
 
رامین | ۳ سال پیش
پاسخ به فرزانه:
با سلام خدمته همه دختر هرکی پاکتر باشه ب نفعه خودشه چرا برا ی دختر همچن اتفاقی بیوفته مگه من دختر نیستم چرا تاحالا برا من همچین اتفاقی نیوفتادهبعدشم چرا پسرا میاند تو این سایتا

الان میخوای بگی خیلی دختر پاک و معصومی هستی
۰
۰
 
 
ir
نازیلا | ۳ سال پیش
سلام.خسته نباشین.من یه سوالی هس ک خیلی ذهنمو مشغول کرده.ممنون میشم کمکم کنین.میخواستم بدونم با سونوگرافی هم میشه تشخیص داد پرده سالمه؟ یا حتما بایدمعاینه کنن؟
۰
۰
 
 
ir
نازینا | ۳ سال پیش
پاسخ به فرهاد:
این حرفا چیه تا دختر مشکل نداشته باشه تجاوزی در کار نیست

سلام اقا فرهاد نمیدونی
کی هستی کجایی هستی ولی من نخواستم ولی بهم تجاوز شد الانم از هر چی مرده میترسم اینو نگید
۰
۰
 
 
بچه هاحتما باماما صحبت کنید.دوران نامزدی بخاطر ترس وفرار از کتک وضرب وجرح.درباره بکارت بروید ماما تا تمام مسائل را بگوید.
۰
۰
 
 
ir
حمید | ۳ سال پیش
پسرا دخترالذت لحظه ای ارزش ازبین بردن یه زندگی سالم وپاک رو نداره سعی کنید شرافت وانسانیت داشته باشید نه حیوان صفت
۰
۰
 
 
ir
رکسانا | ۳ سال پیش
دخترا حرص نخورین پسری که ادمو دوس داشته باشه اینقد رو این چیزا حساس نمیشه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  mosayyeb | ۳ سال پیش
  ببخشید که اینو میگم ولی مشکل ما همینه،که دیگه اهمیتی به این جیزا داده نمیشه،در حالی که از همه جیز واجبتره.
  ۰
  ۰
 
 
سلااااام. واقعا دوس دارم از حرفام استفاده کنید...دخترایه عزیز هر طور ک ب زندگی نگاه کنیم،می بینیم ک همه چی تو دنیا واسه مرداس.خداییش در حق خانم ها واقعا ظلم شده.و این چیزی نیست ک دس من و تو باشه.*** زندگی فقط مردارو می بینه.من خیلی وقته ب این نتیجه رسیدم.اگرم دختر تو این دنیا جایی داره فقط بخاطر لذت مرداس.
۰
۰
پاسخ ها:
  احسان | ۲ سال پیش
  سلام دختر.اگه تئوری اسلام رو قبول داشته باشی این حرفا رو نمیزنی.
  ۰
  ۰
 
 
ir
فرهاد | ۳ سال پیش
این حرفا چیه تا دختر مشکل نداشته باشه تجاوزی در کار نیست
۰
۰
 
 
ir
امید | ۳ سال پیش
سلام سحررررررررررررررررررررررررررررررر
اشتباه از تو بود
۰
۰
 
 
ir
مونا | ۳ سال پیش
نظرات همه متین و قابل احترام ولی بعضی از دخترا هم هستن که براثر فعالیت های ورزشی یا چیز های دیگه پرده شونو از دست میدن بدون اینکه چیزی بدونن نداشتن پرده دلیلی بر وجو رابطه با جنس مخالف نیس مهمترین ملاک زندگی صداقته اگه صداقت نباشه 600000 تومن چیه همه دخترا میبرن پرده شونو عمل میکنن گول زدن که کاری نداره
۰
۰
 
 
ir
فرزانه | ۳ سال پیش
اقا پویا همه دخترا مثه همنیستن کمی چشاتونو باز کنید دخترایه پا ک هم هستن که ترسه مثه شمارو دارنو میترسن که پسره گولش بزنه وپسرا و هم خواهشا کمی خوب بشن
۰
۰
 
 
ir
فرزانه | ۳ سال پیش
با سلام خدمته همه دختر هرکی پاکتر باشه ب نفعه خودشه چرا برا ی دختر همچن اتفاقی بیوفته مگه من دختر نیستم چرا تاحالا برا من همچین اتفاقی نیوفتادهبعدشم چرا پسرا میاند تو این سایتا
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۳ سال پیش
همچنین هزار تا راه دیگه هست که بشه ارتباط جنسی داشت که معلوم هم نمیشه پس چطور پرده رو ملاک پاکی میدونید؟
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۳ سال پیش
بی انصافی نکنیدتوکشور ما دختری که مورد تجاوز قرارمیگیره وبخاطر حفظ آبروش نمیتونه به هیچ مرجعی مراجعه کنه تکلیفش چیه.باید تاآخر عمرش کسی اونونخواد بخاطر پردش؟کاش مرجعی بوداینجور مواقع دخترا میرفتن اونجابدون ترس اینکه پای خانوادشون به میان بیاد.
۰
۰
 
 
gb
مریم | ۳ سال پیش
پاسخ به علی ب:
جواب بعضی ازافرادی که می گویند باید بکارت را نادیده گرفت .تعصبی نباشید.ببخشید و....می خواهم بگویم فرق دختر و زن چیه؟؟ .مگرفرقی بین زن ودختر نیست ؟؟ اگر هست آن فرق چیه ؟ .اگر نیست دیگه یا باید به همهء زن ها گفت دختر یا زن !!.چون دحتر وقتی ازدواج کرد به خانه شوهرش رفت دیگه دختر نیست .

حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟
۰
۰
 
 
ro
یاس | ۳ سال پیش
ممنون ازمطالب اموزنده و خوبتان.باکره بودن درست است که میتونه دلیل پاک بودن دختر باشه اما خداییش باید اینو هم قبول داشته باشیم که نداشتن پرده بعضی مواقع دلیل بر هرزگی نیست.خواهشا در مورد پرده حلقوی بیشتر بنویسید.ممنون
۰
۰
 
 
ir
life | ۳ سال پیش
پاسخ به سحر:
پس دلیل پاکی پسر چیه هان؟ چیه؟ شماالکی خودتونو طبرءه نکنیدو پاک ندونید که بارها ثابت شده پسرا هستند که نمیتونن خودشونو کنترل کنن و مزاحم دخترا میشن جالب اینجاست هر کاری میکنید پرو هم تشریف دارین

اگه شما پا ندین پسر نمی تونه پرو بازی کنه.
۰
۰
 
 
ir
عالی جناب | ۳ سال پیش
پرده یک ملاک مهم برای ازدواج است چون خیلی چیزاروثابت میکنه.وفاداری.پ
اکی.باشخصیت بودن دختر.من ممکنه بایک زن بیوه ازدواج کنم ولی بایک دختری ک پرده نداره اصلا!
۰
۰
پاسخ ها:
  مينا | ۳ سال پیش
  تو يكي برو بمير با اين عقايدت
  ۰
  ۰
 
 
ir
عالی جناب | ۳ سال پیش
باسلام به دوستان.من خودم شخصادلم برنمیداره ک بایه دختری ک پرده نداره ازدواج کنم.خداوکیلی دست خودم نیس،دست دلمه.قبول نمیکنه ک نمیکنه وبااکثرپسرام حرف زدم وبامن هم عقیده بودند.دختراقدرخ
ودتونوبدونید.خو
دتونوبدبخت نکنید.من دوریکیوکه خیلی دوس داشتم بخاطرهمین مساله خط کشیدم.فقط واقعامتاسفام.به هیچ عنوان نذاریددست نامحرم بهتون بخوره.ان شاا...نتیجه پاکیتونومیبینید
.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  hana | ۱ سال پیش
  اونوقت اگه یه دختر بدون اینکه خودش بخواد به دلیل هوس یه مرد مورد تجاوز قرار گرفته باشه چی؟؟؟ اون دختر چه گناهی کرده؟؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ir
نازنین | ۳ سال پیش
من اگه مردبودم بکارتودلیل اصلی پاک بودن زن قرارنمیدادم مهم انسانیت وخوب بودنه زنه تومیخای بااخلاقش وخصوصیات خوبش یه عمرزندگی کنی نه بکارتش.آقایون بفهمید.فکرای غلط رواذهنتون بیرون کنید
۰
۰
 
 
ir
نازنین | ۳ سال پیش
پاک بودن اصلابه بکارت نیس دختری که توتجاوزبکارتشوا
زدست میده یاازش سواستفاده میشه حقش این نیس.پس پسرای که خودشون هزارتارابطه کثیف دارن چرادنبال این جورکارامیرن که بعدش زنیوبخان که باهیچکی نبوده این نامردیه مگه دختراچه گناهی کردن
۰
۰
 
 
ir
ناسپاس | ۳ سال پیش
کاش تمام شود این همه تبعیض که پسر حق دارد هرکاری کند اما دختر باید ........... چون پرده بکارت دارد . منظورم حمایت از زنا نیس". میدان دادن به مردهاست
۰
۰
 
 
ir
بی نام | ۳ سال پیش
`پاک بودن دخترا اصلا به داشتن پرده بکارت نیست.چون نداشتن پرده میتونه هزار دلیل داشته باشه .من اگه بیاد خواستگاریم بگه بیا بریم پیش ماما.هرگز حاضر نمیشم باهاش ازدواج کنم اابرومو ببرم و حتما خودش آدم درستی نبوده که چنین حرفیو میزنه.آقایون وپسرا برید خودتون وذهنتونو اصلاح کنید
۰
۰
 
 
ir
بی نام | ۳ سال پیش
پسرا که خودشون و ذاتشونو میشناسن همشون قبل ازدواج رابطه جنسی دارن و چند تا دخترو بی پرده کردن پس اگر موقع ازدواج داشتن و بودن پرده بکارت توجه میکنن در واقع دارن خودشونو گول میزنن
۰
۰
 
 
us
ی دوست | ۳ سال پیش
پاسخ به رها:
پاسخ به بی نام:
تا وقتی که پسرا برن خواستگاری حق دارن که بدونن زن اینده ومادر بچه های ایندش چجوریه چون اگه بد بوده یا فریب خورده باشه معنیش اینه که دوباره میتونه فریب بخوره تازه اگه فکر میکنید بعد از ازدواج درست میشن سخت در اشتباهید.پسره رفته خواستگاری 1000 سکه مهریه برای زنش گذاشتن و کلی پول خرج کرده(مثلا بیش از 15-20 میلیون)کلی هم شرط و شروط برای پسره گذاشتن اونوقت حقه داشتنه یک دخترسالم رو نداره؟!!!


دختر حقد نداره ی پسر سالم پدر بچه هاش باشه؟؟؟؟ مردک مگه داری خرید میکنی دنبال سالم میگردی؟؟؟

هم دخترحق داره ازپاکی همسرش مطمئن باشه هم پسر.واینکه دوست عزیز بجای توهین وادعای روشنفکری بهتره بطورجدی رو حرف ایشون فک کنی ایشون بیراهم نگفتن.درموردهرچ
یزی زودقضاوت نکنیم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  احمد | ۳ سال پیش
  راست میگه. من 27 سالمه هنوز نتونستم داماد ایدئال باشم. یعنی خونه ماشین کار خوب 30 ملیون خرج عروسی رو ندارم. تصور اینکه بعد ازدواج با این همه بدبختی بفهمم همسرم به یه نفر قبل من بدون این همه امکانات که از من خاسته شده، پاکیشو هدیه داده دیوونم میکنه. تازه این استرس رو دارو که زنم بعد ازدواج با دیدن یه فیلم ماهواره ای جو گیر بشه زنگ بزنه به همون نفر قبلی بهش بگه عشقم، شوهرم رفته مسافرت پاشو بیا به یاد قدیم دور هم باشیم.... دیگه ترسش ازین کارا ریخته شده. بعدش من بدبخت دارم تو عسلویه واسش پول میففرستم که گوشیشو شارژ کنه زنگ بزنه به عشق قبلیش.... ترجیها میرم یه بیوه میگیرم که دیگه دروغ نگفته باشه حد اقل
  ۰
  ۰
 
 
ir
setayesh | ۳ سال پیش
vaghean mer30 kheili be mn komak kard va javabe soalatamo0 gereftam vaghean mer30
۰
۰
 
 
ir
جواد | ۳ سال پیش
نظرت واقعا عالی بود سارا خانم.
۰
۰
 
 
ir
جواد | ۳ سال پیش
من خودم پسری هستم که از پسراییی که دختر مردم رو هرزه می کنند خیلی بدم میاد.دخترا فقط میگن همه پسرا مثل همن نه اینجوری که شماها فک میکنید نیس پسر خوبم زیاده.وامیدوارم هیچ پسر و دختری تن به ذلت و خواری نده .سلامتی پاکی برای پسرا و دخترای این جامعه. راستی مطالب هم خوب و جالب بود. ممنون
۰
۰
 
 
ir
سپید | ۳ سال پیش
سلام من 18 سالمه و نظرهای همتون رو خوندم فقط این وسط واسم جالبه نه پسرا حرف دخترا رو گوش میکنن نه دخترا حرف اونا رو.پس لطفا بیخودی بحث نکنین.هیچکی از حرف خودش پایین نمیاد.هر کی هم تو قبر خودش میخوابه.به جای اینکع بقیه رو نصیحت کنی خودتو درست کن.
۰
۰
 
 
ir
ندا | ۳ سال پیش
سلام.خیلی خوب بود امیدوارم هیچ دختری حماقت نکنه و تن به خواسته های این جور مردایی نده و اینکه خداوند تو قران اشاره کرده که ما صالحان را برای صالحان و خبیثان را برای خبیثان انتخاب کردیم شک نکنین که چوب خدا بی صداست موفق باشید
۰
۰
 
 
smn | ۳ سال پیش
آفرین سارا خانوم.خیلی از کامنتت خوشم اومد.واقعا خیلی ها بدون اطلاع قبلی همه رو مورد بازخواست قرار میدن.واقعا جای تاسف داره برای قشر جوان تحصیل کرده ی ما که اینقدر دم از روشنفکری و عاقل بودن میزنن.
۰
۰
 
 
smn | ۳ سال پیش
سحر خانوم واقعا برات ناراحت شدم.آخه چرا اینقدر دخترای امروزه که توی مسائل دیگه زبر وزرنگ اند توی این مساله به این مهمی سهل انگاری میکنن. عزیزم توکلت به خدا باشه ان شاالله عاقبت بخیر بشی.برای خوشبختیت همه مون دعا میکنیم.
خدا به همه دخترایی که دچار این مشکل بزرگ شدن کمک کنه.
۰
۰
 
 
ir
kasra etemadi | ۳ سال پیش
این یه مطلب اموزنده هست یا نصیحت کردن دیگران به با حیا بودن .
۰
۰
 
 
a1
سامان | ۳ سال پیش
خیلی اموزنده بود .
۰
۰
 
 
ir
سحر | ۳ سال پیش
دختراتوراخدامرا
قب خودتون باشید 8 ساله ی نفرادوست دارم بخاطرعشق شدیدم بهش پردما از دس دادم حالاکه این بلاهاراسرم اورد ولم کردمن موندماعشقما پرده پارماخیلی چیزای دیگه که از دس دادم براعشقم باتموم بلاهاکه بسرم اورده هنوزم عاشقشم حالاانقدرخواستگ
ارخوب دارم اما مجبورم بخاطرابروم ردشون کنم حودمم خیلی خوشکلم هیچ کمبودی ندارم امااون هوس باز مشکوک ومعتاد بود-تاازدواج نکردی توراخدا عاشق نشو که اگه عاشق شدی بخوای نخوای براعشقت هرکاری میکنی-ایمانتونا قوی کنید-بچه هاالتماس دعا منم دعام کنید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  احمد | ۳ سال پیش
  سلام سحر. از لهجه ت معلومه اصفهانی همستی. آخه کدوم پسر اصفهانی میاد یه هکار زمین طبق رسوم شما واسه یه دختر بیپرده بده؟
  ۰
  ۰
 
 
ir
سحر | ۳ سال پیش
مراقب خودتون باشید
۰
۰
 
 
smn | ۳ سال پیش
سلام. منم پرده ام ارتجاعی بود و وقتی شوهرم فهمید خیلی رفتار بدی باهام داشت ولی نمن جون از خودم مطمئن بودم همون موقع بردمش پیش متخصص زنان واونم بهش گفت که پرده من ارتجاعی بوده و هیچ اثری از رابطه قبلی وجود نداره.پیشنهاد میکنم اگه همجین اتفاقی برای شما هم افتاد حتما همین کار رو بکنید.حالا شوهرم کاملا بهم اعتماد داره چون نه تنها باکرگیم بهش ثابت شد بلکه از تمام رفتارهامم فهمید که چه اشتباه بزرگی در مورد من کرد.
بنظر من اگه از پرده دختری نفهمیدید که دختر پاکیه از رفتارهاش خیلی راحت میتونید اینو بفهمید.با تشکر از سایت خوبتون
۰
۰
 
 
ir
هادی | ۳ سال پیش
به نظر من همه دخترای ایران عزیز پاک هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه و تمامی اتهامات رو رد می کنم.چ
۰
۰
 
 
de
مهدی | ۳ سال پیش
درود بر تمام دختران پاک سرزمینم ایران.دختر را باید از پای درختان سبز چید نه از پای علفزارهای هرز.
۰
۰
 
 
a1
یه دوست | ۳ سال پیش
پاسخ به سارا:
اولندبخاطرفارغ التحصیلیت بهت تبریک می گم بهت توصیه میکنم تمام کامنت هاروبخونی,معذرت میخام سایت علمی هم هست نبایداین حرفهازده بشه این حرفهایی که زده شده فقط دخترخانوم ها دارن خودشون روگول میزن حرفهاشون منطقی نیست توی جامعه مابکارت حرف اول رومیزنه,بایدحفط
ش کرد توچرااین حرفومیزنی که داری وکیل میشی,هرچندکه رابطه ازمقعدانجام میدن ولی امیدوارم پسرهامتوجه بشن,
۰
۰
 
 
ir
شقایق | ۳ سال پیش
[quote name="مهرداد"]م
ن با نظر بعضی از بانوان مخالفم که میگن نباید نداشتن بکارت دلیل فاحشگی دختر باشه.
یعنی دختر بره هر کاری که خواست بکنه بعد ما هم بگیم به به چه دختر پاکی کاری نکرده که فقط با چند تا پسر بودخ.پس دلیل پاکی دختر چیه هان؟ چیه؟ الکی خودتونو طبرءه نکنید[/

اقای مهرداد بکارت نداشتن که فقط به علت نزدیکی نیست خیلی دلایل مختلف هست که خدا رو شکر توسط پزشک معلوم میشه البته اعتماد به همسر هم حرف اولو میزنه
۰
۰
 
 
us
سارا | ۳ سال پیش
تو رو خدا ببین ما کجا فرود اومدیم.کمتر توی کامنتا نشونی از آگاهی و علم دیدم.چرا این همه به هم توهین میکنین؟چرا این همه حرف بی پایه و اساس می زنید؟شماکجای شرع مقدس خوندی اگه زنت جلوی چشمات زناکرد با برگ ریحون بزنش؟ من فارغ التحصیل حقوقم و به زودی وکیل میشم. طبق شرع و قانون اگه مردی زنش رو در حال زنا با مردی ببینه حق داره تو همون لحظه هر دوی اونا رو بکشه.حق قانونی و شرعی.بدون اینکه محکوم به قصاص بشه. در ضمن کی گفته دختری که بکارتشو به عشقش داده تن فروشی کرده؟ اینم طبق قانون بگم که رابطه قبل از ازدواج اگه به قصد ازدواج باشه و منجر به ازدواج بشه زنا نیست و در حکم رابطه ی حلاله. یه کم کتاب بخونید. مطالعه کنید. سالم بودن به بکارته آخه؟ یعنی رابطه ی جنسی باشه فقط پرده حفظ شه دیگه همه چی حله؟ همه ی انسان ها چه مرد چه زن باکره یا بدون بکارت قابل احترام هستند.تو هیچی از دختری که باکره نیست نمیدونی پس قضاوتش نکن.
۰
۰
 
 
ir
فرزاد | ۳ سال پیش
من همه کامنتاروخوندم..
اولا ممنون بابت مطالب فوق و نظراتی ک دوستان دادند در ثانیاین خود دختراهستندک اجازه میدن پسراازشون سواستفاده کنند.وب نظرم دختری ک درزمان مجردی وباتوجه به محدودیتای ک داره رابطه جنسی داره بعداز ازدواج چ تضمینی وجود داره ک خیانت نکنه؟
دختراقدرخودوتونوبدونید..
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۳ سال پیش
من یه سوال دارم واقعا راهی هست بشه فهمید یه دختر که پرده نداره ؟؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  گرگ شب | ۲ سال پیش
  بهله خودت میتونی نگاش کنی متوجه میشی خیلی سخت نیست یا ببریش یه دکتر متخصص زنان
  ۰
  ۰
 
 
ir
سحر | ۳ سال پیش
پاسخ به ارغوان:
تو این دنیا همه پسرا هر کاری میکنن چون پسرن پیش خودشون عیب نیست اما دخترا به خاطر یه پرده فاسد حساب میشن .

آره دقیقا موافقم.کاش ی چیزی ام بود باهاش پسرا رو میسنجیدن ک کاری کره یا نه.
۰
۰
 
 
ir
سحر | ۳ سال پیش
پاسخ به saeeed:
taaaaaaanx kheilii alii bood javab hame sooalamoo gereftam

مگه شما سوالی داشتی راجع ب پرده ی دخترا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
حسن | ۳ سال پیش
اگه یه دختر خوب سراغ داشتید که پاک باشه به من هم بگید ممنون
۰
۰
 
 
ir
حسن | ۳ سال پیش
پاسخ به ارامش:
بخاطره هیچ پسری ادم نباید خودشوبی ارزش کنه همشون عین هم اند

دختراهستن که باعث میشن پسرا از راه بدر بشن
۰
۰
 
 
ir
Irika1374@gmx.com | ۳ سال پیش
مرسی عالی بودن دمت گرم
۰
۰
 
 
ir
Irika1374@gmx.com | ۳ سال پیش
عالی بودن ولی پسرا هیچ ارزشی ندارن
۰
۰
 
 
ir
خاطره | ۳ سال پیش
ممنون از مطالبتون باید بگم پسرای گل من خودم یه دختره سالمم اما باور کنید همه چیز پرده بکارت دخترا نیست اگه یه دختر بخواد کاری بکنه پرده بکارت مانعش نیست
۰
۰
 
 
ir
مهسا | ۳ سال پیش
واقعامتاسفم اقامحمودارزش دخترهابه بکارته مادخترهاارزشه این پسرهای بول هوس روازکجابدونیم؟چ
سباندن هرنشانی به هردختری خوب نیست.منی که نمازوروزه چشم پاکی دارم برام برمیخوره نشان بی حیایی بزن بلندشوبریم ارزشت رویه دکتربگه.طرزفکرت رودرست کن حداقل بابته بعضی دخترهای پاک.
۰
۰
 
 
ir
مینا | ۳ سال پیش
درجواب اقای عابر.واقعاافرین به شماکه تواین وضعیت خداوقران روهم درنظرداریدمن 23 سالمه تابه امروزبه یه پسرخدای عالم شاهدنگاه بدنکردم پیامی دوستی هم نداشتم.همیشه فکرمیکردم خیلی کمه جوان های باایمان ولی خوشحالم شایدیه کسی پیدابشه باخداباشه وبتونم کنارش وزیرسایه خدازندگی کنم.خدایی به نظره شما به یه دختری عین من برنمیخوره بردارن اولین روززندگی ببرن پیش ماماکه ببینن باکره ام یانه؟اخه چسبوندن هرارمی به هردختری هم کارخوبی نیست.میخوام نظره شماروبدونم شمابه هردختری بخوای ازدواج کنیداجازه میدین خانوادتون ببرن دکتربرای ثابت شدنه بکارت؟خدایی به ادمی که نمازوروزه چشم پاکی داره برمیخوره یانه؟منظورم ازاین حرفها خیلی چیزهاهم برای بعضی دخترها سخته.
۰
۰
پاسخ ها:
 
 
ir
فــــــرهاد | ۳ سال پیش
اکر به صورت فیلم بود عالی اسن
۰
۰
 
 
ir
آزاد | ۳ سال پیش
اگرپرده زن از نوعی باشه که دچار درد وخونریزی نشه آیا مرد یا زن متوجه میشن که پرده پاره شده یا نه؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  باران | ۱ سال پیش
  متوجه میشونی
  ۰
  ۰
 
 
a1
ونداد | ۳ سال پیش
من خودم یه پسرم (اینو گفتم که بعضیا بدونن ونداد اسم پسر نه دختر خسته شدیم اینقد تو دانشگاه و ... بهمون گفتن خانم ونداد)وبه نظر من گذشته ی یک انسان به خودشو و خدای خودش بستگی داره وقتی با یه دختر ازدواج می کنی از این به بعدش مهمه که چقدر هم دیگه رو دوست دارین و چقد میفهمین همو چیزی که نمیشه تحمل کرد خیانت در رابطه زناشوئیه.
۰
۰
 
 
ir
سارا | ۳ سال پیش
مرسی از مطالبتون.ولی یه مقدار فرهنگ بعضی مردهای ایرانی پایینه . حتما باید مثل این عقب افتاده ها شب عروسی خون و ببینن. اگه نبینن میگن پس کووووش؟؟
بعد هزار تا درد سر میسازن که تو ال بودی بل بودی. ای کاش دخترا و پسرا قبل از ازدواج در مورد این مطالب بیشتر تحقیق کنن و علم و فرهنگشونو بالا ببرن.وگرنه وای به حالاون دختر بدبخت.
۰
۰
 
 
ir
نیلو | ۳ سال پیش
ممنون
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۳ سال پیش
واقعا مطالبش خوب واموزنده بود
۰
۰
 
 
us
رضا 895 | ۳ سال پیش
پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

خیلی ببخشید سحرناز خانم ..تکلیف اون دسته از پسرایی که راست میگن چیه ؟
۰
۰
 
 
a1
یه دوست | ۳ سال پیش
پاسخ به ناشناس:
بله اقایون باکیاشدیم 75میلیون نفر(توخودت استادی ناشناس)
۰
۰
 
 
a1
یه دوست | ۳ سال پیش
سلام من همون موقع جواب دادم ولی نمایشش ندادن خون نیومده حداقل جای پرده که زخمی بوده جای زخمش تازه بوده گیسوخانوم اول مسائل زناشویی رویادبگیریدبعدا
زدواج کنید.ولی الانم قانعش کن وبروسرخونه زندگیت
۰
۰
 
 
ir
ارنست هستم | ۳ سال پیش
سلام گیسو اشتباه ازخودت بوده که بایه بیسوادازدواج کردی ولی تهمتش خیلی گرون واست تموم میشه سعی کن خودت قانعش کنی وبری سرخونه زندگیت,ببرش پیش دکترماما
۰
۰
 
 
ir
سیمرغ | ۳ سال پیش
به این امید که به عشقم برسم
۰
۰
 
 
ir
باران | ۳ سال پیش
آفایان لطفا تز روشنفکری ندید که پرده براتون مهم نیست. موقع زن گرفتن معلوم میشه چی براتون مهم. . .......
۰
۰
 
 
ir
گیسو | ۳ سال پیش
سلام.من 58 روز پیش عقد کردم.تازه 23 سالم شده،شوهرم و خیلی دوست داشتم.قبل از ازدواج با هیچ پسری رابطه نداشتم.نه تلفنی نه حضوری.اهل محل و فامیل و دامادامون روی سرم قسم میخوردن.حالا بخاطر داشتن پرده ارتجاعی شوهرم به من تهمت زد که دختر نبودی.اول گفت طلاقت میدم.دیشب گفت دختر 16 ساله عقد کردم.خانوادم ازش متنفرن.
من عاشقش بودم دیوانه وار.
زندگیمو سر یه عشق پاک یک طرفه باختم.شوهرم بر خلاف من یک پسر دهاتیه که سیکل هم نداره.هر چی بهش گفتم دکتر گفته پردت ارتجاعیه و خونریزی نداره باور نکرد.
به همه ی دخترای "پاک"توصیم اینه که اولی که عقد کردین به همراه شوهر یا خانوادش گواهی پرده بکارت بگیرین تا مثل من بیگناه مورد اتهام قرار نگیرید.
دوبار کربلا رفتم،از صاحب کربلا خواستم تا کمکم کنه مهریه و نفقه و... از اون نامرد بگیرم تا یاد بگیره با احساسات یه دختر بیگناه بازی نکنه.
البته خانوادش رو سرم قسم میخورن فقط خودش نفهمه.
۰
۰
 
 
ir
سنا | ۳ سال پیش
ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون گذاشتین عالی بودن
۰
۰
 
 
ir
pouya | ۳ سال پیش
پاک بودن یه دختر به بکارتش نیست به صداقتشه.. بعضیا بدجور شعار میدن ببینم اون دختری که پرده بکارت نمیتونه قبلش هزار تا کار دیگه کرده باشه.. افسوس به حال فرهنگی که پاکی دختر بسته به چند قطره خونه. افسوس
۰
۰
 
 
ir
همه | ۳ سال پیش
پاسخ به تازه عروس:
7 ماهه دارین یه موضوع به این واضحی رو ادامه می دین؟! خانوما و آقایون عزیز حفظ بکارت به جنسیت نیست.به رفتارها نگاه کنین و منصف باشین.به مطالب سایت دکتر شیخ
آموزش مسایل جنسی یه نگاه بندازین

خیلی شیک بود جملت.چشم
۰
۰
 
 
ir
نلی | ۳ سال پیش
به نظر من پسرای که میرن هزار کار کثیف میکنن اون وقت انتظار یه دختر پاک رو دارن واسه زندگی اینطور نمیشه چون دنیا دار مکافاته کسی که کثیفه یه کثیف تر از خودش گیرش می یاد همانطور که در قرآن آمده زنان پاک دامن برای مردان پاک و زنان بد کردار برای مردان بد
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  گرگ شب | ۲ سال پیش
  حرف شما درسته خانم محترم من یه مرد خیلی فاسد رو میشناسم که با هزار تا زن ودختر بوده الان می واد با دخترخالش که یک دختر سالم ومعصومه ازدواج کنه ومیگه که اگه زنش خیانت کنه میکشش واقعا مردها *** ورذل وحیوون هستن
  ۰
  ۰
 
 
ir
سبا | ۳ سال پیش
چرا کسی جواب نمیده؟
۰
۰
 
 
ir
سبا | ۳ سال پیش
باسلام خواهش میکنم کسی به من بگه رابطه جنسی و پرده بکارت و واژن وباکره بودن یعنی چی و چجوری بچه دار میشن . از هر کس میپرسم جوابم رو نمی ده و سایت ها هم فیلتر هستن خواهش می کنم
۰
۰
 
 
ir
hana | ۳ سال پیش
بکارت در چه سنی تشکیل میشه؟
۰
۰
 
 
ir
ناشناس | ۳ سال پیش
ای کاش آقایون هم پرده ی بکارتی داشتن اونوقت قیافشون دیدنی بود.عمرا یه دونه سالم هم توشون پیدا نمیشد.این پسرایی که با احساسات دختر بیچاره بازی میکنن هر بلایی میخوان سر اون بد بخت میارن بعدش میرن میزنن زیر همه چی خوب میرن با دوست دخترای بقیه ازدواج میکنن دیگه.خاک بر سر همتون که انقدر خرید.پاکی و نجابت یه دختر به چند قطره خون و یه تیکه گوشت نیست.به وفاداری و تعهد و انسان بودنشه.شما آقا پسرای هرزه؟همتون مغزتون کوچیکه.
۰
۰
 
 
ir
مژگان | ۳ سال پیش
من به فاحشه بودن ذهن باكره ها و به پاك بودن ذهن فاحشه ها ايمان دارم
من ي دخترم بنظر من پاكي به اين نيست ممكنه يه انسان ساااااااده گول بخوره انسانم جايزل خطاست
هوني كه هفت خطش باشه ميدوزه اوني بدبخت باشه ميسوزه
۰
۰
 
 
ir
سحر | ۳ سال پیش
ای پسرایی که ادعا میکنید وقار دختر به باکره بودنشونه!!!!!!!!
آیا خودتونم باکره هستین؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
جواد | ۳ سال پیش
سلام
دیگه صحبت از این حرف ها گذشته هیچ پسری به دختری اعتماد نمیکنه و بلاعکس
باید دو گمشده را دوباره پیدا کنیم
وجدانی که مرد
غیرتی که فروخته شد
۰
۰
 
 
ir
وصال | ۳ سال پیش
واقعن؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
مجید | ۳ سال پیش
پاسخ به تازه عروس:
7 ماهه دارین یه موضوع به این واضحی رو ادامه می دین؟! خانوما و آقایون عزیز حفظ بکارت به جنسیت نیست.به رفتارها نگاه کنین و منصف باشین.به مطالب سایت دکتر شیخ
آموزش مسایل جنسی یه نگاهبندازین
چشم
۰
۰
 
 
ir
مجید | ۳ سال پیش
پاسخ به ماریا:
امیر راس میگه هرچی هست از دخترا شروع میشه. اگه دخترا حجاب و رفتارشون درست بشه همه چی حداقل بهتر میشه. فقط تصورش کنین
لایک
۰
۰
 
 
ir
سحر | ۳ سال پیش
من یه سوال دارم. اگه براثر اتفاق پردمونو از دست بدیم راهی برای به دست اوردن دوباره پرده هست؟
۰
۰
 
 
a1
عسل | ۳ سال پیش
از کجا بفهمم کسی که می خوام باهاش ازدواج کنم با کسی رابطه داشته یانه؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  محمد | ۳ سال پیش
  از طرف مقابل میپرسی و ازش میخوای که راستشو بگه.هر جوابی بهت داد باور کن و بهش اعتماد کن.البته اینو بدون که اگر بهت بگه با کسی بوده ,نظرت در موردش تغییر میکنه و به احتمال زیاد یا جواب رد میدی و یا بعدا در زندگیت همین مسئله باعث ایجاد مشکل در زندگیت میشه.به پسرا و دخترا میگم:به نظر من همون اول ازش بخواهید که از حالا به بعد وفادار باشه و صداقت داشته باشه.بی اعتماد نباشید چون بی اعتمادی زندگی رو خراب میکنه.خدا خودش جای حق نشسته.دلتون رو پاک کنید تا روزی دل پاکتون رو بخورید.خدا خودش یه زن خوب یا شوهر خوب به شما میده.موفق باشید و ازدواج موفق داشته باشید.
  ۰
  ۰
 
 
ir
افسانه و زهرا | ۳ سال پیش
پروردگاربین زن و مرد همه چی به مساوات قرار داده.پس نبایدگفت که اگر دختری فاقد هایمنه پس سالم نیست
کسانی که دارن این رو میخونن و مجردن اصلا نگران نباشین چون خدا برای هرکسی جفتی قرار دادهمثل خودش
۰
۰
 
 
us
شکست خورده | ۳ سال پیش
به نطر من نباید وابسه پسر بشی من خودم وابسته شدم وآخرش برام بد تموم شد
۰
۰
 
 
ir
علی ب | ۳ سال پیش
جواب بعضی ازافرادی که می گویند باید بکارت را نادیده گرفت .تعصبی نباشید.ببخشید و....می خواهم بگویم فرق دختر و زن چیه؟؟ .مگرفرقی بین زن ودختر نیست ؟؟ اگر هست آن فرق چیه ؟ .اگر نیست دیگه یا باید به همهء زن ها گفت دختر یا زن !!.چون دحتر وقتی ازدواج کرد به خانه شوهرش رفت دیگه دختر نیست .
۰
۰
 
 
ir
علی ب | ۳ سال پیش
با احترام به نظرات همه شمه خوبان: برید در روایات ببینید که از قول پیامبر گرامی اسلام است که فرمود : زن باید باکره باشد .پس هم دخترها باید حواسشون جمع باش و همپسرها.ما چکار به غربی ها داریم .ما بر مبنای اسلام عمل کنیم نه غرب.
۰
۰
 
 
ir
رها | ۳ سال پیش
پاسخ به یه دست:
من بهت میگم ذهن خودت رو مشغول نکن خدابهتون اعتمادنداشت که این بلا رو سرتون آوردهمتاسفم که سطح شعور و فهمت انقد پائینه ، بکارت بخاطر اینه که در دوران جنینی بدن دختر دچار عفونت نشه
۰
۰
 
 
ir
رها | ۳ سال پیش
پاسخ به بی نام:
تا وقتی که پسرا برن خواستگاری حق دارن که بدونن زن اینده ومادر بچه های ایندش چجوریه چون اگه بد بوده یا فریب خورده باشه معنیش اینه که دوباره میتونه فریب بخوره تازه اگه فکر میکنید بعد از ازدواج درست میشن سخت در اشتباهید.پسره رفته خواستگاری 1000 سکه مهریه برای زنش گذاشتن و کلی پول خرج کرده(مثلا بیش از 15-20 میلیون)کلی هم شرط و شروط برای پسره گذاشتن اونوقت حقه داشتنه یک دخترسالم رو نداره؟!!!


دختر حقد نداره ی پسر سالم پدر بچه هاش باشه؟؟؟؟ مردک مگه داری خرید میکنی دنبال سالم میگردی؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
رها | ۳ سال پیش
پاسخ به محمود:
سلام.مطالبتون خوب بود ولی به نظر من ارزش هر دختری به سالم بودن بکارتش می باشد.

چقد کوتاه فکری ، خیلیا هستن که بعد از ازدواج تازه به ***کاری میفتن ، اونموقع از کجا میخوای بفهمی؟؟؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  دخی | ۳ سال پیش
  یکی نیس به این پسرا بگه چرا شما باید ایجور سر دخترا بیارید بعد دنبال دختر سالم باشید. کسی که با دختر سکس کنه حقشه دختر بدی گیرش بیاد
  ۰
  ۰
 
 
ir
رها | ۳ سال پیش
پاسخ به هادی:
سلام!
واقعا برای نویسندگان این مقاله متاسفم که موضوع به این مهمیرو انقد کم اهمیت و پوچ جلوه دادند.

خاک بر سرت که یه آدمو با جسمش میسنجی ، حقته زن و بچه با هم گیرت بیاد
۰
۰
 
 
ir
رها | ۳ سال پیش
پاسخ به الهام:
دخترا مواظب نشانه ی پاکی خود باشید

ممنون استفاده کردممن به باکره بودن ذهن فاحشه ها و فاحشه بودن ذهن باکره ها اعتقاددارم
۰
۰
 
 
ir
ارغوان | ۳ سال پیش
تو این دنیا همه پسرا هر کاری میکنن چون پسرن پیش خودشون عیب نیست اما دخترا به خاطر یه پرده فاسد حساب میشن .
۰
۰
 
 
ir
majhoooooollllll | ۳ سال پیش
مرسی از توضیحای خوبتون
۰
۰
 
 
ir
مس 8طلا | ۳ سال پیش
من میگم بعضی پسرا خیلی عوضی هستن میگن تو واسه همیشه مال منی بعد به هدفهای شومشون که رسیدند فرارروبرقرارترج
یح میدن
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۳ سال پیش
سلام به نظر من دختر و پسر اصلا هیچ فرقی با هم ندارند فقط معرفت و انسانیت هست که با هم فرق میکنه من اگر یک دختر پیدا بشه که واقعا با معرفت باشه انسان باشه پرده بکارت هم نداشته باشه به همسری قبولش میکنم چطور معلوم باید تحقیق کرد شاید تقصیر مرد باشه که زن ازش جدا شده و به قول شما بکارتش رو از دست داده
۰
۰
 
 
ir
یه دست | ۳ سال پیش
من بهت میگم ذهن خودت رو مشغول نکن خدابهتون اعتمادنداشت که این بلا رو سرتون آورده
۰
۰
 
 
ir
یه دوست | ۳ سال پیش
از قدیم گفتن کرم از درخته.
۰
۰
 
 
ir
لاله | ۴ سال پیش
پاسخ به محسن:
فقط دختر نیست که بکارت داره...
هم دختر هم پسر بکارت دارن بکارت یعنیدل و جسمتون پاک باشه
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۴ سال پیش
دخترا مث مرواریددرصدفن دخترا قدرخودتونو بدونید پزمان حسودی نکن
۰
۰
 
 
ir
پژمان | ۴ سال پیش
پسرای عزیز قدر خودتونو بدونید و سعی کنید گول این دخترای شهوت ران را نخورید.حیف آینده خودتونو واسه چند دقیقه رابطه با یک دختر خراب کنید
۰
۰
 
 
ir
ماریا | ۴ سال پیش
امیر راس میگه هرچی هست از دخترا شروع میشه. اگه دخترا حجاب و رفتارشون درست بشه همه چی حداقل بهتر میشه. فقط تصورش کنین
۰
۰
 
 
ir
تازه عروس | ۴ سال پیش
7 ماهه دارین یه موضوع به این واضحی رو ادامه می دین؟! خانوما و آقایون عزیز حفظ بکارت به جنسیت نیست.به رفتارها نگاه کنین و منصف باشین.به مطالب سایت دکتر شیخ
آموزش مسایل جنسی یه نگاه بندازین
۰
۰
 
 
ir
zahra | ۴ سال پیش
پاسخ به رضا:
باسلام-به اعتقاد بنده خداوند زن و مرد رو از یک گل سرشت و اونارو خلق کرد.بکارت بی معناترین قسمت وجود یک زن برای مردان باخداست .انسان باخدا معمولاایرادات انسانی رو که ممکنه براثر بیماری یا مادر زادی ویابراثر ارتکاب به گناهی صورت گرفته باشه رو درصورتی که تکرر گناه نباشه قابل اغماضه و وقتی خداوند توبه و بخششایش رو گذاشته پس بنده خدا نباید از امر خداوند سبقت بگیره.زن از جنس لطافت افریده شده .پس نباید مورد هجمه بی مهری قرار بگیره.نظرمنه .خود دانیدvaghan ke harftoon doroste
vaghti kasi tobe mikone o khoda bakhshidatsh pas ma adama karei nisim
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  بي نام | ۳ سال پیش
  دمت گرم به اين ميگن روشن فكري
  ۰
  ۰
 
 
ir
امیر | ۴ سال پیش
من قصد توهین به کسی رو نداشتم فقط واقعیتو گفتم هیچ بسری به زور با دختری ... نمیکنه بس اگه دختر همون بار اول به بسر نه بگه نه خودش الوده گناه میشهنه اون بسر.
۰
۰
 
 
ir
fateme mohebi | ۴ سال پیش
پاسخ به امیر:
تقصیر هیچ بسری نیست این دخترا هستن که مارو به گناه الوده میکنن.ما به این خوبی .

خیلی توهین آمیزگفتی حیف که این سایت علمیه وجای بحث نیست
۰
۰
 
 
ir
fateme mohebi | ۴ سال پیش
[quote name="یه زخم خورده"]اهااااای پسرایی که دم از عشق میزنین,من بدبخت از بچگی ژیمناستیک کار میکردم واسه ی همین پرده ام اسیب دید(دقیقا هم نمیدونم کی...)نامزدم که عاشقش بودم و دم از اعتماد میزد با فهمیدن اسیب دیده بودن پرده پا پس کشیدن...حالا بیا قسم بخور که هیچ غلطی تو عمرت نکردی...بهم زدن نامزدی عزاب اور نیست تا وقتی اون شخص فامیلت نباشه و دوسش نداشته باشی...نه تنها حرفمو باور نکرد بلکه حتی دلیل بهم زدنمون رو هم مادرش همه جا جار زد.واقعا واسه ی همه ی پسرای بدبین جامعه متاسفم...
عزیزم برای من هم تقریباچنین مشکلی پیش اومده
۰
۰
 
 
ir
fateme mohebi | ۴ سال پیش
پاسخ به haji:
hame ounaii k dam az khoda va qoran mizanid maghame zan enqad balast k nemishe paki va efatesho ba pardeo khon sanjid.
har kas baste b niazi k dare hagh dare b in niazesh pasokh bde.
alan elm enghad pishraft karde k dokhtarai k parde nadaran ba yek amal jarahi pardashono midozan k hata baradarane pezeshki qanoni ham tashkhise amali ya salem bodan pardaro nemitonan bdan.
b nazare man kasi k dad mizane man hata dast b jense mokhalefam nazadam HATMAN to kare kaf saboone!!!!
efato pakie 2khtaro ya aftab mahtab nadidasho nemishe ba pardash sanjid.
shayad az jaye dge sex dashte bashe.
pas dashtan ya nadashtane parde meyare monasebi baraye pakio dorosti zan nist.

مرسی از اظهار نظرمنطقی وعقلانی تون آقای حاجی متاسفانه درصدکمی ازشمادرایران وجودداره البته قضاوت هم نکنیم
۰
۰
 
 
ir
نوا | ۴ سال پیش
پاسخ به مهرداد:
من با نظر بعضی از بانوان مخالفم که میگن نباید نداشتن بکارت دلیل فاحشگی دختر باشه.
یعنی دختر بره هر کاری که خواست بکنه بعد ما هم بگیم به به چه دختر پاکی کاری نکرده که فقط با چند تا پسر بودخ.پس دلیل پاکی دختر چیه هان؟ چیه؟ الکی خودتونو طبرءه نکنید

پس نشونه پاکیه پسر به چیه آقا پسر؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
منتقد | ۴ سال پیش
1- بعضی ها هستن که در اثر حادثه یا مادرزادی بکارت ندارن.
2- یه عده ای از رو حماقت و بچگی از دستش میدن.
3- یه عده ای دونسته و عمداً خودشون رو به باد میدن.
4- بین اینا آدمایی هستن که همه کار میکنن ولی بازم باکره هستن.
5- بعضی ها هم هستن که با جراحی دوباره بکارتشون رو بدست میارن.
6- بین اونا یه عده ای پشیمون میشن و توبه میکنن که وقتی خدا میبخشه، بنده خدا چرا نبخشه؟
7- یه عده هم تا آخر عمر شوهرشون رو فریب میدن و برای شوهرشون یه آدم نجیب جلوه میکنن.
ولی.....
من با چشم خودم آدمی رو دیدم که قبل ازدواج تا خرخره تو منجلاب بود و شوهرش با علم به این موضوع باهاش ازدواج کرد به شرطی که بعد ازدواج خیانتی در کار نباشه و واقعاً هم همین شد و اون زن با وفاداریش شوهرش رو به همه چیز رسوند. و زن های زیادی رو میشناسم که قبل ازدواج پاک بودن و تا راه براشون هموار شد، سر از خونه های خالی در آوردن و همه چیز رو زیر پا گذاشتن و چقدر شوهراشون به پاکیشون مینازن!
به نظر شما کدوم بهتره؟!!
۰
۰
 
 
ir
منتقد | ۴ سال پیش
پاسخ به بچه مجیدیه:
بنظرتون اگه یه دختر یا پسری قبل اازدواج بتون بفهمه فرق عشق وسکس چیه بهتره یا وقتی ازدواج کرد جز خودش بچه هاشو هم بدبخت کنه یا وقتی متاهله به همسرش خیانت کنه؟متاسفانه بیشترین امار طلاق ماله ایرانه بنظرم خدایی تا عاشق نشدی بخاطر سکس ازدواج نکنید دوستان

ولی به نظر من تا ازدواج نکردی عاشق نشو. آدم باید اول ازدواج کنه، بعد عاشق همسرش بشه. من خیلی ها رو دیدم که قبل ازدواج عاشق شدن و بعد از ازدواج با عشقشون، عشق سوزناکشون تبدیل به انزجار و خیانت شد. ولی خودم و همسرم بعد از ازدواج عشقی بینمون بوجود اومد که هیچ چیزی نمیتونه خرابش کنه و ازش کم کنه. ازدواجم هم سنتی نبود. قبل از ازدواج با همسرم دوست بودم ولی دوستی ای که برای شناخت بود. نه رابطه جنسی! هر دومون قبل از ازدواج اشتباهاتی داشتیم ولی تو زندگی مشترکمون صادق و رو راستیم. واسه همینه که خوشبختیم!
۰
۰
 
 
ir
منتقد | ۴ سال پیش
پاسخ به رضا:
باسلام-به اعتقاد بنده خداوند زن و مرد رو از یک گل سرشت و اونارو خلق کرد.بکارت بی معناترین قسمت وجود یک زن برای مردان باخداست .انسان باخدا معمولاایرادات انسانی رو که ممکنه براثر بیماری یا مادر زادی ویابراثر ارتکاب به گناهی صورت گرفته باشه رو درصورتی که تکرر گناه نباشه قابل اغماضه و وقتی خداوند توبه و بخششایش رو گذاشته پس بنده خدا نباید از امر خداوند سبقت بگیره.زن از جنس لطافت افریده شده .پس نباید مورد هجمه بی مهری قرار بگیره.نظرمنه .خود دانید

کاملاً موافقم. شمایی که ارزش زن رو به بکارتش می دونید، یادتون باشه همون زن نجیبی که گیرت اومده شاید از ترسش باکره بوده و بعد از باز شدنش با خیال راحت به شوهرش خیانت کنه. واسه بعد ازدواج چی میگید؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  aysan | ۱ سال پیش
  من هم با شما موافقم هیچوق سکس رو با عشق اشتباه نگیرید اقا پسرا با اینکه پرده مهمه ولی شناخت دختر و همسر اینده مهمتر هس پس اگ بهش اعتماد دارید بپرسید از ش که چرا بکارتشو از دس داده و یادتون باشه همیشه خوبی های انسان هارو تو ی کفه بذارید و بدی هاشو تو یکی دیگه ببینید کدومش سنگین تره
  ۰
  ۰
 
 
ir
امیر | ۴ سال پیش
تقصیر هیچ بسری نیست این دخترا هستن که مارو به گناه الوده میکنن.ما به این خوبی .
۰
۰
 
 
ir
مجیدزنجان09301227754 | ۴ سال پیش
پاسخ به یه زخم خورده:
اهااااای پسرایی که دم از عشق میزنین,من بدبخت از بچگی ژیمناستیک کار میکردم واسه ی همین پرده ام اسیب دید(دقیقا هم نمیدونم کی...)نامزدم که عاشقش بودم و دم از اعتماد میزد با فهمیدن اسیب دیده بودن پرده پا اپس کشیدن...حالا بیا قسم بخور که هیچ غلطی تو عمرت نکردی...بهم زدن نامزدی عزاب اور نیست تا وقتی اون شخص فامیلت نباشه و دوسش نداشته باشی...نه تنها حرفمو باور نکرد بلکه حتی دلیل بهم زدنمون رو هم مادرش همه جا جار زد.واقعا واسه ی همه ی پسرای بدبین جامعه متاسفم...
ازهمینجابه نامزدت میگم که سخت دراشتباه.ازهمه اقایون میخوام که یکم بیشترفکرکنند.
۰
۰
 
 
ir
النازاصفهانی | ۴ سال پیش
عالی بود
امااماواماهای زیاد
افسوس به مغزدختراکه زوددلشیفته میشن بایه بیاگفتن پسرابه خونه زودمیرن
۰
۰
 
 
ir
تنها | ۴ سال پیش
ممنون خیلی خوب بود اموزنده
۰
۰
 
 
ir
مجیدزنجانی0930122775 | ۴ سال پیش
سلام ب نظرمن داشتن بکارت ب این معنی نیس ک دخترباکسی رابطه داشته یانه.وهمینطورعک
س قضیه هم کاملا صادق ک نداشتنش هم ب معنی فاسد بودن دخترنیس.
۰
۰
 
 
ir
آوا | ۴ سال پیش
ممنون آقا اسماعیل
۰
۰
 
 
ir
حامد | ۴ سال پیش
چوبشو اصلا نمیخورن
۰
۰
 
 
ir
یه زخم خورده | ۴ سال پیش
اهااااای پسرایی که دم از عشق میزنین,من بدبخت از بچگی ژیمناستیک کار میکردم واسه ی همین پرده ام اسیب دید(دقیقا هم نمیدونم کی...)نامزدم که عاشقش بودم و دم از اعتماد میزد با فهمیدن اسیب دیده بودن پرده پا پس کشیدن...حالا بیا قسم بخور که هیچ غلطی تو عمرت نکردی...بهم زدن نامزدی عزاب اور نیست تا وقتی اون شخص فامیلت نباشه و دوسش نداشته باشی...نه تنها حرفمو باور نکرد بلکه حتی دلیل بهم زدنمون رو هم مادرش همه جا جار زد.واقعا واسه ی همه ی پسرای بدبین جامعه متاسفم...
۰
۰
 
 
ir
فرشید | ۴ سال پیش
نظرات دوستان بسیار زیبا و اموزنده بود. اگه به دستورات شرع مقدس عمل کنیم همه مشکلات حل میشه
خواهران من مواظب خودتون باشید. برا یه دختر عفت مهمتر از همه چیز هستش
۰
۰
 
 
ir
علی | ۴ سال پیش
... همه را به کیش خود پندارد شما خودت زنت داداشت پدرت قبل ازدواج رابطه سکسی داشتی چرا به غالب مردای با فرهنگ و خانواده دوست و قانونمند ایرانی تهمت میزنی؟!
(در پاسخ به جمله آخرت:البته، اینكه نگرش باكره پسند مردان به خصوص در ایران، در حالیكه غالبا خود، پیش از ازدواج، ارتباط جنسی دارند، اساسا درست است یا ...........)
۰
۰
 
 
ir
maryam | ۴ سال پیش
are vallah. che gadr maha badbaxtim axe e che gadr agabmandeim
۰
۰
 
 
ir
هومن | ۴ سال پیش
پاسخ به الهام:
من شخصا به تعهد در روابط خیلی اهمیت میدم.چه در دوستی چه در تاهل.


جا داره از رک بودنت تشکر کرد خانومه الهام
۰
۰
 
 
ir
یک دوست | ۴ سال پیش
پاسخ به ی زن:
من به باکره بودن ذهن بعضی زنان فاحشه و فاحشه بودن ذهن بعضی زنان باکره ایمان دارم

این جورحرفافقط یه جور توجیهه...ولاغیر
...
۰
۰
 
 
ir
سونیا | ۴ سال پیش
خیلی ممنون مطلب عالی بود خواهشا دخترا هیچ وقت گول هیچ پسری نخورید همه حرفاشون دروغ پسری دختری بخواد میره در خونش میزنه
۰
۰
 
 
us
نسرین | ۴ سال پیش
همه شمایی که به این سایت سرزدید بکارت براتون مهمه خدا هیچ چیو بیهوده خلق نکرده-ازدواج یعنی اعتماد ویکی از کلیداش باکره بودنه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  گرگ شب | ۲ سال پیش
  چه عجب یکی تو این سایت حرف دل منو زد اگر چه مردها بکارت ندارن اما بد یا خوب بودنشونو میشهه با زرنگی فهمید ودخترا هم بدون بکارت فقط یک جسم بی ارزش برای رابطه های جنسی هستن که نجابت براشون مهم نیست چنین زنانی صد درصد خیانت میکنن
  ۰
  ۰
 
 
ir
احسان | ۴ سال پیش
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟؟؟؟؟
۰
۰
 
 
a1
محمد | ۴ سال پیش
باتشکر از اطلاعاتونX
۰
۰
 
 
gb
من | ۴ سال پیش
با تشر از اطلاعاتتون
از دید بنده که یک پسر هستم داشتن پرده بکارت پاکی نسیت
خسته شدم از فاحشه های باکره امیدوارم این فرهنگ از منظر اقایون برطرف بشه سنت ها همیشه درست نیستن
۰
۰
 
 
ir
Mersad | ۴ سال پیش
پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

شما اینو باچه سنگ محکی فهمیدی؟
شما نجابت خودتون رو داشته باشید.باقی حرفا پیش کش
۰
۰
 
 
ir
مسلم | ۴ سال پیش
اگه بکارت شخصیته کره مادیون هم داره پس شخصیت داره ؟ وبعضی ها مادر زادی بکارت ندارن پس مادر زادی بی شخصیت هستند؟ اگه خیلی تعصب بکارت رو داشته باشی ممکنه تو طول عمر یه روزی از دستش بدی شخصیت هر انسانی در رفتار و گفتار او وخانوادهاش نهفته است
۰
۰
 
 
ir
اسماعیل | ۴ سال پیش
پاسخ به niki:
پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

نکنه تا حالا چن بار گولشونو خوردی ؟عزیزم دست خود شماس که بیاین سر قرار و خودتون رو بی ناموس کنیند ماپسرا میگیم ولی شما سر قرار نیاین
۰
۰
 
 
ir
اسماعیل | ۴ سال پیش
درمورد پسرابد قضاوت نکن ماخیلی پسر باک ومرد داریم
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۴ سال پیش
از پسرا متنفرم بااذیت کردن چیو میخواین ثابت کنین؟.هنوزم تو مدرسه خجالت میکشم.بعد عید میرم یه مدرسه دیگه خیلی دوره ولی مجبورم/پسرا جوابم بدین واقعا همتوت اینطورین از الان بدونم ازدواج بی ازدواج؟؟؟؟!!!!!
۰
۰
 
 
ir
niki | ۴ سال پیش
پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

نکنه تا حالا چن بار گولشونو خوردی ؟عزیزم دست خود شماس که بیاین سر قرار و خودتون رو بی ناموس کنیند ماپسرا میگیم ولی شما سر قرار نیاین
۰
۰
 
 
gb
متین | ۴ سال پیش
کاش عاشق ر معشوق طلب جان میکرد /تا ک هر بی سروپایی نشودعاشق کسی
۰
۰
 
 
ir
پریا | ۴ سال پیش
آفرین.ای کاش همه ی پسرها به آقایی تو بودن...
۰
۰
 
 
ir
سعید | ۴ سال پیش
ارتباط قبل ازدواج با جنس مخالف در هر سطحی درست نیس و به ضرر شخص تموم میشه مخصوصا د زندگی مشترک آیندش..برای همینم هست که دین اسلام رابطه نامشروع دختر و پسر منع کرده..دخترا بخدا که این عاطفی بودن شماها بزرگترین نقطه ضعفتونه(که البته میشه درست کنترلش کرد و بعد ازدواج ازش استفاده کرد) که با چنتا حرف یه پسر زود دلبستش میشینو گول میخورین..من پسرم همجنسامو بهتر از شما میشناسم پس حواستونو به خاطر خودتونم که شده جمع کنید..
۰
۰
 
 
ir
سعید | ۴ سال پیش
خانم محترم ارتباط اینکه یکی خون داره یکی نداره که نشد حرف! ارتباط قبل ازدواج با جنس مخالف در هر سطحی درست نیس و به ضرر شخص تموم میشه مخصوصا د زندگی مشترک آیندش..برای همینم هست که دین اسلام رابطه نامشروع دختر و پسر منع کرده..دخترا بخدا که این عاطفی بودن شماها بزرگترین نقطه ضعفتونه که با چنتا حرف یه پسر زود دلبستش میشینو گول میخورین..من پسرم همجنسامو بهتر از شما میشناسم پس حواستونو به خاطر خودتونم که شده جمع کنید..
۰
۰
 
 
ir
محمدرضا | ۴ سال پیش
بسم تعالی
با سلام خدمت همه ی خوانندگان این مطلب و همه ی کسانی که نظرات خود را ابلاغ کرده اند.من پسری19ساله و مجرد هستم و تاالان هم هیچ رابط ی جنسی با هیچ دختری رو تجربه نکردم.و اصلا هم دنبالش نبودم,چونکه شرایطی که در منزل ما حاکم بوده به نوعی تداعی گر نظام زن سالاری هست,و به دلیل اینکه خود من دو خواهر بزرگتر از خودم دارم,اصلا نمیتونم در نظر بگیرم که خودم با یک دختر رابطه داشته باشم و یا خدای نکرده قصد تعرض بهش داشته باشم و میخوام به طور خلاصه بگم اگر کسی درصدد برقراری رابطه با یک دختر و یا حتی گول زدن اون و ارضاء شهوت خودش و تباه کردن آینده ی اون دختر باشه,باید بدونه که از هر دست که میده از همون دست میگیره,و پیامدش اینه که اگر حتی کسی به نوامیس اون شخص نظر بد داشته باشه,بازتاب عمل خودشه.در مجموع اینکه دخترها زیباترین خلاقیت خداوند هستند و تمام زیباییها و لطافات در اونها خلاصه میشه,پس هیچ دختری نباید خودش رو در تیررس و دستمایه ی خواسته های شهوانی پسرهای این دوره و زمونه قرار بده,به نظر من همه ی دخترهاملکه هستند وشایسته ی داشتن منش ملوکانه.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  گرگ شب | ۲ سال پیش
  منش ملوکانه؟!!!!!!!!!!این کلمه رو از کتاب ادبیات دوران دبیرستانت یاد گرفتی؟
  ۰
  ۰
 

تازه های دلگرم

Scroll to Top