امروز: جمعه, ۰۳ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۰۵ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : آغاز انتشار روزنامه "مجلس" (1285 ش)/ كشف الكتريسيته(1831م)    بیشتر ...
یورو: ۴,۷۷۶ تومان
دلار: ۳,۹۲۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان
یک گرم طلای 18 عیار : ۱۲۶,۰۴۰ تومان
قیمت روزانه ارز و طلا :

تبلیغات

قیمت روز طلا (تومان)

یک گرم طلای 18 عیار
۱۲۶,۳۹۰
یک گرم طلای 19 عیار
۱۳۳,۴۰۰
یک گرم طلای 20 عیار
۱۴۰,۴۳۰
یک گرم طلای 22 عیار
۱۵۴,۴۸۰
یک گرم طلای 24 عیار
۱۶۸,۵۲۰
هر مثقال طلا آبشده (مظنه)
۵۴۷,۵۰۰

نرخ روزانه ارز - قیمت به ریال

دلار
۳,۹۰۴
یورو
۴,۷۸۹
پوند
۵,۰۸۵
درهم
۱,۰۷۴
دلار کانادا
۳,۲۹۹
دلار استرالیا
۳,۱۶۴
ریال سعودی
۱,۰۴۰
لير ترکيه
۱,۲۰۹
کرون سوئد
۴۸۹
رینگیت مالزی
۹۴۴
بات تایلند
۱۲۳
یوان چین
۶۲۲
فرانک سوییس
۴,۱۴۸

قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۲۴۰,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۷۰,۰۰۰
نیم سکه
۶۶۴,۰۰۰
ربع سکه
۳۷۵,۰۰۰
سکه گرمی
۲۵۱,۰۰۰

قیمت روز خودرو (ريال)

هایما S7 اتوماتیک
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
وانت دیزلی فوتون
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28316
۳۸,۵۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28232
۳۶,۳۰۰,۰۰۰
چانگان CS35
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
چانگان ایدو
۶۴,۰۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 اتوماتیک
۵۵,۵۰۰,۰۰۰
رنو ساندرو
۵۲,۴۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 دنده ای
۴۸,۷۰۰,۰۰۰

پر بازدیدهای زناشویی

پر بازدیدهای گالری تصاویر

کد خبر 22145
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵

همه چیز درباره پرده بکارت و معرفی انواع پرده بکارت(تصویری)

Adult Article

 همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

 

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

 

 

پرده بكارت غشایی ا ست كه تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده كه از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای كه قلب را احاطه می كند(پریكارد)، استفاده می كردند، اما با گذشت زمان، كاربرد آن به پرده بكارت محدود شد.


در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور كلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریك بافتی كه در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بكارت را به وجود می آورد. در صورتیكه در مرحله قبل از تولد، تقسیم لایه به طور كامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بكارت نداشته باشند.
بسیاری تصور می كنند كه پرده بكارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیكه اینطور نیست. پرده بكارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.

 

انداممان را چقدر می شناسیم؟

بسیار مهم است كه بدانید بدنتان به چه شكلی است. البته در مورد شكل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی كوچكند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید كه هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شكل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بكارت عبارتند از:

حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

 

 

 

ارتجاعی: پرده ای كه به اندازه كافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع ا ست و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

 

دو سوراخی یا تیغه ای: پرده ای كه یك تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

 

 

غربالی (سوراخ سوراخ): این پرده به طور كامل در عرض مهبل كشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.

در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

 

 

مسدود: این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.

بعضی ها مادرزاد پرده بكارت ندارند، بعضی دیگر پرده بكارتشان بدون سوراخ است، درحالیكه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند كه ممكن است برای پاره كردن آن، كمك پزشك مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بكارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی كه زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

 

 

 

پرده بدون سوراخ یا بسته چیست؟ پرده ای كه تنها با خروج نوزاد پاره می شود، اما به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی كه به سن بلوغ می رسند، در صورتیكه دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود در نتیجه باعث بروز درد می شود، اینگونه افراد باید به دكتر مراجعه كرده تا طی عمل جراحی و ایجاد برشی در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

 

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

 

چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند؟

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بكارت در بعضی زنان، در صورتیكه زن در هنگام سكس، آرام و بدون تنش بوده ، زمان كافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی كند و دهانه واژنش به اندازه كافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع كند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

بعضی مردها ادعا می كنند كه می توانند در حین سكس تشخیص بدهند زن قبلا سكس داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی كه مردان می توانند حس كنند، مضطرب و نگران بودن زن است كه به همین دلیل خودشان را منقبض كرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید.

از آنجائیكه در نظر مردم پرده بكارت، پرده ای بسیار سفت و محكم است كه تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سكس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیكه، اگر زن هنگام سكس آمادگی كافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

 

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

 

نكات قابل توجه در مورد پرده بكارت:

رشته های عصبی در پرده كم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است.
عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی كه بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراین نزدیكی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزدیكی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بكارت بلكه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشك متخصص زنان مراجعه كرده و توضیحات لازم را درخواست كنند. زیرا در موارد نادری كه پرده از نوع ضخیم است، احتیاج به عمل جراحی دارد.

در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از كرم و ژلهای تسهیل كننده یا اسپری بی حس كننده استفاده كرد. ضمن اینكه تحریك زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

 

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

 

گاهی پرده بكارت با یك یا دو بار نزدیكی كاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و كمی خونریزی می كند. بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حركت كرده و به طرف تخمك زن برود و حاملكی ایجاد گردد. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

ورزشهایی مانند سواركاری، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اینكه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط كرده و در همان زمان جسمی نوك تیز به پرده اصابت كند و موجب پارگی آن شود.

 

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

 

اهمیت پرده بكارت

در بعضی فرهنگها این مسئله خیلی اهمیت دارد كه دختر به هنگام ازدواج باكره بوده و پرده بكارت داشته باشد. دراین جوامع، پرده بدین معنی ست كه وی قبل از ازدواج ارتباط جنسی نداشته است. هر چند كه، پرده بكارت نشانه ضیعفی برای بكارت واقعی است، زیرا بیشتر زنان، این پرده را قبل از داشتن ارتباط جنسی بر اثر خودارضائی، استفاده از تامپكس (نوعی نوار بهداشتی)، یا فعالیتهای غیر جنسی (مثل برخی حوادث ) از دست می دهند.

اما سوال اینجاست كه حتی با وجود پرده بكارت چه كسی می تواند نعیین كند كه آیا دختر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته است یا خیر؟ غالبا خونریزی در شب عروسی می تواند دلیلی بر باكره بودن فرد باشد در صورتیكه این نظریه توسط اطلاعات پزشكی رد شده زیرا همانطور كه گفته شد یا به دلیل آرامش زن، یا عدم وجود پرده بكارت به طور مادرزاد، این خونریزی می تواند وجود نداشته باشد.

علاوه بر این، راههای برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با حفظ پرده بكارت از راههای مختلف ارتباط جنسی داشته باشد و یا حتی با وجود پاره شدن پرده بكارت برای تظاهر به باكره بودن، با عمل جراحی ، آن را دوباره به حالت اول برگرداند. به همین دلیل وجود یا عدم وجود پرده بكارت، همیشه نمی تواند مدرك معتبری برای تعیین باكرگی شخص باشد. البته، اینكه نگرش باكره پسند مردان به خصوص در ایران، در حالیكه غالبا خود، پیش از اردواج، ارتباط جنسی دارند، اساسا درست است یا ناشی از نظامی مردسالارانه، بحثی دیگر است كه در این مقاله نمی گنجد.+ 2090
مخالفم - 381
منبع: http://fa.parsiteb.com/


تعداد نظرات: 484
منتشر نشده: 79
 
+0
unlike
-0
زهرا ۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۸
پاسخ
comments با سلام به دختران پاک ایران زمین . من زهرا رضایی هستم فارغ التحصیل دانشکده بهداشت دانشگاه شهید بهشتی گرایش بهداشت زنان.
میتونید سوالتتون جنسی و بهداشتی خودتون رو بصورت خصوصی با ایمیل زیر با من در میان بزارید:
 
 
ir
+0
unlike
-0
سارا ۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۱
پاسخ
comments سلام سوال داشتم ممکنه دختری پرده نداشته باشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
مریم ۹۴/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۱
پاسخ
comments تشکربابت مطالبتون
دخترایی که اینقدر جوشی شدین بابت این قضیه لطفا سعی کنید خودتونو کنترل کنید تا فردا کسی نتونه بهتون بگه بالا چشمت ابروئه
آقاپسرایی که دم از نجابت وپاکی میزنید لطفا به اونایی هم که ناخواسته وبه دلایلی به جز رابطه باکره نیستن هم فکرکنیدو خودتونوهم کنترل کنید

البته من قصدتوهین به هیچکسو ندارم نه پسر نه دختر

خودارضایی یقه ی 95%ازدخترا وپسرامونوگرفته! نامرد ول کنم نیستاااا
کاش بیشتراطلاع رسانی بشه دربارش
 
 
ir
+0
unlike
-0
x ۹۴/۰۶/۱۳ - ۱۸:۵۱
پاسخ
comments ممکن نیست کسی خودش سالم باشه از خدا سالم بخواد بهش نده
 
 
ir
+0
unlike
-0
باران ۹۴/۰۵/۲۰ - ۰۳:۲۱
پاسخ
comments سلام من این ماه پریود شده بودم ولی وقتی خیلی زیاد خوذ ارضایی کردم دوباره خون دیدم ممکن است پرده ام پاره شده باشد
 
 
ir
+0
unlike
-0
باران ۹۴/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۴
پاسخ
comments انواع نظرها داده شده فکر میکنم اون فردی که از لحاظ فکری در سطح بالا باشه به یک جمع بندی عاقلانه میرسه.
میخوام اینو در تکمیل همه نظرها بگم: زندگی متاهلی یک روز ، دو روز نیست که دختر یا پسر بخوان برای هم نقش بازی کنند.اگر دختر یا پسری اهله هر فرقه و گناهی باشه یک روی دستش رو میشه و گندش در میاد.دختریا پسری که اهله هوسبازی و خیانت باشه،حداقل بعد از چند ماه زندگی مشترک خودشو نشون میده.
امیدوارم جامعه از وجود هر خیانت کاری پاک بشه تا کسی جرات نکنه با احساسات پاک یک دختر یا پسر بازی کنه.
خیانت چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج درده الان جامعه ماست.
دلم به درد میاد از این همه خیانت.
 
 
ir
+0
unlike
-0
سارا ۹۴/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۷
پاسخ
comments سلام من پردم ارتجاعی هست اولین بارکه نزدیکی کردم نه درد داشتم ن خون هیچی انگارنه انگار میخام بدونم پرده ارتجاعی اگه ناچندمدت سکس نداشته باشی دوباره بسته میشه؟
 
 
ir
+1
unlike
-0
amir ۹۴/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۷
پاسخ
comments من 1 سال با دختری بودم بعدش فهمیدم با تنها کسی که رابطه نداشته خواجه حافظ شیرازیه بوده ولی خدارو شکر من یه اخلاق خوبی دارم به همین راحتیا دل به کسی نمیبندم همیشه اینو به خودم میگم که فکر کن عشق مثله بازی شطرنجه باید در بارش خیلی فکر کرد تو رو خدا به شماها هم دارم میگم عاشق قیافه نشید یه شبه عاشق نشید بی جنبه نباشید تا یه دختر گفت دوست دارم بری فاز بگیری بری خواستگاری همیشه کسایی که تو عشق ضربه ی سنگینی میخورن به خاطر درست فکر نکردنهفکره روشن زندگی بهتر
 
 
ir
+0
unlike
-0
Morefa ۹۳/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۴
پاسخ
comments سال 2015 هنوز دنبال قاتل بروسلی میگردیم!!!
روزی با دوستم از کنار دکه روزنامه فروشی. رد می شدیم
دوستم روزنامه ای خرید و مودبانه از مرد روزنامه فروش تشکر کرد اما آن مرد هیچ پاسخی به تشکر او نداد!همانطور که دور میشدیم به دوستم گفتم:"چه مرد عبوس و ترشرویی بود"دوستم گفت او همیشه این طور است!پرسیدم پس چرا تو به او احترام می گذاری؟!
دوستم با تعجب گفت"چراباید به او اجازه دهم که برای رفتار من تصمیم بگیرد؟!مأموریت انسان در زندگی،تغییر دادن جهان نیست.انسان مأمور تغییر خویشتن است.تو فرصتی برای دنیا هستی
قرار نیست کسی را تکرار کنی!
"به خاطر بسپار"زندگی بدون چالش ؛ مزرعه بدون حاصل است.زندگی ما با " تولد" شروع نمی شود؛ با "تحول" آغاز میشود.لازم نیست "بزرگ " باشی تا "شروع کنی"، شروع کن تا بزرگ شوی.باد با چراغ خاموش کاری ندارد ؛ اگر در سختی هستی بدان که روشنی..
- ما فقط برای یک بار جوان هستیم ؛ولی با یک تفکر غلط می توانیم برای همیشه نابالغ بمانیم..و در آخر :نمی توانیم پیش آمدن لحظات دشوار زندگی را متوقف کنیم؛ اما میتوانیم تصمیم بگیریم زندگی را کمتر سخت بگیریم
 
 
us
+0
unlike
-0
alireza ۹۳/۱۱/۲۶ - ۰۱:۰۳
پاسخ
comments واقعا ممنون! خیالم راحت شد !!! والا منم پسرم نامردیم نمیکنم تا حالا با کلی دختر بودم ولی هیچ وقت اولین نفر کسی نبودم به خودم اجازه ندادم بخاطر هوس با پاکیه کسی بازی کنم خودم که پاک نیستم بی چاره اون بدبختایی که دل به امثال من میدن و میخوان باهام باشن خدایی خیلی پشیمونم! ناموسا اقا پسرا دست به کسی نزنید اگه میزنید بپرستیدش اینجا فیلمایه ترکیه ای و هالییوود نیس دخترا تا کسی گند نزنه به پاکیشون خودشون کاری نمیکنن!!
پاسخ ها:
 • giti ۹۴/۰۴/۱۵ - ۰۸:۲۵
  commentsواقعا اقا علیرضا شما خیلی مردی که این تفکر رو داری لایک داری
 
 
us
+0
unlike
-0
alireza ۹۳/۱۱/۲۶ - ۰۰:۵۸
پاسخ
comments che bahse shirini :)) man shodaaaam :-D
 
 
ir
+0
unlike
-0
دلسوز ۹۳/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۵
پاسخ
comments دخترای عزیز چون دوستون دارم میگم عشق ورابطه جنسی رو بعد از ازذواج تجربه کنید اون موقع شیرینی واقعیشو درک مکنید
پسرای گل بهتون توصیه میکنم باتوکل به خدا یه دختر خوب انتخاب کنید وبه اون اعتماد کنید هر چند اکه از اون خون ندیدیدچرا که حتی ممکنه اون دختر پاک حتی ندونه کی باکرگیشو از دست داده
خدارو شکر میکنم که بهترین همسر دنیا رو به من دادکه وقتی بعد ازرابطه هر دومون فهمیدیم باکره نیستم چون از عفت من خبر داشت گذشت کرد واجازه ندادسنگینی این موضوع بیش از این منو اذیت کنه واین رازی شد همیشگی بین من وهمسرم
انتخاب درست کنید وبعد هم عاشقانه وصحیح زندگی کنید
خوشبخت باشید
 
 
ro
+0
unlike
-0
مینو.ع ۹۳/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۳
پاسخ
comments سلام ب همگی
من یه دختری هسم ک تو خانواده مذهبی و سنتی بزرگ شدم. 23 سالمه و تا الان خداروشکر این دغدغه هایی ک شماها حرفشو میزنیدرونداشتم.
این سایتو شانسکی پیداش کردم و فقط میخوام بهتون بگم بنظرمن هر انحراف اخلاقی ای سر منشاش خانواده س
توروخدا مواظب خودتونو خوبیاتون باشین خدا همه موجوداتو جفت آفریده متمئن باشین آخرش ازدواج میکنین و رابطه جنسی رم تجربه میکنین پس دلیل عجله تون چیه!!!!!
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا جوانمرد ۹۳/۱۱/۱۵ - ۰۱:۱۸
پاسخ
comments سلام و درود به همه چه زیاد سخت بگیری و چه سخت نگیری دنیا دو روزه بخوای نخوای باید بری چون این دنیا فقط محل گذراست موقعش که برسه باید پیاده شی از قطار خلاصه ما همه موش ازمایشگاهی هستیم معلوم نیست کی تو این آزمایش قبول میشه کی رد میشه:)
 
 
+0
unlike
-0
مصطفی ۹۳/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۸
پاسخ
comments ازمسئولین سایت بخاطر بیان این واقعیتها که معمولاً تابو و خط قرمز است و همه جا نمی توان در مورد آن صحبت کرد تشکر می کنم .
به هر حال قضیه همان:
من سخن خود گفتم خواه پند گیر خواه ملال .
یعنی مردم باید خودشان قضاوت کنند.
 
 
+0
unlike
-0
مصطفی ۹۳/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۲
پاسخ
comments به همه انسانها اعم از دختر یا پسر می گویم که داشتن بکارت دلیلی بر پاک بودن و نداشتن آن دلیلی بر ناپاکی یک دختر نیست این مسئله خیلی پیچیده است و به اخلاق و رفتار طرفین برمی گردد اگر خوش اخلاق بود و خوشت آمد همه چیز درست پیش میره چون در بقیه موارد همه دخترها و پسرها مثل هم هستند و مطابق جنسیتشان عمل می کنند.
متشکرم
 
 
af
+0
unlike
-0
روح الله سادات ۹۳/۱۱/۰۶ - ۱۹:۳۳
پاسخ
comments تشكر از مطالب آموزنده شمااما بايدبگم دخترها هم مواظب خودشان باشند چون بسيار يك جسم نازم ولطيف دارند... وسلام
 
 
ir
+0
unlike
-0
زهرا!!! ۹۳/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۱
پاسخ
comments سلامبه همتون18 سالمه و نظرات همتونو خوندم..
عقیدهمن اینه که دختر برای ازدواج صددرصد و لزومانیازمنده پرده بکارتش هست...
اما...بیاید اینم در نظر بگیریم که
تو سرزمین ما دخترایی هستن که با حفظ پردشون ده ها مرد رو ارضامیکنن و فاحشگی میکنن به هزار روش دیگه....
پس تکلیف اوناچیه؟
بنظرتون در حق اونی که اینطوریه و باده ها مرد رابطه داشته وپردش سالمه و اونی ک بایک نفررابطه داشته و پردشو ازدست داده اجهاف نشده؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟ //پس یکم منطقی تر باشیم...ولطفـــ ـــــــــــــــ ــاپسران هرزه دنبال دختر پاک نباشن..نامردیه محضه....
 
 
ir
+0
unlike
-0
Raha ۹۳/۱۰/۲۳ - ۱۹:۲۰
پاسخ
comments ممنون مرسی عالی بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
Raha ۹۳/۱۰/۲۳ - ۱۹:۲۰
پاسخ
comments مطالب جالبی بود....اما دخترا و پسرا چرا یک طرفه به قاضی میرید.....بعدم جوابتو الان میدم اقا حسن ببین اگه یه پسر پاک باشه و جلوی هوس هاشو بگیره نه به دختری تهمت میزنه و نه از رااااااه به درررررر میشه.....
 
 
ir
+0
unlike
-0
مینی ۹۳/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۱
پاسخ
comments سلام من یه مدتیه ناحیه ی تناسلی یهو درد میگیره میخواستم ببینم ربطی به بکارتم داره یا نه لطفا راهنمایی کنید
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرناز ۹۳/۱۰/۰۶ - ۱۹:۴۲
پاسخ
comments باشه شما بسرادرست میگید.امادیگ اینقدربی انصافی نکنید.ایادختری ک تاحالارابطه جنسی باکسی نداشته حق اینو نداره که بدونه همسر ایندش قبل از ازدواج باهاش باکسه دیگه ای رابطه داشته یان بسری که دوست نداشتی همسرایندت بدون برده باشه اینوبدون خیلی از دختراهم هستن ک دوست ندارن همسر ایندشون قبل از ازدواج باهاش باکسه دیگه ای خوابیده باشه اینم یه جور خیانت به زن باک ایندتونه
پاسخ ها:
 • رضا ۹۳/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۴
  commentsپسری که همش توی خیابان وپارکهامی چرخه وچشمش دنبال دخترهاست ویادخترهایی که اینطورن فکرمیکنم دیگه نیاضی نباشه درموردپرده بکارت ویاخائن بودن ونبودن طرف مقابلشان زیادزوربزنن وفکرشون روناراحت کنن.چون انتظاربیجاییه.اینطورنیست.ضمناتحقیق کردن وبه نظربزرگترهاتوجه کردنبهترین راهه چون هیچ دوستی مثل خانواده آدم نمیشه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
ارتا ۹۳/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۷
پاسخ
comments سلام...
من چند ساله ک خوداراضایی میکنم...میخواست م بدونم در اینده برایه بچه دار شدن مشکل ایجاد میشه؟(موقع خودارضایی هیچی وارد واؤنم نکردم)
پاسخ ها:
 • نفس ۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۴
  commentsبا این همه خود ارضا چه کنیم ؟؟
 
 
ro
+0
unlike
-0
داریوش ۹۳/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۶
پاسخ
comments درود به همه دوستان به نظر من باید به این مورد( پرده بکارت)با دید باز وعلمی نگاه کنیم که هیچ ربطی به ازدواج نکردن پسرها با دخترانی که باکره نیستن نداره_متاسفانه فرهنگ سازی نشده ومشکلاتی مانند جدایی وخودکشی و...را به همراه داشته_باید به این موضوع 2 طرفه نگاه کرد که باعث تمام این قضایاپسرها هستن که فکر میکنن دختریکه پرده بکارت نداره خرابه واین فکر اشتباست از خدا میخوام تا مارو یاری کنه
 
 
ro
+0
unlike
-0
سیما ۹۳/۰۹/۲۶ - ۱۳:۵۹
پاسخ
comments چرا همه پسرا شبیه هم هستن آشغالن من یه دختر 34 ساله هستم که 9 سال از زندگیم رو حروم یه پسری کردمو منتظرش موندم چون قسم خورده بود بدون من هرگز نمی تونه با کسی دیگه ای باشه جالب اینه که من از نظر جسمی کاملا سالمم و به روحم تجاوز شده اون الان زن داره و داره زندگی می کنه و من براش آرزویه بدترینها رو دارمپس بدونین مردها همشون پست و آشغالن
 
 
ir
+0
unlike
-0
sagad ۹۳/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۲
پاسخ
comments درضمن همیشه بایدفکرعاقبت کارروبکنی.مثلاف کرکنی شایدپسره تصادف کردمردعاقبت توچی میشه پردتوپاره کرده
 
 
ir
+0
unlike
-0
نسترن ۹۳/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۶
پاسخ
comments آخه شما دخترا چرا اینقد ساده اید که خودتونو اندازه یک کالا بی ارزش می کنید پسر همینکه عقد کرد وظیفشه نصف مهریه باید بده و اگر نزدیکی کرد ربطی به باکره بودن یا نبودن نداره باید کل مهریه رو بده یعنی اگه بگه طلاقت میدم شما می تونید مهریه تونو بگیرید چون تا مرد خطایی را از نزدیک ندیده باشه نمیتونه حتی با نبود بکارت ادعایی بکنه اونم تازه باید شاهد داشته باشه برای مرد هم تست باکرگی هست ولی هم برای زن و هم برای مرد هیچ تستی 100 درصد نیست شما برای مهریه تون خیلی حقها دارید ولی مرد در قبال مهریه شما هیچ حقی نداره وظیفشه باید بده ضمنا تست باکرگی در تموم دنیا از دید حقوق بشر ممنوعه چون هیچ راه درستی برای تشخیص باکرگی وجود نداره ضمنا شما هم حقتونه مرد آینده تونو باکره بخواین چون احتمال انتقال بیماریهای شرکای جنسیش به شما هست شما هم زرنگ باشید باکره نبودن مرد از باکره نبودن زن فاجعه بارتره شما اختیار تام بدنتونو دارید
 
 
ir
+0
unlike
-0
مریم ۹۳/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۵
پاسخ
comments ممنون .مفید بود
 
 
za
+0
unlike
-0
س ۹۳/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۷
پاسخ
comments تشکر
 
 
a1
+0
unlike
-0
فریبا ۹۳/۰۸/۲۰ - ۰۱:۴۸
پاسخ
comments به نظر منم باکره بودن دختر مهمه اما باید در نظر داشت که بعضی ها بدون این که بخوان بکارتشون رو از دست میدنو زمانی که براشون خواستگار میاد باید با طرف مقابل حقیقت رو بگن یا باید عمل کنن و این مشکل رو پنهون کنن اگه پنهون بازی ها رو انجام بدن ایا میتونن تو زندگیشون موفق باشن و رابطه جنسی خوبی با شوهرشون داشته باشن یا نه
 
 
+0
unlike
-0
رامین ۹۳/۰۸/۱۶ - ۱۶:۲۴
پاسخ
comments پاسخ به فرزانه:
با سلام خدمته همه دختر هرکی پاکتر باشه ب نفعه خودشه چرا برا ی دختر همچن اتفاقی بیوفته مگه من دختر نیستم چرا تاحالا برا من همچین اتفاقی نیوفتادهبعدشم چرا پسرا میاند تو این سایتا

الان میخوای بگی خیلی دختر پاک و معصومی هستی
 
 
ir
+0
unlike
-0
نازیلا ۹۳/۰۸/۱۶ - ۱۶:۱۱
پاسخ
comments سلام.خسته نباشین.من یه سوالی هس ک خیلی ذهنمو مشغول کرده.ممنون میشم کمکم کنین.میخواستم بدونم با سونوگرافی هم میشه تشخیص داد پرده سالمه؟ یا حتما بایدمعاینه کنن؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
نازینا ۹۳/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۶
پاسخ
comments پاسخ به فرهاد:
این حرفا چیه تا دختر مشکل نداشته باشه تجاوزی در کار نیست

سلام اقا فرهاد نمیدونی
کی هستی کجایی هستی ولی من نخواستم ولی بهم تجاوز شد الانم از هر چی مرده میترسم اینو نگید
 
 
ir
+0
unlike
-0
دوستدار همه جوانان ا ۹۳/۰۸/۱۱ - ۲۲:۳۲
پاسخ
comments بچه هاحتما باماما صحبت کنید.دوران نامزدی بخاطر ترس وفرار از کتک وضرب وجرح.درباره بکارت بروید ماما تا تمام مسائل را بگوید.
 
 
ir
+0
unlike
-0
حمید ۹۳/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۸
پاسخ
comments پسرا دخترالذت لحظه ای ارزش ازبین بردن یه زندگی سالم وپاک رو نداره سعی کنید شرافت وانسانیت داشته باشید نه حیوان صفت
 
 
ir
+0
unlike
-0
رکسانا ۹۳/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۵
پاسخ
comments دخترا حرص نخورین پسری که ادمو دوس داشته باشه اینقد رو این چیزا حساس نمیشه
پاسخ ها:
 • mosayyeb ۹۳/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۹
  commentsببخشید که اینو میگم ولی مشکل ما همینه،که دیگه اهمیتی به این جیزا داده نمیشه،در حالی که از همه جیز واجبتره.
 
 
ir
+0
unlike
-0
دختررررررررررررررررر ۹۳/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۰
پاسخ
comments سلااااام. واقعا دوس دارم از حرفام استفاده کنید...دخترایه عزیز هر طور ک ب زندگی نگاه کنیم،می بینیم ک همه چی تو دنیا واسه مرداس.خداییش در حق خانم ها واقعا ظلم شده.و این چیزی نیست ک دس من و تو باشه.حقیقت زندگی فقط مردارو می بینه.من خیلی وقته ب این نتیجه رسیدم.اگرم دختر تو این دنیا جایی داره فقط بخاطر لذت مرداس.
پاسخ ها:
 • احسان ۹۴/۰۴/۱۳ - ۲۲:۵۶
  commentsسلام دختر.اگه تئوری اسلام رو قبول داشته باشی این حرفا رو نمیزنی.
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرهاد ۹۳/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۶
پاسخ
comments این حرفا چیه تا دختر مشکل نداشته باشه تجاوزی در کار نیست
 
 
ir
+0
unlike
-0
امید ۹۳/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۸
پاسخ
comments سلام سحررررررررررررررررررررررررررررررر
اشتباه از تو بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
مونا ۹۳/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۶
پاسخ
comments نظرات همه متین و قابل احترام ولی بعضی از دخترا هم هستن که براثر فعالیت های ورزشی یا چیز های دیگه پرده شونو از دست میدن بدون اینکه چیزی بدونن نداشتن پرده دلیلی بر وجو رابطه با جنس مخالف نیس مهمترین ملاک زندگی صداقته اگه صداقت نباشه 600000 تومن چیه همه دخترا میبرن پرده شونو عمل میکنن گول زدن که کاری نداره
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرزانه ۹۳/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۲
پاسخ
comments اقا پویا همه دخترا مثه همنیستن کمی چشاتونو باز کنید دخترایه پا ک هم هستن که ترسه مثه شمارو دارنو میترسن که پسره گولش بزنه وپسرا و هم خواهشا کمی خوب بشن
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرزانه ۹۳/۰۷/۲۲ - ۲۰:۵۷
پاسخ
comments با سلام خدمته همه دختر هرکی پاکتر باشه ب نفعه خودشه چرا برا ی دختر همچن اتفاقی بیوفته مگه من دختر نیستم چرا تاحالا برا من همچین اتفاقی نیوفتادهبعدشم چرا پسرا میاند تو این سایتا
 
 
ir
+0
unlike
-0
زهرا ۹۳/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۱
پاسخ
comments همچنین هزار تا راه دیگه هست که بشه ارتباط جنسی داشت که معلوم هم نمیشه پس چطور پرده رو ملاک پاکی میدونید؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
زهرا ۹۳/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۹
پاسخ
comments بی انصافی نکنیدتوکشور ما دختری که مورد تجاوز قرارمیگیره وبخاطر حفظ آبروش نمیتونه به هیچ مرجعی مراجعه کنه تکلیفش چیه.باید تاآخر عمرش کسی اونونخواد بخاطر پردش؟کاش مرجعی بوداینجور مواقع دخترا میرفتن اونجابدون ترس اینکه پای خانوادشون به میان بیاد.
 
 
gb
+0
unlike
-0
مریم ۹۳/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۸
پاسخ
comments پاسخ به علی ب:
جواب بعضی ازافرادی که می گویند باید بکارت را نادیده گرفت .تعصبی نباشید.ببخشید و....می خواهم بگویم فرق دختر و زن چیه؟؟ .مگرفرقی بین زن ودختر نیست ؟؟ اگر هست آن فرق چیه ؟ .اگر نیست دیگه یا باید به همهء زن ها گفت دختر یا زن !!.چون دحتر وقتی ازدواج کرد به خانه شوهرش رفت دیگه دختر نیست .

حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
 
 
ro
+0
unlike
-0
یاس ۹۳/۰۷/۱۷ - ۰۱:۱۳
پاسخ
comments ممنون ازمطالب اموزنده و خوبتان.باکره بودن درست است که میتونه دلیل پاک بودن دختر باشه اما خداییش باید اینو هم قبول داشته باشیم که نداشتن پرده بعضی مواقع دلیل بر هرزگی نیست.خواهشا در مورد پرده حلقوی بیشتر بنویسید.ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
life ۹۳/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۷
پاسخ
comments پاسخ به سحر:
پس دلیل پاکی پسر چیه هان؟ چیه؟ شماالکی خودتونو طبرءه نکنیدو پاک ندونید که بارها ثابت شده پسرا هستند که نمیتونن خودشونو کنترل کنن و مزاحم دخترا میشن جالب اینجاست هر کاری میکنید پرو هم تشریف دارین

اگه شما پا ندین پسر نمی تونه پرو بازی کنه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
عالی جناب ۹۳/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۴
پاسخ
comments پرده یک ملاک مهم برای ازدواج است چون خیلی چیزاروثابت میکنه.وفاداری.پ اکی.باشخصیت بودن دختر.من ممکنه بایک زن بیوه ازدواج کنم ولی بایک دختری ک پرده نداره اصلا!
پاسخ ها:
 • مينا ۹۳/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۷
  commentsتو يكي برو بمير با اين عقايدت
 
 
ir
+0
unlike
-0
عالی جناب ۹۳/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۸
پاسخ
comments باسلام به دوستان.من خودم شخصادلم برنمیداره ک بایه دختری ک پرده نداره ازدواج کنم.خداوکیلی دست خودم نیس،دست دلمه.قبول نمیکنه ک نمیکنه وبااکثرپسرام حرف زدم وبامن هم عقیده بودند.دختراقدرخ ودتونوبدونید.خو دتونوبدبخت نکنید.من دوریکیوکه خیلی دوس داشتم بخاطرهمین مساله خط کشیدم.فقط واقعامتاسفام.به هیچ عنوان نذاریددست نامحرم بهتون بخوره.ان شاا...نتیجه پاکیتونومیبینید .
پاسخ ها:
 • hana ۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۷
  commentsاونوقت اگه یه دختر بدون اینکه خودش بخواد به دلیل هوس یه مرد مورد تجاوز قرار گرفته باشه چی؟؟؟ اون دختر چه گناهی کرده؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
نازنین ۹۳/۰۷/۰۴ - ۰۲:۴۹
پاسخ
comments من اگه مردبودم بکارتودلیل اصلی پاک بودن زن قرارنمیدادم مهم انسانیت وخوب بودنه زنه تومیخای بااخلاقش وخصوصیات خوبش یه عمرزندگی کنی نه بکارتش.آقایون بفهمید.فکرای غلط رواذهنتون بیرون کنید
 
 
ir
+0
unlike
-0
نازنین ۹۳/۰۷/۰۴ - ۰۲:۴۶
پاسخ
comments پاک بودن اصلابه بکارت نیس دختری که توتجاوزبکارتشوا زدست میده یاازش سواستفاده میشه حقش این نیس.پس پسرای که خودشون هزارتارابطه کثیف دارن چرادنبال این جورکارامیرن که بعدش زنیوبخان که باهیچکی نبوده این نامردیه مگه دختراچه گناهی کردن
 
 
ir
+0
unlike
-0
ناسپاس ۹۳/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۸
پاسخ
comments کاش تمام شود این همه تبعیض که پسر حق دارد هرکاری کند اما دختر باید ........... چون پرده بکارت دارد . منظورم حمایت از زنا نیس". میدان دادن به مردهاست
 
 
ir
+0
unlike
-0
بی نام ۹۳/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۰
پاسخ
comments `پاک بودن دخترا اصلا به داشتن پرده بکارت نیست.چون نداشتن پرده میتونه هزار دلیل داشته باشه .من اگه بیاد خواستگاریم بگه بیا بریم پیش ماما.هرگز حاضر نمیشم باهاش ازدواج کنم اابرومو ببرم و حتما خودش آدم درستی نبوده که چنین حرفیو میزنه.آقایون وپسرا برید خودتون وذهنتونو اصلاح کنید
 
 
ir
+0
unlike
-0
بی نام ۹۳/۰۶/۰۷ - ۱۵:۵۲
پاسخ
comments پسرا که خودشون و ذاتشونو میشناسن همشون قبل ازدواج رابطه جنسی دارن و چند تا دخترو بی پرده کردن پس اگر موقع ازدواج داشتن و بودن پرده بکارت توجه میکنن در واقع دارن خودشونو گول میزنن
 
 
us
+0
unlike
-0
ی دوست ۹۳/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۸
پاسخ
comments پاسخ به رها:
پاسخ به بی نام:
تا وقتی که پسرا برن خواستگاری حق دارن که بدونن زن اینده ومادر بچه های ایندش چجوریه چون اگه بد بوده یا فریب خورده باشه معنیش اینه که دوباره میتونه فریب بخوره تازه اگه فکر میکنید بعد از ازدواج درست میشن سخت در اشتباهید.پسره رفته خواستگاری 1000 سکه مهریه برای زنش گذاشتن و کلی پول خرج کرده(مثلا بیش از 15-20 میلیون)کلی هم شرط و شروط برای پسره گذاشتن اونوقت حقه داشتنه یک دخترسالم رو نداره؟!!!


دختر حقد نداره ی پسر سالم پدر بچه هاش باشه؟؟؟؟ مردک مگه داری خرید میکنی دنبال سالم میگردی؟؟؟

هم دخترحق داره ازپاکی همسرش مطمئن باشه هم پسر.واینکه دوست عزیز بجای توهین وادعای روشنفکری بهتره بطورجدی رو حرف ایشون فک کنی ایشون بیراهم نگفتن.درموردهرچ یزی زودقضاوت نکنیم
پاسخ ها:
 • احمد ۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۰
  commentsراست میگه. من 27 سالمه هنوز نتونستم داماد ایدئال باشم. یعنی خونه ماشین کار خوب 30 ملیون خرج عروسی رو ندارم. تصور اینکه بعد ازدواج با این همه بدبختی بفهمم همسرم به یه نفر قبل من بدون این همه امکانات که از من خاسته شده، پاکیشو هدیه داده دیوونم میکنه. تازه این استرس رو دارو که زنم بعد ازدواج با دیدن یه فیلم ماهواره ای جو گیر بشه زنگ بزنه به همون نفر قبلی بهش بگه عشقم، شوهرم رفته مسافرت پاشو بیا به یاد قدیم دور هم باشیم.... دیگه ترسش ازین کارا ریخته شده. بعدش من بدبخت دارم تو عسلویه واسش پول میففرستم که گوشیشو شارژ کنه زنگ بزنه به عشق قبلیش.... ترجیها میرم یه بیوه میگیرم که دیگه دروغ نگفته باشه حد اقل
 
 
ir
+0
unlike
-0
setayesh ۹۳/۰۴/۰۹ - ۲۰:۲۸
پاسخ
comments vaghean mer30 kheili be mn komak kard va javabe soalatamo0 gereftam vaghean mer30
 
 
ir
+0
unlike
-0
جواد ۹۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۳
پاسخ
comments نظرت واقعا عالی بود سارا خانم.
 
 
ir
+0
unlike
-0
جواد ۹۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۹
پاسخ
comments من خودم پسری هستم که از پسراییی که دختر مردم رو هرزه می کنند خیلی بدم میاد.دخترا فقط میگن همه پسرا مثل همن نه اینجوری که شماها فک میکنید نیس پسر خوبم زیاده.وامیدوارم هیچ پسر و دختری تن به ذلت و خواری نده .سلامتی پاکی برای پسرا و دخترای این جامعه. راستی مطالب هم خوب و جالب بود. ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
سپید ۹۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۵
پاسخ
comments سلام من 18 سالمه و نظرهای همتون رو خوندم فقط این وسط واسم جالبه نه پسرا حرف دخترا رو گوش میکنن نه دخترا حرف اونا رو.پس لطفا بیخودی بحث نکنین.هیچکی از حرف خودش پایین نمیاد.هر کی هم تو قبر خودش میخوابه.به جای اینکع بقیه رو نصیحت کنی خودتو درست کن.
 
 
ir
+0
unlike
-0
ندا ۹۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۵
پاسخ
comments سلام.خیلی خوب بود امیدوارم هیچ دختری حماقت نکنه و تن به خواسته های این جور مردایی نده و اینکه خداوند تو قران اشاره کرده که ما صالحان را برای صالحان و خبیثان را برای خبیثان انتخاب کردیم شک نکنین که چوب خدا بی صداست موفق باشید
 
 
+0
unlike
-0
smn ۹۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۲
پاسخ
comments آفرین سارا خانوم.خیلی از کامنتت خوشم اومد.واقعا خیلی ها بدون اطلاع قبلی همه رو مورد بازخواست قرار میدن.واقعا جای تاسف داره برای قشر جوان تحصیل کرده ی ما که اینقدر دم از روشنفکری و عاقل بودن میزنن.
 
 
+0
unlike
-0
smn ۹۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۵
پاسخ
comments سحر خانوم واقعا برات ناراحت شدم.آخه چرا اینقدر دخترای امروزه که توی مسائل دیگه زبر وزرنگ اند توی این مساله به این مهمی سهل انگاری میکنن. عزیزم توکلت به خدا باشه ان شاالله عاقبت بخیر بشی.برای خوشبختیت همه مون دعا میکنیم.
خدا به همه دخترایی که دچار این مشکل بزرگ شدن کمک کنه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
kasra etemadi ۹۳/۰۳/۲۷ - ۲۲:۰۲
پاسخ
comments این یه مطلب اموزنده هست یا نصیحت کردن دیگران به با حیا بودن .
 
 
a1
+0
unlike
-0
سامان ۹۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۵
پاسخ
comments خیلی اموزنده بود .
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحر ۹۳/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۰
پاسخ
comments دختراتوراخدامرا قب خودتون باشید 8 ساله ی نفرادوست دارم بخاطرعشق شدیدم بهش پردما از دس دادم حالاکه این بلاهاراسرم اورد ولم کردمن موندماعشقما پرده پارماخیلی چیزای دیگه که از دس دادم براعشقم باتموم بلاهاکه بسرم اورده هنوزم عاشقشم حالاانقدرخواستگ ارخوب دارم اما مجبورم بخاطرابروم ردشون کنم حودمم خیلی خوشکلم هیچ کمبودی ندارم امااون هوس باز مشکوک ومعتاد بود-تاازدواج نکردی توراخدا عاشق نشو که اگه عاشق شدی بخوای نخوای براعشقت هرکاری میکنی-ایمانتونا قوی کنید-بچه هاالتماس دعا منم دعام کنید
پاسخ ها:
 • احمد ۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۳
  commentsسلام سحر. از لهجه ت معلومه اصفهانی همستی. آخه کدوم پسر اصفهانی میاد یه هکار زمین طبق رسوم شما واسه یه دختر بیپرده بده؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحر ۹۳/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۸
پاسخ
comments مراقب خودتون باشید
 
 
+0
unlike
-0
smn ۹۳/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۱
پاسخ
comments سلام. منم پرده ام ارتجاعی بود و وقتی شوهرم فهمید خیلی رفتار بدی باهام داشت ولی نمن جون از خودم مطمئن بودم همون موقع بردمش پیش متخصص زنان واونم بهش گفت که پرده من ارتجاعی بوده و هیچ اثری از رابطه قبلی وجود نداره.پیشنهاد میکنم اگه همجین اتفاقی برای شما هم افتاد حتما همین کار رو بکنید.حالا شوهرم کاملا بهم اعتماد داره چون نه تنها باکرگیم بهش ثابت شد بلکه از تمام رفتارهامم فهمید که چه اشتباه بزرگی در مورد من کرد.
بنظر من اگه از پرده دختری نفهمیدید که دختر پاکیه از رفتارهاش خیلی راحت میتونید اینو بفهمید.با تشکر از سایت خوبتون
 
 
ir
+0
unlike
-0
هادی ۹۳/۰۳/۱۵ - ۲۰:۲۳
پاسخ
comments به نظر من همه دخترای ایران عزیز پاک هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه و تمامی اتهامات رو رد می کنم.چ
 
 
de
+0
unlike
-0
مهدی ۹۳/۰۳/۱۴ - ۲۲:۱۵
پاسخ
comments درود بر تمام دختران پاک سرزمینم ایران.دختر را باید از پای درختان سبز چید نه از پای علفزارهای هرز.
 
 
a1
+0
unlike
-0
یه دوست ۹۳/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۵
پاسخ
comments پاسخ به سارا:
اولندبخاطرفارغ التحصیلیت بهت تبریک می گم بهت توصیه میکنم تمام کامنت هاروبخونی,معذرت میخام سایت علمی هم هست نبایداین حرفهازده بشه این حرفهایی که زده شده فقط دخترخانوم ها دارن خودشون روگول میزن حرفهاشون منطقی نیست توی جامعه مابکارت حرف اول رومیزنه,بایدحفط ش کرد توچرااین حرفومیزنی که داری وکیل میشی,هرچندکه رابطه ازمقعدانجام میدن ولی امیدوارم پسرهامتوجه بشن,
 
 
ir
+0
unlike
-0
شقایق ۹۳/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۲
پاسخ
comments [quote name="مهرداد"]م ن با نظر بعضی از بانوان مخالفم که میگن نباید نداشتن بکارت دلیل فاحشگی دختر باشه.
یعنی دختر بره هر کاری که خواست بکنه بعد ما هم بگیم به به چه دختر پاکی کاری نکرده که فقط با چند تا پسر بودخ.پس دلیل پاکی دختر چیه هان؟ چیه؟ الکی خودتونو طبرءه نکنید[/

اقای مهرداد بکارت نداشتن که فقط به علت نزدیکی نیست خیلی دلایل مختلف هست که خدا رو شکر توسط پزشک معلوم میشه البته اعتماد به همسر هم حرف اولو میزنه
 
 
us
+0
unlike
-0
سارا ۹۳/۰۳/۱۱ - ۰۳:۵۲
پاسخ
comments تو رو خدا ببین ما کجا فرود اومدیم.کمتر توی کامنتا نشونی از آگاهی و علم دیدم.چرا این همه به هم توهین میکنین؟چرا این همه حرف بی پایه و اساس می زنید؟شماکجای شرع مقدس خوندی اگه زنت جلوی چشمات زناکرد با برگ ریحون بزنش؟ من فارغ التحصیل حقوقم و به زودی وکیل میشم. طبق شرع و قانون اگه مردی زنش رو در حال زنا با مردی ببینه حق داره تو همون لحظه هر دوی اونا رو بکشه.حق قانونی و شرعی.بدون اینکه محکوم به قصاص بشه. در ضمن کی گفته دختری که بکارتشو به عشقش داده تن فروشی کرده؟ اینم طبق قانون بگم که رابطه قبل از ازدواج اگه به قصد ازدواج باشه و منجر به ازدواج بشه زنا نیست و در حکم رابطه ی حلاله. یه کم کتاب بخونید. مطالعه کنید. سالم بودن به بکارته آخه؟ یعنی رابطه ی جنسی باشه فقط پرده حفظ شه دیگه همه چی حله؟ همه ی انسان ها چه مرد چه زن باکره یا بدون بکارت قابل احترام هستند.تو هیچی از دختری که باکره نیست نمیدونی پس قضاوتش نکن.
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرزاد ۹۳/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۹
پاسخ
comments من همه کامنتاروخوندم.. اولا ممنون بابت مطالب فوق و نظراتی ک دوستان دادند در ثانیاین خود دختراهستندک اجازه میدن پسراازشون سواستفاده کنند.وب نظرم دختری ک درزمان مجردی وباتوجه به محدودیتای ک داره رابطه جنسی داره بعداز ازدواج چ تضمینی وجود داره ک خیانت نکنه؟
دختراقدرخودوتونوبدونید..
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۲
پاسخ
comments من یه سوال دارم واقعا راهی هست بشه فهمید یه دختر که پرده نداره ؟؟
پاسخ ها:
 • گرگ شب ۹۴/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۶
  commentsبهله خودت میتونی نگاش کنی متوجه میشی خیلی سخت نیست یا ببریش یه دکتر متخصص زنان
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحر ۹۳/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۷
پاسخ
comments پاسخ به ارغوان:
تو این دنیا همه پسرا هر کاری میکنن چون پسرن پیش خودشون عیب نیست اما دخترا به خاطر یه پرده فاسد حساب میشن .

آره دقیقا موافقم.کاش ی چیزی ام بود باهاش پسرا رو میسنجیدن ک کاری کره یا نه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحر ۹۳/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۳
پاسخ
comments پاسخ به saeeed:
taaaaaaanx kheilii alii bood javab hame sooalamoo gereftam

مگه شما سوالی داشتی راجع ب پرده ی دخترا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
حسن ۹۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۱
پاسخ
comments اگه یه دختر خوب سراغ داشتید که پاک باشه به من هم بگید ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
حسن ۹۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۵
پاسخ
comments پاسخ به ارامش:
بخاطره هیچ پسری ادم نباید خودشوبی ارزش کنه همشون عین هم اند

دختراهستن که باعث میشن پسرا از راه بدر بشن
 
 
ir
+0
unlike
-0
Irika1374@gmx.com ۹۳/۰۳/۰۹ - ۰۳:۱۲
پاسخ
comments مرسی عالی بودن دمت گرم
 
 
ir
+0
unlike
-0
Irika1374@gmx.com ۹۳/۰۳/۰۹ - ۰۳:۱۰
پاسخ
comments عالی بودن ولی پسرا هیچ ارزشی ندارن
 
 
ir
+0
unlike
-0
خاطره ۹۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۰۷
پاسخ
comments ممنون از مطالبتون باید بگم پسرای گل من خودم یه دختره سالمم اما باور کنید همه چیز پرده بکارت دخترا نیست اگه یه دختر بخواد کاری بکنه پرده بکارت مانعش نیست
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهسا ۹۳/۰۳/۰۷ - ۰۱:۴۳
پاسخ
comments واقعامتاسفم اقامحمودارزش دخترهابه بکارته مادخترهاارزشه این پسرهای بول هوس روازکجابدونیم؟چ سباندن هرنشانی به هردختری خوب نیست.منی که نمازوروزه چشم پاکی دارم برام برمیخوره نشان بی حیایی بزن بلندشوبریم ارزشت رویه دکتربگه.طرزفکرت رودرست کن حداقل بابته بعضی دخترهای پاک.
 
 
ir
+0
unlike
-0
مینا ۹۳/۰۳/۰۷ - ۰۱:۲۲
پاسخ
comments درجواب اقای عابر.واقعاافرین به شماکه تواین وضعیت خداوقران روهم درنظرداریدمن 23 سالمه تابه امروزبه یه پسرخدای عالم شاهدنگاه بدنکردم پیامی دوستی هم نداشتم.همیشه فکرمیکردم خیلی کمه جوان های باایمان ولی خوشحالم شایدیه کسی پیدابشه باخداباشه وبتونم کنارش وزیرسایه خدازندگی کنم.خدایی به نظره شما به یه دختری عین من برنمیخوره بردارن اولین روززندگی ببرن پیش ماماکه ببینن باکره ام یانه؟اخه چسبوندن هرارمی به هردختری هم کارخوبی نیست.میخوام نظره شماروبدونم شمابه هردختری بخوای ازدواج کنیداجازه میدین خانوادتون ببرن دکتربرای ثابت شدنه بکارت؟خدایی به ادمی که نمازوروزه چشم پاکی داره برمیخوره یانه؟منظورم ازاین حرفها خیلی چیزهاهم برای بعضی دخترها سخته.
پاسخ ها:
 • باران ۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۰
  commentsسلام
 
 
ir
+0
unlike
-0
فــــــرهاد ۹۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۰
پاسخ
comments اکر به صورت فیلم بود عالی اسن
 
 
ir
+0
unlike
-0
آزاد ۹۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۴
پاسخ
comments اگرپرده زن از نوعی باشه که دچار درد وخونریزی نشه آیا مرد یا زن متوجه میشن که پرده پاره شده یا نه؟
پاسخ ها:
 • باران ۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۱
  commentsمتوجه میشونی
 
 
a1
+0
unlike
-0
ونداد ۹۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۹
پاسخ
comments من خودم یه پسرم (اینو گفتم که بعضیا بدونن ونداد اسم پسر نه دختر خسته شدیم اینقد تو دانشگاه و ... بهمون گفتن خانم ونداد)وبه نظر من گذشته ی یک انسان به خودشو و خدای خودش بستگی داره وقتی با یه دختر ازدواج می کنی از این به بعدش مهمه که چقدر هم دیگه رو دوست دارین و چقد میفهمین همو چیزی که نمیشه تحمل کرد خیانت در رابطه زناشوئیه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
سارا ۹۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۶
پاسخ
comments مرسی از مطالبتون.ولی یه مقدار فرهنگ بعضی مردهای ایرانی پایینه . حتما باید مثل این عقب افتاده ها شب عروسی خون و ببینن. اگه نبینن میگن پس کووووش؟؟
بعد هزار تا درد سر میسازن که تو ال بودی بل بودی. ای کاش دخترا و پسرا قبل از ازدواج در مورد این مطالب بیشتر تحقیق کنن و علم و فرهنگشونو بالا ببرن.وگرنه وای به حالاون دختر بدبخت.
 
 
ir
+0
unlike
-0
نیلو ۹۳/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۷
پاسخ
comments ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
زهرا ۹۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۳
پاسخ
comments واقعا مطالبش خوب واموزنده بود
 
 
us
+0
unlike
-0
رضا 895 ۹۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۴
پاسخ
comments پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

خیلی ببخشید سحرناز خانم ..تکلیف اون دسته از پسرایی که راست میگن چیه ؟
 
 
a1
+0
unlike
-0
یه دوست ۹۳/۰۲/۲۹ - ۰۰:۵۱
پاسخ
comments پاسخ به ناشناس:
بله اقایون باکیاشدیم 75میلیون نفر(توخودت استادی ناشناس)
 
 
a1
+0
unlike
-0
یه دوست ۹۳/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۸
پاسخ
comments سلام من همون موقع جواب دادم ولی نمایشش ندادن خون نیومده حداقل جای پرده که زخمی بوده جای زخمش تازه بوده گیسوخانوم اول مسائل زناشویی رویادبگیریدبعدا زدواج کنید.ولی الانم قانعش کن وبروسرخونه زندگیت
 
 
ir
+0
unlike
-0
ارنست هستم ۹۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۶
پاسخ
comments سلام گیسو اشتباه ازخودت بوده که بایه بیسوادازدواج کردی ولی تهمتش خیلی گرون واست تموم میشه سعی کن خودت قانعش کنی وبری سرخونه زندگیت,ببرش پیش دکترماما
 
 
ir
+0
unlike
-0
سیمرغ ۹۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۵
پاسخ
comments به این امید که به عشقم برسم
 
 
ir
+0
unlike
-0
باران ۹۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۴
پاسخ
comments آفایان لطفا تز روشنفکری ندید که پرده براتون مهم نیست. موقع زن گرفتن معلوم میشه چی براتون مهم. . .......
 
 
ir
+0
unlike
-0
گیسو ۹۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۶
پاسخ
comments سلام.من 58 روز پیش عقد کردم.تازه 23 سالم شده،شوهرم و خیلی دوست داشتم.قبل از ازدواج با هیچ پسری رابطه نداشتم.نه تلفنی نه حضوری.اهل محل و فامیل و دامادامون روی سرم قسم میخوردن.حالا بخاطر داشتن پرده ارتجاعی شوهرم به من تهمت زد که دختر نبودی.اول گفت طلاقت میدم.دیشب گفت دختر 16 ساله عقد کردم.خانوادم ازش متنفرن.
من عاشقش بودم دیوانه وار.
زندگیمو سر یه عشق پاک یک طرفه باختم.شوهرم بر خلاف من یک پسر دهاتیه که سیکل هم نداره.هر چی بهش گفتم دکتر گفته پردت ارتجاعیه و خونریزی نداره باور نکرد.
به همه ی دخترای "پاک"توصیم اینه که اولی که عقد کردین به همراه شوهر یا خانوادش گواهی پرده بکارت بگیرین تا مثل من بیگناه مورد اتهام قرار نگیرید.
دوبار کربلا رفتم،از صاحب کربلا خواستم تا کمکم کنه مهریه و نفقه و... از اون نامرد بگیرم تا یاد بگیره با احساسات یه دختر بیگناه بازی نکنه.
البته خانوادش رو سرم قسم میخورن فقط خودش نفهمه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
سنا ۹۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۵
پاسخ
comments ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون گذاشتین عالی بودن
 
 
ir
+0
unlike
-0
pouya ۹۳/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۳
پاسخ
comments پاک بودن یه دختر به بکارتش نیست به صداقتشه.. بعضیا بدجور شعار میدن ببینم اون دختری که پرده بکارت نمیتونه قبلش هزار تا کار دیگه کرده باشه.. افسوس به حال فرهنگی که پاکی دختر بسته به چند قطره خونه. افسوس
 
 
ir
+0
unlike
-0
همه ۹۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۴
پاسخ
comments پاسخ به تازه عروس:
7 ماهه دارین یه موضوع به این واضحی رو ادامه می دین؟! خانوما و آقایون عزیز حفظ بکارت به جنسیت نیست.به رفتارها نگاه کنین و منصف باشین.به مطالب سایت دکتر شیخ
آموزش مسایل جنسی یه نگاه بندازین

خیلی شیک بود جملت.چشم
 
 
ir
+0
unlike
-0
نلی ۹۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۱
پاسخ
comments به نظر من پسرای که میرن هزار کار کثیف میکنن اون وقت انتظار یه دختر پاک رو دارن واسه زندگی اینطور نمیشه چون دنیا دار مکافاته کسی که کثیفه یه کثیف تر از خودش گیرش می یاد همانطور که در قرآن آمده زنان پاک دامن برای مردان پاک و زنان بد کردار برای مردان بد
پاسخ ها:
 • گرگ شب ۹۴/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۰
  commentsحرف شما درسته خانم محترم من یه مرد خیلی فاسد رو میشناسم که با هزار تا زن ودختر بوده الان می واد با دخترخالش که یک دختر سالم ومعصومه ازدواج کنه ومیگه که اگه زنش خیانت کنه میکشش واقعا مردها کثافت ورذل وحیوون هستن
 
 
ir
+0
unlike
-0
hana ۹۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۲
پاسخ
comments بکارت در چه سنی تشکیل میشه؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
ناشناس ۹۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۲
پاسخ
comments ای کاش آقایون هم پرده ی بکارتی داشتن اونوقت قیافشون دیدنی بود.عمرا یه دونه سالم هم توشون پیدا نمیشد.این پسرایی که با احساسات دختر بیچاره بازی میکنن هر بلایی میخوان سر اون بد بخت میارن بعدش میرن میزنن زیر همه چی خوب میرن با دوست دخترای بقیه ازدواج میکنن دیگه.خاک بر سر همتون که انقدر خرید.پاکی و نجابت یه دختر به چند قطره خون و یه تیکه گوشت نیست.به وفاداری و تعهد و انسان بودنشه.شما آقا پسرای هرزه؟همتون مغزتون کوچیکه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
مژگان ۹۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۵
پاسخ
comments من به فاحشه بودن ذهن باكره ها و به پاك بودن ذهن فاحشه ها ايمان دارم
من ي دخترم بنظر من پاكي به اين نيست ممكنه يه انسان ساااااااده گول بخوره انسانم جايزل خطاست
هوني كه هفت خطش باشه ميدوزه اوني بدبخت باشه ميسوزه
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحر ۹۳/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۸
پاسخ
comments ای پسرایی که ادعا میکنید وقار دختر به باکره بودنشونه!!!!!!!!
آیا خودتونم باکره هستین؟؟؟؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
وصال ۹۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۰
پاسخ
comments واقعن؟؟؟؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
مجید ۹۳/۰۲/۰۸ - ۲۲:۳۸
پاسخ
comments پاسخ به تازه عروس:
7 ماهه دارین یه موضوع به این واضحی رو ادامه می دین؟! خانوما و آقایون عزیز حفظ بکارت به جنسیت نیست.به رفتارها نگاه کنین و منصف باشین.به مطالب سایت دکتر شیخ
آموزش مسایل جنسی یه نگاهبندازین
چشم
 
 
ir
+0
unlike
-0
مجید ۹۳/۰۲/۰۸ - ۲۲:۳۷
پاسخ
comments پاسخ به ماریا:
امیر راس میگه هرچی هست از دخترا شروع میشه. اگه دخترا حجاب و رفتارشون درست بشه همه چی حداقل بهتر میشه. فقط تصورش کنین
لایک
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحر ۹۳/۰۲/۰۸ - ۲۰:۵۹
پاسخ
comments من یه سوال دارم. اگه براثر اتفاق پردمونو از دست بدیم راهی برای به دست اوردن دوباره پرده هست؟
 
 
a1
+0
unlike
-0
عسل ۹۳/۰۲/۰۸ - ۰۱:۰۷
پاسخ
comments از کجا بفهمم کسی که می خوام باهاش ازدواج کنم با کسی رابطه داشته یانه؟
پاسخ ها:
 • محمد ۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۷
  commentsاز طرف مقابل میپرسی و ازش میخوای که راستشو بگه.هر جوابی بهت داد باور کن و بهش اعتماد کن.البته اینو بدون که اگر بهت بگه با کسی بوده ,نظرت در موردش تغییر میکنه و به احتمال زیاد یا جواب رد میدی و یا بعدا در زندگیت همین مسئله باعث ایجاد مشکل در زندگیت میشه.به پسرا و دخترا میگم:به نظر من همون اول ازش بخواهید که از حالا به بعد وفادار باشه و صداقت داشته باشه.بی اعتماد نباشید چون بی اعتمادی زندگی رو خراب میکنه.خدا خودش جای حق نشسته.دلتون رو پاک کنید تا روزی دل پاکتون رو بخورید.خدا خودش یه زن خوب یا شوهر خوب به شما میده.موفق باشید و ازدواج موفق داشته باشید.
 
 
ir
+0
unlike
-0
افسانه و زهرا ۹۳/۰۲/۰۶ - ۲۲:۲۹
پاسخ
comments پروردگاربین زن و مرد همه چی به مساوات قرار داده.پس نبایدگفت که اگر دختری فاقد هایمنه پس سالم نیست
کسانی که دارن این رو میخونن و مجردن اصلا نگران نباشین چون خدا برای هرکسی جفتی قرار دادهمثل خودش
 
 
us
+0
unlike
-0
شکست خورده ۹۳/۰۲/۰۶ - ۱۹:۳۱
پاسخ
comments به نطر من نباید وابسه پسر بشی من خودم وابسته شدم وآخرش برام بد تموم شد
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی ب ۹۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۴
پاسخ
comments جواب بعضی ازافرادی که می گویند باید بکارت را نادیده گرفت .تعصبی نباشید.ببخشید و....می خواهم بگویم فرق دختر و زن چیه؟؟ .مگرفرقی بین زن ودختر نیست ؟؟ اگر هست آن فرق چیه ؟ .اگر نیست دیگه یا باید به همهء زن ها گفت دختر یا زن !!.چون دحتر وقتی ازدواج کرد به خانه شوهرش رفت دیگه دختر نیست .
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی ب ۹۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۱
پاسخ
comments با احترام به نظرات همه شمه خوبان: برید در روایات ببینید که از قول پیامبر گرامی اسلام است که فرمود : زن باید باکره باشد .پس هم دخترها باید حواسشون جمع باش و همپسرها.ما چکار به غربی ها داریم .ما بر مبنای اسلام عمل کنیم نه غرب.
 
 
ir
+0
unlike
-0
رها ۹۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۸
پاسخ
comments پاسخ به یه دست:
من بهت میگم ذهن خودت رو مشغول نکن خدابهتون اعتمادنداشت که این بلا رو سرتون آوردهمتاسفم که سطح شعور و فهمت انقد پائینه ، بکارت بخاطر اینه که در دوران جنینی بدن دختر دچار عفونت نشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
رها ۹۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۵
پاسخ
comments پاسخ به بی نام:
تا وقتی که پسرا برن خواستگاری حق دارن که بدونن زن اینده ومادر بچه های ایندش چجوریه چون اگه بد بوده یا فریب خورده باشه معنیش اینه که دوباره میتونه فریب بخوره تازه اگه فکر میکنید بعد از ازدواج درست میشن سخت در اشتباهید.پسره رفته خواستگاری 1000 سکه مهریه برای زنش گذاشتن و کلی پول خرج کرده(مثلا بیش از 15-20 میلیون)کلی هم شرط و شروط برای پسره گذاشتن اونوقت حقه داشتنه یک دخترسالم رو نداره؟!!!


دختر حقد نداره ی پسر سالم پدر بچه هاش باشه؟؟؟؟ مردک مگه داری خرید میکنی دنبال سالم میگردی؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
رها ۹۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۷
پاسخ
comments پاسخ به محمود:
سلام.مطالبتون خوب بود ولی به نظر من ارزش هر دختری به سالم بودن بکارتش می باشد.

چقد کوتاه فکری ، خیلیا هستن که بعد از ازدواج تازه به کثافتکاری میفتن ، اونموقع از کجا میخوای بفهمی؟؟؟
پاسخ ها:
 • دخی ۹۳/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۹
  commentsیکی نیس به این پسرا بگه چرا شما باید ایجور سر دخترا بیارید بعد دنبال دختر سالم باشید. کسی که با دختر سکس کنه حقشه دختر بدی گیرش بیاد
 
 
ir
+0
unlike
-0
رها ۹۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۵
پاسخ
comments پاسخ به هادی:
سلام!
واقعا برای نویسندگان این مقاله متاسفم که موضوع به این مهمیرو انقد کم اهمیت و پوچ جلوه دادند.

خاک بر سرت که یه آدمو با جسمش میسنجی ، حقته زن و بچه با هم گیرت بیاد
 
 
ir
+0
unlike
-0
رها ۹۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۹
پاسخ
comments پاسخ به الهام:
دخترا مواظب نشانه ی پاکی خود باشید

ممنون استفاده کردممن به باکره بودن ذهن فاحشه ها و فاحشه بودن ذهن باکره ها اعتقاددارم
 
 
ir
+0
unlike
-0
ارغوان ۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۷
پاسخ
comments تو این دنیا همه پسرا هر کاری میکنن چون پسرن پیش خودشون عیب نیست اما دخترا به خاطر یه پرده فاسد حساب میشن .
 
 
ir
+0
unlike
-0
majhoooooollllll ۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۹
پاسخ
comments مرسی از توضیحای خوبتون
 
 
ir
+0
unlike
-0
مس 8طلا ۹۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۰
پاسخ
comments من میگم بعضی پسرا خیلی عوضی هستن میگن تو واسه همیشه مال منی بعد به هدفهای شومشون که رسیدند فرارروبرقرارترج یح میدن
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۱
پاسخ
comments سلام به نظر من دختر و پسر اصلا هیچ فرقی با هم ندارند فقط معرفت و انسانیت هست که با هم فرق میکنه من اگر یک دختر پیدا بشه که واقعا با معرفت باشه انسان باشه پرده بکارت هم نداشته باشه به همسری قبولش میکنم چطور معلوم باید تحقیق کرد شاید تقصیر مرد باشه که زن ازش جدا شده و به قول شما بکارتش رو از دست داده
 
 
ir
+0
unlike
-0
یه دست ۹۳/۰۱/۳۱ - ۰۲:۱۳
پاسخ
comments من بهت میگم ذهن خودت رو مشغول نکن خدابهتون اعتمادنداشت که این بلا رو سرتون آورده
 
 
ir
+0
unlike
-0
یه دوست ۹۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۵۲
پاسخ
comments از قدیم گفتن کرم از درخته.
 
 
ir
+0
unlike
-0
لاله ۹۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۵
پاسخ
comments پاسخ به محسن:
فقط دختر نیست که بکارت داره...
هم دختر هم پسر بکارت دارن بکارت یعنیدل و جسمتون پاک باشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
مریم ۹۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۸
پاسخ
comments دخترا مث مرواریددرصدفن دخترا قدرخودتونو بدونید پزمان حسودی نکن
 
 
ir
+0
unlike
-0
پژمان ۹۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۶
پاسخ
comments پسرای عزیز قدر خودتونو بدونید و سعی کنید گول این دخترای شهوت ران را نخورید.حیف آینده خودتونو واسه چند دقیقه رابطه با یک دختر خراب کنید
 
 
ir
+0
unlike
-0
ماریا ۹۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۴
پاسخ
comments امیر راس میگه هرچی هست از دخترا شروع میشه. اگه دخترا حجاب و رفتارشون درست بشه همه چی حداقل بهتر میشه. فقط تصورش کنین
 
 
ir
+0
unlike
-0
تازه عروس ۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۳
پاسخ
comments 7 ماهه دارین یه موضوع به این واضحی رو ادامه می دین؟! خانوما و آقایون عزیز حفظ بکارت به جنسیت نیست.به رفتارها نگاه کنین و منصف باشین.به مطالب سایت دکتر شیخ
آموزش مسایل جنسی یه نگاه بندازین
 
 
ir
+0
unlike
-0
zahra ۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۸
پاسخ
comments پاسخ به رضا:
باسلام-به اعتقاد بنده خداوند زن و مرد رو از یک گل سرشت و اونارو خلق کرد.بکارت بی معناترین قسمت وجود یک زن برای مردان باخداست .انسان باخدا معمولاایرادات انسانی رو که ممکنه براثر بیماری یا مادر زادی ویابراثر ارتکاب به گناهی صورت گرفته باشه رو درصورتی که تکرر گناه نباشه قابل اغماضه و وقتی خداوند توبه و بخششایش رو گذاشته پس بنده خدا نباید از امر خداوند سبقت بگیره.زن از جنس لطافت افریده شده .پس نباید مورد هجمه بی مهری قرار بگیره.نظرمنه .خود دانیدvaghan ke harftoon doroste
vaghti kasi tobe mikone o khoda bakhshidatsh pas ma adama karei nisim
پاسخ ها:
 • بي نام ۹۳/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۷
  commentsدمت گرم به اين ميگن روشن فكري
 
 
ir
+0
unlike
-0
امیر ۹۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۴۷
پاسخ
comments من قصد توهین به کسی رو نداشتم فقط واقعیتو گفتم هیچ بسری به زور با دختری ... نمیکنه بس اگه دختر همون بار اول به بسر نه بگه نه خودش الوده گناه میشهنه اون بسر.
 
 
ir
+0
unlike
-0
fateme mohebi ۹۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۳
پاسخ
comments پاسخ به امیر:
تقصیر هیچ بسری نیست این دخترا هستن که مارو به گناه الوده میکنن.ما به این خوبی .

خیلی توهین آمیزگفتی حیف که این سایت علمیه وجای بحث نیست
 
 
ir
+0
unlike
-0
fateme mohebi ۹۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۲
پاسخ
comments [quote name="یه زخم خورده"]اهااااای پسرایی که دم از عشق میزنین,من بدبخت از بچگی ژیمناستیک کار میکردم واسه ی همین پرده ام اسیب دید(دقیقا هم نمیدونم کی...)نامزدم که عاشقش بودم و دم از اعتماد میزد با فهمیدن اسیب دیده بودن پرده پا پس کشیدن...حالا بیا قسم بخور که هیچ غلطی تو عمرت نکردی...بهم زدن نامزدی عزاب اور نیست تا وقتی اون شخص فامیلت نباشه و دوسش نداشته باشی...نه تنها حرفمو باور نکرد بلکه حتی دلیل بهم زدنمون رو هم مادرش همه جا جار زد.واقعا واسه ی همه ی پسرای بدبین جامعه متاسفم...
عزیزم برای من هم تقریباچنین مشکلی پیش اومده
 
 
ir
+0
unlike
-0
fateme mohebi ۹۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۹
پاسخ
comments پاسخ به haji:
hame ounaii k dam az khoda va qoran mizanid maghame zan enqad balast k nemishe paki va efatesho ba pardeo khon sanjid.
har kas baste b niazi k dare hagh dare b in niazesh pasokh bde.
alan elm enghad pishraft karde k dokhtarai k parde nadaran ba yek amal jarahi pardashono midozan k hata baradarane pezeshki qanoni ham tashkhise amali ya salem bodan pardaro nemitonan bdan.
b nazare man kasi k dad mizane man hata dast b jense mokhalefam nazadam HATMAN to kare kaf saboone!!!!
efato pakie 2khtaro ya aftab mahtab nadidasho nemishe ba pardash sanjid.
shayad az jaye dge sex dashte bashe.
pas dashtan ya nadashtane parde meyare monasebi baraye pakio dorosti zan nist.

مرسی از اظهار نظرمنطقی وعقلانی تون آقای حاجی متاسفانه درصدکمی ازشمادرایران وجودداره البته قضاوت هم نکنیم
 
 
ir
+0
unlike
-0
نوا ۹۳/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۶
پاسخ
comments پاسخ به مهرداد:
من با نظر بعضی از بانوان مخالفم که میگن نباید نداشتن بکارت دلیل فاحشگی دختر باشه.
یعنی دختر بره هر کاری که خواست بکنه بعد ما هم بگیم به به چه دختر پاکی کاری نکرده که فقط با چند تا پسر بودخ.پس دلیل پاکی دختر چیه هان؟ چیه؟ الکی خودتونو طبرءه نکنید

پس نشونه پاکیه پسر به چیه آقا پسر؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
منتقد ۹۳/۰۱/۲۳ - ۲۲:۱۴
پاسخ
comments 1- بعضی ها هستن که در اثر حادثه یا مادرزادی بکارت ندارن.
2- یه عده ای از رو حماقت و بچگی از دستش میدن.
3- یه عده ای دونسته و عمداً خودشون رو به باد میدن.
4- بین اینا آدمایی هستن که همه کار میکنن ولی بازم باکره هستن.
5- بعضی ها هم هستن که با جراحی دوباره بکارتشون رو بدست میارن.
6- بین اونا یه عده ای پشیمون میشن و توبه میکنن که وقتی خدا میبخشه، بنده خدا چرا نبخشه؟
7- یه عده هم تا آخر عمر شوهرشون رو فریب میدن و برای شوهرشون یه آدم نجیب جلوه میکنن.
ولی.....
من با چشم خودم آدمی رو دیدم که قبل ازدواج تا خرخره تو منجلاب بود و شوهرش با علم به این موضوع باهاش ازدواج کرد به شرطی که بعد ازدواج خیانتی در کار نباشه و واقعاً هم همین شد و اون زن با وفاداریش شوهرش رو به همه چیز رسوند. و زن های زیادی رو میشناسم که قبل ازدواج پاک بودن و تا راه براشون هموار شد، سر از خونه های خالی در آوردن و همه چیز رو زیر پا گذاشتن و چقدر شوهراشون به پاکیشون مینازن!
به نظر شما کدوم بهتره؟!!
 
 
ir
+0
unlike
-0
منتقد ۹۳/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۷
پاسخ
comments پاسخ به بچه مجیدیه:
بنظرتون اگه یه دختر یا پسری قبل اازدواج بتون بفهمه فرق عشق وسکس چیه بهتره یا وقتی ازدواج کرد جز خودش بچه هاشو هم بدبخت کنه یا وقتی متاهله به همسرش خیانت کنه؟متاسفانه بیشترین امار طلاق ماله ایرانه بنظرم خدایی تا عاشق نشدی بخاطر سکس ازدواج نکنید دوستان

ولی به نظر من تا ازدواج نکردی عاشق نشو. آدم باید اول ازدواج کنه، بعد عاشق همسرش بشه. من خیلی ها رو دیدم که قبل ازدواج عاشق شدن و بعد از ازدواج با عشقشون، عشق سوزناکشون تبدیل به انزجار و خیانت شد. ولی خودم و همسرم بعد از ازدواج عشقی بینمون بوجود اومد که هیچ چیزی نمیتونه خرابش کنه و ازش کم کنه. ازدواجم هم سنتی نبود. قبل از ازدواج با همسرم دوست بودم ولی دوستی ای که برای شناخت بود. نه رابطه جنسی! هر دومون قبل از ازدواج اشتباهاتی داشتیم ولی تو زندگی مشترکمون صادق و رو راستیم. واسه همینه که خوشبختیم!
 
 
ir
+0
unlike
-0
منتقد ۹۳/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۲
پاسخ
comments پاسخ به رضا:
باسلام-به اعتقاد بنده خداوند زن و مرد رو از یک گل سرشت و اونارو خلق کرد.بکارت بی معناترین قسمت وجود یک زن برای مردان باخداست .انسان باخدا معمولاایرادات انسانی رو که ممکنه براثر بیماری یا مادر زادی ویابراثر ارتکاب به گناهی صورت گرفته باشه رو درصورتی که تکرر گناه نباشه قابل اغماضه و وقتی خداوند توبه و بخششایش رو گذاشته پس بنده خدا نباید از امر خداوند سبقت بگیره.زن از جنس لطافت افریده شده .پس نباید مورد هجمه بی مهری قرار بگیره.نظرمنه .خود دانید

کاملاً موافقم. شمایی که ارزش زن رو به بکارتش می دونید، یادتون باشه همون زن نجیبی که گیرت اومده شاید از ترسش باکره بوده و بعد از باز شدنش با خیال راحت به شوهرش خیانت کنه. واسه بعد ازدواج چی میگید؟
پاسخ ها:
 • aysan ۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۰
  commentsمن هم با شما موافقم هیچوق سکس رو با عشق اشتباه نگیرید اقا پسرا با اینکه پرده مهمه ولی شناخت دختر و همسر اینده مهمتر هس پس اگ بهش اعتماد دارید بپرسید از ش که چرا بکارتشو از دس داده و یادتون باشه همیشه خوبی های انسان هارو تو ی کفه بذارید و بدی هاشو تو یکی دیگه ببینید کدومش سنگین تره
 
 
ir
+0
unlike
-0
امیر ۹۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۹
پاسخ
comments تقصیر هیچ بسری نیست این دخترا هستن که مارو به گناه الوده میکنن.ما به این خوبی .
 
 
ir
+0
unlike
-0
مجیدزنجان09301227754 ۹۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۲
پاسخ
comments پاسخ به یه زخم خورده:
اهااااای پسرایی که دم از عشق میزنین,من بدبخت از بچگی ژیمناستیک کار میکردم واسه ی همین پرده ام اسیب دید(دقیقا هم نمیدونم کی...)نامزدم که عاشقش بودم و دم از اعتماد میزد با فهمیدن اسیب دیده بودن پرده پا اپس کشیدن...حالا بیا قسم بخور که هیچ غلطی تو عمرت نکردی...بهم زدن نامزدی عزاب اور نیست تا وقتی اون شخص فامیلت نباشه و دوسش نداشته باشی...نه تنها حرفمو باور نکرد بلکه حتی دلیل بهم زدنمون رو هم مادرش همه جا جار زد.واقعا واسه ی همه ی پسرای بدبین جامعه متاسفم...
ازهمینجابه نامزدت میگم که سخت دراشتباه.ازهمه اقایون میخوام که یکم بیشترفکرکنند.
 
 
ir
+0
unlike
-0
النازاصفهانی ۹۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۰
پاسخ
comments عالی بود
امااماواماهای زیاد
افسوس به مغزدختراکه زوددلشیفته میشن بایه بیاگفتن پسرابه خونه زودمیرن
 
 
ir
+0
unlike
-0
تنها ۹۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۱
پاسخ
comments ممنون خیلی خوب بود اموزنده
 
 
ir
+0
unlike
-0
مجیدزنجانی0930122775 ۹۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۹
پاسخ
comments سلام ب نظرمن داشتن بکارت ب این معنی نیس ک دخترباکسی رابطه داشته یانه.وهمینطورعک س قضیه هم کاملا صادق ک نداشتنش هم ب معنی فاسد بودن دخترنیس.
 
 
ir
+0
unlike
-0
آوا ۹۳/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۰
پاسخ
comments ممنون آقا اسماعیل
 
 
ir
+0
unlike
-0
حامد ۹۳/۰۱/۱۹ - ۲۲:۲۶
پاسخ
comments چوبشو اصلا نمیخورن
 
 
ir
+0
unlike
-0
یه زخم خورده ۹۳/۰۱/۱۵ - ۰۰:۵۲
پاسخ
comments اهااااای پسرایی که دم از عشق میزنین,من بدبخت از بچگی ژیمناستیک کار میکردم واسه ی همین پرده ام اسیب دید(دقیقا هم نمیدونم کی...)نامزدم که عاشقش بودم و دم از اعتماد میزد با فهمیدن اسیب دیده بودن پرده پا پس کشیدن...حالا بیا قسم بخور که هیچ غلطی تو عمرت نکردی...بهم زدن نامزدی عزاب اور نیست تا وقتی اون شخص فامیلت نباشه و دوسش نداشته باشی...نه تنها حرفمو باور نکرد بلکه حتی دلیل بهم زدنمون رو هم مادرش همه جا جار زد.واقعا واسه ی همه ی پسرای بدبین جامعه متاسفم...
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرشید ۹۳/۰۱/۱۲ - ۰۴:۵۶
پاسخ
comments نظرات دوستان بسیار زیبا و اموزنده بود. اگه به دستورات شرع مقدس عمل کنیم همه مشکلات حل میشه
خواهران من مواظب خودتون باشید. برا یه دختر عفت مهمتر از همه چیز هستش
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی ۹۳/۰۱/۰۹ - ۱۸:۱۸
پاسخ
comments ... همه را به کیش خود پندارد شما خودت زنت داداشت پدرت قبل ازدواج رابطه سکسی داشتی چرا به غالب مردای با فرهنگ و خانواده دوست و قانونمند ایرانی تهمت میزنی؟!
(در پاسخ به جمله آخرت:البته، اینكه نگرش باكره پسند مردان به خصوص در ایران، در حالیكه غالبا خود، پیش از ازدواج، ارتباط جنسی دارند، اساسا درست است یا ...........)
 
 
ir
+0
unlike
-0
maryam ۹۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۱
پاسخ
comments are vallah. che gadr maha badbaxtim axe e che gadr agabmandeim
 
 
ir
+0
unlike
-0
هومن ۹۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۴
پاسخ
comments پاسخ به الهام:
من شخصا به تعهد در روابط خیلی اهمیت میدم.چه در دوستی چه در تاهل.


جا داره از رک بودنت تشکر کرد خانومه الهام
 
 
ir
+0
unlike
-0
یک دوست ۹۳/۰۱/۰۹ - ۰۱:۰۷
پاسخ
comments پاسخ به ی زن:
من به باکره بودن ذهن بعضی زنان فاحشه و فاحشه بودن ذهن بعضی زنان باکره ایمان دارم

این جورحرفافقط یه جور توجیهه...ولاغیر ...
 
 
ir
+0
unlike
-0
سونیا ۹۳/۰۱/۰۸ - ۱۹:۵۸
پاسخ
comments خیلی ممنون مطلب عالی بود خواهشا دخترا هیچ وقت گول هیچ پسری نخورید همه حرفاشون دروغ پسری دختری بخواد میره در خونش میزنه
 
 
us
+0
unlike
-0
نسرین ۹۳/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۶
پاسخ
comments همه شمایی که به این سایت سرزدید بکارت براتون مهمه خدا هیچ چیو بیهوده خلق نکرده-ازدواج یعنی اعتماد ویکی از کلیداش باکره بودنه
پاسخ ها:
 • گرگ شب ۹۴/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۸
  commentsچه عجب یکی تو این سایت حرف دل منو زد اگر چه مردها بکارت ندارن اما بد یا خوب بودنشونو میشهه با زرنگی فهمید ودخترا هم بدون بکارت فقط یک جسم بی ارزش برای رابطه های جنسی هستن که نجابت براشون مهم نیست چنین زنانی صد درصد خیانت میکنن
 
 
ir
+0
unlike
-0
احسان ۹۳/۰۱/۰۴ - ۰۱:۳۱
پاسخ
comments چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟؟؟؟؟
 
 
a1
+0
unlike
-0
محمد ۹۲/۱۲/۲۴ - ۲۱:۳۱
پاسخ
comments باتشکر از اطلاعاتونX
 
 
gb
+0
unlike
-0
من ۹۲/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۵
پاسخ
comments با تشر از اطلاعاتتون
از دید بنده که یک پسر هستم داشتن پرده بکارت پاکی نسیت
خسته شدم از فاحشه های باکره امیدوارم این فرهنگ از منظر اقایون برطرف بشه سنت ها همیشه درست نیستن
 
 
ir
+0
unlike
-0
Mersad ۹۲/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۹
پاسخ
comments پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

شما اینو باچه سنگ محکی فهمیدی؟
شما نجابت خودتون رو داشته باشید.باقی حرفا پیش کش
 
 
ir
+0
unlike
-0
مسلم ۹۲/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۸
پاسخ
comments اگه بکارت شخصیته کره مادیون هم داره پس شخصیت داره ؟ وبعضی ها مادر زادی بکارت ندارن پس مادر زادی بی شخصیت هستند؟ اگه خیلی تعصب بکارت رو داشته باشی ممکنه تو طول عمر یه روزی از دستش بدی شخصیت هر انسانی در رفتار و گفتار او وخانوادهاش نهفته است
 
 
ir
+0
unlike
-0
اسماعیل ۹۲/۱۲/۲۱ - ۲۲:۲۸
پاسخ
comments پاسخ به niki:
پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

نکنه تا حالا چن بار گولشونو خوردی ؟عزیزم دست خود شماس که بیاین سر قرار و خودتون رو بی ناموس کنیند ماپسرا میگیم ولی شما سر قرار نیاین
 
 
ir
+0
unlike
-0
اسماعیل ۹۲/۱۲/۲۱ - ۲۲:۲۱
پاسخ
comments درمورد پسرابد قضاوت نکن ماخیلی پسر باک ومرد داریم
 
 
ir
+0
unlike
-0
مریم ۹۲/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۹
پاسخ
comments از پسرا متنفرم بااذیت کردن چیو میخواین ثابت کنین؟.هنوزم تو مدرسه خجالت میکشم.بعد عید میرم یه مدرسه دیگه خیلی دوره ولی مجبورم/پسرا جوابم بدین واقعا همتوت اینطورین از الان بدونم ازدواج بی ازدواج؟؟؟؟!!!!!
 
 
ir
+0
unlike
-0
niki ۹۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۲
پاسخ
comments پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

نکنه تا حالا چن بار گولشونو خوردی ؟عزیزم دست خود شماس که بیاین سر قرار و خودتون رو بی ناموس کنیند ماپسرا میگیم ولی شما سر قرار نیاین
 
 
gb
+0
unlike
-0
متین ۹۲/۱۲/۲۱ - ۰۳:۵۱
پاسخ
comments کاش عاشق ر معشوق طلب جان میکرد /تا ک هر بی سروپایی نشودعاشق کسی
 
 
ir
+0
unlike
-0
پریا ۹۲/۱۲/۲۱ - ۰۰:۵۳
پاسخ
comments آفرین.ای کاش همه ی پسرها به آقایی تو بودن...
 
 
ir
+0
unlike
-0
سعید ۹۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۳
پاسخ
comments ارتباط قبل ازدواج با جنس مخالف در هر سطحی درست نیس و به ضرر شخص تموم میشه مخصوصا د زندگی مشترک آیندش..برای همینم هست که دین اسلام رابطه نامشروع دختر و پسر منع کرده..دخترا بخدا که این عاطفی بودن شماها بزرگترین نقطه ضعفتونه(که البته میشه درست کنترلش کرد و بعد ازدواج ازش استفاده کرد) که با چنتا حرف یه پسر زود دلبستش میشینو گول میخورین..من پسرم همجنسامو بهتر از شما میشناسم پس حواستونو به خاطر خودتونم که شده جمع کنید..
 
 
ir
+0
unlike
-0
سعید ۹۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۱
پاسخ
comments خانم محترم ارتباط اینکه یکی خون داره یکی نداره که نشد حرف! ارتباط قبل ازدواج با جنس مخالف در هر سطحی درست نیس و به ضرر شخص تموم میشه مخصوصا د زندگی مشترک آیندش..برای همینم هست که دین اسلام رابطه نامشروع دختر و پسر منع کرده..دخترا بخدا که این عاطفی بودن شماها بزرگترین نقطه ضعفتونه که با چنتا حرف یه پسر زود دلبستش میشینو گول میخورین..من پسرم همجنسامو بهتر از شما میشناسم پس حواستونو به خاطر خودتونم که شده جمع کنید..
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمدرضا ۹۲/۱۲/۲۰ - ۰۱:۲۶
پاسخ
comments بسم تعالی
با سلام خدمت همه ی خوانندگان این مطلب و همه ی کسانی که نظرات خود را ابلاغ کرده اند.من پسری19ساله و مجرد هستم و تاالان هم هیچ رابط ی جنسی با هیچ دختری رو تجربه نکردم.و اصلا هم دنبالش نبودم,چونکه شرایطی که در منزل ما حاکم بوده به نوعی تداعی گر نظام زن سالاری هست,و به دلیل اینکه خود من دو خواهر بزرگتر از خودم دارم,اصلا نمیتونم در نظر بگیرم که خودم با یک دختر رابطه داشته باشم و یا خدای نکرده قصد تعرض بهش داشته باشم و میخوام به طور خلاصه بگم اگر کسی درصدد برقراری رابطه با یک دختر و یا حتی گول زدن اون و ارضاء شهوت خودش و تباه کردن آینده ی اون دختر باشه,باید بدونه که از هر دست که میده از همون دست میگیره,و پیامدش اینه که اگر حتی کسی به نوامیس اون شخص نظر بد داشته باشه,بازتاب عمل خودشه.در مجموع اینکه دخترها زیباترین خلاقیت خداوند هستند و تمام زیباییها و لطافات در اونها خلاصه میشه,پس هیچ دختری نباید خودش رو در تیررس و دستمایه ی خواسته های شهوانی پسرهای این دوره و زمونه قرار بده,به نظر من همه ی دخترهاملکه هستند وشایسته ی داشتن منش ملوکانه.
پاسخ ها:
 • گرگ شب ۹۴/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۱
  commentsمنش ملوکانه؟!!!!!!!!!!این کلمه رو از کتاب ادبیات دوران دبیرستانت یاد گرفتی؟
 
 
au
+0
unlike
-0
تمنا ۹۲/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۴
پاسخ
comments پاسخ به mostafa:
سلام
همه جور بسري هست من 27 سالمه مجرد هستم و تا حالا با هيج دختري رابطه نداشتم به نظر شما حق من جه دختريه

همون دختری که گولش زدی و فکر کردی زرنگی کردی.
 
 
ir
+0
unlike
-0
مژگان ۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۹
پاسخ
comments پاسخ به niloo:
پاسخ به محمود:
سلام.مطالبتون خوب بود ولی به نظر من ارزش هر دختری به سالم بودن بکارتش می باشد.

هه ارزش پسرا به چیه اونوقت؟؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۱
پاسخ
comments خوب.کاش برا مرداهم یه پرده بود تا دخترا هم از سالمی مردشون باخبر میشدن.اما باید بعد ازدواج گذشته بد و خوب رو خاک کردو از اون لحظه انسان بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
ندا هستم ۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۷
پاسخ
comments واقعا دختر باید وقارت و سنگینی خودشو حفظ کنه چن بکارت آبروی دختره من ندا هستم 24سالمه عقد هستم و هیچوقت از اعتماد پدرو مادرم سو استفاده نکردم و خواهرای خوبم دختر بودن خودتونو حفظ کنید چن فردا می خواید مادر بشید و اینکه اگر من پسری بودم یک دختر با وقار و سنگین رنگین می گرفتم
 
 
ir
+0
unlike
-0
ندا هستم ۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۳
پاسخ
comments سلام مرسی از راهنمائیهاتون من عقد هستم و واقعا از شب عروسی می ترسم تو رو خدا راهنمایی کنید چن اینکه همتون میگید درد نداره دروغ می گید مرسی
 
 
ir
+0
unlike
-0
سهراب ۹۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۷
پاسخ
comments بکارت ذهنی مهمتر از بکارت جسمیه. شاید بشه با دختری که قبلا جسمش رو به کسی داده ازدواج کرد اما با دختری که روحش رو به یک نفر داده نمیشه.
پاسخ ها:
 • گرگ شب ۹۴/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۳
  commentsدختری که جسمش رو قبلا داده بعد از ازدواج خیانت میکنه ویک هرزه حساب میشه شماها مردا لطفا دم از این چیزا نزنید چون دختر بی بکارت رو هیچ مرد درستی نمی ÷سنده البته توجه کنید که گفتم مرد درست نه مردی که خودش با چندتا دختر بوده
 
 
ir
+0
unlike
-0
fahimeh ۹۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۳
پاسخ
comments میدونی مشکلت چیه اقا دانیال شما زیاد از حد شکاکی بد بخت خانمت ایندت
 
 
ir
+0
unlike
-0
fahimeh ۹۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۴
پاسخ
comments ایول اقا ایمان این کلمه صوشیرو خوب اومدی
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۲/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۰
پاسخ
comments پاسخ به asal:
پاسخ به sam:
تا حالا شیاف ترمیم پرده بکارت مصنوعی شنیدین؟؟؟
1 ساعت قبل از نزدیکی داخل واژن میزارن خون طبیعی با اولین دوخول آلت مرد نشون میده.

:D:D:D:D::D

پاسخ به asal:
پاسخ به sam:
تا حالا شیاف ترمیم پرده بکارت مصنوعی شنیدین؟؟؟
1 ساعت قبل از نزدیکی داخل واژن میزارن خون طبیعی با اولین دوخول آلت مرد نشون میده.

:D:D:D:D::D
بابا جون مادرت راه نشون نده میخوایم زن بگیریم
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۲/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۶
پاسخ
comments پاسخ به سحرناز:
دخترای گل گول پسرا رو نخورید همینننننننننننن قابل اعتماد نیستن پس دوروغ هاشون رو باور نکنید

سلام نکنه گول خوردی سحرناز؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
mohsen ۹۲/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۷
پاسخ
comments خوب بود دست شما درد نکند
 
 
ir
+0
unlike
-0
مسلم ۹۲/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۹
پاسخ
comments اگه بکارت شخصیته کره الاغ هم داره پس شخصیت داره؟خوب میره یه شخصیت میدوزه (باجراحی ) بعضی ها مادرزادی بکارت ندارن پس بی شخصیت اند ؟بکارت نمیتونه دلیله پاکی یا ناپاکی کسی باشهاگه نداشته باشه هم با پزشکی براش جور میکنن دنبال دختری باش که خودش و خانوادهاس اصل بکارت هستند رفتار های یه دختر پاک تو کارهاش مثل روز روشنه و تو ای دخترم سعی کن باپاکی از انگشت نما شدن پیش شوهرت در امان بشی گل زیبای خدا بوی تورا گر باد به بیگانه برد بیگانه به بیگانه تو را انگشت برد مواظب گوهر گرانبهایت باش و ان را به هر بی سر و پایی مده ...
 
 
ir
+0
unlike
-0
یکی ۹۲/۱۲/۱۵ - ۰۰:۳۵
پاسخ
comments چی بگم والا هر کاری دلمون میخواد میخوریم پسر باشیم میگیم کی میفهمه دختر باشیم میگیم پسرا خودشون کم از این کارا کردن بعد انتظار دارن ما پاک باشیم و خودمونو میزنیم به خریت ولی یه خدایم هست از هر دست بدی از همون دستو میگیری -واسه اون پسرای که احساس زرنگی میکنن اینو دیدم که میگم یه وقت بازنت رفتی بیرون و چند نفرو دیدی که با انگشت زنتو نشون میدن ...... ناراحت نشی یادت اون کارای خودت بیوفت- واما دخترا یسریا که هیچ کاریشون نمیشه کرد ولی خواهشا قدر خودتون رو بدونید به این ارزونیا خودتون رو نفروشید
 
 
+0
unlike
-0
سمانه ۹۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۷
پاسخ
comments بابا من موندم وقتی طرف شوهرته دیگه برای چی استرس؟
 
 
us
+0
unlike
-0
مینا ۹۲/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۳
پاسخ
comments عالی بود تنکس
 
 
ir
+0
unlike
-0
رهگزر ۹۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۷
پاسخ
comments اصلا انتظار نداشتم از کلی متنی که نوشتم فقط 1جمله ی اولشو بگزارید.در صورتی که حرف خاصی هم نبود.واقعا متاسفم
 
 
ir
+0
unlike
-0
الی ۹۲/۱۲/۱۱ - ۲۳:۴۳
پاسخ
comments عالی بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
مرد راهبندی ۹۲/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۸
پاسخ
comments اون که میگه زنم پرده نداشته باشه اشکال نداره و روشنفکره،این بی ناموسیه.فکر کنه یکی پرده خواهرش و زده.
پاسخ ها:
 • گرگ شب ۹۴/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۶
  commentsدقیقا متاسفانه این دوره زمونه همه یرده ی شهوتشون هستن و ادم هرزه ونادرست زیاد شده واقعا تاسف اگر کثیف باشی بهت احترام نمیزارن وابروت میره واگر سالم ودرستکار باشی فکر میکنن ادعای ÷اکی داری
 
 
ir
+0
unlike
-0
ی زن ۹۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۴
پاسخ
comments من به باکره بودن ذهن بعضی زنان فاحشه و فاحشه بودن ذهن بعضی زنان باکره ایمان دارم
 
 
ir
+0
unlike
-0
سارا کیاسالار ۹۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۲
پاسخ
comments دخترای عزیزدوستای خوبم حق باپسراست من 20سالمه وتازه نامزدکردم اینکه دخترتومجردی سرهوس بازیاش تن فروشی کنه بعدانتظارداشته باشه یه پسرروشن فکرباشه واونو بخاطربکارت نخوادخیلی اشتباه میکنه پس بخاطر یخ لذت چنددقیقه ای آیندتونوخراب نکنید من واقعا با آرامش خاطرمیرم تو آغوش همسرم.چون میخوام مادرشم میخوام یه زندگیو اداره کنم پاک بودنت شرط اول یه زندگیه آرومه.موفق باشید
 
 
ir
+0
unlike
-0
رهگزر ۹۲/۱۲/۱۰ - ۰۴:۰۳
پاسخ
comments ممنون از نظرات همگی.
 
 
ir
+0
unlike
-0
کیوان ۹۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۰
پاسخ
comments پاسخ به مهرداد:
من با نظر بعضی از بانوان مخالفم که میگن نباید نداشتن بکارت دلیل فاحشگی دختر باشه.
یعنی دختر بره هر کاری که خواست بکنه بعد ما هم بگیم به به چه دختر پاکی کاری نکرده که فقط با چند تا پسر بودخ.پس دلیل پاکی دختر چیه هان؟ چیه؟ الکی خودتونو طبرءه نکنید

منم موافقمم
 
 
a1
+0
unlike
-0
mostafa ۹۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۵
پاسخ
comments سلام
همه جور بسري هست من 27 سالمه مجرد هستم و تا حالا با هيج دختري رابطه نداشتم به نظر شما حق من جه دختريه
پاسخ ها:
 • مهدی ۹۳/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۰
  commentsمن یه پسرم آی دخترا گول پسررا رو نخورید
 
 
ir
+0
unlike
-0
لیلی ۹۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۷
پاسخ
comments دخترا همتون میدونید که یه دختر همیشه استرس اینو داره که پرده داره یا نه.دلم واسه خودم میسوزه که بعد از 22 سال پاکی حتی فکر نکردن به رابطه با کسی ِاما تو اوج استرس به عشقم رو کردمو گفتم استرس دارم.اگه نداشته باشم چی؟ ِ بهم نگاه کردوبعد این همه وفاداری گفت اگه پرده نداشته باشه "شرمندم"...
دیگه هیچ راستی و صداقتی برام معنی نداره.
 
 
ir
+0
unlike
-0
لیلی ۹۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۷
پاسخ
comments پاسخ به ارشام:
این پرده بکارت ی چیزکاملابیخودیه ک رو مخ ادماس مگه میشه حیاوابروی کسیرو بای تیکه گوشت سنجیدارزش دخترابالاترازاین چیزاست

آقا ارشام حرفت درسته اما چون آگاهی نیست ما همیشه محکومیم همیشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
نفس ۹۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۸
پاسخ
comments سلام . متن فوق العاده و مؤثری بود !!!
خیلی خیلی خیلی منونم از راهنمایی ملموستون !
 
 
ir
+0
unlike
-0
سارا!!!!! ۹۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۹
پاسخ
comments ضمنا همه پسرا بد نیستن..منظورم اینه ک تو خیابونا عاشق نشید و شوهرتونو انتخاب نکنید..بذارید خودش بیاد سمتتون.عشقی ک خدا مهرشو تو دلتون انداخته! ن تیپ و قیافه و پول!چون یروزی همون طرف تو خیابون ولت میکنه اوقت تو میمونی ی دنیا حسرت و افسوس و ی جسم وروحی ک اونموقع ازنظرخودت و کسی ک میدونه خیلی بی ارزشه!باور کنید این ی شعار نیست..نذارید عاقبت شما تجربه بشه برا دیگران
مثل ساحل آرام باش تا مثل دریا بیقرارت باشند..
 
 
ir
+0
unlike
-0
سارا!!!!! ۹۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۱
پاسخ
comments سلام..دخترا خواهش یکنم حیا وآبرو خودتونو ازبین نبرید.من خودم دختریم ک تا چن ماه پیش دست هیچ پسری بم نخورده بود..از سر لج بابام و مامانم ک ایقد اذیتم کردن ایقد اشکمو دراوردن با ی نفرآشناشدم. اولش دم از مردونگی و حرفای سنگین و... میزد. حتی نزدیکمم نمیشد..کم کم خودشونشون داد .همش میگفت بیاخونمون بیرون خوب نیست ..کسی میبینتمون..خلاص ه منم گول خوردم .رفتم ..بعد چندبار ازم درخواست کرد..باورتون نمیشه ک من کسی ک فامیل روش قسم میخوره قبول کردم..هنوز خودم تو شوکم چرا قبول کردم!.ببینید دخترا بخاطردعوا باخانواده یا مشکلات خانوادگی و مالی سمت این کارا نرید..4ماهه کارم شده گریه برا آخرتم برا آبروم..من همون موقع توبه کردم الانم دیگه اروم شدم چون خدا هنوز دوسم داره.ازش خواستم نذاره آبروم بره..دیشب بطور اتفاقی رفتم پیش ی متخصص بم گفت آسیب ندیده..عزیزان هیچکس مهربونتر و بهتراز پدرومادرنیست هرچقدرم اذیت کنن.من اینو تازه فهمیدم
پاسخ ها:
 • احمد ۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۱
  commentsپاسخ به سارا . بابا دمش گرم پسره با ده دقیقه کار فرهنگی چه چیزای خوبی بهت یا داده.
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهسا ۹۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۵
پاسخ
comments باسلام ممنون از اطلاع رسانی شما.در جواب اون افرادی که همه پاکی زنو در بکارتش میدونن باید بگم واقعا براتون متاسفم.میگن ازماست که برماست.خود پسرا باشرفو آبروی دخترا بازی میکنن اونوخ ادعاشونم میشه.از هر دست بدی ازهمون دست میگیری.خلایق هرچه لایق.شما که خیلی راحت نجابت یه دخترو از بین میبرید پس درآینده هم نباید توقع داشته باشید خدا پاکترین زنو بهتون بده.اونایی هم که ادعاشون میشه دست به دختر نزدن اگه واقعا اینجوری باشه نتیجه عمل پاکتونو میبینید.اما خواهشن از اون پست فطرتایی که بویی از انسانیت نبردن دفاع نکنید..من با فاحشه ها کاری ندارم اما 80درصد خراب شدن وتومنجلاب فرو رفتن زنا شما مردا بودین..وشما آقایون باعثش شدید.خدا وکیلی بشینید فک کنید به حرفام الکی هم گارد نگیرید.من کارای خودمونم قبول دارم..درضمن آدم بودن خیلی بالاتر از این چیزاست که با بکارت بشه سنجید
 
 
ir
+0
unlike
-0
sara ۹۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۳۴
پاسخ
comments بله اینجوریاس
 
 
ir
+0
unlike
-0
sara ۹۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۳۱
پاسخ
comments اطلاعاتی ک دادین خیلی خوب بود ممنون.
ولی اقایون بهتره بدونین اگه دودره بازی های شمانباشه اکثردختراباکره هستن.
 
 
us
+0
unlike
-0
amin ۹۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۳
پاسخ
comments عالی بوووووووووووووو د
 
 
ir
+0
unlike
-0
نگار ۹۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳
پاسخ
comments 3)شاید یکی دراثر نداشتن اطلاعات واتفاقی یا یه حادثه پردشو از دست داده تکلیف اون چیه؟
تکلیف دختر پاکی که تو خیابون دزدیه وبهش تجاوز میشه چیه؟
گناه این دخترا چیه؟
3)و در اخر وقتی خدا با اون همه عظمتش ادما رو میبخشه ما کی هستیم که نبخشیم؟
البته اگه توبه،توبه نصوح باشه
یکی از معصومین میگه اگه شب کسی رو درحال گناه دیدی فردا به اون چشم بهش نگاه نکن شاید سحر توبه کرده باشه و تو بی خبر باشی
 
 
ir
+0
unlike
-0
نگار ۹۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲
پاسخ
comments میخواستم چنداتا موضوع رو بگم به همه دختر و پسراخواهش میکنم حتما بخونید:
1)همیشه باکره بودن دختر دلیل بر پاک بودنش نیست دختری رو میشناسم که با اینکه عقد کرده باچندنفری دوس هست و حتی شب پیش اون خوابیده و اون بدنشو لمس کرده فقط پردشو نگه داشته واسه شوهرش
2)این بی عدالتیه که پسرا با هزارنفر رابطه برقرار میکنن و کسی نمیفهمه بعد ادعای پاکی میکنن اما دختره باید تا اخر عمر اهانت ها رو تحمل کنه این بی عدالتیه که پسرا بخاطر هوس خودشون دخترای ساده رو که فکرمیکنن پسره عاشقشه و میخواد باهاش ازدواج کنه رو گول میزنن و بعد ولش میکنن و میخوان با دختر افتاب مهتاب ندیده ازدواج کنن
صادق هدایت میگه فاحشه کسی است که با همخوابی با بزغاله هم نگذشته اما توقع دارد با دختر باکره ازدواج کند
 
 
ir
+0
unlike
-0
asal ۹۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۸
پاسخ
comments پاسخ به sam:
تا حالا شیاف ترمیم پرده بکارت مصنوعی شنیدین؟؟؟
1 ساعت قبل از نزدیکی داخل واژن میزارن خون طبیعی با اولین دوخول آلت مرد نشون میده.

:D:D:D:D::D
 
 
ir
+0
unlike
-0
رویا ۹۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۶
پاسخ
comments پاسخ به محمود:
سلام.مطالبتون خوب بود ولی به نظر من ارزش هر دختری به سالم بودن بکارتش می باشد.


وا این حرفا چیه؟ پس اونا که نوع بکارتشون ارتجاعیه و خون نمیاد بی ارزش هستن؟؟؟؟

خداروشکر که شوهر من آدم فهمیده و با سوادی بود و دنبال خون نبود،همه ی دخترا که نمیتونن بکارت حلقوی داشته باشن که خون بیاد و خیال شماها راحت بشه و اپیش شما ارزش داشته باشن
 
 
ir
+0
unlike
-0
lili ۹۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۴
پاسخ
comments very good.thank you very much.
 
 
a1
+0
unlike
-0
هانی ۹۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۹
پاسخ
comments پسرا تا نرن سربازی قدر زندگی رو نمیدونن
 
 
ir
+0
unlike
-0
sam ۹۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۱
پاسخ
comments تا حالا شیاف ترمیم پرده بکارت مصنوعی شنیدین؟؟؟
1 ساعت قبل از نزدیکی داخل واژن میزارن خون طبیعی با اولین دوخول آلت مرد نشون میده.
 
 
ir
+0
unlike
-0
صنم ۹۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۷
پاسخ
comments باتشکر
من خیلی وقتا تنها بودم اما در کل میگم زندگی ارزش یک لحظه غم خوردن نیست ای کسای که کاری انجام دادین و نمیتونین بکسی بگین مطمعن باشین اگه از ته دل خدارو صدا کنین و توبه کنین هیچوقت دست خالی بر نمیگردین.فقط کافیه از ته دل بخاین و صداش کنین.
 
 
us
+0
unlike
-0
اجمل قایل ۹۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۵
پاسخ
comments وقتی کاری غیراخلاقی را انجام میدهند باید قیمتش را بپردازند چون میدانند که به ضرریشان هست پس چرا قبل از ازدواج این گونه کار غیراخلاقی را انجام میدهند اکنون حسرت بخوریند
 
 
ir
+0
unlike
-0
master ۹۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۲
پاسخ
comments ای کاش دولت هم یه دوره ی سربازی برای دخترها خلق میکرد اینم بی عدالتیه یه روز از همین روزا حتما دلیلشو از دولت میپرسم...
 
 
ir
+0
unlike
-0
حدیث ۹۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۴۰
پاسخ
comments سلام.من نظرم اینه که هرکسی باید وایه خودش شخصیت قایل بشه افسارگسیخته نشه همه جا گرگ هست شماها بره نشید........... ..
 
 
ir
+0
unlike
-0
عاطفه ۹۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۷
پاسخ
comments من اگه پسر بودم حتما این موضوع ها برام مهم بود ولی کاش خدا برای آقایونم پرده خلق میکرد این بی عدالتیه یه روز حتما دلیلشو از خدا میپرسم
 
 
a1
+0
unlike
-0
بی نام ۹۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۰
پاسخ
comments تا وقتی که پسرا برن خواستگاری حق دارن که بدونن زن اینده ومادر بچه های ایندش چجوریه چون اگه بد بوده یا فریب خورده باشه معنیش اینه که دوباره میتونه فریب بخوره تازه اگه فکر میکنید بعد از ازدواج درست میشن سخت در اشتباهید.پسره رفته خواستگاری 1000 سکه مهریه برای زنش گذاشتن و کلی پول خرج کرده(مثلا بیش از 15-20 میلیون)کلی هم شرط و شروط برای پسره گذاشتن اونوقت حقه داشتنه یک دخترسالم رو نداره؟!!!
پاسخ ها:
 • شیما ۹۳/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۷
  commentsباعث تاسف آدمایی مثل تو هنوز وجود دارن که زن رو ی کالا میدونن... سطح شعور بعضیا واقعا خنده داره هردو انسانن به یک اندازه غریزه طبیعی دارن.... هرد حق داشتن رابطه دارن به شرطی که مادامی که با یک نفری فقط با همون باشی! ی دختر که اینجوریه بهتره تا کسی که بکارت داره وهمزمان 5 6 تا دوست پسر داره!
 
 
a1
+0
unlike
-0
بچه مجیدیه ۹۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۷
پاسخ
comments بنظرتون اگه یه دختر یا پسری قبل اازدواج بتون بفهمه فرق عشق وسکس چیه بهتره یا وقتی ازدواج کرد جز خودش بچه هاشو هم بدبخت کنه یا وقتی متاهله به همسرش خیانت کنه؟متاسفانه بیشترین امار طلاق ماله ایرانه بنظرم خدایی تا عاشق نشدی بخاطر سکس ازدواج نکنید دوستان
 
 
ir
+0
unlike
-0
morad ali ۹۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۲
پاسخ
comments ممنون ازمطلب بررویسایت ازسمنان مهدیشهر
 
 
ir
+0
unlike
-0
بانو ۹۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۹
پاسخ
comments دلم برای دخترایی میسوزه که از پرد بکارت چیزی نمیدونن بعد بخاطر ورزش یا پرت شدن از بلندی...پردشونو از دست میدن و بعد تا آخر عمر باید تحقیر و توهین هارو تحمل کنند.دلم برای روح لطیف دخترای پاک که بعضا در معرض تهمت قرار میگیرند میسوزه.دلم به حال اون همه دلهره و ترس و ناامیدی میسوزه.البته من در مورد دخترای پاکی حرف به جز رابطه جنسی پردشون رو از دست دادند.بنظرم حتی کسایی هم که رابطه داشتند و بعدش توبه کردند حق زندگی و نشاط دارند اینو من نمیگم خدا میگه. بیایم یه ذره نگاهمون رو خداییی تر کنیم . بینش اشتباهمون رو بخدا نسبت ندیم لطفا...
 
 
ir
+0
unlike
-0
ایلکای ۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۷
پاسخ
comments سلام من بانظرعسل وستایش موافقم
 
 
ir
+0
unlike
-0
زینب ۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۴
پاسخ
comments [quote name="بی نام"]به نظرمن همه دوستان حق دارن.اونایی که فک میکن دختربایدبکارت داشته باشه تاقابل اعتماد باشه بایدبدونن خیلی ازدختراکه ناخواسته بکارتشونوازدس دادن ازاونایی که دارن وشب وروزتوخیابونامی گردن قابل اعتمادترن...به اوناییم که فک میکنن دخترای بدون بکارتم میتونن بهترین باشن تبریک میگم.ازایناگذشت ه مگه آقایون بابکارت خانوماازدواج میکنن؟عفت وخانومی یه دخترتوایمان ورفتارشه.خداتوب ه کننده روهم دوس داره هم تنهانمیزاره.[/q uoحیف که فقط اجازه یک لایک داشتم وگرنه هزار بار لایکت میکردم
 
 
ir
+0
unlike
-0
زینب ۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۲
پاسخ
comments پاسخ به haji:
hame ounaii k dam az khoda va qoran mizanid maghame zan enqad balast k nemishe paki va efatesho ba pardeo khon sanjid.
har kas baste b niazi k dare hagh dare b in niazesh pasokh bde.
alan elm enghad pishraft karde k dokhtarai k parde nadaran ba yek amal jarahi pardashono midozan k hata baradarane pezeshki qanoni ham tashkhise amali ya salem bodan pardaro nemitonan bdan.
b nazare man kasi k dad mizane man hata dast b jense mokhalefam nazadam HATMAN to kare kaf saboone!!!!
efato pakie 2khtaro ya aftab mahtab nadidasho nemishe ba pardash sanjid.
shayad az jaye dge sex dashte bashe.
pas dashtan ya nadashtane parde meyare monasebi baraye pakio dorosti zan nist.

همیشه هم اینطور نیست.گاهی دختر هر کاری خواسته تو مجردی انجام داده و حالا میره ترمیم میکنه.این ادم خدارو که نمیتونه گول بزنه بالاخره یه جایی بدجور ضربه میخوره
 
 
ir
+0
unlike
-0
زینب ۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۹
پاسخ
comments اقا رضا این نظر شماست.متاسفانه بعضی پسرای جامعه ما انقدر وقیح شدن که اگه حتی خودشون بارها این تجربه را داشته باشند باز هم دنبال همسر ی هستند ک به قول خودشان دست نخورده باشد
 
 
ir
+0
unlike
-0
مصی ۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۷
پاسخ
comments هستند دختراو پسرائی که همدیگرو دوست دارن و چند سال با هم دوستن ولی پسر هیچ وقت به خودش اجازه نمیده که بخواد بکارت دخترو ازش بگیره چون دوسش داره با هم رابطه دارن ولی به هم صدمه تمیزنن هنوزم هستن مردائی که برای یه لحظه لذت و شهوت حاضر نیستن با زندگیه کسی که دوسش دارن بازی کنن
 
 
ir
+0
unlike
-0
سعید ۹۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۹
پاسخ
comments عاقا ما پسرا بعد شماها دخترا خوب باشید. اصلا چه معنی میده دختره قبل از اینکه ازدواج کنه خودشو در اختیار دوست یا نامزد یا هر کسی دیگه قرار بده؟؟
اگه شماها دخترها جایگاه خودتونو بدونید و اجازه ندید کسی ازتون سو استفاده کنن این همه مشکل و بی اعتمادی به وجود نمیاد.
 
 
ir
+0
unlike
-0
سارا ۹۲/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۱
پاسخ
comments اشتباه ما این ک از خدا دوریمتوروخدا دخترا دروغهای پسرارو نخورین اونا فقط ما دختراروبراهوس میخوان قبل اینکه بشکنید مواظب باشید خدا خودش هوای ازدواج همه رو داره نترسید هیچی به پاکی نمیرسه خودتونو ب دست این پسرا نسپارید وقتی خدا هست
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۲
پاسخ
comments اگه همه عفت وپاکدامنی روسرلوحه کارخودشون بکنن هیچ مشکلی پیش نمی یاد.ازقدیم هم گفتن هرکه افتدنظرش به ناموس کسان پی ناموس وی افتدنظر بولهوسان.
 
 
ir
+0
unlike
-0
b ۹۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۸
پاسخ
comments به نظر من پرده بکارت معنایی نداره
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۲/۱۱/۲۳ - ۰۱:۳۸
پاسخ
comments سر سوزنی برام اهمیتی نداره...
 
 
ir
+0
unlike
-0
ج م ر د ۹۲/۱۱/۲۲ - ۲۲:۴۶
پاسخ
comments پاسخ به بی اعتماد به همه...:
اهااااای اقاپسرایی ک تا با یکی دوس میشین انتظار دارین طرفتون درکتووون کنه و این درک کردن فقط واستوون تو رابطه معنی پیدا میکنههههه!!!ا مکان حل میشه نه زمااان...تف ب مردوونگیه همچین ادمایی و باید یه چیزییو یاد اوری کنم که چیزی که تورو مرد کرده سگ رو هم نر کرده پس ادم باااش...با تشکر از ساییتتون

داری یه طرفه میری این چیزهای که گفتی به20سال پیش میخوره نه حالا=الان هیچ جور نمیشه جلو دخترخانماروگرفت خودشون می بورن خودشونم می دوزن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ روزهای اول ن ن ن ن ن ن نامزدیت!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!! ؟؟؟؟دختروپسر باپاهی خودشون میرن سمت مرداب فساد
 
 
fi
+0
unlike
-0
نیکی ۹۲/۱۱/۲۲ - ۲۱:۱۱
پاسخ
comments سلام دوستان.من خودم دختری بودم که موقع گرفتن گواهی سلامت متوجه شدم پرده م آسیب یده در صورتی که هیچوقت رابطه نداشتم.دکتر هم نامردی نکرد و گفت که نمیتونم گواهی بدم قیافه شوهرمو دیدم ساکت شده بود از مطب اومدیم بیرون اشکام سرازیر شد ما عاشق هم بودیم براش قسم خوردم وقسمش دادم کسی نفهمه بیصدا از زندگیش میرم بیرون.دو روز بعد زنگ زد گفت اصلا براش مهم نیست و اگه من منحرف بشم خودشو نمیبخشه.الان یه پسر کوچولو داریم و همه چی عالیه.دست از تعصبات کورکورانه بردارید ی لایه پوست نازک نهتضمین نجابت ونه تضمین خوشبتی
 
 
de
+0
unlike
-0
سعید ۹۲/۱۱/۲۱ - ۲۳:۴۵
پاسخ
comments انسانی که انسان نباشد انسان نیست وسلام
 
 
za
+0
unlike
-0
کیوان ۹۲/۱۱/۲۱ - ۲۱:۳۳
پاسخ
comments از نظر من نبودن بکارت یک استثنا است بنا نباید خیلی بی ارزش پنداشته شود
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی ۹۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۳
پاسخ
comments کجای اسلام گفته دختری که باکره است می تونه بدون اذن پدر یا جد پدری ازدواج کنه اون هم صیغه. توصیه من به دخترای باکره این که خودتون وفدای هوس بازی های دیگران نکنین. واینده خودتون و بخاطر این رای به تفسیر دیگران خراب نکنید.
 
 
ir
+0
unlike
-0
بی اعتماد به همه... ۹۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۸
پاسخ
comments اهااااای اقاپسرایی ک تا با یکی دوس میشین انتظار دارین طرفتون درکتووون کنه و این درک کردن فقط واستوون تو رابطه معنی پیدا میکنههههه!!!!بع د چرا موقه ازدوااااج انتظار ی دختر پاکدامنو داریییین؟پس تکلیف این دخترا چی میشههه؟هااا؟پس مردوونگیتوون کجا رفتهههه؟واقعاکه ...من به این نتیجه رسیدم عشق بعضی از شما پسرااا فقط با مکان حل میشه نه زمااان...تف ب مردوونگیه همچین ادمایی و باید یه چیزییو یاد اوری کنم که چیزی که تورو مرد کرده سگ رو هم نر کرده پس ادم باااش...با تشکر از ساییتتون
 
 
+0
unlike
-0
sahar ۹۲/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۱
پاسخ
comments شما پسرا كه ديگه خيييلي رو داريد! هرچقدر كه بخوايد رابطه جنسي داريد بدون اين ك دستتون رو شه و حرف از باكره بودن ميزنيد؟؟! البته اينم گفته باشم منم مخالف رابطه جنسي ام قبل ازدواجم!!!
 
 
ir
+0
unlike
-0
shaghayegh ۹۲/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۳
پاسخ
comments من بانظر اقا فریبرز موافقم.چون همه چیز دختر به پرده ی بکارتشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
ب ۹۲/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۶
پاسخ
comments بعضی ارتباط ها از عشق زیاد و از نهایت قلب پیش میاد و روح سالم کسی رو که دوست نداشته باشه حتی نمی تونه ببوسه حتی اگه همسرت باشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
ب ۹۲/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۲
پاسخ
comments هر کی بی اعتماده خودش مشکل داره و از خودش می ترسه بکارت هیچ دلیلی برای سلامت روح نیت و سلامت روح رو باید دید و اگه عقل تون رو جمع کنیه تو نهایت اش یه ماه می بینید. مرسی
 
 
us
+0
unlike
-0
yasamin ۹۲/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۱
پاسخ
comments اینکه مردیازن قبل ازدواج رابطه جنسی یانه.چیزی که الان مهمه اینه که دیگه صداقت وعشق واقعی رانمیبینی.اگه به این مسایل تورابطمون پایبندبودیم وضعمون الان این نبود .پایه رابطه هامون همش شده هوس ودروغ وخیانت بهمدیگه.خداخودش به دادبندهاش برسه
 
 
ir
+0
unlike
-0
محسن ۹۲/۱۱/۲۰ - ۰۳:۱۹
پاسخ
comments فقط دختر نیست که بکارت داره...
 
 
ir
+0
unlike
-0
الهام ۹۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۲
پاسخ
comments از دختراییک مثل من شرایط ازدواجو ندارن میخام هر غلطی ک میکنند فقط مواظب بکارتشون باشند. برن از چندتا روحانی بپرسند ک اگه خیلی نیاز جنسی دارن با یه فرد قابل اعتماد صیغه ی محرمیت بخونند مثل خود من. خدارو شکر اسلام راهاییرو واسه حتی دختروپسرای مجرد که هنوز ازدواج نکردنند گذاشته..التماس دعا
 
 
us
+0
unlike
-0
asal ۹۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۱
پاسخ
comments آهای آقا پسرا این همه خوشحال نشین شنیدم الان یه قانونی تصویب مبشه که قبل ازدواج اگه دختره بخواد پسره دکتر بره اونجا میشه تشخیص داد که پسره قبلا با کسی سکس داشته یا نه
 
 
a1
+0
unlike
-0
key1 ۹۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۸
پاسخ
comments خانوما خیلی دم از نا پاکی مردا میگن ولی باید بدونن اگه پوششونو خوب کنن با مردی رابته نداشته باشن دیگه دختری نمیمونه که پاک دامن نباشه و پسری هم نمیمونه که قبل ازدواج تجربه ی سکسو داشته باشه ولی بدبختانه خانوما (البته عده ای) هرکی جاو راهشون سبز شد زرتی باهاش رابطه برقرار میکنن بدشم میگن چرا شوهر گیر نمی یاد دیگه نمیگن اخه پسرای بیچاره یه چیزایی دیدن که دیگه براشون اعتمادی باقی نمونده..خانوما باید بدونن که بکارت برای مردا خیلی مهمه چون آرزوی هر مردیه که زنش پاک دامن بوده باشه اگرم نباشه حداقل این بکارت این تلقینو ایجاد میکنه پس خانوما خواهشا رابتطونو کمتر کنید تا دیگه مردی نمونه تا ادعای با زنای زاد بودنو داشته باشه..ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
theworldend2078@gmai ۹۲/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۳
پاسخ
comments سلام به دختر پسرای که دارن اینو میخونن


اول از همه و مهمتراز همه عشق پاک میون دختر پسرا که خدا نصیب همتون کنه


دوم به غیراز اون احساسا که مهم بودن بحث ایجاد نسل جید
زیاد به رای اقوام و پول هین موضوع گیر ندین فقط عشقتون پیدا کنین

ساز یاد خداغافل نشین و یک صلوات بر محمد بفرسین
 
 
ir
+0
unlike
-0
setayesh ۹۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۰
پاسخ
comments ولی دوست دارم بدونم این پسرایی که هر کاری میکنن و شاید خودشون واسه رفع نیازشون حتی یه دختر بیچاره سادرو از باکرگی درآوردن و بعدش ولش کردن. الان اومدن دارن دنبال دختر پاک واسه زندگی میگردن میگردن و کجا باید محاکمه کرد؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
setayesh ۹۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۷
پاسخ
comments نظر من اینکه واقعا وجود پرده بکارت دلیل بر پاکدامنی دختر نیست .خب وقتی یه دختر از روی سادگیش گول یه پسر عوضی خورده ولی بعدش پشیمون شده و از خدا طلب بخشش کرده و دیکه اون عمل زشت انجام نداده تکلیف آیندش چیه؟؟؟؟باید بهش گفت دختر بدکاره؟؟
 
 
us
+0
unlike
-0
پیمان ۹۲/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۸
پاسخ
comments من نمیدونم اکثر دخترا یا تو حادثه پردشونو از دست دادن یا مادر زادی ندارن یا به اونا زوزی تجاوز شده این یعنی چی؟
 
 
us
+0
unlike
-0
پیمان ۹۲/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۹
پاسخ
comments من موندم بعضیا میرن با دختری که بکارت نداره ازدواج میکنن بعد میگن ادم باید روشنفکر باشه واقعا اگه روشنفکری به این جور چیزاس بگین منم بدونم.
 
 
us
+0
unlike
-0
dokhtar ۹۲/۱۱/۱۳ - ۰۱:۱۶
پاسخ
comments من نمیتونم اون دسته از عزیزانی رو درک کنم که اهمییت توبه و جایگاهشو پیش خداوند فراموش کردند.در کل افرادی همیشه هستند که شنیدن یک دروغ شیرین را به یک حقیقت تلخ ترجیح دهند.
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی ۹۲/۱۱/۱۲ - ۰۴:۰۸
پاسخ
comments متاسف برای کسی که مثلا فکر می کنه روشنفکره و با دختری که باکره نیست ازدواج می کنه
 
 
ir
+0
unlike
-0
ج ۹۲/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۰
پاسخ
comments [باهات موافقم رضا ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
باران ۹۲/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۳
پاسخ
comments اگر مرد واقعیت ها را قبول کند وبه طرف مقابل احساس داشته باشد هیچ حساسیتی درمورد پرده بکارت نشان نمیدهد.
 
 
us
+0
unlike
-0
پرنیان ۹۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۹
پاسخ
comments خاک ...به کوته فکرتون یه بار به دنیا می یاد و می رید
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۲/۱۱/۰۹ - ۰۲:۱۳
پاسخ
comments عبورازسنت به مدرنیته هزینه داره بایدخودمونوازسن تهای پوچ وعقب افتاده رهاکنیم.آیا دختری که باکره بوده وبه خونه شوهررفته خیانت نمیکنه پس باکره بودن دلیل به خوب بودن نیست پس بهتره دوطرف باهم صادق باشن و وجود رابطه قبل ازدواج و کتمان نکنن
 
 
ir
+0
unlike
-0
حمید ۹۲/۱۱/۰۸ - ۲۳:۱۲
پاسخ
comments پاسخ به ارامش:
بخاطره هیچ پسری ادم نباید خودشوبی ارزش کنه همشون عین هم اند

کسی نگفته بود همشون امتحان کنی
 
 
ir
+0
unlike
-0
ستایش ۹۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۲
پاسخ
comments دختر اگه دختر باشه نیاز به این همه نصیحت نداره...
 
 
ir
+0
unlike
-0
ب ۹۲/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۶
پاسخ
comments دختر اگه دختر باشه و به خدا یقین داشته باشه دنبال این کارا نمیره بجای اینکه وقتشا برا پسرا تلف کنه فکر اینده خودش باشه که بتونه ی زندگی خوب داشته باشه پسرا هم همین طر خلاصه این کارا عاقبت خوبی ندارن
 
 
ir
+0
unlike
-0
محسن ۹۲/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۴
پاسخ
comments اگه پسری قبل از ازدواج با جنس مخافش ارتباطش جنسی برقرار کنه
هر چند تا...
دیگه اون لذتی ک با میخواد ارتباط جنسی برقرار کنه نداره

پس اق پسرا نکنید

شکسپیر میگه...
//اگه با دوس دختر خود ازدواج نکنید مجبورید با دوس دختران دیگران ازدواج کنید//
 
 
ir
+0
unlike
-0
محسن ۹۲/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۸
پاسخ
comments پاسخ به نازی:
تکلیف اون کسی که سر عشقش بکارتشو داده چیه؟ پسر بی وجدانی که اونو با اون حال رها میکنه! آدم وقتی یه کاری میکنه باید مردونه پاش وایسه. پس وجدان چی میشه...

پاسخ به نازی:
تکلیف اون کسی که سر عشقش بکارتشو داده چیه؟ پسر بی وجدانی که اونو با اون حال رها میکنه! آدم وقتی یه کاری میکنه باید مردونه پاش وایسه. پس وجدان چی میشه...

پاسخ به نازی:
تکلیف اون کسی که سر عشقش بکارتشو داده چیه؟ پسر بی وجدانی که اونو با اون حال رها میکنه! آدم وقتی یه کاری میکنه باید مردونه پاش وایسه. پس وجدان چی میشه...ادم نامزد میکنه تا با هم اشنا بشن
ن اینکه ارتباط جنسی داشتعه باشند
اگه از دست دادش دیگه باید باهاش بسازه.شاید میشه گفت نصف حقشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
دخترخوب ۹۲/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۸
پاسخ
comments عاااااااااااااا ااشقتم عابر کاش همه پسرا مث تو بودن،افسوس
 
 
ir
+0
unlike
-0
نازی ۹۲/۱۱/۰۴ - ۲۱:۳۸
پاسخ
comments تکلیف اون کسی که سر عشقش بکارتشو داده چیه؟ پسر بی وجدانی که اونو با اون حال رها میکنه! آدم وقتی یه کاری میکنه باید مردونه پاش وایسه. پس وجدان چی میشه...
 
 
ir
+0
unlike
-0
reyhane ۹۲/۱۱/۰۳ - ۰۰:۵۶
پاسخ
comments چه تو دخترا و چه تو پسرا آدم مزخرف زیاده این خود ما هستیم که باید جوری عمل کنیم که اتفاقات ناخوشایند پیش نیاد واسمون. اگه هرکس هر کاری میکنه که به درستیش ایمان داره پس باید به اینم ایمان داشته باشه که هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد.
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهران ۹۲/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۵
پاسخ
comments من پسرم و خودم مشکلی ندارم.دختر ها هم کاری به کارم ندارند چون میدونن اهل این کارا نیستم.واقعا نیازه که تو جامعه مردا پاکی خودشون رو حفظ کنند تا زنامون هم پاک بمونن.یا علی
پاسخ ها:
 • بانو ۹۴/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۷
  commentsمن با نظر شما کاملا موافقم امید وارم هیج دختری نره ارزش خودشو بیاره بایین به دلیل لذت های زود گذر
 
 
ir
+0
unlike
-0
زهرا ۹۲/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۷
پاسخ
comments آهای پسرایی ک خیلی ادعای پاکی میکنید البته بلانسبت بعضی ها مثلا خودتون دوران مجردی خیلی سالم بودین؟خودتون بگیدباچن نفربودین ک دوسدارین ی زن پاک ازپیشونیتون درآد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
مسعود ۹۲/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۵
پاسخ
comments سلام عالی بود جان خودتان اینارا رها کنید تا ب وقتش خودش بهترینش باتوکل بخدا براتون میاد برید پول دربیادید ازهمه چیزبهتره
 
 
a1
+0
unlike
-0
parastar ۹۲/۱۰/۳۰ - ۲۳:۵۷
پاسخ
comments دخترهاپاکترازپس رهاهستند.ازپسره اخواهش میکنم هرگزباابروی دختری بازی نکنند.چه زیباست مردانه زیستن.
 
 
ir
+0
unlike
-0
afsaneh ۹۲/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۵
پاسخ
comments به نظر من باکره بودن دخترخیلی مهمه چون آرامشی به مرد میده که به زندگی پایبندش میکنه.ولی ازطرف دیگه تنهادلیلی برای پاک بودن دختر نیس-چه بسا کسایی هستن که باکره ان ولی روحشون باکره نیس...
 
 
ir
+0
unlike
-0
الي ۹۲/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۲
پاسخ
comments اقا دانيال خوب فرض كنيد همه ي دخترا رو بردن پيش دكتر ماما ولي پسرا رو كجا ببرن
 
 
ir
+0
unlike
-0
الي ۹۲/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۷
پاسخ
comments ولي اخرش كه چي پسرا ميرن با هزار تا دختر رابطه بر قرار ميكنن و بعد ميخوان زن زندگي شون قبل از ازدواج با هيچ كس رابطه نداشته با شه واقعا كه پسرا از خود راضيا
 
 
ir
+0
unlike
-0
المیرا ۹۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۴
پاسخ
comments تو این دنیاآدمابرای آرامش یا رسیدن به خواسته هاشون تن به اشتباهی میدن که اسمشو نمیشه گذاشت اشتباه بزرگ این یه حماقت بزرگی که ناخواسته و جبران ناپذیرپس نمیشه به این جور آدماگفت نا پاک یا بدپس ندونسته بدون تصور اینکه شاید این اتفاق واسه خودت بیفته پاکی هر کسی به دلشه امیدوارم هیچ دختر یاپسری به این نا پاکی نا خواسته دچار نشه.......
 
 
ir
+0
unlike
-0
fati ۹۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۳
پاسخ
comments خاک ... محمود که انقد کوته فکری
 
 
ir
+0
unlike
-0
مرتضی ۹۲/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۴
پاسخ
comments به نظر من هیج پسری نباید ازدواج کنه چون کرفتاری زندکی زیاده
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۲/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۶
پاسخ
comments بکارت تنها مربوط به جسم نمیشه،روحتون هم باید باکره باشه فقط اسم ش رو گذاشتن عفت وپاکدامنی ونجابت و ی نصیحت برادرانه به دخترها فریب حرفهای پسرها رو نخورید اگه شما رو بخوان بزا بیان جلو و با خوانوادهاتون بحرفن . در ضمن اهی پسر ها شما هم باکره هستید یعنی با هیچکس رابطه نداشتید . خود ارضایی چطور ، پس گاهی باید بدختر ها حق داد
 
 
ir
+0
unlike
-0
بیتا ۹۲/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۰
پاسخ
comments ن پس حق اینه ک پسر با چند تا دختر باشه بعد ما بگیم چه شاه پسری
 
 
ir
+0
unlike
-0
نیلوقر ۹۲/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۰
پاسخ
comments نمیخوام میون آدمای متعصب زندکی کنم که اخلاق ورفتارو کردارو تحصیلات یه دختر نمیبینن بعد چسبیدن به چی..
 
 
ir
+0
unlike
-0
ارامش ۹۲/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۲
پاسخ
comments بخاطره هیچ پسری ادم نباید خودشوبی ارزش کنه همشون عین هم اند
 
 
ir
+0
unlike
-0
نقی جوووووووووووووون ۹۲/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۵
پاسخ
comments mersi all raight
 
 
ir
+0
unlike
-0
مینا ۹۲/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۱
پاسخ
comments یه پیشنهاد مهم واسه همه آقایون:اگه دنبال یه دختر پاک واسه ازدواج میگردین فقط به برخوردش و رفتارهاش و نحوه نگاه کردنش به اطرافیان به خصوص آقایون توجه کنید اینجوری خیلی چیزا دستتون میاد اگه دیدید همه جوره دختر خوبی بود و سالم زندگی میکرد به خدا توکل کنید و باهاش ازدواج کنید و شب اول عروسیتون هرچی شد دیگه بیخیال شید و زندگیتونو الکی الکی خراب نکنید. به دختر خانوما هو توصیه میکنم نجابتتونو حفظ کنید و خودتونو دست پسرای خیابون نسپارید که بعدش برای ازدواجتون مشکل پیدا کنید و رفتارهای خودتونو درست کنید
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحر ۹۲/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۰
پاسخ
comments پس دلیل پاکی پسر چیه هان؟ چیه؟ شماالکی خودتونو طبرءه نکنیدو پاک ندونید که بارها ثابت شده پسرا هستند که نمیتونن خودشونو کنترل کنن و مزاحم دخترا میشن جالب اینجاست هر کاری میکنید پرو هم تشریف دارین
 
 
ir
+0
unlike
-0
امید ۹۲/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۲
پاسخ
comments من ارزو میکنم که در کتابهای درسی در دوره راهنمایی یا دوره اول دبیرستان جدید دخترها وپسرهای ما را به هر نحوی که بهتر است با مسایل جنسی که خیلی پر اهمیت است اشنا کنند تا بروز خیلی از مشکلات جلوگیری شوددر واقع فرهنگ سازی خوب شودخیلی از مشکلات به علت ندانستن است به امید جامعه ای خوب
 
 
ir
+0
unlike
-0
بی نام ۹۲/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۵
پاسخ
comments هر دختری که نامردی میکنه به شوهرش از طرف یه پسر گول میخوره دیگه نه؟ اگه ما خودمون آدم باشیم همه چی حله البته اگر شرایط ازدواج تو این مملکت ما هم راحت بشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
بی نام ۹۲/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۳
پاسخ
comments به نظر من هم پرده بکارت نشونه اینه که طرف قبلا رابطه داشته یا نه و این حرف ها برای آموزش مردم هست ولی خدایی قبول کنید دختر یا پسر لاابالی زیاذه و تشخیص دادن سخته
 
 
ir
+0
unlike
-0
زهره ۹۲/۱۰/۲۰ - ۰۱:۱۰
پاسخ
comments به نظر من صداقت بعد ازدواج که باید داشته باشن وگرنه دختر دختر پیغمبرم باشه ولی بعد ازدواج خیانت کنه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دخترا هرچی هستید بازم ارزش دارید
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرشاد ۹۲/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۲
پاسخ
comments نظربات خواننده ها قشنگتر بود تا مطالب سایت
تو همه جوامع دختر و پسرهای خوب و بد داریم
اما واقعا متاسفم واسه اون کسی ک دخترای ایران و با غرب مقایسه کرد و گفت ملاک خوب بودن اونا چیه و ما چیه؟
باید بهش ج داد ک ملاک غربی ها همش بر اساس ظاهرشونه ن باطن شون
بی خودو الکی از اونا دفاع نکنید لطفا
 
 
ir
+0
unlike
-0
بی نام ۹۲/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۰
پاسخ
comments به نظرمن همه دوستان حق دارن.اونایی که فک میکن دختربایدبکارت داشته باشه تاقابل اعتماد باشه بایدبدونن خیلی ازدختراکه ناخواسته بکارتشونوازدس دادن ازاونایی که دارن وشب وروزتوخیابونامی گردن قابل اعتمادترن...به اوناییم که فک میکنن دخترای بدون بکارتم میتونن بهترین باشن تبریک میگم.ازایناگذشت ه مگه آقایون بابکارت خانوماازدواج میکنن؟عفت وخانومی یه دخترتوایمان ورفتارشه.خداتوب ه کننده روهم دوس داره هم تنهانمیزاره.
 
 
ir
+0
unlike
-0
ی دختر ۹۲/۱۰/۱۹ - ۰۱:۳۳
پاسخ
comments خدایا توکه از من و اعمالم آگاهی خودت کمکم کن.تو میدونی حتی حرف زدن با نامحرم برام سخته.دخترا مواظب خودتون باشین .
 
 
ir
+0
unlike
-0
meysam ۹۲/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۴
پاسخ
comments sشما برو دستور شرع مقدس رو بخون اگر نمیدونی من بهت یاد میدم زنت اگر جلو چشمت زنا کرد فقط با ساقه ریحون حق داری باهاش حرف بزنی و تنبیهش کنی. چه برسه به دختر بی گناه که بکارتش از دست داده .
 
 
ir
+0
unlike
-0
دلارام ۹۲/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۴
پاسخ
comments به نام انکه ریتمآرام و دلنشین عشق را نواخت تا در فضای خاموش قلب ها همانند گیتار زندگی جاودانه بماند
از اینکه میخواهم ورق سفید از محبت را با خطوطی آبی چرکین کنم مرا ببخش
نه استادی چیره دستم تا تصویر زیبایت را حک کنم ،
ونه شاعری استادم تا حکایتی از خوبی های تو توصیف کنم
پس به عادت همیشه؛دریچه قلبم را شکافته و قطره خونی را به عنوان عشق به دوستی تقدیم تو میدارم
وبه راستی که اگر دو گل سر سبد جوانی عاشق یک دیگر باشند
از اعماق قلب به یک دیگر اعتماد داشته حتی اگر بکبرتی هم در کار نباشند باز هم عشق از میان نخواهد رفت
با آرزوی خوشبختی برای همه ی دختر خانم ها
 
 
us
+0
unlike
-0
haji ۹۲/۱۰/۰۹ - ۰۵:۰۴
پاسخ
comments hame ounaii k dam az khoda va qoran mizanid maghame zan enqad balast k nemishe paki va efatesho ba pardeo khon sanjid.
har kas baste b niazi k dare hagh dare b in niazesh pasokh bde.
alan elm enghad pishraft karde k dokhtarai k parde nadaran ba yek amal jarahi pardashono midozan k hata baradarane pezeshki qanoni ham tashkhise amali ya salem bodan pardaro nemitonan bdan.
b nazare man kasi k dad mizane man hata dast b jense mokhalefam nazadam HATMAN to kare kaf saboone!!!!
efato pakie 2khtaro ya aftab mahtab nadidasho nemishe ba pardash sanjid.
shayad az jaye dge sex dashte bashe.
pas dashtan ya nadashtane parde meyare monasebi baraye pakio dorosti zan nist.
 
 
ir
+0
unlike
-0
دل ارام ۹۲/۱۰/۰۷ - ۱۹:۴۵
پاسخ
comments خیلی متشکرم از سایت فوق العادتون
 
 
ir
+0
unlike
-0
رضا ۹۲/۱۰/۰۷ - ۰۸:۵۷
پاسخ
comments باسلام-به اعتقاد بنده خداوند زن و مرد رو از یک گل سرشت و اونارو خلق کرد.بکارت بی معناترین قسمت وجود یک زن برای مردان باخداست .انسان باخدا معمولاایرادات انسانی رو که ممکنه براثر بیماری یا مادر زادی ویابراثر ارتکاب به گناهی صورت گرفته باشه رو درصورتی که تکرر گناه نباشه قابل اغماضه و وقتی خداوند توبه و بخششایش رو گذاشته پس بنده خدا نباید از امر خداوند سبقت بگیره.زن از جنس لطافت افریده شده .پس نباید مورد هجمه بی مهری قرار بگیره.نظرمنه .خود دانید
 
 
nl
+0
unlike
-0
milad ۹۲/۱۰/۰۵ - ۰۱:۴۴
پاسخ
comments از شما تشکر میکنم برای بالا بردن سطح اطلاعات خودم و جامعه زمانی بود که برای بدست آوردن اطلاعات اینچنینی یا باید با هزار ترس و شرم و در لفلافه صحبت کردن که آخرشم نتیجه نداشت غرورمون و میشکستیم یا باید هزینه کتاب های زیر زمینی گزاف به جان می خریدیم.
 
 
nl
+0
unlike
-0
milad ۹۲/۱۰/۰۵ - ۰۱:۲۷
پاسخ
comments هینکه یه سری از سنت های ما ایرانیا کامل نیست درست یا بوی مرد سالاری میده ولی قبول کنین خیلی جاها کارایی داره مثلا همین یکی باعث میشه یه عده (فقط یه عده ا)از آدما باشن که از ترس همین رسوایی دست از پا خطا نکنن یجور عامل بازدارنده.
 
 
ir
+0
unlike
-0
منم ۹۲/۱۰/۰۴ - ۲۳:۰۷
پاسخ
comments متاسفم برای اونایی که وقارومتانت دختر روتوپرده بکارتشون میدونن...
یعنی هرکی توی حادثه یا اینکه مادر زادی بکارتشو از دست داده باشه ازقبل باکسی رابطه داشته؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
دوست ۹۲/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۵
پاسخ
comments خدا داخل قرآن گفته زنان مومن برای مردان مومن و مردای مومن برای زنان مومن ، زنان خبیص برای مردان خبیص و مردان خبیص برای زنان خبیص ...
خلاصه اینکه از هر دست بدی از همون دست میگیری . ولی خداییش اون دختری که مورد تجاوز قرار گرفته باید چکار کنه ؟
یکی از اصحاب پیامبر بعد از اینکه متوجه شد همسرش پرده بکارت نداره عیب پوشی کرد و بعدش پیامبر به خاطر این کارش به اون جوون وعده ی بهشت داد.
پاسخ ها:
 • محمد ۹۳/۱۱/۱۸ - ۰۸:۴۶
  comments100 درصد موافقم.من خودم پاک بودن طرف مقابل واسم خیلی مهمه اماپسرا اینو بدونن که بهترین کار اعتماد کردن به طرف مقابل هستش.شما اعتماد کنید اجرش با خدا.شما اعتماد کنید,خود خدا هوای شما رو داره.در ضمن پسرا لطفا اخلاقشون رو خوب کنند.من خودم میخوام اخلاقمو اصلاح کنم.موفق باشید و ازدواج موفقی داشته باشید
 
 
ir
+0
unlike
-0
نسکافه ۹۲/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۷
پاسخ
comments آقایونی که خودشون رو جنس برتر می دونن میشه توضیح بدن چرا ؟ شاید ما هم قانع شدیم ؟ پاک بودن و صادق بودن واسه زندگی مشترک شرط لازم و اولیه هستش.
 
 
ca
+0
unlike
-0
A ۹۲/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۴
پاسخ
comments پسرایی ک میگن حقمونه طرفمون پاک باشه خودشونم همونقدر پاکن؟ هردو جنس ی اندازه انسانن پس پسری ک باچن نفربوده نباید انظار داشته باشه اله پاکی گیرش بیاد
 
 
ir
+0
unlike
-0
افی ۹۲/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۴
پاسخ
comments عالی بود ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
دلفا ۹۲/۱۰/۰۲ - ۲۳:۴۸
پاسخ
comments اگر دنیا عدالت داشت،مرد هم بکارت داشت،،،،
 
 
nl
+0
unlike
-0
پ.ن ۹۲/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۷
پاسخ
comments [این حق هر پسره که دختر سالم و باکره باشه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
amir ۹۲/۱۰/۰۲ - ۰۰:۵۹
پاسخ
comments مطالب جالبی بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
وحید ۹۲/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۱
پاسخ
comments این نظر که نداشتن بکارت یا هایمن دلیل قطعی بر ارتباط قبلی دختر بوده درست نیست ولی همین میتونه یک توجیه برای افرادی باشه که خدایی نکرده رابطه برقرار کنند و بعد هم بگن که مثلا مادرزادی بوده یا تو حادثه ای اتفاق افتاده.
 
 
ir
+0
unlike
-0
وحید ۹۲/۱۰/۰۱ - ۰۹:۱۵
پاسخ
comments هیچ چیزی جای کانون پر مهر و آرامش خانواده رو نمیگیره...لذت های زودگذر که بعدا مایه پشیمانی و مشکلات در زندگی اند - رو با داشتن خانواده ای گرم وصمیمی و پر از آرامش مقایسه کنید.اونوقت خودتون راه رو از چاه تشخیص میدید.
 
 
ir
+0
unlike
-0
Arezuo ۹۲/۱۰/۰۱ - ۰۱:۰۴
پاسخ
comments سلام.ازینکه دیدم ی همشهری خودمم نظرشوداده بود..خوشحال
شدم.باتشکر از اطلاعات مفیدتون.
پاسخ ها:
 • احمد ۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۰
  commentsپاسخ به آرزو. تجاوز تو اکثر موارد اینجوری شروع میشه که دختره و پسره میرن یه مکان خلوت که مثل دو تا آدو باکلاس با هم صحبت کنن. حالا پسره همش تو مسیر رفتن به مکان فکرش اینه چه پوزیشنی رو امتحان کنه. دختر هم تو فرکش از اینکه داره به عشقش لطف و اعتماد میکنه و با هاش میره خلوتگاه بدون ترس خوشحاله. در مکان خلوت پسره یهو شهوت جلو چشماشو میگیره و قصد معاشقه داره که دختره مانع میشه ولی واسه اینکه پسره ناراحت نشه و زورگیری نکنه به معاشقه راضی میشه. بعد کمی معاشقه پسره داغ میشه و دیگه هیچی حالیش نیست تا بعد از راحت شدن. دختر تو اون لحضات خفت شدن فقط داره به این فکر میکنه که ایا این همون پسر باکلاس با فرهنگ نبود؟ من اینجا چیکار میکنم؟ التماس میکنه. فایده نداره چون پسره فقط از اینکه یکی دیگه به آمارش اضافه شده خوشحاله و به فکر تهیه مستندات کافی از قبیل فیلم و عکس واسه پوز دادن جلوی رفقاشه. دخترا من یه پسر خیر خواه شمام. بطور 1000 درصد بدونید پسری که کسی رو واسه ازدواج بخواد هرگز هرگز قبل ازدواج خرابش نمیکنه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
مرجان ۹۲/۰۹/۳۰ - ۱۴:۱۶
پاسخ
comments مطالب بسیار آموزنده و خوبی بود...خیلی از مسائلی که روم نمیشد از هیشکی بپرسمو فهمیدم....فقط در جواب اون آقایی که گفت دختری که پرده نداره...میخوام بگم آقای محترم:اگه یه آدم از همجنسای خودتون به یه دختر تجاوز کنه...تکلیف اون دختر بیچاره چیه؟اون چطوری میتونه ثابت کنه که با کسی رابطه نداشته؟
 
 
gb
+0
unlike
-0
مهرداد ۹۲/۰۹/۳۰ - ۱۰:۴۲
پاسخ
comments من با نظر بعضی از بانوان مخالفم که میگن نباید نداشتن بکارت دلیل فاحشگی دختر باشه.
یعنی دختر بره هر کاری که خواست بکنه بعد ما هم بگیم به به چه دختر پاکی کاری نکرده که فقط با چند تا پسر بودخ.پس دلیل پاکی دختر چیه هان؟ چیه؟ الکی خودتونو طبرءه نکنید
پاسخ ها:
 • parisa ۹۴/۰۴/۱۳ - ۰۵:۱۰
  commentsپس دلیل و ارزش پسر چیه هان؟چیه؟
  پسرا قبل از ازدواج هر کاری بخوان انجام میدن اماتوقع دارن با دختر باکره ازدواج کنن
  کسی که بکارت رو معیارارزش یه خانوم بدونه،لیاقتش دختری است با دلی فاحشه...
 
 
ir
+0
unlike
-0
فریبرز ۹۲/۰۹/۳۰ - ۰۱:۴۹
پاسخ
comments پاسخ به فاطمه:
در جوامع غربی به فکر چیا هستن،در جامعه ما چی؟!متاسفم که معیار درست بودن روچی میدونیم!اگه کسی بکارتشو از دست داد دیگه حق زندگی کردن نداره؟!یاباید بره بمیره!

اگه زن من پرده نداشته باشه یا حتی با یه پسر دوست بوده باشه طلاق میدمش من تا حالا با هیچ دختری دوستی نکردم اگه یه دختر به خاطر نزدیکی پرده بکارتشو از دست داده باشه باید بمیره
 
 
ir
+0
unlike
-0
خنده ۹۲/۰۹/۲۸ - ۲۲:۳۲
پاسخ
comments عاشقتم ایمان .خوش بحالت همسرت اینقد شوهر دلسوزی داره
 
 
ir
+0
unlike
-0
نفس ۹۲/۰۹/۲۷ - ۲۳:۵۷
پاسخ
comments سلام من تازه به بحث پیوستم اما بانظراکثریت موافقم چون پسرایی که خودشون دنبال هرکاری میرم واسه ازدواج سراغ دخترهای به قول بعضیا پاکدامن میرن.مرسی
 
 
ir
+0
unlike
-0
ستاره ۹۲/۰۹/۲۷ - ۱۴:۵۸
پاسخ
comments باسلام این حرفا کاملامنطقی ودرسته اما دخترا بیشترمواظب خودشون باشن چون پشیمانی سودی ندارد.
ازنویسنده مطلبم خواهش میکنم درباره بی میلی ودوری ازمسائل جنسی بنویسید. خیلی ازتون ممنونم
 
 
ir
+0
unlike
-0
الهام ۹۲/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۲
پاسخ
comments من شخصا به تعهد در روابط خیلی اهمیت میدم.چه در دوستی چه در تاهل.
 
 
ir
+0
unlike
-0
سیدمحمد ۹۲/۰۹/۲۶ - ۰۰:۵۰
پاسخ
comments پاسخ به ماریلا:
بااحترام ب نظرهمه ی دوستان, بنظرمن عفت1دختر ب بکارتشه بین دخترپسرم خیلی تفاوت هست. مرد یعنی مردانگی, آزادی, زن یعنی پاک وباوفابودن اول به خانواده بعد به شوهر.
باتشکراز مطلب پربارتون.


احسنت به ماریلاخانوم
 
 
ir
+0
unlike
-0
شیوا ۹۲/۰۹/۲۵ - ۱۸:۱۵
پاسخ
comments بدبخ دخترا همه کارا شون با رسکو ترسه فکره پرده هم که مخشونو پر کرده چی میکشیم ما خدااااااااااااا اااااا
 
 
ir
+0
unlike
-0
الی ۹۲/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۱
پاسخ
comments من 19سالمه تا حالا سکس نداشتم!! نمیدونم باخودم چیکار کنم هم نیاز جنسی دارم و هم از سکس بدم میاد حتی با شوهر همیشه تو ذهنم اینجوره ک کاره کثیفیه و وقتی فیلمی میبینم ک صحنه داشته باشه حالم از مردا بهم میخوره ازشون متنفر میشم همیشه سکس رو ی عمل حیوانی و زشت میبینم نمیدونم چیکارکنم ک این فکرا از ذهنم بیرون بره میترسم درآینده ب مشکل بربخورم
 
 
ir
+0
unlike
-0
ال ۹۲/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۳
پاسخ
comments همه برمىگرده به فرهنگ جامعه در ضمن اقاىون هم پرده دارن در واقع همون ختنه که مىکنند .
 
 
ir
+0
unlike
-0
سارا ۹۲/۰۹/۲۵ - ۰۱:۱۵
پاسخ
comments اطلاعات خوبی بود ازتون ممنونم ولی واسه بعضی از آقایون متاسفم بهتره فکرتونو عوض کنین تابتونین زندگی خوبی داشته باشین
 
 
ir
+0
unlike
-0
علی ۹۲/۰۹/۲۴ - ۱۶:۳۰
پاسخ
comments ممنونم از اطلاعات خوبتون
 
 
ir
+0
unlike
-0
nazanin ۹۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۸
پاسخ
comments ممنون از سایت خوبتون اموزنده بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
الهام ۹۲/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۹
پاسخ
comments باید واقع بین بود.اگه رابطه جنسی خارج از حیطه ازدواج بده که زن و مرد نداره اگرم لازمه و ی امر فطریه و بی توجهی(و البته نه زیاده روی)بهش عواقب روحی و جسمی داره که داره پس زن و مرد نداره و برای هردو مشترکه.باید مردها یاد بگیرن حق رسیدگی به تمام نیازهای فطری در زن و مرد یکسانه و زنها هم بدونن توجه به نیاز جنسی حد و مرز داره و با هرزگی فرق داره
 
 
ir
+0
unlike
-0
الهام ۹۲/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۱
پاسخ
comments پاسخ به ماریلا:
بااحترام ب نظرهمه ی دوستان, بنظرمن عفت1دختر ب بکارتشه بین دخترپسرم خیلی تفاوت هست. مرد یعنی مردانگی, آزادی, زن یعنی پاک وباوفابودن اول به خانواده بعد به شوپ
باتشکراز مطلب پربارتون.

خخخخپاسخ به دانيال:
دختراي حال رو بايد همشونو ببري پيش دكتر ماما

آقایون.سالها هر کاری که خواستین کردین.حالا نوبت ماست.اگه شما غریضه جنسی دارین ما عفت بیشتر داریم
 
 
af
+0
unlike
-0
ahmad seyar ۹۲/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۰
پاسخ
comments tnx az malomat shoma matlab beyar jalibb k...
 
 
ir
+0
unlike
-0
ندا ۹۲/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۲
پاسخ
comments خیلی واضح و روشن و و با اهمیت بود. ممنونم
 
 
ir
+0
unlike
-0
ماریلا ۹۲/۰۹/۲۲ - ۱۶:۵۸
پاسخ
comments بااحترام ب نظرهمه ی دوستان, بنظرمن عفت1دختر ب بکارتشه بین دخترپسرم خیلی تفاوت هست. مرد یعنی مردانگی, آزادی, زن یعنی پاک وباوفابودن اول به خانواده بعد به شوهر.
باتشکراز مطلب پربارتون.
 
 
ir
+0
unlike
-0
فریبا ۹۲/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۱
پاسخ
comments مطلبتون آموزنده بود واقعا کاش ذهن مردا اصلاح بشه و بدونن ارزش دخترا به پرده نیس وتفکرمردسالاری واقعا ریشه داره تو این جامعه کاش چشممون رو به روی واقعیتها باز کنیم.
 
 
ir
+0
unlike
-0
توحید ۹۲/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۰
پاسخ
comments سلام
خیلی خوب بود.....ولی خیلی ضعیف شمرده شده بودنداشتن بکارت عامل بزرگ طلاق میشه.....پس دخترای خوب مراقب خودتون باشید...
 
 
fi
+0
unlike
-0
niloo ۹۲/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۴
پاسخ
comments پاسخ به محمود:
سلام.مطالبتون خوب بود ولی به نظر من ارزش هر دختری به سالم بودن بکارتش می باشد.

هه ارزش پسرا به چیه اونوقت؟؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمود ۹۲/۰۹/۲۱ - ۰۱:۰۸
پاسخ
comments سلام.مطالبتون خوب بود ولی به نظر من ارزش هر دختری به سالم بودن بکارتش می باشد.
 
 
ir
+0
unlike
-0
من ۹۲/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۸
پاسخ
comments سلام
تو رو خدا دخترا مواظب خودتون باشید، وقتی یه خواستگار خوب براتون میاد اون ومقع است که هر چی افسوس بخورید بازم کمه..البته من توی همه ی کامنت های فوق یه اشتراک موضوع دیدم و اون اینکه همه پارگی پرده رو به حساب خیانت و رابطه ی جنسی میذارن بابا شاید بدبخت دختر تو بچگی چیزیش شده باشه قربون خدا برم. خدا حافظ همه ی ما دخترا باشه.
 
 
ir
+0
unlike
-0
هادی ۹۲/۰۹/۱۹ - ۲۰:۳۱
پاسخ
comments سلام!
واقعا برای نویسندگان این مقاله متاسفم که موضوع به این مهمیرو انقد کم اهمیت و پوچ جلوه دادند.
 
 
at
+0
unlike
-0
ثریا ۹۲/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۹
پاسخ
comments عالی بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
ریزان ۹۲/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۴
پاسخ
comments مطالبتون خیلی خوب بود.
 
 
ir
+0
unlike
-0
عابر ۹۲/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۱
پاسخ
comments ...(ادامه از کامنت قبل)
اول مطلب اینطور وانمود میکنید که علمیه و اطلاع رسانیه و آخر مطلب با یه اظهار نظر احمقانه جامعه شناسانی، روی مخ مردم کار می کنید!
من خودم یه پسرم، 26 رو هم رد کردم و تا حالا دستم به دست هیچ زنی یا دختری نخورده حتی یه پیامک هم با کسی نداشتم با این حال این جمله که " نگرش باكره پسند مردان به خصوص در ایران، در حالیكه غالبا خود، پیش از ازدواج، ارتباط جنسی دارند، اساسا درست است یا ناشی از ... " فوق العاده کم خردانه و در نهایت فمنیسم قرار دارد.
و دقیقا از کسی بر می آید که یا تفاوتهای مرد و زن را نمیفهمد و یا قبول ندارد،
برای همه خانمهایی که احساسات خود را بر حکم خدا مقدم میدانند متاسفم که نام مسلمان و پیرو قرآن نیز بر خود میگذارند.
امیدوارم جرات به نمایش گذاشتن را داشته باشید.
 
 
ir
+0
unlike
-0
عابر ۹۲/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۹
پاسخ
comments سلام
مطلبتون خوب بود، استفاده کردم،
تشکر،
ولی اینکه سعی کردید پرده بکارت رو یه چیز کم اهمیت نشون بدید خیلی بد و کم سوادانه است وبیشتر مغرضانه مینماید،
دخترای الان به اندازه کافی پررو هستند که دیگه نیازی به این حمایتهای فکری نداشته باشند!
مخصوصا با این موج فمنیسمی که راه افتاده و مردها و پسرهای مفلوک و بی عرزه رو به روزگار سیاه نشونده،
... (در کامنت بعد)
 
 
ir
+0
unlike
-0
سمیرا ۹۲/۰۹/۱۸ - ۲۲:۴۹
پاسخ
comments واقعا ممنون جواب سوالایی که نمی دونستم از کی بپرسم و گرفتم. دوست دارم بازم بیشتر بدونم تا دیدم رو واقعیت بازتر بشه.مرسی
 
 
ir
+0
unlike
-0
صدیقه ۹۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۹
پاسخ
comments خیلی جالب بودممنون.
 
 
ir
+0
unlike
-0
فاطمه ۹۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۳
پاسخ
comments در جوامع غربی به فکر چیا هستن،در جامعه ما چی؟!متاسفم که معیار درست بودن روچی میدونیم!اگه کسی بکارتشو از دست داد دیگه حق زندگی کردن نداره؟!یاباید بره بمیره!
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحرناز ۹۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۸
پاسخ
comments آقا دانیال دخترا رو بردن پیش ماما درست . اما شما پسرار رو پیش کی ببرن؟؟؟؟؟فکره تو درست کن پسره خوب مطمئن باش پسرا دخترای عزیزو از راه به در نکنن هیچ نیازی به پیش ماما رفتن نیست اوکی دوست عزیز
 
 
ir
+0
unlike
-0
دانيال ۹۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۳
پاسخ
comments دختراي حال رو بايد همشونو ببري پيش دكتر ماما
 
 
ir
+0
unlike
-0
شهرام ۹۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۴
پاسخ
comments سلام خوب بود ولی گلایه این بود که بعضی دخترها نامردی میکنن به شوهراشون با این دوستی هایی که با بعضی ها میکنن. دخترای ما پاکن اگه گول حرف بیخودی و حوس الود پسرارو نخورن پاک باشید چون فقط به یه نفر تعلق دارید رابطه با پسرا میتونه با یه نگاه بیخودی از طرف دخترا شروع بشه فقط کافیه مواظب نگاهتون و حرکتتون باشید خوش باشید با خانواده ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
سحرناز ۹۲/۰۹/۱۴ - ۲۳:۳۰
پاسخ
comments دخترا قدر خودتون رو بدونید ما خیلی پاکیم من خودم تجربه داشتم اما خدا رو هزار مرتبه شکر به خواسته ی کثیفش نرسید به پسرا اعتماد نکنید تا زمانی که بدونید تو آغوش همسرتون هستید
 
 
ir
+0
unlike
-0