امروز: جمعه, ۲۹ دی ۱۳۹۶ برابر با ۰۱ جمادى الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۹ ژانویه ۲۰۱۸ میلادی , مصادف است با : روز غزه    بیشتر ...
یورو: ۴,۷۷۶ تومان
دلار: ۳,۹۲۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان
یک گرم طلای 18 عیار : ۱۲۶,۰۴۰ تومان
قیمت روزانه ارز و طلا :

تبلیغات

قیمت روز طلا (تومان)

یک گرم طلای 18 عیار
۱۲۶,۳۹۰
یک گرم طلای 19 عیار
۱۳۳,۴۰۰
یک گرم طلای 20 عیار
۱۴۰,۴۳۰
یک گرم طلای 22 عیار
۱۵۴,۴۸۰
یک گرم طلای 24 عیار
۱۶۸,۵۲۰
هر مثقال طلا آبشده (مظنه)
۵۴۷,۵۰۰

نرخ روزانه ارز - قیمت به ریال

دلار
۳,۹۰۴
یورو
۴,۷۸۹
پوند
۵,۰۸۵
درهم
۱,۰۷۴
دلار کانادا
۳,۲۹۹
دلار استرالیا
۳,۱۶۴
ریال سعودی
۱,۰۴۰
لير ترکيه
۱,۲۰۹
کرون سوئد
۴۸۹
رینگیت مالزی
۹۴۴
بات تایلند
۱۲۳
یوان چین
۶۲۲
فرانک سوییس
۴,۱۴۸

قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۲۴۰,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۷۰,۰۰۰
نیم سکه
۶۶۴,۰۰۰
ربع سکه
۳۷۵,۰۰۰
سکه گرمی
۲۵۱,۰۰۰

قیمت روز خودرو (ريال)

هایما S7 اتوماتیک
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
وانت دیزلی فوتون
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28316
۳۸,۵۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28232
۳۶,۳۰۰,۰۰۰
چانگان CS35
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
چانگان ایدو
۶۴,۰۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 اتوماتیک
۵۵,۵۰۰,۰۰۰
رنو ساندرو
۵۲,۴۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 دنده ای
۴۸,۷۰۰,۰۰۰

پر بازدیدهای زناشویی

پر بازدیدهای گالری تصاویر

کد خبر 19832
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۳:۰۰

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی با این روش ها-قسمت اول

Adult Article

انزال زودرس در اغلب موارد يك مشكل رواني محسوب مي شود و در آن اندام‌هاي تناسلي فرد اصلا دچار اختلال نيستند. در واقع تصور مي‌شود كساني كه دچار انزال زودرس هستند، در اولين تجربيات جنسي خود براي رسيدن به انزال زودتر به دلايل مختلف فرهنگي و گاهي مذهبي تحت استرس بوده اند و همين تصور و ذهنيت اوليه در طول زندگيشان باعث ايجاد انزال زودرس شده است.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی


البته آنچه مسلم است ، اين است كه زنان معمولا ديرتر از مردان ارضا مي‌شوند و عدم آگاهي زوجين از چگونگي ايجاد تطابق، زمان طولاني ارضا شدن زوجه و زمان كوتاه‌تر زوج، باعث نمود بيشتر و عذاب آورتر اين مشكل مي‌شود. در حالي كه مي‌توان با يك آموزش درست در اين زمينه از احساس نارضايتي زوجين جلوگيري كرد.


مشكلات رواني كه به اشكال مختلف مي‌توانند باعث ايجاد انزال زودرس شوند زيادند. مثلا اضطراب، هيجان و استرس‌هاي رواني كه فرد در زندگي روزمره خود دچار آنها مي شود در بروز بيماري انزال زودرس نقش مهمي ايفا مي‌كنند.

 

معمولا اين هيجانات و استرس‌ها باعث مي‌شوند تا فرد در حين نزديكي توانايي خود را در راحتي و تمركز روي رابطه جنسي از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. يكي ديگر از مسايلي كه از طريق ايجاد مشكل رواني باعث بروز انزال زودرس مي‌شود، ترس از بروز اختلا‌ل نعوظ است. در واقع ترسي كه فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد باعث مي‌شود تا به صورت ناخودآگاه انزال زودتر از موعد رخ دهد. البته در موارد نادري هم مصرف برخي داروها مثل بعضي از داروهاي اعصاب باعث بروز انزال زودرس مي‌شود.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی


تاخير دلپذير


براي درمان انزال زودرس بايد ابتدا حجب و حياي كاذب را كنار گذاشت و به روانپزشك مراجعه كرد. روانپزشك بر اساس نتايج بررسي‌هاي كه مي‌كند معمولا دو يا هر سه روش درمان اصلي انزال زودرس را تجويز مي‌كند، يعني: س ك س درماني، دارو درماني و روان درماني.


*روش س ك س درماني چهار مرحله دارد.

در مرحله اول، فعاليت جنسي شروع شده و به صورت معمول ادامه مي‌يابد.

 

در مرحله دوم، وقتي احساس انزال به فرد دست داد، فعاليت جنسي بايد فورا متوقف شده و بيمار بايد سر‌آلت تناسلي خود را محكم فشار دهد وبراي چند ثانيه نگه دارد تا احساس انزال از بين برود.

 

در مرحله سوم ، بايد براي حدود2 تا 3دقيقه صبر كرد و سپس دوباره به فعاليت جنسي ادامه داد. اين مراحل بايد تا زماني كه دلخواه زوجين باشد، تكرار شود. انجام اين روش به تدريج باعث طولاني شدن زمان انزال در مرد مي‌شود، البته مي توان به جاي فشار دردناك سر آلت براي 2 تا 3 دقيقه رابطه جنسي را قطع كرد و دو مرتبه شروع كرد.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

 

به کمک اين تکنيک مي توانيد از "آستانه ي غير قابل کنترل انزال" خود مطلع شويد. زمانيکه از لحظه ي دقيق اين امر اطلاع پيدا مي کنيد، به راحتي در هنگام برقراري رابطه جنسي مي توانيد تشخيص دهيد که چه وقت در حال رسيدن به اين نقطه هستيد؛ پيرو اين مهم به راحتي مي توانيد در لحظه ي مورد نظر از تحريک بيشتر خود دست بکشيد تا انزال صورت نگرفته و مدت زمان بيشتري به ارتباط ادامه دهيد.

براي به تعويق انداختن خروج مايع مني در اين زمان، فرد بايد براي چند لحظه بدون حرکت باقي بماند تا حس انزال به طور کلي برطرف گردد، پس از سپري شدن اين زمان، وي مجاز مي شود تا روند نرمال ارتباط را از سرگيرد. به منظور کسب آگاهي بيشتر پيرامون کليه ي متدهاي به تعويق انداختن انزال، به خواندن ادامه دهيد.

 

فنون و ترفندهاي تعويق انزال


درست لحظه اي که حس انزال به شما دست مي دهد، بايد آلت خود را از واژن خارج نموده و براي چند لحظه فشار جنسي موجود بر روي خودتان را کاهش دهيد. اين امر سبب مي شود تا برانگيختگي قدري افت پيدا کند و راحت تر بتوان به ادامه ارتباط جنسی پرداخت.


يکي ديگر از روش هاي حيرت انگيز، خارج کردن آلت از واژن و فشردن پرينه است. پرينه (يا ميان دو راه) به حدفاصل ميان بيضه و مقعد اطلاق مي شود. در اين قسمت يک نقطه ويژه وجود دارد که اگر با انگشت به آن فشار وارد شود، مي تواند از انزال جلوگيري بعمل آورد. البته شايد قدري طول بکشد تا جاي دقيق آنرا پيدا کنيد، اما زمانيکه متوجه محل دقيق آن بشويد، مي توان به طور شگفت انگيزي انزال را به تعويق انداخت.


شايد اين شيوه تا حدي در به تعويق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هيچ گاه به عنوان بهترين گزينه براي عدم خروج مني تلقي نمي شود.

 

 


از شدت برانگيختگي فردي در کل مدت س ک س آگاه باشيد.
البته منظور ما اين نيست که آنقدر ذهن خودتان را درگير اين مسئله کنيد که به طور کلي دچار وسواس فکري شويد. اگر بيش از اندازه به اين موضوع اهميت بدهيد، مزيت لذت بردن از ارتباط جنسي را از دست خواهيد داد؛ اما گاهگاه مي توانيد به ميزان نعوذ و انگيختگي خود توجه کنيد.

 

با يک تمرين ساده مي توايند کنترل بيشتري بر روي رفتارهاي جنسي خود بدست آوريد. به اين منظور مي توانيد ميزان تحريک فردي خود را به عنوان مثال در يک محدودۀ 1 تا 10 تعريف کنيد. به اين ترتيب که عدد 1 نشانگر پايين ترين ميزان برانگيختگي و عدد 10 بيانگر مرحله ي انزال باشد. پيرو اين شماره گذاري شما هميشه بايد ميزان تحريک فردي خود را روي عددي نگه داريد که پايين تر از مرحله ي غير قابل کنترل باشد. با بکار بستن اين تکنيک ساده هيچ گاه در حين رابطه دچار انزال اجباري نخواهيد شد.

 


کنترل ماهيچه هاي کجل (ماهيچه هاي پوبوکسيک ،عضله ي عانه اي دنبالچه، ماهيچه هاي جنسی) هيچ اثري بر روي کنترل خروج مني ندارند. تقريباً غير ممکن است که بتوانيد به طور ارادي برروي ماهيچه هاي پوبوکسيک (عضله ي عانه اي دنبالچه) خود کنترل داشته و به هنگام انگيختگي اجازه ندهيد که مني از آن خارج شود. حتي تلاش براي انجان دادن يک چنين کاري هم کل ارتباط جنسي را خراب ميکند.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

 

به جاي فرو کردن آلت در واژن آنرا به سمت کليتوریس بفشاريد
براي تحريک کردن هر چه بيشتر شريک جنسي مي توانيد سر آلت تناسلي را به سمت کليتوریس فشار دهيد. اين مورد خانم را به شدت تحريک مي کند. از جمله مزاياي ديگر آن اين است که چون شما آلت خود را به داخل واژن فرو نمي کنيد، بنابراين مي توانيد مدت زمان بيشتري دوام بياوريد. اجازه دهيد که خانم ضربه هاي آرامي را با استفاده از قضيب بر روي آلت تناسلي خود وارد کند.

 

بسياري از خانم ها از اين کار به عنوان يک پيش نوازي تحريک کننده استقبال خواهند کرد. زمانيکه دخول صورت گرفت به جاي اينکه به سرعت آلت تناسلي خود را داخل و خارج نماييد، بهتر است اجازه دهيد که چند لحظه به همان وضعيت باقي بماند. حساس ترين قسمت آلت تناسلي خانم ها در همان بخش هاي ابتدايي واژن قرار دارد و اگر شما جزء افرادي هستيد که به فروکردن هاي کوتاه بيشتر از عميق گرايش داريد، با اين کار هم مي توانيد لذت بيشتري ببريد و هم مدت زمان ارتباط جنسي را افزايش دهيد.

 


- بهترين راه اینست که اول خانم ارگاسم (تحریک) شود ؛ آنوقت ديگر مهم نيست که شما چه مدت مي توانيد دوام بياوريد.
يکي از راههاي جلوگيري از انزال زودرس اين است که به خودتان بگوييد که ابتدا بايد شريک جنسي ام را به ارگاسم برسانم. از آنجايي که خانم ها انرژي جنسي شان مانند آقايون پس از تجربه اولين ارگاسم به سرعت افت پيدا نمي کند، پس از اينکه براي مرتبه ي نخست به رضايت رسيدند، باز هم مي توانند نسبت به ادامه ارتباط جنسي از خود تمايل نشان دهند. با به کار گرفتن اين تکنيک علاوه بر بالا بردن مدت زمان ارتباط، يک مرد عاشق پيشه ي بهتر هم جلوه خواهيد کرد!

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

 

مجدداً ارگاسم شويد
اگر دفعه اول انزال صورت بگيرد، مطمئناً مدت زمان رسيدن به انزال دوم طولاني تر خواهد شد. فقط به جاي اينکه پس از اولين مرتبه، يکدفعه به خواب برويد بايد خودتان را بيدار نگه داشته و مرحله دوم را پس از گذشت مدت کوتاهي شروع کنيد. زماني که براي بار اول ارگاسم مي شويد به بوسيدن و نوازش کردن ادامه دهيد تا هم شما و هم همسرتان دوباره به اندازه کافي تحريک شده و آمادگي انجام رابطه جنسي مجدد را پيدا کنيد.
زمانيکه شما رو قرار ميگيريد و لگن شريک جنسي به سمت بالا متمايل مي گردد، فشار زيادي به آلت وارده شده و انزال تسريع مي يابد.


در عوض زمانيکه خانم رو قرار مي گيرد نه تنها بيشترين لذت را مي برد و از هر زوايه که بخواهد حرکات ريتميک را انجام مي دهد بلکه آلت مرد هم فشار کمتري را متحمل مي شود. اين امر در مورد حالت پهلو به پهلو نيز صدق مي کند. بديهي است که اين شيوه کمک بزرگي به دوام بيشتر شما در حين رابطه جنسي قلمداد مي شود.


به طور کلي بر روي لذت بردن تمرکز کنيد نه اينکه چقدر بيشتر مي توانيد ادامه دهيد!
زمانيکه دائماً به ارگاسم فکر کنيد، بي شک زمان فرارسيدن آن را جلو مي اندازيد. در عوض سعي کنيد به احساسي که در کل بدنتان بوجود مي آيد فکر کنيد. ذهن خود را به سمت لذت فيزيکي، بو و يا منظره ي شريکتان و يا هرچيز ديگري که حس خوبي به شما القا مي کند، منحرف کنيد. فقط به اين امر که هر لحظه امکان دارد انزال شويد فکر نکنيد.


حالت هاي مختلف را امتحان کنيد- برخي از حالت ها هستند که مي توانند به شما در تعويق انزال کمک کنند
در همه حال بايد توجه داشته باشيد که صرف مدت زمان بيشتر تنها با اتکا به پيدا کردن راههاي جديد لذت بردن و يا تغيير حالت هاي مختلف ميسر نخواهد شد. بلکه همه چيز بر مي گردد به نگرش و طرز تفکر شما در طول زمان س ک س. اگر به اين مطلب که مي توانيد از انزال زودرس خود جلوگيري نماييد خوش بين باشيد، آنوقت کنترل بيشتري بر روي آن پيدا خواهيد کرد.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی


سعي کنيد مدت زمان پيش نوازي را بالا ببريد. هر چقدر پيش نوازي بيشتر به طول انجامد و ارتباط جنسي روند آرام تري را از آغاز تا اوج در بر داشته باشد، لذت قسمت پاياني نيز دو چندان خواهد شد.
زمانيکه در تخت خواب با شور و اشتياق برخورد ميکنيد و وقتي مدت زمان ارتباط جنسي را به وسيله پيش نوازي افزايش مي دهيد، مي توانيد از منفعت ايجاد صميميت بيشتر نيز بهرمند شويد. آرام و راحت باشيد و توجه خود را بر روي کاري که با هم در حال انجام دادن آن هستيد معطوف کنيد و فقط به س ک س فکر نکنيد. هر چقدر از نظر عصبي فشار بيشتري بر روي خود وارد کنيد، استرس و هيجان بيشتري به شما دست مي دهد و اين امر سبب مي شود که انزال سريع تر از زمان معين انجام پذيرد.

 


با تمرين و تکرار سعي کنيد آستانه انزال را در خودتان معين کنيد و سپس تلاش کنيد تا بر روي کنترل آن اجحاف کامل پيدا کنيد تا بواسطه ي آن قادر شويد مدت زمان رابطه جنسي را افزايش دهيد. سعي کنيد زمانيکه به آستانه انزال نزديک مي شويد کاري کنيد تا برانگيختگي کمتر شود. هميشه خودتان را پايين تر از حدي نگه داريد که انزال اجباري صورت پذيرد. هرگاه که احساس کرديد در حال نزديک شدن به مرحله ي انزال هستيد، حرکت دادن بدن را متوقف کنيد، چند ثانيه به خود فرصت بدهيد تا آرام شويد و زمانيکه تحريک اندکي کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهيد.+ 2016
مخالفم - 368
منبع: http://www.drvalipour.ir


تعداد نظرات: 173
منتشر نشده: 33
 
ir
+0
unlike
-0
میلاد ۹۶/۰۳/۱۱ - ۰۳:۰۹
پاسخ
comments فقد ترامادول
پاسخ ها:
 • علی ۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۶
  commentsداش گلم ترامادول از مخدری بدتره که هم وابستگی مییاره و تشنج خرابی دندون و... یکی ام بعد از مدتی بدن عادت میکنه دیگه یا باید زیاد بخوری یا بازم زود ارضا میشی من خودم تجربه کردم
  خیلی چیزه مزخرفیه
 
 
ir
+0
unlike
-0
فریبرز ۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۲:۴۵
پاسخ
comments اقایون اصولا زود انزالی یه مشکل عصبی هست اکثر کسانی که بخاطر این موضوع به دکتر مراجعه کنن قرص کلومیپرامین رو بهتون میده که به مدت 30 روز یکنواخت هرشب استفاده کنین البته اگر 2 ساعت قبل از عملیات باشه همون بار اولم تاثیرشو میفهمین این قرص اصلا مخدره نیست و هیچگونه وابستگیی ایجاد نمیکنه البته بگم استفاده بیش از یک عدد در روز یا بیشتر از 30 روز سرخود و بدونه مشورت با دکتر میتونه خطرناک باشه وبعدن بشیمون بشین در ضمن این قرص برای کسانی که از هرگونه مواد مخدر استفاده میکنن عمل نمیکنه و استفادش با قرص های اعصاب دیگر بسیار خطرناکه و باید با پزشک درمیون بزارید من خودم مشکلم با این قرص کاملا حل شد
 
 
+0
unlike
-0
مممم ۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۹
پاسخ
comments به به
 
 
+0
unlike
-0
علی ۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۶
پاسخ
comments سلام خسته نباشید 25سالمه در اثر فشارروانی دچار استرس میشم استمنا میشوم بدون اینکه الت تناسلی تحریک بشود از این موضوع خیلی رنج میبرم
 
 
+0
unlike
-0
salvador ۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۶
پاسخ
comments با سلام به همه دوستان بنده 5 ساله ازدواج کردم و یادم نمیاد رابطه جنسیمون کمتر از 20 دقیقه طول کشیده باشد همیشه بین 20 تا 60 دقیقه طول می کشه. مهمترین و طبیعی ترین راهش در واقع ساده ترین و بدون ضررترین راهه، این کارهارو انجام بدید: 1:اضطراب و دلهره و پریشانی را از خود دور کنید حتی اگر 1 میلیارد بدهکارید 2:هردو نفر واقعا سکس بخوان 3: سریع وارد عمل نشوید(پیش نوازش و بوسه و نوازش نقاطی که خانم شما روی آن حساس است) این نقاط در خانمها متفاوت است باید آنرا پیدا کنید نوازش را آنقدر ادامه بدید تا شریک شما به وجد بیاد و آماده عمل دخول باشد 3:به آرامی و با حوصله عمل دخول را انجام بدهید 4:پوزیشنهای مختلف را انجام بدهید و ببینید خانم شما از کدام پوزیشن بیشتر لذت میبرد 5:آلت خود را هراز چند گاهی بیرون بیاورید و اجازه دهید همسرتان با آلت شما به کلیتوریس خود ضربه بزند یا خودتان این کار را انجام دهید 6:بعد از ارگاسم خانم، بهتر است که شما همزمان یا کمی بعد ارضا شوید... اگر این کارها را انجام بدید برای هم بهترین زوج خواهی ماند و بیشترین لذتها را نه تنها از سکس، بلکه از کل زندگیتون می برید
 
 
ir
+0
unlike
-0
غلامرضا ۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۶
پاسخ
comments سلام خیلی مطالب خوبی ارائه کردید.واقعاً مفید بود
 
 
us
+0
unlike
-0
مجید ۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۲:۱۰
پاسخ
comments سلام خیلی سراغ قرص نرید خطرناکه بعضی افراد دچار ایست قلبی شدن یکی از راههایی که بصورت طبیعی من تجربشو دارم ورزش حرفه ای روزانه باشه وبخصوص دویدن و کوهنوردی
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد رضا ۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۱
پاسخ
comments چقدر متحجر و پارینه سنگی فکر میکنن
با این متحجرین عقب افتاده تا 100 سال دیگه همینیم
 
 
ir
+0
unlike
-0
بنده خدا ۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۴
پاسخ
comments سلام
برادر ها س ک س من فقط 20ثانیه هست بهترین روش استفاده از کاندوم هست
 
 
ir
+0
unlike
-0
رضا خان ۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۸
پاسخ
comments سلامواقعااا خسته نباشیداین مشکل خیلی بزگیه که بیشتر پسرا دچاارشن شما به حرف اینایی ک ادعای مثبت بودن و شیخ بودنو در میارن گوش ندین آخه کسی نیست بگه شما اگه شیخین این دغدغه ی جونارو براشون توضیح بدین تا اینفد طلاق آمارش نره بالامردم خودشون خوبو بدو تشخیص میدن .بزارید ازطلاق جوناجلوگیری بشه...دمتون گرم ادامه بدین منم این مشکلو دارم بچه هالطفااا بیشتر راهنمایی کنین
پاسخ ها:
 • حسن بابا ۹۵/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۳
  commentsرضاخان جان مشکل بزرگیه ولی راهی داره راهش وقتی پیدا کردی میفهمی خیلیم بزرگ نبوده شما نمی دونستی. نرم افزارشو دان کن از سایتش halshod.ir بعد می بینی.
 • ناشناس ۹۵/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۳
  commentsاین حرف چه ربطی به شیخ بودن داره آخه؟!چرا دوست داری تو هر مشکلی شیخ هارا مقصر جلوه بدی.
 
 
ir
+0
unlike
-0
قنبر علی ۹۵/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۱
پاسخ
comments سلام اگه زیاد با همسرتون چیز کنین رفته رفته مدت زمانش زیادتر میشه چارش اینه راه طبیعی غیر از این وجود نداره .
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمود ۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۳
پاسخ
comments سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت گروه ممنون از سایت زیباتون
من 5 ماهه نامزدم و موقع نزدیکی زود ارضا میشم و این موضوع بدجور عذابم میده و میترسم شریک زندگیم رو نتونم راضی کنم سر این میل جنسی ، لطفا راهنمایی کنین
پاسخ ها:
 • محمد ۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۱
  commentsنامزدی؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
حامد ۹۴/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۳
پاسخ
comments مطالب عالی بود ممنون از همه
 
 
ir
+0
unlike
-0
حامد ۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۶
پاسخ
comments مطلب خوبی بود تشکر
 
 
ir
+0
unlike
-0
کوروش ۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۱
پاسخ
comments دوستان استفاده از قرص کلومیپرامین به مدت یک ماه هر شب 2ساعت قبل از نزدیکی جواب میده من استفاده کردم جواب گرفتم الان سکسم 20 دقیقه طول میکشه قبلا 2دقیقه بود
پاسخ ها:
 • حسین مهدوی ۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۵
  commentsسلام این قرصی که میگی مخدر نداره از کجا باید تهیه کرد ممنون میشم دراین مورد منو راهنمایی کنی ادرس ایمیلمwooding7773@yahoo.cam
 
 
ir
+0
unlike
-0
کیوان ۹۴/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۶
پاسخ
comments با سلام خدمت دوستان بهترین روش برای این مشکل فقط اینه ک موقع رابطه حواستونو جای دیگه مشغول کنید یعنی ب چیزای دیگه فکر کنید ب مسایلی ک طی روز براتون اتفاق افتاده وقتی هم ک احساس کردین ک الت تون داغ شده میخان ارضا بشین بیارین بیرون وبدنتونو بیحکت و شل نگه دارید
پاسخ ها:
 • محمد ۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۲
  commentsدرسته. این راهکار خوبیه
 
 
ir
+0
unlike
-0
افشین ۹۴/۰۴/۲۰ - ۰۵:۳۱
پاسخ
comments سلام دستتون درد نکنه واقعا این مشکل بسیاری از جوانان رو عذاب میده مشکل بسیار بزرگی هست اگر کاری از دستتون بر میاد راهنمایی کنید خدایی ثواب داره
 
 
ir
+0
unlike
-0
بهزاد ۹۴/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۸
پاسخ
comments سلام
بچه ها اگه میشه یه راه حل بهتر پیشنهاد بدین این موضوع زندگی خیلیارو خراب کرده
 
 
ir
+0
unlike
-0
رضا ۹۴/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۰
پاسخ
comments من خودمم همپین مشکلیو دارم ولی به نظر من موقع رابطه جنسی نباید به ارضا فک کرد چون اون موقع ادم زود تر ارضا میشه
پاسخ ها:
 • منصور ۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۵
  commentsکاملا موافقم..واقعیته
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۴/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۶
پاسخ
comments سلام من یکسال پیش از یه دکترطب سنتی 20 تا قرص گیاهی گرفتم که هفته ای دوبار 2یا3ساعت قبل از نزدیکی مصرف میکردم وتا24ساعت اثرش بود وحدود 10دقیقه عمل دخولو انجام میدادم وبهداز اتمام قرصها به طرز معجزه اسایی مشکلم حل شدودیگه حتی قرص مصرف نکردم
پاسخ ها:
 • ایلیا ۹۴/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۶
  commentsسلام
  اگه امکان داره اسم قرص ها رو بگین.
 • امین ۹۴/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۳
  commentsبا سلام خواهشمندم اسم قرص ها رو بگین
 • جابر ۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۶
  commentsمیشه اسم قرصو بگی
 • جابر ۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۷
  commentsاسم قرصو میشه بگین؟
 • احمد ۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۳:۵۸
  commentsخواهشا چینزی نگین که خیلیا تو کفش بمونن
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهدی ۹۴/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۱
پاسخ
comments دمتون گرم
 
 
ir
+0
unlike
-0
کامیار ۹۴/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۵
پاسخ
comments بهترین روش دوش اب سرد قبل از تماس است...اقایان امتحان کنند.
پاسخ ها:
 • محسن شریفی ۹۵/۰۴/۰۷ - ۰۲:۰۳
  commentsراهنماییها خیلی خوب
 
 
ir
+0
unlike
-0
یه نفر ۹۴/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۲
پاسخ
comments لطفامراقب افرادی که به اسم دین به دنبال تحریک کردن و عصبانی کردن شما عزیزان هستن باشید....

مشکل زودانزالی بسیار رایج است وبایدبیشترهمفکر ی شود

انشاالله موفق وسلالنت باشید..

یاعلی
 
 
ir
+0
unlike
-0
میلاد ۹۴/۰۱/۱۷ - ۲۱:۵۹
پاسخ
comments سلام من هفده سالمه_زمان انزالم کمتر از 2 دقیقه میباشد.هیچ راه حلی راجبش پیدا نکردم.لگفا راهنماییم کنید.ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
مانی ۹۳/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۲
پاسخ
comments دوستان بجای کل کل دنبال یه راه حل خوب باشیم بهتره ها
لطفا بعضی ها هم بیخود دم از دونستنو اخلاقیات نکنن
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۳/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷
پاسخ
comments سلام ی حرکت برا زود ارضا شدن خانمها که تست شده و خوب هم جواب داده:پس از مرحله ارگاسم که باید با لطافت و آرامش کامل صورت بگیرد با ورود آلت در واژن و پس از چند حرکت ورود و خروج آلت درآن،بدون خارج نمودن آلت از واژن آقا بصورت نیم خیزو به روی دو زانو ایستاده وبا ادامه دادن حرکت قبل ( ورود و خروج آلت) همزمان و خیلی آرام کلیتوریس(چوچوله )خانم را لمس نماید ظرف مدت کمتر از 30ثانیه خانم به مرحله ارضا میرسد که بعد از رسیدن به این حالت آقا سریع دست خود را از کلیتوریس جدا نموده و از حالت نیم خیز خارج و با بدن خود بدن خانم را لمس وعمل ورود و خروج را تا ارضا کامل خانم ادامه دهد(در صورت ادامه دادن به مالش کلیتوریس در حین ارضا شدن خانم، ممکن است به ایشان حس خودارضائی دست بدهد)ضمنا" اگر آقا بعد از مدت زمان کوتاهی از ارضا شدن خانم ویا حتی المکان همزمان با خانم ارضا شود برای خانم لذت بخش تر میباشد. موفق و موءید باشید التماس دعا.
 
 
za
+0
unlike
-0
نصرت الله ۹۳/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۷
پاسخ
comments آخی مشکا ما چی میشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۳/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۳
پاسخ
comments جوون های عزیز حرکت فیله ی کمر هم واقعا واسه س کس س جواب میده.امتحان کنید.حداقل یک روز در میون.
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۳/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۱
پاسخ
comments عالیه انشالله جواب بده
 
 
ir
+0
unlike
-0
رضا ۹۳/۱۱/۲۰ - ۲۰:۴۱
پاسخ
comments خوب بود قربونu
 
 
ro
+0
unlike
-0
hoji ۹۳/۱۰/۱۰ - ۲۲:۴۶
پاسخ
comments دو بار ارضاشدن مشکل داره یا نه؟
پاسخ ها:
 • ابی ۹۳/۱۰/۲۷ - ۰۴:۱۸
  commentsنه اشکال ندارد
 
 
ir
+0
unlike
-0
خرزوخان ۹۳/۰۹/۲۸ - ۱۸:۲۵
پاسخ
comments سرآلت من یه جوری جوش زده احتمالاازنحوه ختنه باشه بنظرشادوستان نحوه ختنه تاثیری درزودارضایی داره؟
 
 
+0
unlike
-0
ابراهیم ۹۳/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۷
پاسخ
comments باجازه.به برادرای خوبم ناصر_ممدودیگربر ادران.از حنا غافل نشوید.البته حنای درجه یک نه این حناهای تقلبی.حنایی که رنگ سبز پرنگ داره پودرش.باید به اندام تناسلی بگذارید.هفته یک بار کافیه.نسخهای هم خودم امتحان کردم پودر نخود با حنا شب پشت کمر مخصوصن پایین کمر.صدرصدبرای همه جواب میده.بازم میگم باید حنا اصل باشه نشونشم بعد انجام کار الت به رنگ قرمز پررنگ میشه حتا ادرار هم رنگ میگیره.البته این کار برای بوی دهان عالیه.سنگ مثانه رو هم میندازه.حتما به دیگران توصیه شود.
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۳/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۴
پاسخ
comments قابل توجه آقایان عزیز !در هنگام رایطه وقتی آلت رو وارد واژن نمودید طی مرحله دخول و خروج بطور خیلی آرام با انگشت دست فاصله بین مقعد تا واژن خانم را لمس نموده و مالش دهید این عمل باعث تحریک شدید خانمها شده و زود ارضائی سریع برا خانمهای گرامی داره ضمنا خانم اگر ورود و خروج آلت در واژن خود را با دست لمس نماید خیلی خیلی سریع ارضاء میشود
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۳/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۹
پاسخ
comments سلام دوستان در پاسخ به رضا عزیز که شماره پزشک خواسته بود باید بگم هرفردی خیلی راحت تر از پزشک میتونه درد خودشو پیدا کنه.اولا باید استراحتت کامل باشه و هنگام نزدیکی استرس زود ارضاء شدن نداشته باشی (ریلکس باش انگار داری قدم میزنی )
دوم با ورزش فیله(عضلات )کمر و همچنین فرو بردن بدن تا کمر در استخر آب سرد طی چند مرحله بطوریکه در هر مرحله آلت وعضلات ران احساس سرمای شدید(مورمور)کند تآثیر فراوان در دیر ارضائی داره و شاید راه درمان شما باشه .و یکی دیگه از مشکلات آقایان داشتن شکم خیلی بزرگه و پهلو های چربی گرفته س(شکم باید در حد متعادل باشه )وقتی هنگام نزدیکی سطح تماس قسمت های حساس بدن زن و مرد بیشتر باشه خانم خیلی زودتر ارضاء میشه
(زن باید در وقت رابطه از اندام شوهرش لذت ببره تا حواسش کاملا جمع موضوع باشه)9
پاسخ ها:
 • حسین ۹۵/۰۹/۲۳ - ۲۳:۰۷
  commentsداداش دمت گرم خیلی خندیدم
 
 
us
+0
unlike
-0
محمد ۹۳/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۸
پاسخ
comments پاسخ به فردين:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.

تو اصلا میدونی انسانیت چیه؟انسانیت چه ربطی به مطالب علمی داره؟
واقعا برات از ته دل متاسفم
 
 
ir
+0
unlike
-0
؟ ۹۳/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۶
پاسخ
comments پاسخ به راضیه:
شوهر منم همین مشکل رو داره واقعا مشکله.دستتون درد نکنه فک کنم بیشتر زوجای جوون این مشکلو دارن.به حرف بعضی از ادما نباید توجه کرد مگه اسلام نگفته خانواده خیلی مهمه پس اینکه اموزشی مانع طلاق جوونا بشه خیلی هم خوبه بیخودی حرف نزنین

لایک داری
 
 
de
+0
unlike
-0
علی ۹۳/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۹
پاسخ
comments با سلام اگر در هنگام گرسنگی نزدیکی انجام بشه این مشکل حل میشه مثلا قبل از زمان نهار یا شام که احساس گرسنگی دارید امتحان کنید واقعا جواب میده با تشکر از مطلب خوبتون
 
 
ir
+0
unlike
-0
امیر ۹۳/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰
پاسخ
comments والا ازنظر من خوبه این روشها ولی بنظر من اگه تغذیت کامل باشه بطورکلی زمان ودوام این کار بیشتره مهمتراز همه بعضی ها استرس زیادشون باعث زود انزالیه پس باید اعتماد بنفسشون بیشتر باشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
منم ۹۳/۰۷/۱۹ - ۲۳:۱۵
پاسخ
comments کاش مردای ما بلد بودند باخانوماشون چطوررفتارکننددر همه موارد اینجوری انقدر طلاق زیاد نمیشد.هیچیشونو درست نمیکنند اخرتوقع دارند خانومشون براشون بهترین زنم باشه.
پاسخ ها:
 • مانی ۹۳/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۸
  commentsحرفتون درسته ولی بلا نسبت داره جمع نبندین زنو شوهر هر دو همدیگه رو درک کنن هیچ چیز مانع راحتیشون نیستحتی اینا
 
 
de
+0
unlike
-0
ایمان ۹۳/۰۷/۱۲ - ۲۲:۳۲
پاسخ
comments حضرت محمد ( ص ) ميفرمايند : « چون كسي خواهد كه با زن خود جماع كند به روش مرغان به نزد او نرود ، بلكه اول با او دستبازي و خوش طبعي كند و بعد از آن جماع كند »


یعنی همان اول كار فوري نرويد سراغ دخول ، بلكه با نوازش كردن و تحريك لمسي و زباني همسرتان را براي دخول آماده كنيد و بعد به انجام مقاربت بپردازيد . ( اگر فقط همين حديث را اجرا كنيد و سر لوحه زندگي زناشویی تان بكنيد ديگر مشكلي به نام عدم رضايت جنسي ، تكراري شدن براي همديگر و زود انزالي دچار نمي شويد !

حضرت علي ( ع ) ميفرمايند : « هركسي كه ميخواهد با زن خود نزديكي كند ، تعجيل نكند كه زنان را كارها ميباشد »
پاسخ ها:
 • حسن ۹۳/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۱
  commentsدمت گرم خیلی مفید بود
 
 
de
+0
unlike
-0
ایمان ۹۳/۰۷/۱۲ - ۲۲:۲۹
پاسخ
comments با درود خدمت مدیر محترم سایت
واقعا واسه بعضی از هموطنان متاسفم که اینقدر نادان هستند که وقتی یک رسانه میاد اطلاعات علمی در اختیار دیگران میزاره ناراحت میشوند و به دین و مذهب ربط میدن
اگه آموزش مداحی داده بود که خوب لذت میبردی ولی حالا که راههای جلوگیری از ناراحتی زوجین را نوشته بهت برخورده !!
واقعا متاسفم برات با این سطح فکرت
ضمنا ممنون از مدیرت محترم سایت بابت مقاله زیباتون
 
 
ir
+0
unlike
-0
رضا ۹۳/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۰
پاسخ
comments مشكل من شديد تر از اين حرفاس ، هر كاري كردم جواب نداد اگه شماره يه دكتر حسابي را داريد بي زحمت بزاريد . ممنون
پاسخ ها:
 • مانی ۹۳/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۰
  commentsدمت گرم
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۳/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۶
پاسخ
comments برای بزرگ شدن آلت و زیاد شدن منی و میل جنسی! گنجد سفید و فندق خام (بو نداده)را با هم آسیاب کرده با عسل طبیعی مخلوط کنید بعد از ظهر 1قاشق ازاین معجون میل کنید برا شب
 
 
ir
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۳/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۶
پاسخ
comments روش ارضا تضمینی خانمها!پس از ارگاسم کامل وقتی رابطه به مرحله دخول رسید پعد از چند بار ورود و خروج آلت در واژن بصورت کم عمق برای فشار آوردن بیشتر به کلیتوریس و زود ارضا شدن خانم باید آقا یکی از دستاشو زیر باسن خانم گذاشته وآلت را خیلی آرام و عمقی (تا ته )وارد واژن کرده وانتهای واژن با فشار 2تا3ثانیه نگه داشته وچند مرتبه تکرار کند و اگر آقا بتواند هر دو دست را زیر باسن خانم گذاشته و با پنجه پا حرکات بدن خود را کنترل کند اثر دو برابر ضمنا"آقا بایدمقعد خود را شل نگه دارد (شل نگه داشتن مقعد درحین رابطه یکی از راههای دیر ارضا شدن است)
 
 
ir
+0
unlike
-0
دنیا ۹۳/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸
پاسخ
comments ممنون اطلاعات خوبی داشت
 
 
+0
unlike
-0
من هستم ۹۳/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۳
پاسخ
comments خدایی نمیدونم خوب میشم یا نه ولی من مشکلش رو دارم. ترسم از اینه که نتونم شریک زندگیمو ارضا کنم
 
 
ir
+0
unlike
-0
حمید ۹۳/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۲
پاسخ
comments نمی دانم اگه جواب بده خوبه
 
 
ir
+0
unlike
-0
ساسان ۹۳/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۷
پاسخ
comments سلام.عامل اصلی زودانزالی در طب سنتی سستی کمر هستش که بخاطر سرد مزاج شدنه. عامل سرد مزاج شدن خود ارضایی وخوردن غذاهای سرد هستش.راه حل اولا ترک خودارضایی دوم پرهیز از خوردن غذاهای سرد در برنامه ی غذایی هست.بهترین غذا برای سفتی کمر یا دیر انزالی مداومت در خوردن خرما و دارچین هستش.اگه بتونید با روغن زیتون هر شب کمرتون رو چرب کنید و دستمال روش ببندید هم بسیار کمک کننده هستش.با تشکر
 
 
ir
+0
unlike
-0
ساسان ۹۳/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۹
پاسخ
comments پاسخ به ناصر:
سلام هیچی به من اثر نمیکنه و خیلی زود ارضا میشم اگه راه حل کارا و مناسبی داشتید برام بفرستید به خاطر همین مشکل نمیتونم ازدواج کنم

سلام.علتش سردی هستش بخاطر استمنا یا نوع تغذیه سعی کن مزاجت با دستورات غذایی روبه گرم مزاجی بره مشکل حل میشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
سهیل ۹۳/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۲
پاسخ
comments سلام
خسته نباشین...
مطالب خوب بود مرسی
قرص های ترامادول هس اگ جواب نداد اسپره تاخیری بخرین خو؟؟؟اگ اسپره نمیتونین بخرین به هر دلایلی از اسپره بی حسی دندون استفاده کنین...!!
من خودمم استفاده میکنم حداقل تا 1ساعت دوام میارم.اخرش خودمم خسته میشم.ولی بدون اسپره فقط 20 دقیقه میتونستم...حالا خود دانین...
یاحق
پاسخ ها:
 • منصورررررررررررررر ۹۳/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۲
  commentsدرپاسخ به آقاسهيل بايد بگم که ترامادول وابستگي واعتيادرابه دنبال دارد وعوارض خاص خود راهم دارد و اسپري تاخيري هم به اندازه براي هرچند وقت يکبار خوب است ولي استفاده زياد ازآن هم عوارض دارد پس به اندازه کافي استفاده شود.

  لطفا اطلاعات علمي را بگذاريد و طرز فکر وروش خود يا شنيده هاي خود را بازگو نکنيد چون ممکن است ديگران از روش شما استفاده کنند وبجاي درمان يک مشکل، مشکلات ديگري به مشکلاتشان اضافه شود. با تشکر
 
 
ir
+0
unlike
-0
مصطفی ۹۳/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۱
پاسخ
comments آقا هرچی تو این زمینه اطلاع رسانی بشه دمتونم گرم به چرت پرت های آدمایی که فقط ادعاشون میشه گوش ندید با تشکر
 
 
us
+0
unlike
-0
رحیم ۹۳/۰۶/۱۷ - ۰۶:۴۸
پاسخ
comments عالی بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
ئ ۹۳/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۲
پاسخ
comments خوب بود به به
 
 
ir
+0
unlike
-0
صالح ۹۳/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۰
پاسخ
comments عالی بود
 
 
us
+0
unlike
-0
لاله ۹۳/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۵
پاسخ
comments خوبه امتحان میکنیم
 
 
ir
+0
unlike
-0
شاهین ۹۳/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۹
پاسخ
comments سلام خوب بود
هر روز ارتباط جنسی داشته باشید با همسرتون دو هفته ای خوب میشد...
منم این مشکلو داشتم این روش جواب داده....
پاسخ ها:
 • مانی ۹۳/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۴
  commentsای بابا مایک ماهم رفتیم فقط پدر خودمون در اومد بازم گرفتاریم
 
 
ir
+0
unlike
-0
امیرعلی ۹۳/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۴
پاسخ
comments سلام .این آقای ساغر چقددددددد کوته فکره . واقعا همین کارارو میکنی ک میگن ایرانیا عقب مونم . متاسفمممممممممم مم براتون واقعا ک ..... اه اه
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهدی ۹۳/۰۵/۱۴ - ۱۷:۲۶
پاسخ
comments عالی بود. من که استفاده کردم.
ممنون
 
 
af
+0
unlike
-0
احمد فرهاد غیاثی ۹۳/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۹
پاسخ
comments مطلب فوق واقعن بدرد بخور و مورد قبول است.. ممنون از شما
 
 
ir
+0
unlike
-0
کاظم ۹۳/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۸
پاسخ
comments اقای محترم که دم از دین و اعتقاد میزنین اینا ربطی به مذهب نداره.روش های درمان هستن.
 
 
ir
+0
unlike
-0
فری ۹۳/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۷
پاسخ
comments خیلی خوب بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
سلام ۹۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۸
پاسخ
comments سلام :)
 
 
ir
+0
unlike
-0
::: ۹۳/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۳
پاسخ
comments 25دقیقه!!!!!! بابا توکجاتازه کاری؟؟؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
یسنا ۹۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۸
پاسخ
comments موافقم بعد یه مدت عوارض بدی داره من شوهرم از این روش استفاده کرده الان خیلی از درد گله داره
 
 
ir
+0
unlike
-0
رضا ۹۳/۰۳/۱۸ - ۲۱:۲۹
پاسخ
comments سلام بد نبود دستتون درد نکنه من خودم امتحان کردم جوابگوست
 
 
ir
+0
unlike
-0
دوست ۹۳/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۳
پاسخ
comments وقتي كه همين مشكل به ظاهر كوچيك عواقب و فجاياي بزرگي مثل انحراف روجين واز هم پاشيدن خانواده و....را به دنبال داره خيلي بيشتر از اينها بايد بهش توجه بشه.با آرزوي سلامتي رواني وجسمي همه زوجين وتشكر از مطالب مفيد شما....
 
 
us
+0
unlike
-0
فردين ۹۳/۰۳/۱۶ - ۱۷:۲۶
پاسخ
comments واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
پاسخ ها:
 • هادی ۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۴
  commentsهشکلت چیه یکم برو مطالعه کن خوب میشی .
 
 
ir
+0
unlike
-0
پارسا ۹۳/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۷
پاسخ
comments بدنبود
 
 
ir
+0
unlike
-0
حبیب ۹۳/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۷
پاسخ
comments با سلام دستتون درد نکنه خیلی خوب بود لطفا واژهای علمی رو بیشتر بازشون کنید . هیچ ربطی هم به دین ومذهب نداره لطفا ادامه بدید .موق باشید
 
 
ir
+0
unlike
-0
nima ۹۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۲
پاسخ
comments ای بابا اینم شد زندگی
 
 
ir
+0
unlike
-0
عباس ۹۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۲
پاسخ
comments بسیار عالی بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
حمید ۹۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۱۳
پاسخ
comments ربطی به دین و مذهب نداره حقیقت زندگیه که وجود داره و خدا تو ادما گذاشته و اگه کسی مشکل داره باید درمانش کنه
 
 
a1
+0
unlike
-0
حمید ۹۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱
پاسخ
comments خدا همه مردارو شفا بده تا بتونند خانومارو اذیت کنند
 
 
ir
+0
unlike
-0
ممد ۹۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۴
پاسخ
comments در کل خوب بود .
میخواستم بدونم راه حل دارویی نداره مثلا بااستفاده از گیاه عصاره یا همچین چیزایی قابل بهبود هست
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهرداد ۹۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۹
پاسخ
comments پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.

کل مقاله رو خوندی تازه یاد اعتقاداتت افتادی؟؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
راضیه ۹۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۱
پاسخ
comments شوهر منم همین مشکل رو داره واقعا مشکله.دستتون درد نکنه فک کنم بیشتر زوجای جوون این مشکلو دارن.به حرف بعضی از ادما نباید توجه کرد مگه اسلام نگفته خانواده خیلی مهمه پس اینکه اموزشی مانع طلاق جوونا بشه خیلی هم خوبه بیخودی حرف نزنین
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهدی ۹۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۵
پاسخ
comments [quote name="m"]واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.[ا
آخه انسان,آموزش درست استفاده کردن از بزرگترین میل بشری که خدا به انسان عطا کرده به جهت تحکیم روابط عاطفی کجاش غیر انسانیه؟واقعا شما چطور فکر میکنید؟!
 
 
ir
+0
unlike
-0
ارش ۹۳/۰۲/۲۶ - ۲۳:۴۲
پاسخ
comments من امشب امتحان میکنم دعا کنید جواب بده
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهدی ۹۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۳
پاسخ
comments سلام
مطالب را خواندم واقعا عالی بود به قول اقا محمد ما باید مشکل را از اتاق خواب حل کنیم
 
 
ir
+0
unlike
-0
تازه کار ۹۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۸
پاسخ
comments سلام.واقعا دستتون دردنکنه من انجام دادم از تقریبا 15دقیقه تونستم 25 دقیقه دوام بیارم
متشکرم ازاینکه این مطالب مفید رو در اختیار عموم میذارید
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۰
پاسخ
comments به نظر من بیشتری مشکلات زوجین از اتاق خواب ایجاد میشود پس چه بهتر از اتاق خواب به انها آموزش داده شود.
 
 
ir
+0
unlike
-0
حمید ۹۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۱
پاسخ
comments من خیلی وقته این مشکل رو دارم نمیدونم چطوری درمانش کنم این روشو انجام میدم خدا کنه جواب بده
 
 
a1
+0
unlike
-0
a ۹۳/۰۲/۱۱ - ۰۵:۲۴
پاسخ
comments dada damet garm agar aghayn
on in matalebo bedoonan ta 90 darsad donbale etiyad nemira
 
 
ir
+0
unlike
-0
یه فر ۹۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۴
پاسخ
comments مگه ادم نیستید
 
 
ir
+0
unlike
-0
دلتنگ ۹۳/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۳
پاسخ
comments اقااون وسط چجوری میشه سرالت و نگه داری بعدچندقیقه دیگه دوباره شروع کنی...من یه خورده هولم....نمیتونم صبرکنم چیکارباید کنم؟؟؟؟
 
 
a1
+0
unlike
-0
x ۹۳/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۱
پاسخ
comments پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
خواهش میکنم به جای اینحرفا برو یکم اطلاعاتتوببر بالاشماکه نه درباره ی دین میفهمی نه ازانسانیت.این مطلب حداقل به۵۰۰زوج کمک میکنه تامشکلشون حل بشه
پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
 
 
a1
+0
unlike
-0
چواد ۹۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۴
پاسخ
comments علت درنحوه ختنه کردن است
 
 
ir
+0
unlike
-0
ساغر ۹۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۴
پاسخ
comments پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.

پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
برادر من این الان چه ربطی به دین و مذهب و انسانیت داشت.اگه کتاب های امامان رو هم بخونی بیشتر این توصیه ها رو دارند.
 
 
ir
+0
unlike
-0
psdk ۹۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۲
پاسخ
comments سلام میگن یکی از دلایل زودانزالی اینکه فرد قبلا استمنا انجام میداده
پاسخ ها:
 • شاهین ۹۳/۱۱/۲۷ - ۲۲:۵۱
  commentsبه به
 
 
ir
+0
unlike
-0
H ۹۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۶
پاسخ
comments پاسخ به رضا:
پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.


چه ربطی به هم دارن

اصلا ربطی به مذهب و دین نداره! اینا راه های درمان زود انزالی است!
 
 
ir
+0
unlike
-0
امیر ۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۲
پاسخ
comments اقا مهدی شما خودتو ناراحت نکن بعضی ادما هنوزم کوته فکرن
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهدی ۹۳/۰۱/۱۲ - ۲۱:۴۸
پاسخ
comments پاسخ به مشدی ممد:
بفرماییدشما مذکریدیامونث ثانیا تحریک کردن جوانان در این اوضاع واحوال اجتماعی چه سودی به شما میزساند .بروید دنبال کار شرافتمندانه .

عزیز من اینا واسه متأهل ها نوشته شده، شما اگه مجردی واسه چی می خوانی آخه؟!!
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۳/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۳
پاسخ
comments باسلام وتشكر خواهش ميكنم اصلاً به حرفاي مفت ودري وري بعضي اين آدمها گوش نكنيدوروز به روز اين مواردهاراكامل وكاملتر بكنيد...با تشكر
 
 
ir
+0
unlike
-0
ناصر ۹۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۵
پاسخ
comments سلام هیچی به من اثر نمیکنه و خیلی زود ارضا میشم اگه راه حل کارا و مناسبی داشتید برام بفرستید به خاطر همین مشکل نمیتونم ازدواج کنم
 
 
ir
+0
unlike
-0
H ۹۲/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۱
پاسخ
comments خود ارضایی خدافظظظظظظظظظ
 
 
ir
+0
unlike
-0
همای ۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۰
پاسخ
comments ممنون همه مطالب تاحدودی برای من جدید بودبجز مورداستنما که خودباعث زودارضایی میشودکه جدای ازمسایل دینی به عنوان یه روش پیشنهادنمیشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمدی ۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۹
پاسخ
comments باتشکر از اطلاع رسانی شمادر مورد این مسیله مهم که در زنگی زنا شویی حایز اهمیت است واظهار تاسف در مورد بعضی ها که خود را به نفهمی میزنن . دانستن در مورد یک چیز (غلط ویا درست) تصمیم گیری در مورد انجام ویا عدم انجام آن را با توجه به عواقب آن راحتتر می کند.
 
 
+0
unlike
-0
رضا ۹۲/۱۲/۱۵ - ۰۱:۰۶
پاسخ
comments پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.


چه ربطی به هم دارن
 
 
us
+0
unlike
-0
علی ۹۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۵۵
پاسخ
comments مطالب خیلی خوب و عالی بودن، لطفا به چرت و پرتهای بعضیا گوش ندین امروزه مشکل خیلی از جوانها در هنگام رابطه زود انزالی است که متاسفانه حتی به طلاق میکشد. پس هرچه میتوانید اطلاع رسانی کنید
 
 
ir
+0
unlike
-0
sina ۹۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۴
پاسخ
comments پاسخ به علی:
این روشی که برای تعبیق انزال توضیح دادید فشار زیادی هم از نظر عصبی و هم جسمی به ادم وارد میکنه.آیاروش ها یا اعمال جراحی ای وجود دارند که بتوان سر آلت را تا 50% به بی حسی دایمی فرو برد؟

عجب راه حلی !!
 
 
ir
+0
unlike
-0
mhj ۹۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲
پاسخ
comments سلام.
استمنا گناه کبیره است.
برید در کتاب گناهان کبیره شهید دستغیب خودتون ببینید.
برای دنیای دیگران آخرتتان را آتش نزنید.
چون دوستتون داشتم اینارو براتون نوشتم
یا علی...
پاسخ ها:
 • مانی ۹۳/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۹
  commentsتکبیر حاج اقا
  ما فعلا مشکلمون چیز دیگست
 
 
ir
+0
unlike
-0
مجتبی ۹۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۱
پاسخ
comments خوب بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهدی ۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۳
پاسخ
comments خیلی خوب بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
سالار ۹۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۶
پاسخ
comments با تشکر از زحمات شما &در صورت امکان باز هم ادامه دهید
 
 
us
+0
unlike
-0
کیاوش ۹۲/۱۱/۱۷ - ۰۱:۱۳
پاسخ
comments بسیارجالب و تقریبا کامل بود تشکذ
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد رضا ۹۲/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۶
پاسخ
comments چقدر راحت ميگوييد كه استمنا كنيد
اگر انسانيد نميدانيد استمنا چقدر عوارض روحي و جسمي دارد؟؟؟
اگر هم مسلمانيد مگر نميدانيد كه استمنا حرام است؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
مشدی ممد ۹۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۴
پاسخ
comments بفرماییدشما مذکریدیامونث ثانیا تحریک کردن جوانان در این اوضاع واحوال اجتماعی چه سودی به شما میزساند .بروید دنبال کار شرافتمندانه .
 
 
us
+0
unlike
-0
علی ۹۲/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۷
پاسخ
comments این روشی که برای تعبیق انزال توضیح دادید فشار زیادی هم از نظر عصبی و هم جسمی به ادم وارد میکنه.آیاروش ها یا اعمال جراحی ای وجود دارند که بتوان سر آلت را تا 50% به بی حسی دایمی فرو برد؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
m ۹۲/۱۱/۰۱ - ۲۳:۴۴
پاسخ
comments واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
 
 
ir
+0
unlike
-0
mozafar ۹۲/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۶
پاسخ
comments salam besyar mamnoon az harfaye beja va dorostetoon kheili mochaker
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرهاد ۹۲/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۳
پاسخ
comments اوضاع خیلی بده!!!
چرا بیشتر جوونا همین مشکل و دارن آخه؟
کسی میدونه؟!!!
 
 
a1
+0
unlike
-0
رضا ۹۲/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۴
پاسخ
comments عالی بود امیدوارم جواب بده.
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرزاد ۹۲/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۴
پاسخ
comments بد نبود
 
 
ir
+0
unlike
-0
فرزاد ۹۲/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۳
پاسخ
comments عالی بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهدی ۹۲/۱۰/۰۱ - ۱۳:۳۳
پاسخ
comments دستت درد نکنه. بنظرم کامل و جامع بود.
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۲/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۷
پاسخ
comments مطلب از سایت دكتر ولیپور برداشته شده لطفا منبع رو حتما بنویسید تا سوء برداشت نشه
 

کد امنیتی
کد جدید